VaLeRa

Power users
 • Кількість зміста

  5 415
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

VaLeRa last won the day on Червень 13 2013

VaLeRa had the most liked content!

Репутація громади

782 Професор

7 Підписників

Про VaLeRa

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 18.08.1977

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

14 704 перелядів профілю
 1. В магазині СвітлоЛюкс в Глобусі великий розпродаж товару. Може хтось хтів поміняти світильника але все не міг знайти нагоди Знижкі до -70% фото Hide
 2. @san4ez1 потрібно було, але тихенько... так щоб про це знав головний герой на відео і отих пару хлопців, що йому розповідали про правильне життя.
 3. до нас знову хтось завітав в гості? гудуть
 4. @WebTraveller ну як раз до Києва так і можно їхати
 5. Чуть вище на цій сторінці я намалював секретну план-схему значить на складах девше такі
 6. Сьогодня згадав , заодно і сам затарився. Оте "Волинське" котре рівненське - то теж по 12 грн за бутля. Я взяв інше. Ціна просто для прикладу - всі не фоткав ЦІНА Hide
 7. Автосалон Mitsubishi на К. Карого. Ще десь є в Теремно точка по заправці кондиціонерів. Краще коли заправляти буде спеціальна машина, що почистть вже існуючий фреон, добавить мастило і новий фреон згідно норм.
 8. @Slavco та може хтось колись буде думать куди поїхать на шиномонитаж, то шоб там часу в черзі не гаяти :)... ПиСи: я не на монтажі працюю - так шо це не реклама, а просто наводка...
 9. Забув сьогодня вийти глянути ціни... ПЛАН-СХЕМА Hide
 10. Значить завтра схожу на перевірку ціни :). База недалеко біля м'ясокомбінату... там де купа усяких баз . Я там зазвичай купую пиво і водичку дешевше ніж в маркетах.
 11. Цікаво ціну взнати в магазинах. Біля мене на базі, здається, 12 грн пляшечка.
 12. я колись вивчав це питання... а воно виявилось не дуже просте. Все вперлось в тяговий аккум, який коштує більше ніж мотор... і я для себе покі закрив питання з мотором. Та й здається з того часу змінилось законодавство, і на лодку з електромотором теж треба документи і права.
 13. вже того, в кого знайшли пару муліків баксів налом, відпустили під заставу пару муліків гривень.... ми точно не в Гондурасі живемо?
 14. @Basil ну ти гарно процинував якусь новину - твої думки з цього приводу лише про курить? А докладніше?
 15. Бачив в суботу в Салюті біля РАГСу декілька упаковочок глив.