Перейти до змісту

kushmiruk

Power users
 • Кількість зміста

  1 366
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

kushmiruk last won the day on Січень 15

kushmiruk had the most liked content!

Репутація громади

1 108 Гуру

5 Підписників

Про kushmiruk

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

4 637 перелядів профілю
 1. Можу спробувати, але ремонт буде коштувати точно від 100грн. Дам номер на всякий випадок - 0932273535.
 2. Врятуйте наші ОСББ

  Якщо не секрет, яка адреса Вашого ОСББ, і що не влаштували в його керівництві? Мені ж треба донести інформацію до сусідів, які ведуться на його "шпегетті"!
 3. Врятуйте наші ОСББ

  Зараз Давидюк буде пробувати стати головою правління в ОСББ Соборності 16. Як відмовити людей?
 4. Так, як всі хороші камери в телефонах виготовляє SONY - то раджу розглянути саме мобілки цієї марки. Навіть деякі моделі з серії Z (Б/В правда) попадають в цю ціну.
 5. Маю 320-ку. В ноутбук. Скільки запропонуєте?
 6. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  Оце? Бо, щось те відео недоступне...((
 7. Знайшлися Флопік і сіді-ром. Добавляю в комплект.
 8. Анекдот №9

  — Извините, ваш пароль используется уже более 30 дней, необходимо выбрать новый! — Розы. — Извините, в вашем новом пароле слишком мало символов! — Розовые розы. — Извините, пароль должен содержать хотя бы одну цифру! — 1 розовая роза. — Извините, не допускается использование пробелов в пароле! — 1розоваяроза. — Извините, необходимо использовать, как минимум, 10 различных символов в пароле! — 1гре%анаярозоваяроза. — Извините, необходимо использовать, как минимум, одну заглавную букву в пароле! — 1ГРЕБАНАЯрозоваяроза. — Извините, не допускается использовать несколько заглавных букв, следующих подряд! — 1Гре%анаяРозоваяРоза. — Извините, пароль должен состоять более чем из 20 символов! —1Гре%анаяРозоваяРозаБудетТорчатьИзТвоейЗадницыЕслиТыНе ДашьМнеДоступПрямоБ%%дьСейчас! — Извините, но этот пароль уже занят!
 9. Дякую. Ціну глянув теж на olx від 100 і є навіть більше трьохсот грн. Хто як цінить. Але на жаль, по Луцьку таких немає.
 10. Маю таку звукову... Хтось скаже, що то за карта?
 11. Маю юсб блутуз 2.0 вроді. Віддам за 2 бакса. Єслі шо - пишіть в приват.
 12. Старий, але справний комп. Використовувався для інтернету, і перегляду схем електронних елементів. Віндовс ХР Вінт 40гіг + додатково дам ще один вінт на 40гіг. Оперативна 512мега байт. Проц інтел пентіум4. Монітор DELL 19"плоский широкоформатний, клава, миша і USB WI-FI адаптер. Флопік і CD-ROM десь є, якщо знайду - то віддам і їх. 800грн. за все.
 13. Так, дійсно... Контейнер коштує приблизно 3к єнотів (з порту в порт). В контейнер влазить 3 авто середні (мінівен, паркетник, великий бізнес седан) або 4 якихось "хетча"... Тобто море грубо кажучи виходить касарь зільонкі + касарь по платежах на всякі послуги і нюанси. Коротше двуха за тачку по доставці в Одесу вже капне. + ціна авто, ну і доставка в Луцьк, сертифікація і якщо повезе, то поміняти тільки оптику. Кожен автомобіль треба рахувати окремо.
 14. Наскільки знаю, то найпопулярніший бюджетний там автомобіль - це тойота королла. Та взагалі ця "машина" найпопулярніша в світі. Можна по цій моделі і порахувати - варто чи не варто.
 15. Смертельна ДТП в прямому ефірі!

  Як кажуть в церкві слово "кінець"? - Амінь!
×