Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

ВЕСЬ пост СРСР перейде на 7 / 8,1 назад.

АБО, знайдуть "заплатку" яка цю "фішку" вимикає.

Пользователи предыдущих версий Windows также попадают под новые правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

Что именно крадет у пользователя Windows 10. Первая попытка анализа

http://liberatum.ru/e/windows-10-spy-analysis

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я щось мало вірю, що навіть друкований текст з інших програм може збиратись і передаватись. Якби ця передача данних була кожних пів години чи годину, то її хакерота вже виявила б, перевиріла б кожен кілобайт відправленої інформації . Припустимо можна ввімкнути мікрофон на хвилин 20, воно запише запис і має якось передати, о тут і зявляться лишні мегабайти.

Так як людина придумала ОС, то така ж людина може її перевірити, китайці не сплять і їх багато з розумними головами, не гіршими ніж у microsoft

Windows 10 самостоятельно отключает пиратское ПО?

не знаю як після оновлення, а при чистій установці в мене всі програми працюють, ну матюкався дефендер на кейгени, то я просто поставив їх у виключення або можна було відключити дефа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я щось мало вірю, що навіть друкований текст з інших програм може збиратись і передаватись. Якби ця передача данних була кожних пів години чи годину, то її хакерота вже виявила б, перевиріла б кожен кілобайт відправленої інформації . Припустимо можна ввімкнути мікрофон на хвилин 20, воно запише запис і має якось передати, о тут і зявляться лишні мегабайти.

Так як людина придумала ОС, то така ж людина може її перевірити, китайці не сплять і їх багато з розумними головами, не гіршими ніж у microsoft

я наприклад за день друкую не багато тексту - то його передати цілком можливо, ну так, стаття полувброс, але доля правди у ній є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv,

передати то можна, але я не вірю, що можна зібрати всю базу тексту зі всіх програм (і не майкрософт) таким способом. Ну і приклад з записом звуку я вже навів, там не кілобайти будуть, а мегабайти, і їх в будь-якому випадку можна буде відслідкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

текс запросто можна, та і кортана буде передавати звукові дані по мережі - так що на рахунок мегабайтів не хвилюйтесь

+ запити від Вас будуть йти через мікрофон :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от просто цікаво - що знайдуть "умільці" в новому сервері, який зараз тестується і як поведуть себе :) виходячи з того, що в них "одне ядро" то це взагалі "всё пропало" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я наприклад за день друкую не багато тексту - то його передати цілком можливо, ну так, стаття полувброс, але доля правди у ній є.

То є так, там в цій вінді 10 прямим текстом написано:

post-6631-0-93785200-1439571957_thumb.pn

post-6631-0-48695600-1439571962_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ставив окремо, після чого він10 почала вантажитись на 40 сек. довше.

для швидшого завантаження пк можна вимкнути створення точок відновлення, якщо ввімкнені. ну це на свій страх і ризик, хоча я ними ніколи і не користувався. завантаження віндовс 10 має бути десь 7-15 секунд без точок відновлення і з видаленими нікому непотрібними windows apps типу спорт, погода, новини і тп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок переустановки і активації системи - http://www.wincore.ru/windows-news/3052-microsoft-uprostila-proceduru-povtornoy-aktivacii-windows-10.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как Windows 10 собирает данные о пользователях

Информация о том, что Windows 10 собирает данные о пользователях, не нова. Еще в 2014 году компания Microsoft опубликовала заявление о конфиденциальности, из которого следует, что на ее серверы может передаваться информация об использованных программах, устройстве и сетях, в которых они работают. Эти данные могут объединяться с идентификатором пользователя (учетная запись Microsoft), также собирается информация об адресе электронной почты, предпочтениях, интересах местоположении, и многом другом.

Чешское издание Aeronet.cz опубликовало расследование неназванного ИТ-специалиста, который решил отследить активность Windows 10 по сбору данных. В ходе исследования использовались следующие инструменты: программа Destroy Windows 10 Spying, блокирующая передачу данных на серверы Microsoft, PRTG Network Monitor, Windows Resource Monitor и Wireshark. По мнению исследователя, Windows 10 — больше похожа на терминал по сбору данных, чем на операционную систему.

Далі читати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоч уявляєте скільки це буде даних ? яка це має бути база і як це все оброблятись ? і саме головне - нафіга воно комусь потрібно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підозрюю що якась система скоріше за все є

але якби я таку штуку мутив – то пошук вівся б локально на якісь визначені слова і при позитивному результаті вже передавав би якось тихенько пакети

і оновлювати словники можна з апдейтами системи

так логічніше троха напевно

бо зливати всю інфу :) то тіко маразматіку присниться такий заговор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підозрюю що якась система скоріше за все є

але якби я таку штуку мутив – то пошук вівся б локально на якісь визначені слова і при позитивному результаті вже передавав би якось тихенько пакети

і оновлювати словники можна з апдейтами системи

так логічніше троха напевно

бо зливати всю інфу :) то тіко маразматіку присниться такий заговор

цілком можливо .. але .. написали що інфа зливається постійно .. кожні 30 хв..... да ще і крім тексту - звук з мікрофона .. як на мене - бред повний ... особливо якщо врахувати - "релиз Windows 10 уже работает на 50 млн. устройств" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо зливати всю інфу :) то тіко маразматіку присниться такий заговор

В сусідній державі гусей чавлять трактором, Ви уявляєте собі як їм буде користуватись такою ос? Можливо заборонять.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо зливати всю інфу :) то тіко маразматіку присниться такий заговор

В сусідній державі гусей чавлять трактором, Ви уявляєте собі як їм буде користуватись такою ос? Можливо заборонять.

Та вже подав депутат КПРФ скаргу в прокуратуру і законопроект в думу про заборону апгрейда ло 10-ки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоч уявляєте скільки це буде даних ? яка це має бути база і як це все оброблятись ? і саме головне - нафіга воно комусь потрібно ?

У ФБР і ЦРУ вже давно все готове для збирання і обробки, США вже давно шпіонять як за простим народом так і за високопосадовцями тої ж Європи, вже купа скандалів була на цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоч уявляєте скільки це буде даних ? яка це має бути база і як це все оброблятись ?

15 гб виділяється кожному під OneDrive, місця вистачить з надлишком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні .. одне діло слідкувати за організаціями або посадовцями, інше діло лопатити купу мусору що йде від звичайних користувачів ... так, вінти тепер великі і місця виділяють кожному багато .. але .. питання скоріше не в місці, а в потужностях по обробці всього цього мотлоху .. не кажучи вже про те, для чого він потрібен ? а на рахунок 15 Гб .. так візьміть кукулятор і порахуйте:

30 Мб (в середньому) звук який пишеться з мікрофона (дані з "караул досліджень")

множимо на звичайний робочий день 8 год.. і на 2 (так як дані передаються кожні 30 хв)

тобто 30*16 = 480 Мб в день з одного компа ... може менше, може більше .. нехай буде така циферка (допустимо сюди ще текст весь піде що передається) .. також це я рахую час і дані з робочих компів а не домашніх ..

множимо далі:

480 Мб на 24 робочі дні (в середньому) .. це буде 11520 Мб .. фактично за місяць ми "вичерпали ліміт" (так, я розумію що це офіційний ліміт просто під дані для користувача) :)

а тепер - скільки це буде даних за пів року... за рік .. а ще помножити це все на "50 млн. вже користувачів" (і ця цифра росте) ...

я думаю далі не варто рахувати і припускати яка це взагалі має бути база щоб це все ще і обробити а не просто зберігати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...