vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  4 941
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  22

vaz75 last won the day on Січень 8

vaz75 had the most liked content!

Репутація громади

3 215 Гуру

9 Підписників

Про vaz75

 • Ранг
  Жити добре! Гарно жити-ще краще!
 • День народження

Останні відвідувачі профілю

7 824 перелядів профілю
 1. ну а хто ж. Розібрався?
 2. Бідолаги з канадської діаспори читають це й плачуть. Вони за тисячі кілометрів через покоління передають мову, а тут: "зачем мне украинский язык, если меня и так все понимают". Тьху.
 3. Ну ти даєш, сам мені показав Таксер, а не користуєшся.
 4. Уважніше прочитав, і побачив, що в назві вже є роз'яснення "arhive"
 5. Онлайн допомога не працює вже як півімісяця. Подзвони оператору, нехай роз'яснить.
 6. Як видно по цифрам чим холодніше стає тим більше використовується газу. Висновок, хтось гріється цим газом: вмикає всі комфорки і загаряє. Дивіться, в кого вікна на розпашку в морози.
 7. Так, 10 кубів на місяць на 4 чол.
 8. По Луцьку ніде ніякої інформації, як рахується тариф, я не знайшов. На сайті Луцьтепла є лише тариф 30,07 грн/м2. А от нижче кервник Полтаватепло роз'яснює принципи нарахування з силками на постанову НКРЄ (тобто є дві методики: якщо в місті понад 50% будинків обладнано лічильниками тепла, то тариф за місяць розраховується виходячи з середнього показника лічильників, якщо ж менше 50%, то тариф розраховується відносно середньомісячної температури повітря):
 9. @laser Ту є одне але, він таки їсть через заднє місце тобто WAN кабель втикнутий у LAN і точка доступу магічним дивом дає інет через віфі одному клієнту. Але от маршрутизвцію точка робити може лише через ADSL. Так що @jack74 купуй нормальний роутер і не парся.