Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

Стартувало перше велике оновлення Windows 10 Опубліковано 12/11/2015Автор Рома ВасильєвКатегорії Microsoft, WindowsТеґи threshold 2, Windows 10
0
 

Компанія Microsoft випустила перше велике оновлення для новітньої операційної системи Windows 10, раніше ми вже чули про нього, під назвою Threshold 2. Сьогодні стартувала розсилка апдейта. Сама компанія повідомила, що з даним оновленням операційна система Windows 10 досягла того рівня, коли її сміливо можна рекомендувати для встановлення на підприємствах і великих організаціях.

 

Ключові зміни оновлення:
  • збільшення продуктивності в повсякденних завданнях. Швидкість завантаження, у порівнянні з Windows 7, зросла на 30%;
  • поліпшення голосового асистента Cortana. Відзначається, що користувачі зможуть скористатися стилусом для того, щоб залишити замітку, а написані номери телефонів та адреси e-mail будуть автоматично розпізнані. Асистент вивчить розклад і нагадає про плани на вечір, а також допоможе викликати таксі за допомогою сервісу Uber. На жаль, дані можливості поки обмежені США. З виходом оновлення Cortana буде доступна в нових країнах, але наших регіонів в цьому списку новопризначених поки немає;
  • збільшення продуктивності та рівня захисту Microsoft Edge. У браузері з’явиться попередній перегляд вкладок і синхронізація закладок між пристроями. Під час онлайн-шопінгу через Microsoft Edge, асистент Cortana підкаже про поточні акції і купони на знижки великих торгових мереж. Зрозуміло, тільки в США;
  • різні поліпшення додатків Пошта, Календар, Фото, музика Groove, Xbox, OneNote, Solitaire та інших.

Швидше за все, список змін, який нам представили, неповний. Більш докладно про них ми зможемо розповісти найближчим часом.



Читайте більше на: http://ua-format.com/2015/11/startuvalo-pershe-velike-onovlennya-windows-10/

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

17:52 / 17.11.2015 Наука и техника

Стало известно, как Windows 10 следит за пользователями

 

Еcли вы уж oчeнь cильнo зaбoтитecь o cвoeй пpивaтнocти, тo тoгдa вaм тoчнo нe cтoит уcтaнaвливaть нa cвoй ПК или нoутбук нoвую Windows 10.

Учeныe бoлee чeм тщaтeльнo изучили caмую cвeжую ОС Microsoft и были oшeлoмлeны, кaкими oбъeмaми oпepaциoнкa coбиpaeт дaнныe o пoльзoвaтeлях, инфopмиpуeт news.eizvestia.com.

1. Вecь пeчaтaeмый тeкcт
Нeвaжнo, кaким пpилoжeниeм вы пoльзуeтecь. Нaжaтия клaвиш пepeхвaтывaютcя нa уpoвнe oпepaциoннoй cиcтeмы, дaнныe coбиpaютcя в пaкeты и oтпpaвляютcя c пepиoдичнocтью 1 paз в 30 минут нa cepвepa Microsoft.
Фopмaльнoe oбъяcнeниe oт Microsoft: нужнo для улучшeния paбoты cиcтeмы пpeдиктивнoгo ввoдa (уcкopeнный нaбop тeкcтa).

2. Гeoлoкaциoнныe дaнныe
И нaзвaния ceтeй Wi-Fi пoблизocти. Нaкaпливaютcя и пepeдaютcя paз в 30 минут. Пoзвoляют oтcлeживaть физичecкиe пepeмeщeния пoльзoвaтeля c тoчнocтью дo нecкoльких мeтpoв.
Объяcнeниe oт Microsoft: дaнныe нужны для пoиcкoвoй cиcтeмы Bing, чтoбы oнa мoглa выдaвaть бoлee peлeвaнтныe oтвeты.
Чтo этo знaчит для пoльзoвaтeля: Microsoft знaeт вaш дoмaшний aдpec. Еcли у вac мoбильнoe уcтpoйcтвo c Windows 10, в Microsoft знaют o вceх мecтaх, гдe вы бывaeтe.

3. Зaпиcь c микpoфoнa
Микpoфoн в Windows 10 включeн пocтoяннo. Снaчaлa выcкaзывaлиcь пpeдпoлoжeния, чтo этo нeoбхoдимo для paбoты cepвиca Cortana (гoлocoвoй пoмoщник), нo чуть пoзжe cтaлo извecтнo, чтo oтключeниe Cortana нe peшaeт пpoблeму. Зaпиcи гoлoca пoльзoвaтeля мoгут нaкaпливaтьcя, кaкaя-тo чacть из них oтпpaвляeтcя нa cepвepa Microsoft.

4. Тeлeмeтpия
Фaнтacтичecкaя пo cвoeй пoтeнциaльнoй нeбeзoпacнocти функция, кoтopaя дaжe нe cкpывaeтcя кoмпaниeй-paзpaбoтчикoм. Тeлeмeтpия — этo пepeдaчa дaнных в Microsoft o cocтoянии вaшeгo кoмпьютepa и вaшeй aктивнocти. Сoбиpaeтcя буквaльнo вcё: кaкиe пpoгpaммы уcтaнoвлeны, кaкиe зaпущeны, oбъeм зaнятoй пaмяти, жуpнaлы пpилoжeний, фpaгмeнты oпepaтивнoй пaмяти и тaк дaлee.
Учитывaя, чтo в oпepaтивнoй пaмяти мoжeт oкaзaтьcя чтo угoднo — oт дaнных для cлужeбнoгo пoльзoвaния дo нoмepoв кpeдитoк — тaкaя пepeдaчa нa чужиe cepвepa являeтcя пoтeнциaльнoй уязвимocтью.

5. Бopьбa c пиpaтcтвoм
Windows 10 пpocмaтpивaeт нaзвaния пoльзoвaтeльcких фaйлoв и cвepяeт c пocтoяннo oбнoвляeмым cпиcкoм пиpaтcких нoвинoк. Еcли нaхoдятcя cooтвeтcтвия, лиcтинги пoльзoвaтeльcких диpeктopий oтпpaвляютcя в Microsoft. Фaктичecки, кoмпьютep дoнocит нa cвoeгo жe влaдeльцa.
Нaпoмним, дaнныe oб aнтипиpaтcкoй aктивнocти Windows 10 были извecтны дaвнo. Нo пpeдпoлaгaлocь, чтo aкцeнт будeт cдeлaн нa бopьбe c кoнтpaфaктными игpaми. Сeйчac cтaнoвитcя пoнятнo, чтo глaвнaя цeль — лишить пoльзoвaтeлeй вoзмoжнocти cкaчивaть c тoppeнтoв пиpaтcкиe кoпии aмepикaнcких фильмoв и cepиaлoв.

6. Пopтpeт нa пaмять
Нeкoтopыe пoльзoвaтeли зaмeтили, чтo пocлe пepвoй aктивaции Windows 10 нa кopoткий пepиoд включaeтcя web-кaмepa. Иccлeдoвaния этo пoдтвepждaют — в Microsoft пepeдaeтcя 35 Мб дaнных cpaзу пocлe aктивaции и включeния вcтpoeннoй кaмepы. Пpeдпoлoжитeльнo, дaнныe пpивязывaютcя к пoльзoвaтeльcкoму aккaунту Microsoft.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это новые исследования от 17.11.2015? Т.к. точно такую же статью уже встречал давно, как я понимаю это просто баян запущенный с новой датой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Последнее обновление Windows 10 без спроса удаляет некоторые программы из системы

 

Первое крупное обновление для Windows 10 по многочисленным отзывам пользователей без спроса удаляет некоторые программы из системы.

В принципе действия Microsoft понять можно. Данное обновление приводит к нестабильной работе некоторых программ, в частности работающих с железом, что может стать причиной сбоев и даже зависаний системы.

Чтобы этого не происходило, обновление автоматически удаляет некоторые программы, и вот тут у пользователей и возникают претензии к поведению Microsoft. Во-первых, в нестабильности программ хотя бы косвенно виновата сама Microsoft, а не разработчики программ, приложения которых до обновления работали стабильно. Во-вторых, у пользователя не только не спрашивают стоит ли удалять программы, но и вовсе не предупреждают о том, что это произойдет.

В списке удаляемых программ числятся: CPU-Z, Speccy, AMD Catalyst Control Center, F-Secure и другие приложения. В зависимости от версии программы, обновление может ее и не тронуть, а некоторые приложения, например. Speccy, уже обновились и последняя версия работает в обновленной Windows 10 без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фактично мова йде про видалення старих версій які були не сумісні з оновленням .. про масовість проблеми ніде не написано .. ну і цитата з коментів:

 

"Во первых, никто даже не удосужился почитать первоисточник (там чуть другое пишут, чем тут).
Во вторых, случай почти что единичный. Почитайте ветку на Reddit - там ~140 бесполезных комментов о том, что Майки делают так и не так. Но по сути ни одного нормального коммента с разбором проблемы и стараниями выяснить, почему так произошло. Получается, что один (!) пользователь встретился с такой проблемой.

А теперь так: VentureBeat написали пост об этом, ITC нашли этот пост и скопировали эго. Так проффесионалы не делают. Нужно проверять инфу и попытаться разобраться."  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 10 знову почала самостійно видаляти програми Після недавнього великого оновлення операційна система Windows 10 знову відбилася від рук і почала самостійно видаляти встановлені на комп’ютері програми. Робить вона це без попиту, так що, включивши вранці свій ноутбук або десктоп, ви можете не дорахуватися потрібних вам програм. Скарги на надмірну самостійність «Десятки» вже обрушилися на Microsoft нескінченним потоком. Згідно інформації, наданої незадоволеними користувачами, Windows 10 видаляє ті програми, які вважає небезпечними для себе і комп’ютера, а також ті, що за замовчуванням не заточені під роботу в новій ОС. Вибір може впасти, наприклад, на CPU-Z, про що не раз говорилося в скаргах, або на старі ігри, які працюють в режимі сумісності. Це ще одна причина, по якій не варто переходити на Windows 10, як би сильно вам цього не хотілося. Тільки уявіть, що ваш комп’ютер став рахувати себе розумнішими від вас і повидаляв всі ваші документи та медіаконтент, вважаючи, що воно вам не потрібно. А до цього все і йде. Невже Windows 10 і Microsoft думають, що можуть контролювати думку кожного користувача? Додамо також, що в нову ОС вбудовано чимало програм для стеження за нами, в тому числі і кейлогери, тобто будь-який текст, набраний з клавіатури, буде відправлятися на сервери Microsoft для аналізу, навіть логіни з паролями. Воно нам треба? Відповідь, звісно, негативна.

джерело http://euromobile-ukraine.com.ua/novini/windows-10-%d0%b7%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%83-%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b0%d0%bb%d0%b0-%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%be%d1%81%d1%82%d1%96%d0%b9%d0%bd%d0%be-%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b0%d0%bb%d1%8f%d1%82%d0%b8-%d0%bf-80679

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Windows 10 знову почала самостійно видаляти програми
Все працювало як годинник встановив з самого початку релізу, не міг не натішитись 10-кою і раптом... бац - половина програм видалилось і система пішла у постійний перегруз!!! :( Видалив нах...!!! Поставив 7-ку!!! Літає краще ніж була! :) Праві ті хто радив поки на 10-ку не переходити, сира вона що аж...задрала!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ще нічого не видалили (хоча каталіст стоїть), але глюкавити почала: ріже швидкість SSD, під час копіювання файлів на флешку - система підвісає на кілька секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отакої.... а я вже тільки почав морально налаштовуватись що пора вже певно переходити з моєї 7-ки (що простояла без перевстановлення 6 років !!!) на ту модняву 10-ку... А потім почитаєш такі відгуки і подумаєш може то ще з рік хай постоїть ... :-)

Доречі а як нині стан справ з її активацією, є танці з бубном ? Бо я звик "поставив і забув" :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отакої.... а я вже тільки почав морально налаштовуватись що пора вже певно переходити з моєї 7-ки (що простояла без перевстановлення 6 років !!!) на ту модняву 10-ку... А потім почитаєш такі відгуки і подумаєш може то ще з рік хай постоїть ... :-)

Доречі а як нині стан справ з її активацією, є танці з бубном ? Бо я звик "поставив і забув" :-)

 

Рекомендую установити Windows Embedded 8.1 with Update (x86-x64) AIO [12in2] adguard

брав тут http://nnm-club.me/forum/viewtopic.php?t=927319

На ноутбуці і комп'ютері установлені декілька місяців, проблем немає. Лишньої срані також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене нічого не видаляє, після останніх оновлень стала ще шустріша.
Для того кому набридла 7, хочеться чогось новішого радив би сборку Windows 8.1 SevenMod від m0nkrus. Зміни мінімальні, аеро, стандартний пуск, віджети і інтегровані оновлення (14 року).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ииии, я взагалі-то не планував переходити на 8-ку, в мене якось повелось брати в експлуатацію через одну вінду. :)

А чим же ця 8.1 така цікава, що варто на неї зараз переходити ? Мені не горить обов'язково перейти хоть на що-небудь аби перейти. Просто подумав що моя сімка вже так давно стоїть що певно суттєво засмічена і швидкодія просідає. От і почав задумуватись про перехід, і читав що ніби 10-ка легша і швидша за сімку, менше жере ресурсів. А 8-ка в цьому плані як ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз вісім і один як на мене не сильно уступає в плані швидкодії 10. Багато частин інтерфейсу залишені від 7, як на мене більш звичніші, плюс з драйверами менше проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ииии, я взагалі-то не планував переходити на 8-ку, в мене якось повелось брати в експлуатацію через одну вінду. :)

А чим же ця 8.1 така цікава, що варто на неї зараз переходити ? Мені не горить обов'язково перейти хоть на що-небудь аби перейти. Просто подумав що моя сімка вже так давно стоїть що певно суттєво засмічена і швидкодія просідає. От і почав задумуватись про перехід, і читав що ніби 10-ка легша і швидша за сімку, менше жере ресурсів. А 8-ка в цьому плані як ?

 

Windows 8 (8.1) якраз і йшла як заміна 7 і адаптована під сенсорні екрани (планшети), де зазвичай пам'яті небагато. Також зручніший диспетчер задач, копіювання файлів краще (зручніше) можна дописувати. Сама Windows грузиться набагато швидше (принаймі візуально). При відключені електрики відновлюється якось просто (було таке). Без кнопки ПУСК можна обійтись, спочатку теж плювався, але тепер здається, що зручніше правою клавішею відразу в меню як реалізовано у вісімці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив вчора вперше поставити українську локалізацію "вікон". Мабуть, в останнє. Хто там займається перекладом... ?

 

Машина, чи... Азіров:

scrn02.th.jpg

 

Перекладено не все:

scrn03.th.jpg

 

"Ножницы" - це... "Засіб захоплення фрагментів":

scrn05.th.jpg

Фрагментів, Карл! Фрагмент достатку дяді Біла теж захоплює?

 

Корінь системного диску без коментарів:

scrn06.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA, так, з українською локалізацією біда. Нажаль. Хоча якщо не придиратись, то можна ставити )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


MaestroA, так, з українською локалізацією біда. Нажаль. Хоча якщо не придиратись, то можна ставити )))

Не придиратись можна досвідченому користувачу з базовим знанням англійської мови.

А от як мені ставити таку локалізацію татові на ПК, якщо він англійської не вивчав? А вона вилазить досить часто, я не все скрінив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пакет локалізації суттєво не змінювався з часів Windows Vista. Те, що відноситься до повсякденного використання ПК(а не налаштування, адміністрування ітд) - перекладено прийнятно. В Англійській версії ці "Ножници"  називаються "Snipping Tool" і американці не скаржаться, що погано переклали з російської.  :)А чим вже папка "Файли програм" не догодила хз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!

Маю питання по 10-ці.

Відна не дає зберігати паролі в браузерах.

Налаштування в браузерах, щоб паролі зберігались увімкнуті, а паролі не зберігаються.

Кожного разу, коли відкриваю браузер, мушу вводити вручну паролі на всіх інет-сервісах.

Як це виправити без перевстановлення вінди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні при завантаженні Вінди був мигаючий екран з написами: "Файлы и папки находятся на прежнем месте" (це ясно) і "Мы подготовили несколько новых восхитительных функций" (що б це значило, аж боязко, бо візуально нічого не змінилося)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мы подготовили несколько новых восхитительных функций"

Як щось виявите - відпишіться плз !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні при завантаженні Вінди був мигаючий екран з написами: "Файлы и папки находятся на прежнем месте" (це ясно) і "Мы подготовили несколько новых восхитительных функций" (що б це значило, аж боязко, бо візуально нічого не змінилося)

Вітаю. Це тобі прилетіло те оновлення, що видаляє непотрібні, на думку MS, програми на твоєму компі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...