Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

On 28.01.2021 at 10:36, rrid сказано:

щось не роздивився, як саме грієш колбу

гріючий кабель більшої потужності працює не так як я очікував. він гріє сильніше на низькій температурі. тобто в в исновку при +20  що 30вт що 80вт- без різниці.
нарив резистори. поставив. все круто. до 70 градусів гріється. само те що треба
 

зображення_viber_2021-02-06_17-54-20.jpg

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dima4s сказано:

нарив резистори. поставив. все круто. до 70 градусів гріється. само те що треба

До 70 гріє в такому вигляді,  чи занурено у теплоносій? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

До 70 гріє в такому вигляді,  чи занурено у теплоносій? 

не поняв питання. термобалон автоматики вставляється в металеву трубу, вварену в котел. з водою він не контактує.
70 градусів саме коли в котлі. просто на підлозі в мене резистор грівся до 90 і більше

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Dima4s сказано:

термобалон автоматики вставляється в металеву трубу, вварену в котел. з водою він не контактує.

І що ж ти тільки зараз про це пишеш? )))

  Я чомусь думав,  що прямий контакт. 

 

А навіщо так сильно гріти,  чому тобі мало якихось +20 градусів від води у контурі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Unknown сказано:

І що ж ти тільки зараз про це пишеш? )))

  Я чомусь думав,  що прямий контакт. 

 

А навіщо так сильно гріти,  чому тобі мало якихось +20 градусів від води у контурі? 

Тому що такий є резистор) 20 думаю мало. котел працює на 50-60. тобто треба запас в градусів 40 відносно температури кімнати.
резистор на 10кОм має 5 ватт при 220в. думаю можна брати і 12-13кОМ. буде 4вт... але це гемор. треба шукати такі.
 

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча як на мене це не принципово. аби не вище 90 градусів . щоб не зіпсувати автоматику( на ній пише до 90)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт, не підскажете по зарядці збірки акумуляторів на 6S, точніше треба зарядка на BMS 6S

 

в інтернеті пише що їй треба 25.5В    https://arduino.ua/prod3223-plata-zashhiti-bms-6s-40a-s-balansirovkoi-22-24v-li-ion

 

хтось мав діло з ними? 

хочу взяти БЖ 24в   з регулятором по вольтажу десь 10%    виходить 24в+10%=26,4в

 

image.png.5df00feac2b8e10e7a492aedf6c55b2a.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще нарив ось таке

Нагрузив резисторами, в сумі 2.2 Ома

24в канал видав 10А  30в канал дав 11.5А

 

24в канал крутилкою кручу до 26.4

 

20210208_125814.thumb.jpg.9508e4d266567a63e0e5c5113a0fca30.jpg20210208_125821.thumb.jpg.7b247fcb6e106ab1cb5445aecec48087.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 08.02.2021 в 14:38, Oli сказал:

Ще нарив ось таке

Ну судя по фотці нутрянки БЖшка цілком пристойна, виконана досить якісно.

Транс на такому сердечнику може значно більше ніж 500 ват. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Holy сказал:

найшов автора

Спойлер

 

і інший чудо винахід)

Спойлер

 

Змінено користувачем Holy
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Holy said:

і інший чудо винахід)

  Reveal hidden contents

 

Спочатку здалось, що приблуда з другого відео буде пальці відривати :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Litovets сказано:

Ну судя по фотці нутрянки БЖшка цілком пристойна, виконана досить якісно.

Транс на такому сердечнику може значно більше ніж 500 ват. 

 

Вже зробив типу "лабораторного" БЖ з регулюванням.

 

Сам БЖ від лед-прожектора, що використовують на концертах.

 

здивувало що є вихід на 380в. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Добрий день. Підкажіть де в Луцьку завтра можна купити радіодеталі. Конкретно потрібен термозапобіжник до мультиварки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Механік сказано:

Добрий день. Підкажіть де в Луцьку завтра можна купити радіодеталі. Конкретно потрібен термозапобіжник до мультиварки

 

"Пилючний" буває приходить сидить, але то як коли.

 

 

ОЛХ Луцьк

https://www.olx.ua/obyavlenie/termozapobzhnik-250v-10a-157s-IDLaR54.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Oli сказал:

 

"Пилючний" буває приходить 

Де він сидить? Треба на 167 градусів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 21.09.2020 в 11:23, nickel сказал:

Маю стареньку магнітолу Philips AZ1316. Вона вміє ФМ/АМ, касету, диск, але не вміє ні юсб, ні аукс, ні блютуз. Їде мені з Алі блютуз модуль VHM 314 v3.0, вже після замовлення побачив, що можна було й простіше і по іншому зробити (під спойлером). Можу замовити й інший модуль, якщо дійдемо, що цей не найкращий варіант. Як мені їх подружити? Бо магнітола класна, звук не гірше, а можливо навіть краще оригінальних JBL. Живлення для модуля, якщо не знайдемо в самій магнітолі, то можна взяти з любої юсб зарядки. А от на який режим краще підпаяти модуль? Думаю краще було б на касету, і хоч їх вже не слухаю, хотілося по можливості зберегти режим в робочому стані, але не знаю чи так можливо. Нагуглив схему магнітоли. Сам майже нульовий в електроніці, тому буду вдячний за детальні поради.

  Показать контент

 

 

az1316.pdf 3 \u041c\u0411 · 5 downloads

Вперше після цього посту, забрали в мене малого на два дні, і я відразу поліз в магнітолу ставити того модуля. З зовнішнім живленням приєднав модуль до головки магнітофона (туди найлегше було добратися) і все відразу запрацювало. Навіть не хочеться ще щось видумувати. Але захотілося подружити модуля з живленням магнітоли, глянув привід магнітоли - 9 вольт. Отже вирішив пожертвувати касетним блоком. Якщо підключу замість мотора, свій модуль і подам сигнал по дротам головки, то для включення блютуз-модуля достатньо буде в режимі Tape натиснути кнопку Play, що зручно і логічно. Але вказано, що модуль витримує лише 5 вольт. Підкажіть модуль на 9 вольт. Знаю, що можна заюзати понижайку, але залишу її на крайній випадок, якщо не підберу модуля. Вимоги до модуля:

- стерео (це важливо)

- блютуз v5

- бажано щоб модуль не говорив ні китайською ні англійською (є прошивки, де різні режими озвучуються голосом)

- без пульта, екрана і кнопок, але якщо вже з якоюсь з цих шняг, то був присутній юсб порт для музики з флешки

- якщо є юсб, то бажана підтримка FLAC, але не обов'язкова

- бажано без радіо

- не дорогий

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Знаю, що можна заюзати понижайку,

Це найбільш простий та дешевий варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Electronshik сказал:

Це найбільш простий та дешевий варіант

Та вже знайшов підходящий модуль XY-WRBT, але ще надіюся, що знайду з ЮСБ без радіо і слота на MicroSD і, відповідно, без фізичних кнопок чи пульта, екрана і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel У Вас вже є модуль. Як я розумію проблема у тому що він на 5 вольт а у вас є 9. Ставиться банальний стабілізатор напруги на 5В, який виконано на 1 триножковій мікросхемі типу L7805V або щось подібне. В інтернеті ця штука коштує 5-7 грн. Куди вже простіше?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Electronshik сказал:

@nickel У Вас вже є модуль. Як я розумію проблема у тому що він на 5 вольт а у вас є 9. Ставиться банальний стабілізатор напруги на 5В, який виконано на 1 триножковій мікросхемі типу L7805V або щось подібне. В інтернеті ця штука коштує 5-7 грн. Куди вже простіше?

Я навіть не розумію як її (L7805V) підключати :)

В 21.09.2020 в 11:23, nickel сказал:

Сам майже нульовий в електроніці, тому буду вдячний за детальні поради.

Де її можна придбати? Ратекс?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Я навіть не розумію як її (L7805V) підключати :)

 

можу підкинути lm317

схема підключення легко гуглиться

наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Unknown сказал:

можу підкинути lm317

схема підключення легко гуглиться

наприклад

Шопачьом?

Тобто та мікросхема сама працювати не буде, треба щоб вона була в складі якоїсь схеми?

Я стараюся без потреби не використовувати понижайки-повишайки (через своє слабке знання електроніки). Колись поставив щось подібне на радіокеровану машинку, машинка їздила, а потім згоріла плата управління, так повторилося декілька разів, аж поки я зрозумів в чому проблема. Понижайка понижувала до 5 вольт лише в певному діапазоні вхідної напруги, а коли акумулятор сідав, то вона починала видавати десь біля 30 вольт і плата управління від такого здихала. Не хочу на ті ж граблі наступати ще раз.

3 часа назад, Electronshik сказал:

@nickel У Вас вже є модуль.

Та модуль не пропаде, я маю куди і його пристроїти. В комп'ютерні колонки 2шт + саб.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Unknown сказано:

можу підкинути lm317

схема підключення легко гуглиться

наприклад

.

2 хвилин тому, nickel сказано:

Шопачьом?

Тобто та мікросхема сама працювати не буде, треба щоб вона була в складі якоїсь схеми типу lm317?

"гола" lm317 сама по собі працювати не буде, їй потрібна ще обв'язка, набагато простіше використати готовий 5В стабілізатор  як вище:

56 хвилин тому, Electronshik сказано:

Ставиться банальний стабілізатор напруги на 5В, який виконано на 1 триножковій мікросхемі типу L7805V або щось подібне. В інтернеті ця штука коштує 5-7 грн. Куди вже простіше?

на одну ногу подав +9В, на середню - "земля("мінус")", з другої зняв готові 5В L7805CV L7805 7805 (e4) — купить в Красноярске. Состояние: Новое.  Микросхемы на интернет-аукционе Au.ru

а до "голої ЛМ318" треба цілий калькулятор: https://cxem.net/calc/lm317_calc.php

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...