ForZa

Power users
 • Кількість зміста

  1 330
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

813 Професор

Про ForZa

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 13.05.1970

Останні відвідувачі профілю

2 960 перелядів профілю
 1. В кінці U чи EU? Якщо EU то є ймовірність того, що Smart адаптований для країн ЄС і в нас весь його функціонал не буде працювати. Тому і така різниця у цінах на модель від 17 і до 27 тис. Від 21 і до 27 тис. без позначки EU у кінці і він, як кжуть у магазинах , прошитий і адаптований для нашого ринку, а така сама модель ввезена, наприклад, з Польщі, но прошита нашими "майстрами", все буде працювати як і без EU, но дешевша, тому і пропонують такі самі моделі з Польщі но дешевше! А якщо у нас у магазинах, маркетах... продають за "польською" ціною, то вони не гарантують повний його функціонал але самі пропонують і гарантують, що буде прошитий але... залишають за собою "але"
 2. Ну блін клоуни Вам @la20 @rl72 @Віталій СК раніше було написано і скрізь це підтверджено, що то за зустріч! Ні - вони з трусів вискакують і щось хочуть тут довести Да фонди різні влаштували зустріч, щоб пуйла перестрибнути. Вдалось, попіарились, що ще важливого, що зараз може вплинути на розв'язання ситуації на Сході і взагалі для покращення в Україні??? Нічого!!! Все - баста карапузікі! Жгите ящо
 3. Звиздить тут "свята" трійця: @rl72 @Віталій СК і la20
 4. Підсумки візиту президента України до США. Петро Порошенко вперше зустрівся з президентом США Дональдом Трампом. В Україні зустріч вже встигла обзавестися власною міфологією. У ЗМІ встигли точно підрахувати, скільки часу український лідер провів з Трампом і скільки разів ляснув себе по руці за час зустрічі. Перед візитом Порошенка до Вашингтона очікувалося, що зі США він може привезти новий формат врегулювання конфлікту на Донбасі. В Україні під цю справу навіть почали активно розробляти новий формат АТО. Однак, після зустрічей з керівництвом Штатів Порошенко заявив про те, що українська сторона не вважає за доцільне зміну Мінського і Нормандського форматів переговорів щодо Донбасу. "Ми не бачимо необхідності змінювати Нормандський формат і мати якийсь паралельний тренд Мінськоу процесу. Ми дійсно обговорювали більш активне залучення наших американських партнерів до Нормандського формату, ми повністю відкриті і вітаємо ці кроки і будемо вітати активнішу участь, в тому числі представництво у форматі Мінського процесу, в тому числі в Тристоронній контактній групі", - зазначив Порошенко. "Ця зустріч - піар для Порошенка, який в Україні зараз виглядає як величезне досягнення. Для Трампа - теж своєрідний іміджевий хід, після всіх тих звинувачень, які сипляться на його адресу за зв'язки з РФ. Тобто Трамп як би пішов на випередження: мовляв, дивіться, я першим зустрівся з главою країни-жертви, а не агресора. Про жодні глобальні досягнення не може і йтися. Крім того, ця зустріч ще раз показала стиль роботи нинішнього істеблішменту, а саме ставлення до народу як до недалеких людей, які радісно споживають все, що їм вкидають в медіапростір". Порошенко поїздкою в Штати намагається домогтися для себе хоча б внутрішньополітичного ефекту.
 5. Так я ж не сперечаюсь і нічого не видумую, кажу і даю посилання на те, що є АЛЕ: цим все і обмежилось, бла-бла і розбіглись і вся офіційна зустріч і ще парочкою слів про Отто Вармбієра перекинулись, поспівчували і на тому все - дуже змістовна зустріч
 6. Хочеш сказати, що сайт Білого дому фейковий? А може щось інше малось на увазі, щоб наш гарант потім лишнього не казав?
 7. Ну цим все сказано Хто знає - той зрозуміє про що мова А для закріплення матеріалу прочитай стенограму з самого достовірного джерела, офіційно з Білого дому, якщо звичайно англійську подужаєш. На такому рівні офіційні зустрічі - то сила І якщо ти ще не зрозумів, що за полеміка тут зайшла, то люди не люблять коли їх за лохів тримають і втюхують всяку брехню, типу що то за зустріч і на якому рівні! З тобою більше нема про що говорити, діагноз зрозумілий!
 8. Видно, що перший раз інфу зі ЗМІ читаєш Не ну зрозуміло, у вас порохоботів, якщо не по вашому, то все не так - це вже давно діагноз - лікуйтесь і зніміть рожеві окуляри Не було б таких джерел, багато б хто чого не знав, так і будуть тобі джерело "зливати", так працюють ЗМІ у всьому світі, видно що ти вчорашній
 9. От видно, що люди ну не розуміють, хоч що їм роби Хто і де казав, що зустрічі не було? Ну, а якщо про "офіційність" цього візиту то від інших почуйте, чи то вас теж не влаштовує? Це так держави про офіційні зустрічі перших осіб домовляються? Кому ви тут казочки розповідаєте?
 10. Ну чого пересмикувати? Не зрозуміло про що мова була? Мова про зустріч з Трампом, а тут починаєте ліпити все на купу. Про візит і різні інші зустрічі все зрозуміло, читаємо, дивимось, знаємо...
 11. Порахував все вірно, але є одне питання: чи рахує так роботодавець? Чи при працевлаштуванні підписується контракт з усіма гарантіями, щоб можна було, у разі чого, оскаржити якесь порушення?
 12. МІСЯЦЬ БЕЗ "ЯНДЕКСУ" ТА ВК. КУДИ ПЕРЕЙШЛИ УКРАЇНЦІ ТА ЯК ЗМІНИЛИСЯ ЇХНІ ВПОДОБАННЯ
 13. Ну то йди Гунчику скажи :))) Чи той не має впливу і влади?
 14. А у Польщі немає брехні і кидалова?