Перейти до змісту

"ALEX"

Учасники
 • Кількість зміста

  1 005
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Репутація громади

112 Продвинутий

10 Підписників

Про "ALEX"

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 06.06.1987

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  237604423

Информация

 • Интересы
  ІТ, туризм, рибалка, музика, мистецтво, театр, література, кіно, психологія

Останні відвідувачі профілю

14 896 перелядів профілю
 1. "ALEX"

  Рибалка на р.Стир

  Міняти приманку або проводку приманки, останнє дієвіше.
 2. Потрібен ще один аналогічний БЖ, можливо в когось завалявся?
 3. @westboiuu щиро дякую. Якщо @Litovets вирішив своє питання, то тему можна закрити.
 4. Оригінальний БЖ просто "провтикали", перепаяти не проблема, немає з чого, тому шукаю.
 5. Шукаю БЖ до монітора LG Flatron 19EN33S-B. Параметри БЖ: 19 V 1.2A, роз'єм дуже схожий як в зарядок до ноутбуків Lenovo чи HP старіших моделей (широкий роз'єм).
 6. Так і зробили - жодного разу з того часу не вибивало.
 7. Власне шукаю комплект системла плата + процесор, можливо оперативку також (якщо на мат. платі не DDR2) Бюджет 1000-1300 за все.
 8. ПЗВ в щитку E.NEXT, в себе поставив всі автомати і диференційне реле Schneider Electric. Наразі добу живемо поза під'їздним ПЗВ - політ нормальний.
 9. Оновлю. Вчора дружина пробувала вмикнути пралку в розетку 3 рази - всі 3 вибивало світло. Вранці я особисто вмикаю в розетку - бац, світло пропало, вилку лишаю в розетці, вмикаю ПЗВ в щитку - є, і пралка працює, більше не вибивало. Мав розмову з будинковим електриком, він каже що то я не перший в будинку з такими граблями - то електрочайник в людей вибиває, то пралки, та інші пристрої, аргументує, що пускові струми обладнання завеликі і ПЗВ спрацьовує по витоку на землю. Про мою пралку казав, що вона несправна, але коли послухав що вибиває і посеред ночі, коли тільки котел та холодильник в розетку під'єднані, то версії про несправне обладнання в квартирі відкинув. Домовились відключити мене з будинкового ПЗВ, лишити на квартирному. Спеціально ще раз звіряв підключення свого щитка в квартирі зі схемами - все зібрано вірно, бо я вже думав, що десь з нулем накосячив, пускаючи його поза моїм реле напруги.
 10. Тут все ясно, якби так було то ПЗВ і диф. автомат не піднімалось би взагалі.
 11. Автомат 25А, автомат 16А в щитку під'їзду (паралельно), включений тільки 25А, в квартирі - реле напруги ЗУБР 32А і далі мій диф. автомат.
×