Перейти до змісту

"ALEX"

Учасники
 • Кількість зміста

  1 004
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Репутація громади

112 Продвинутий

10 Підписників

Про "ALEX"

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 06.06.1987

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  237604423

Информация

 • Интересы
  ІТ, туризм, рибалка, музика, мистецтво, театр, література, кіно, психологія

Останні відвідувачі профілю

14 863 перелядів профілю
 1. Потрібен ще один аналогічний БЖ, можливо в когось завалявся?
 2. @westboiuu щиро дякую. Якщо @Litovets вирішив своє питання, то тему можна закрити.
 3. Оригінальний БЖ просто "провтикали", перепаяти не проблема, немає з чого, тому шукаю.
 4. Шукаю БЖ до монітора LG Flatron 19EN33S-B. Параметри БЖ: 19 V 1.2A, роз'єм дуже схожий як в зарядок до ноутбуків Lenovo чи HP старіших моделей (широкий роз'єм).
 5. Так і зробили - жодного разу з того часу не вибивало.
 6. Власне шукаю комплект системла плата + процесор, можливо оперативку також (якщо на мат. платі не DDR2) Бюджет 1000-1300 за все.
 7. ПЗВ в щитку E.NEXT, в себе поставив всі автомати і диференційне реле Schneider Electric. Наразі добу живемо поза під'їздним ПЗВ - політ нормальний.
 8. Оновлю. Вчора дружина пробувала вмикнути пралку в розетку 3 рази - всі 3 вибивало світло. Вранці я особисто вмикаю в розетку - бац, світло пропало, вилку лишаю в розетці, вмикаю ПЗВ в щитку - є, і пралка працює, більше не вибивало. Мав розмову з будинковим електриком, він каже що то я не перший в будинку з такими граблями - то електрочайник в людей вибиває, то пралки, та інші пристрої, аргументує, що пускові струми обладнання завеликі і ПЗВ спрацьовує по витоку на землю. Про мою пралку казав, що вона несправна, але коли послухав що вибиває і посеред ночі, коли тільки котел та холодильник в розетку під'єднані, то версії про несправне обладнання в квартирі відкинув. Домовились відключити мене з будинкового ПЗВ, лишити на квартирному. Спеціально ще раз звіряв підключення свого щитка в квартирі зі схемами - все зібрано вірно, бо я вже думав, що десь з нулем накосячив, пускаючи його поза моїм реле напруги.
 9. Тут все ясно, якби так було то ПЗВ і диф. автомат не піднімалось би взагалі.
 10. Автомат 25А, автомат 16А в щитку під'їзду (паралельно), включений тільки 25А, в квартирі - реле напруги ЗУБР 32А і далі мій диф. автомат.
 11. Мене найбільше тривожить чи є струми витоку в квартирі (як перевірити в домашніх умовах то ХЗ, спец. приладів немаю), бо якщо є то це великі граблі (але тоді чого диф. автомат в квартирі мовчить?). Найпростіший варіант, то як казав електрик, зняти квартиру з пзв в під'їздному щитку, але чи є норми що це регламентують? в Росії є ПУЕ, там чітко прописано, що має бути протипожежне ПЗВ в щитку під'їзду, а в нас?
×