Перейти до змісту

vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  6 997
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  48

vaz75 last won the day on Вересень 10

vaz75 had the most liked content!

Репутація громади

5 545 Гуру

9 Підписників

Про vaz75

 • Ранг
  Жити добре! Гарно жити-ще краще!

Останні відвідувачі профілю

9 828 перелядів профілю
 1. vaz75

  Позитив України

  "Дають - бери, б'ють - біжи". Цей пакунок спеціально придуманий товарами, щоб "неблагополучні" батьки все ж якось доглянули дитину, а не прогуляли гроші.
 2. Ухх. Як жеж у вас тут весело, чого не покликали? Ю2(007) жгьот!
 3. На Борді ще дуже грамотні люди, почитай "Теревені про Луцьк" на ФБ - кров з очей тече.
 4. Йомайо, а я дитину сварю, що вона в зошиті пише "качкі", "гускі", "куркі"! А то тренд такий...
 5. Ну в продовження моє історії з газовим редуктором, передзвонили ми туди вчора, і нам повідомили, що редукторів немає, будуть з понеділка. На наше прохання зарезервувати з частковою чи повною передплатою, відмовили з формулюванням: таких як ми в них багато, всіх проконтролювати вони не в змозі, в них великий попит на редуктори (хто б сумнівався), дзвоніть з понеділка, пі, пі, пі...
 6. Я думаю, що й до Гройсмана так було. Питання в іншому: "що з цим робити?"
 7. яких слів? ти про що? Я відповідав конкретним людям на конкретні пости. А навіть якщо я й повторився в чомусь, хіба мені це тут щось забороняє робити? Тим паче, що тут не "моя" тема.
 8. Про монополію. Сьогодні тітка попросила допомогти. В селі Волині до її хати прийшли газовики і перевіривши лічильник і газогони, дали припис на заміну редуктора. Дали тиждень на заміну, інакше відключать газ. На питання, "то міняйте", відповіли, що редукторів таких у них немає, треба їхати до Луцька в облгаз. Приїхала вона в п'ятницю, їй повідомили, що не працюють. Сьогодні приїхав я з нею (на Львівську) о 15.10. Охоронник на вахті сказав іти з торця будинку Волиньгазу, за деревами там є вхід (стан його я не описуватиму - совдеп). Напис білими буквами на синьому фоні "ТзОВ "Газпобутсервіс" (чи щось таке, ну ви розумієте, не Волиньгаз!). Дьоргаємо за ручку - зачинено. Походили попитали навкруги, ні, таки туди. Чуємо за дверима голоси, тарабанимо. Відкривають двері якісь два бухих чувака-роботяг і повідомляють, що купити редуктора ми не можемо, бо кервництво вже не працює і поїхало. вони працюють до 16-ї. -Так зараз пів на четверту. -Я не знаю, ми ці редуктори робимо. -То продайте ви, чи подзвоніть начальству .А другий так з єхідцою: "а ви їх взагалі не купите, бо їх нема, ми не встигаємо їх робити" -А де ще їх можна купити? -Ніде, ще виготовляв їх ЕТМ, але вже ні. Ми М-О-Н-О-П-О-Л-І-С-Т-И!" Дзвоніть завтра. І не ібьот, що ми в робочий час приїхали за 50км. І не ібьот, що треба їхати до них зі всієї області, бо чомусь редукторів немає на місцях (на хвилинку, він коштує 800 грн.). І не ібьот, що навіть якщо ти і приїдеш, виловиш начальство, то редуктора будуть в наявності. Монополіст при Волиньгазі... Я себе відчув в СРСР.
 9. І чьо? Тобі всіх мало, але ж я не зважаю.
 10. бо якщо літак впаде на злітно-посадкову смугу, то буде ЛЕтальний випадок
 11. Тю! Не розумієш угорської? Ти шо, москаль?
 12. Так в новому проекті взагалі хочуть прибрати літеру "ф" і замінити її на "хв". Бо, бачите, так розмовляли наші претки: "хвіртка", "Хведір... Тьху. Маразм! На мою думку, зміни у мові ну ніяк не на часі. Краще сили і кошти направили на популяризацію української мови в російськомовних середовищах - Київ, Одеса центр, південь, схід.
 13. А ми мусили вивчати ці слова, щоб екзамен здати (ливар, линва, підчіпник чи вальниця, досьогодні пам'ятаю).
×