Перейти до змісту

vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  6 838
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  47

vaz75 last won the day on Січень 16

vaz75 had the most liked content!

Репутація громади

5 386 Гуру

9 Підписників

Про vaz75

 • Ранг
  Жити добре! Гарно жити-ще краще!

Останні відвідувачі профілю

9 692 перелядів профілю
 1. Маю морозильну камеру Атлант. Компресор дзеленчить, вібрує. Шумний одним словом. 3 роки. Нічого не відламувалося. Морозить нормально.
 2. vaz75

  Сицилія

  А швагро тут до чого? Знайшли в мені тут "інфоцентр".
 3. vaz75

  Сицилія

  Навіщо тобі те м'ясо, їж морепродукти, в нас такого не поїсиш (я про якість і свіжість). Хоча в твоїй розповіді щось їх не помітив, мо прогавив.
 4. vaz75

  Приколи Луцька

  Що тебе тут дивує і веселить? Була вулиця Московська (залишилася стара табличка, можливо, тимчасово, для тих, хто не в курсі про переіменування вулиці), переіменували на В.Хурсенка і вчепили нові, за новими правилами, прийнятим міськрадою. Доволі зручно, коли табличка продубльована з іншого кута. Іноді краще жувати
 5. vaz75

  Сицилія

  Гарного відпочинку і приємних вражень!
 6. Все просто - ціль досягнуто (чоловіка захомутано). Зброя більше не потрібна!
 7. Мережевим принтером чеків
 8. І ні разу не смішно. Проблиснула надія в час Майдану, що Україна стане європейською державою...Але видно, що принцип вседозволеності мажорства, коли відмажуть "палюбе", незважаючи на обставини і важкість наслідків, набуває все більшого розвитку. Амінь.
 9. Після хімчистки авто і дивану залишився порошок для хімічної чистки коврів і текстилю RM 760. Продаю 85 грн за 100гр (мірний стаканчик), який розводиться на 10л води. Мені вистачило 15л розчину на очищення салону авто і диван. Підходить для миючих пилососів з насадкою для хімчисток. Кого цікавить, пишіть сюди чи у приват.
 10. Не розповідай басні, особисто робив на HP Pavillion. Можливо, ТС вже спробував в рамках "Збивання всіма відомими способоми". Може, і швидше так і є, але прості способи спробувати варто.
 11. А я б спробував витягти батарейку на мамці і замкнув би CLRTC. Біос скинеться на дефолт, і все запрацює, імхо.
×