Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

вивалюється мені сьогодні віконечко, яке не можна закрити не вибравши один з двох варіантів

Оновлення KB3090045 встановлював? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

та да, то ж "ліцензія" :) даж по телефону активований як і офіс

рік горя не знав навіть з їхнім "антивірусником" а тут на тобі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да, то ж "ліцензія" :) даж по телефону активований як і офіс

рік горя не знав навіть з їхнім "антивірусником" а тут на тобі

а так?

http://remontka.pro/disable-windows-8-1-upgrade/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновив на ноуті з 7-ки, батарею стало "жерти" в 1.5 раз швидше, я один такий чи це так має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще не оновлювати, або точніше оновити, щоб отримати ідентифікатор. І після цього перевстановити начисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, буду назад переходити на win 8 ( не 8,1) . Западання звуку мене вже дістало, ну не дружить нормально з реалтеком і все. Думав, то тільки в мене проблема, виявлається в багатьох. Ну і як я вже казав, це не можливість керування windows update, це величезний мінус windows 10, але певно розробники так і задумували. Плюс незручності з інтерфейсом (китайське сортування дисків, папка зліва в провіднику (хоча їх можна видалити через реєстр)...), зависання провідника при переході в папку зі спільним доступом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, буду назад переходити на win 8 ( не 8,1) . Западання звуку мене вже дістало, ну не дружить нормально з реалтеком і все. Думав, то тільки в мене проблема, виявлається в багатьох. Ну і як я вже казав, це не можливість керування windows update, це величезний мінус windows 10, але певно розробники так і задумували

нормально все воно дружить)) дрова просто треба найти підходящі

а 8- це фу))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально все воно дружить)) дрова просто треба найти підходящі

я ще раз кажу, це глобальна проблема. дам 100 грн і назву материнки, якщо знайдете мені потрібні драйвери (бо я їх переставив штук з 5-7). головна вимога мені потрібно щоб працювали всі виходи і можливість налаштування еквалайзера. Я думав, що мій комп заслабкий чи щось таке, але те саме в людей з 16 гб оперативи і модними процесорами і системою на sdd

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не можливість керування windows update, це величезний мінус windows 10

Можна керувати, але налаштовується це все через групову політику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не можливість керування windows update, це величезний мінус windows 10

Можна керувати, але налаштовується це все через групову політику

ага, мені прийшло 4 обновлення і я хочу 2 поставити , а два ні? так можна? а про інше я знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 10 поміняли принцип оновлення, там в кожному наступному оновленні, включені всі попередні, тому сенсу це я ставлю а це нє, нема, тут або користуєшся оновленнями або нє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic,

так і я про те. доречі я ще не перевіряв чи ось це вони виправили http://board.lutsk.u...entry1053359420

Може хтось мені пояснить. Є папка зі спільним доступом, цю папку використувує по мережі супутниковий приймач (запис в цю папку), так от поки відобразяться файли в цій папці проходить секунд з 40 :( на віндовс 8 такої х_йні з провідником не було. з іншими папками проблем не має, все швидко вікривається і відображається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да, то ж "ліцензія"

ну то видали те оновлення, а потім поміть його як приховане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що саме ? вимкнути на 8.1 оновлення до 8.1 ? оригінально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, буду назад переходити на win 8 ( не 8,1) . Западання звуку мене вже дістало, ну не дружить нормально з реалтеком і все. Думав, то тільки в мене проблема, виявлається в багатьох. Ну і як я вже казав, це не можливість керування windows update, це величезний мінус windows 10, але певно розробники так і задумували

нормально все воно дружить)) дрова просто треба найти підходящі

а 8- це фу))))

Нєа, не нормально. Є проблеми з G35 староЇ ревізії.

А 8.1 з classic shell практично нічим не відрізняється від Win7, яку всі так боготворять. І особисто в мене вона працює швидше за сімку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, буду назад переходити на win 8 ( не 8,1) . Западання звуку мене вже дістало, ну не дружить нормально з реалтеком і все. Думав, то тільки в мене проблема, виявлається в багатьох.

Теж мав мороку з драйверами на звук на своїй материнці (Asus P8B75-M LX)

Вже був на грані того щоб вернутися назад на 7, бо на 7 драйвера ставали з офсайту материнки без проблем. Коли перейшов на 8, то теж драйвера від 7 підходили. Коли вийшла 8.1, то почались проблеми... На офсайті виробника були дрейвера під 8.1 але коректно вони не працювали. Істаляція відбувалась, але не запускалась панелька керування звуком і не працювали фронтальні розєми. Але погугливши вичитав як правильно підсунути драйвера від 7, щоб проблема щезла. Зробив це і не мав більше клопоту.

А коли вже перейшов на 10, то попередній метод з драйверами не спрацьовував... На офсайті виробника драйверів під 10 і досі немає, ставив від 7, 8, 8.1, але на другий день система ставила свої дрейвера з центру оновлень, які начебто самі свіжі і як раз на 10 вінду, але з ними знову ж таки не працювало так як потрібно. Навіть коли я заборонив завантажувати драйвера для пристроїв з цетру оновлень всерівно якимось чином мої драйвера замінялись новішими неробочими... Отаке відчуття що система розумніша за користувача мене підштовхувало до того щоб вернутись на 7.

Але...

На офсайті VIA Technologies буквально за день до того як я планував знести нафіг ту десятку виклали нормальні робочі дрова. Поставив. Все запрацювало як належить...

Численні скарги від користувачів на проблеми зі звуком дали результат.

Робочі дровішки скачав тут: http://download.viat...iversSelect.jsp

Пряме сцилко для чіпів VIA Vinyl VT1705, VT1708S, VT1802P, VT1802S, VT1828S, and VT2021 HD Audio codecs: Download version V11.10b

P.S. якщо допоміг, то номер картки куди скидати 100 грн напишу в приват)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romzes,

ну в мене не на базі via, а HDA Realtek ALC889

Ну припустимо я поставлю інші драйвери, а windows 10 сам поставить за мене новий realtek і буде знов те саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romzes,

ну в мене не на базі via, а HDA Realtek ALC889

Ну припустимо я поставлю інші драйвери, а windows 10 сам поставить за мене новий realtek і буде знов те саме

А отакі пробував?

Version R2.79

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romzes,

а windows 10 сам поставить за мене новий realtek і буде знов те саме

автоматичну установку драйверів в windows 10 можна відключити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romzes,

ну в мене не на базі via, а HDA Realtek ALC889

Ну припустимо я поставлю інші драйвери, а windows 10 сам поставить за мене новий realtek і буде знов те саме

А отакі пробував?

Version R2.79

пробував, знесу все і ще раз спробую. Прикол в тому, що остання версія

R2.79

вийшла в червні, а останній білд windows 10 в липні :D

автоматичну установку драйверів вwindows 10 можна відключити

вона і відключена, але як писав раніше windows 10 чомусь всеодно шукає (шукало точно, потім мені просто набридло перевіряти) дрова до nvidia і до звуку. До звуку я можу зрозуміти, так як в windows 10 драйвери HD audio ідуть по дефолту. На рахунок nvidia, я не знаю, мені цікаво чи до amd зявляються драйвери в windows update?

Добре, не буду народ вам забивати голову своїми проблемами. До роботи windows 10 в мене претензій особливих не має, система дуже швидка і стабільна. Я деякі незручності, до яких я особисто звикнути не можу, я звик контролювати все , що відбувається в мене, а майкрософт хоче нам допомогти і робить деякі речі без нас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пошук Яндекс вже добавили в новий білд ...

Він як оновлення приходить? Бо в мене поки Бінг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пошук Яндекс вже добавили в новий білд ...

його виключити/видалити/переключити на Bing можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...