Перейти до змісту

vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  6 661
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  47

vaz75 last won the day on Січень 16

vaz75 had the most liked content!

Репутація громади

5 200 Гуру

9 Підписників

Про vaz75

 • Ранг
  Жити добре! Гарно жити-ще краще!

Останні відвідувачі профілю

9 463 перелядів профілю
 1. Пошта помилилась

  Таке краще на ФБ писати, імхо.
 2. Вибираємо і"мя

  Дивує те, що тебе це дивує. Це так по-українськи - наступати лиш на свої граблі. Для чого тоді існують відгуки про телевізори, шуруповерти, смартфони (ім'я не рахую). Може я б не купив би певні товари, почувши негативний досвід власного користування бордівчан. Зі. @Юріч , камінь був в твій город
 3. Вибираємо і"мя

  До ТС-а. Назви по першій літері дня тижня, коли малеча народилася: Понеділок, п'ятниця - Параска..., Вівторок - Валентина.. Середа, Субота - Світлана.., Четвер - Чеслава (тут складніше), неділя - Наталка...
 4. от ти тупиш . В якій ти державі живеш? Треба підійти до Нокіана чи Маньяка, він подзвонить в магазин і скаже: "там від мене друг мій прийде, то ви там зробіть знижку". І, обана, в тому магазини РедМі5 вже 4500..
 5. Гиги. Дійсно. Такі не добачаю.
 6. Або я щось не добачаю, або на останньому графіку за рік вийшло 3600 квт*год а не 40000? Тоді окупність 189000/3600=52,5 роки? Однако.
 7. COMFORT-02 Бортовий журнал

  Крутяк! До Клюська докрутив...
 8. Витягни дріт Волі і увімкни. Якщо завантажується так само довго, то проблема в роутері а не в налаштуваннях Волі.
 9. Я б скинув на заводські налаштування методом 30\30\30. переналаштував би заново. Якщо він і далі глючить - викинув і купив би нового, але кращого.
 10. То що. через Тернопіль краща дорога, я так розумію? Бо вдень навіть з туманом краще ями видно, ніж ясної ночі, імхо.
×