vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  5 543
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  32

vaz75 last won the day on Березень 27

vaz75 had the most liked content!

Репутація громади

3 913 Гуру

9 Підписників

Про vaz75

 • Ранг
  Жити добре! Гарно жити-ще краще!

Останні відвідувачі профілю

8 236 перелядів профілю
 1. В мене теж так постійно, змирився.
 2. Думаю то не останнє "таємне" голосування щодо варшавського питання. Ці наволочі здатні чекати заспокоєння мас.
 3. Попу попове, д'яку-д'якове. Так на вкраїні повелося
 4. Ясно одне. Майбутній власник орендар вже звісно є. І велодоріжки і поремонтовані тротуари тепер якщо і будуть, то під брендом ТР з відповідною лейбою. Маньяк11, Нокіан давайте піднімайте спільноту орендарів. Всі на барикади!
 5. ну якщо можна буде спробувати (в тихому місці) то спробую.
 6. Ну от бачиш, можеш, як захочеш . Для цього ця тема і є. Я? Ні. А якже ж його виборці? І не чув я хоч і програних БлоковіПП, але все ж БОЇВ. А інакше навіщо він там потрібен? Для цього? Та ну... Ну це вже як останній аргумент: порівнювати з політандонами. Я б не був би таким категоричним, час покаже. Навть не коментуватиму.
 7. Як "цепного пса", певно. Бо як пояснити, що на будь-яке незручне питання про Лапіна ти зриваєшся в мат, замість дати хоч якесь роз'яснення. Я так все зрозумів, Нокіан? Я ще так розумію, що лучани\виборці сподівалися, що бойовий комбат, який потрапив до ВР разом з побратимами, величезною підтримкою ГО і волонтерів порве цю систему із середини, як представник Волині доб'ється суттєвих преференцій для розвитку регіону. Але все не так, одні скандали і вибиті мульйони, які так і не дійшли. Я не голосував за нього, оскільки не вірив у вищесказане з самого початку. Певно він мав на увазі, що поступово втратиш так довго зароблювану довіру людей, як Савченко.
 8. Гарний коментар Мільйон штрафу і до 5 років позбавлення волі... по 500 тисч прокуратурі і керівникові Волиньгазу і замнеться. Звісно якщо той мульйон в крадіів є.
 9. Да
 10. Так а я про що? Якщо котельні зупинені ("дорого запускати котли на декілька днів", про що й волали чинуші), то як би ти засувку не совав, в будинку з ЦО тепліше в трубах не стане. Ладушки, проїхали.