Перейти до змісту

vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  7 026
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  48

Репутація громади

5 572 Гуру

9 Підписників

Про vaz75

 • Ранг
  Жити добре! Гарно жити-ще краще!

Останні відвідувачі профілю

9 963 перелядів профілю
 1. А цього разу й не вітав, оскільки Ви, (та вже й і я) тут рідкі гості. Тому вітаю з запізненням! Натхнення, тепла і вдачі!
 2. vaz75

  Піч по Тернопільськи

  Теж сподобалося, відео додивився до кінця. Все геніальне - просте! Єдине дротик до вентилятора і лампа не по феншую. І ще, оскільки на виході з труб овер 60 градусів, щоб ніхто опіків не отримав, оскільки він наступає вже при температурі від 50 градусів, а можливості вимикання підігріву труби не передбачено, доки не дотліють дрова.
 3. vaz75

  Все про бляхи

  Я не прибічник АЄС, але тут він промовив одну загальну істину, яку я давно тут озвучував і він лише підтвердив на практиці мою думку, що українці не готові боротися за своє, чекають, поки хтось за них то зробить, навіть коли вже в них п'яти підгорають і вони от-от втратять майно (це я про диванну сотню). Тому ми й не Європа.
 4. рік не можу глянути, але орієнтовно 2013, їздив мало, зберігав завжди чистими в гаражі, м'якенькі. цепкі, не ремонтувались, є тільки 4, не бачив, щоб 5-ть продавали.
 5. vaz75

  4К фільми, де?

  http://kinozal.tv/details.php?id=1643920
 6. "що в лоб, що по лобові", повторюю ще раз: "я це бачу щодня" (підкреслено, великими буквами, курсивом і жирним шрифтом).
 7. Читаєш через слово, чи як? Не конституція у нас погана, а "система взаємодій законів і конституції", де зачасту закони і підзаконні акти суперечать конституції. А щодо менталітету, то можеш не розповідати мені - я теж в Україні живу: депутатами і посадовцями не народжуються і це не передається у спадок (хоча останнє вже не факт) і менталітет полягає що для себе любимого, а не для соціальної користі, проявляється не тільки зверху, а й знизу і по середині, я це бачу щодня.
 8. Дивне порівняння. Перша конституція була видумана українцем Пилипом Орликом як прототип демократичного суспільства ще у далекому 1710р і стала базисом конституцій багатьох країн світу, що вправно користуються нею. А в нас до цих пір не можуть створити робочу систему взаємодій законів і конституції і постійно хочуть змінити її "під себе". Менталітет такий. А щодо МВФ погоджуюся з Електронщиком. Основне правило бізнесу (кредиту): "гроші мають робити гроші", а в нас вони проїдаються\просираються\розкрадаються (потрібне підкреслити). А борг росте, віддавати треба, от вам і ріст цін на енергоносії - все логічно. Мені подобається вислів Пірса Броснана у фільмі "Немає виходу": "Ми зацікавлені в цій країні. Тут з'являюся я. такий милий і хороший. Пропоную взяти кредит, за які вони ремонтують дороги, будують водогони, електростанції...Що завгодно. В коли приходить час і вони не можуть нам повернути борг - ми їх купуємо". Ні чого не нагадує? Яому МВФ не контролює на що йдуть його кредити?
 9. Не знаю хто це, в школі такого правила не вчив :)
 10. Просто поїхали у ліс помилуватися осініми краєвидами. А тут таке (вибачте за варварство, ножа не було, так буває вкрай рідко)
 11. А хто і де таке роблять? І головне - скільки це коштує?
×