Перейти до змісту

iiron

Учасники
 • Кількість зміста

  550
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

50 Байдужий

Про iiron

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

7 740 перелядів профілю
 1. Педіатр

  просто я навіть не довожу до такого ні себе,ні дитину - в нас таке було 2 рази і років 8 тому. часто через це сперечаюся з мамою,бо вона як ви притримується думки що хай температура росте і організм бореться а я,якщо бачу ,що дитині зле - і з 38 почну збивати - наш дільничний такої думки притримується, а мене, повірте, є причини йому довіряти.В нас планка 38,5. а ви читали про нову медреформу ? до вас уже не приідуть на високу температуру - не читав, давно вже крім дасмарка нічого не турбувало.
 2. Педіатр

  Навіть як-що ми впевнені що температура від грві, коли вона 39 всерівно викликаєм швидку.По перше самим спокійніше коли огляне фахівець, по друге вони(швидка) самі так радять.
 3. Педіатр

  Температура 39 в дитини це і є форс-мажор.Навіть як-що збити нурофеном то всерівно краще викликати швидку.Переконався на собі як був мєлкім.Збивали мені довго і наполегливо температуру від горла, а швидка після безуспішних спроб констатувала апедцицит.
 4. Педіатр

  Зовсім не так було.Перший раз приїхали подивились-послухали і порадили натерти дитя розчином оцту(і самі цю процедуру провели), щоб не колоти хімії.В іншому випадку все-таки вкололи, бо температура була 39.На ранок викликали дільничного педіатра.
 5. Новина від 30 листопада 1 Новина від 30 листопада 2 Не далба...би?
 6. Я шось теж так думаю.На ОЛХ купив дитині за 1500 повний комплект + 2 чохла + скло.
 7. Рідна. тим більше з періодичних дописів видно, що й ти до них не рівно дихаєш, якщо я не помиляюсь - тут ти сильно помиляєшся. Можна не любити владу, можна не любити якусь частину населення, з певних причин, можна не любити окремих представників якоїсь національності, але рідну країну називати хитрожопією...... - Не можу зрозуміти суть фрази.Типу як-що країна рідна, то на все погане треба закривати очі або мовчати або бути в захваті? А не пішов (поїхав, полетів) би ти в нехітрожопію, а ? он в кацапстані тебе приймуть з роспростертими обіймами - 1 2 - як-би таких опаришів(Раз с братишкой, нас, рыбак, на крючок воткнул, мудак, И закинул в водоем, что ж с достоинством умрем. Мне не жаль своей души, знали-б лишь опарыши, Что я умер, как герой и навоз не предал свой!) як ти звалило трохи звідси для країни було б набагато корисніше.
 8. https://www.volynnews.com/news/tabloid/duriat-narod-sotsmerezhi-pro-chornu-piatnytsiu-v-portCity/
 9. І хто ж це такий працівний може бути?До революції гідності було просто - рука москви.А хто зараз - непонятно.
 10. Це може підійти.Думаю там розводка однакова.
 11. Ну хіба то не ангел спустився з неба?
 12. 17 жовтня, Київ

  На рахунок - "Сука ти rl72 " - не впевнений, а остальне то да.
×