ForZa

Учасники
 • Кількість зміста

  1 086
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

633 Професор

Про ForZa

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 13.05.1970

Останні відвідувачі профілю

2 781 перелядів профілю
 1. Порошенко чекає безвізу в найближчі тижні Не личить так поводитися президенту...
 2. Ну так це саме краще, коли вводиш потрібну частоту каналу і скануєш те, що потрібно, щоб без всякого хламу Це ж тут і пропонували, що такі не уважні?
 3. О-то так країну дерибанять і все тишком-нишком і тиша і тих "активістів" немає або розчинились у тих бандах і так триває... Це пипець а не країна-Україна
 4. Загугліть питання по вашому тюнеру і знайдете купу відповідей і інструкцій, нічого складного! А ні - то знайдіть людину по ремонту тюнерів або тих хто встановлює супутникове обладнання, у більшості вони знають що і до чого.
 5. 15 тисяч доларів
 6. Стала известна сумма гонорара Хитрова за первое поражение на профессиональном ринге
 7. Земельки їм нашої захотілось... МВФ чекає у 2017 році пенсійну і земельну реформу та скасування "спрощенки"
 8. Луцькі депутати не дали гроші на пам’ятник Бандері Все!!! Крапка і досить вже!!!
 9. Kvartal TV кодирует спутниковый сигнал 20 января в 10:00 спутниковый сигнал телеканала Kvartal TV будет закодирован. Об этом говорится в официальном письме отдела развития и поддержки сети вещания группы 1+1 media, обращенном к провайдерам программной услуги.Кодирование будет осуществляться системой условного доступа Verimatrix. Для декодирования сигнала будут использоваться CAM—модуль Verimatrix, который является совместимым как с бытовыми, так и профессиональными спутниковыми приемниками с CI/CI+ интерфейсами. «В настоящее время техническими специалистами выявлена одна модель спутникового приемника, с которой не работает CAM—модуль Verimatrix – приемник Scopus 2600», – отмечается в сообщении. Провайдерам, заключившим договор на трансляцию телеканала Kvartal TV, предоставляется устройство декодирования – CAM—модуль, который передается по Акту приема—передачи к лицензионному договору. «С целью проверки провайдером корректной работы оборудования декодирования сигнала на транспондере ВЗ (в одном пакете с телеканалом Kvartal TV) запущен временный тестовый сервис «TEST», закодированнный системой условного доступа Verimatrix. Он будет работать до 20 января», – добавляют специалисты из отдела развития и поддержки сети вещания группы 1+1 media. Параметры вещания телеканала Kvartal TV: Спутник Astra—4A (4,8 гр.в.д.) Частота – 11176 МГц, поляризация горизонтальная, символьная скорость 27500 Мбит/сек, FEC–3/4, DVB—S/QPSK
 10. Ну де і що буде тратити Толян ви і знати не будете!
 11. Так до безкоштовного звикли? Ну то не на довго! Як ви собі уявляєте подальше існування того Ланету, якщо він безкоштовний, а всі канали вже хоч малу да ціну вимагають? На довго вистачить, чи то таких меценатів розвелось?
 12. Тимощук прийняв пропозицію "Зеніта" і летить на збір з командою Ну і що - активісти підуть пікетувати батьків, тренерів... Толяна, піднімуть питання позбавлення звання почесного громадянина Луцька? Чи лише Потапа і Настю помічають, а Лобода, Время и Стекло, Сумська...поза увагою? Подвійні стандарти шановні!!!
 13. Пару разів була така проблема і вирішив її шляхом входу у БІОС, там просто злетіло розташування HDD. Там першим, загрузочним має стояти системний, а другим той другий. В мене один раз навіть система не запускалась бо диски чогось місцями помінялись А ще раз замість другого - DVD з'явився. Попробуйте, якщо вмієте, в БІОСі перевірити.
 14. Через це "на гора" так обкладати митом і не дозволяти ввозити б/у, щоб це чудо типу підтримувати? Ай-да автопром рулить...