Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

зі звуком все напорядок простіше

максимум що буде це 15 мб за годину, це якщо постійно щось в ефірі

тобто 120 мб за роб день, а якщо розмов там на годину (а більше не буде, хіба що радіо гратимє чи то робота на телефоні)

то орієнтовно вистачить на 30 місяців

це кодеки 10 літньої давності http://celnet.ru/amrwb.php

нові ще краще кодують)

плюс трігери на запис чи відправку

оператори мобільні пишуть усе і нічо, а у мс серваків побільше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

Windows 10

Тем временем чешское издание Aeronet провело подробный анализ активности Windows 10, отобрал самое интересное:

1. Система каждые 30 минут отправляет в Microsoft весь текст, который вы набираете (не только в поиске). Таким образом, если вы, например, где-то написали об отпуске, то вам будет показываться соответствующая реклама.

2. Каждые 30 минут она также отправляет данные о вашем местоположении и подключенной сети.

3. Если вы набрали телефонный номер в браузере Edge, то он отправляется в MS в течении 5 минут.

4. Если вы в любом месте, например, написали название какого-то фильма, то Windows автоматически начнет сканировать ваши медиафайлы и отправлять информацию о них в Microsoft.

6. После первого подключения веб-камеры Windows также отправляет данные об этом в MS. Скорее всего, вашу фотографию.

7. Всё, что вы говорите, автоматически отправляется в Microsoft, даже если вы отключите или удалите Кортану. Дело в том, что она вшита в ядро системы.

8. Блокировка IP через hosts не поможет: адреса захардкожены в DLL'ах.

P.S. Если вам все это не по душе, то обратите внимание на бесплатную альтернативу Windows, например различные дистрибутивы Linux. Самые популярные: Linux Mint, Ubuntu, также есть российская ОС - Роса (Rosa), основанная на ядре Linux. Никакой слежки, никаких вирусов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, читав за те "чешское издание Aeronet" - пишуть, що це доволі таки "жовте видання", коротше кажучи lifenews чеський...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, читав за те "чешское издание Aeronet" - пишуть, що це доволі таки "жовте видання", коротше кажучи lifenews чеський...

ясно,просто нашов в просторах інтернету,і вирішив закинути

Мені якщо чесно все рівно що вони там пишуть,гугл і епл давно все це пишуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почали випускати тестові збірки для тих, хто продовжує участь в програмі ;)http://www.wincore.ru/windows-news/3063-vypuschena-novaya-sborka-windows-10-insider-preview-10525.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стикнувся з проблемою - відображення ескізів фото та картинок в провіднику... може спочатку показати всі, або частину, але потім усі ескізи пропадають

post-10338-0-92437900-1440568635_thumb.j

хто таке вже бачив? як боротись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може який збій в кеші картинок? почисть через очистку дисків або цклінером

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно будуть. Не є спеціалістом, але як я розумію пошувики давним-давно збирають інформацію про кожного. Не кажу вже про соц. мережі куди ми добровільно запихаємо не тільки фото, маршрути але й свою біографію. Тому одним більше одним менше - мені в приципі все-одно. Для звичайної пересічної людини, яка не має мільйонних рахунків та не є співробідником спецслужб я думаю різниці великої немає. А якщо і є то можна докупити ноут. Поставити Linux, ніколи не під'єднувати його до web-павутини (хоча що там такого можна зберігати не маю уявлення).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в держ установах стоїть віндовс, ставлять її проплачені начальники айті в києві, отримують відкати і таке інше, наприклад в податковій тільки одна вінда й стоїть.

Не думаю що дорого обійдеться для тої ж подактвової тримати кваліфікованих спеціалістів які будуть допилювати свою операційну систему.

Суть в тому, що що мішає компанії майкрософт на замовлення мін оборони США нажати на тумблер і викликати збій вінвдовса у всьому світі, це буде колапс.

Для простих людей в принципі пофігу, люди вже звикли що їх "пасуть" і "читають" постійно, колись в неті всі "шифрувались" ніки придумували, і таке інше, а фоткі вставляли лєві, максимум на мило відсилали свої особисті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срана довбана вінда вибила помилку на робочому пк....................

Інтернет не працює і пуск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срана довбана вінда вибила помилку на робочому пк....................

Інтернет не працює і пуск.

"довбаний Біл Гейтс" ... це він винен у всьому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пк де ссд диск комп літає , а на робочому така х*рня............ Пічалька........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 10ка стоїть на 3 десктопах і двох ноутах. Один десктоп і один ноут з SSD, решта лише з HDD. На жодному з них немає абсолютно ніяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Підкажіть хто користується 10-ю,чи працює програма Zune для windows phone?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Підкажіть хто користується 10-ю,чи працює програма Zune для windows phone?

Чудово працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, Встановлюю програмку,пише (оновлено до останньої версії - а знайти не можу) в чому прикол?Відео ,фотографії з телефону закидає автоматично,музику добавити на телефон не можу,(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, Встановлюю програмку,пише (оновлено до останньої версії - а знайти не можу) в чому прикол?Відео ,фотографії з телефону закидає автоматично,музику добавити на телефон не можу,(

В мене була встановлена на 8.1. і автоматично перейшла на 10-ку.

Що означає "а знайти не можу"? В мене ярлик (квадратик) присутній в меню "Пуск".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питати чи видаляв\перевстановлював безглуздо, певно?

Коли оновлювалось з 7 - 10 само собою пропало.

Які ще можуть бути варіанти(закинути музику)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ще можуть бути варіанти(закинути музику)

Не користуюсь Windows 10, а на Windows 7 користуюсь Total Commander, бачить мій смартфон, без проблемно закидаю і музику і фото як з телефонна,, так і на нього.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...