vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  4 974
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  22

Всі записи від vaz75

 1. тому що нормальні коштують нормальних коштів, "а у нас дєнєг нєт". Вчора клоцнув на Новий канал, там якийсь американський фільм з російською озвучкою (!), чим останій не грішив, з українськими сабами. І подивившись трошки його я помітив, що російська озвучка зроблена голосами, які озвучують більшість переведеного на ураїнську контенту. Отака фігня, малята.
 2. Хотів щось земляку Біту написати недобре, а тут ви, звірі, напали на хлопа, рабатящого патріота, істинного арійця. Тьху на вас
 3. Зрозуміло. Але дивись яка фігня. Тебе трошки почмирили щодо поваги до інших і культури спілкування українською тут на борді і, о диво, ти пречудово спілкуєшся з нами солов'їною. Отак має бути зі всією Україною.
 4. @san4ez1 тобі ще не набридло як сбу-шнику вишукувати ватників, а?
 5. ... і проконтролювати виконання цього закону.
 6. Тому треба припинити вже лякатися міжмовних чварів і мовне питання ставити гостро - знаєш\користуєшся українською - ти громадянин, ні - меншина. Тоді такі як ти (нічого особистого) будуть хотіти в соціумі розмовляти українською бо іншого виходу немає (а в родині як хочуть).
 7. Отого ми так погано живемо в поганій країні з поганим керівництвом - всім пох..., навіть якщо то його особисто стосується. *рукаліцо*
 8. Хороші працівники в твою корпорацію не тре?
 9. Мовне питання має стояти руба, гірше вже не буде.
 10. Ой, Юріч, то зручний привод. Не було мовного питання, було б інше, чкажімо, газове.
 11. Акуєть. Бо він пан, а ти холоп. І це каже людина, яка живе в країні свобод...Я думав ти лише нігерофоб.
 12. З телевізора, і особливо, ЮТУБа. Моя менша грається в "Мисс Кетти и мистер Макс" (хто не має дітей, той не зрозуміє) і я чую "А севодня мы будем распаковывать красивую игрушьку...". Я їй кажу, що грайся українською, а вона мені - а мені так подобається, а я - відправлю в Маскву, жити з москалями. І що ви думаєте, грається українською. не хоче до них. Так що насильно милим будеш! Головне контроль.
 13. не треба поблажок, то його обов'язок, чмори й далі...
 14. Не розумію, чому якщо маєте картку Привата, не платите комуналку з неї з Приват24. Навіть використовуючи кредитний ліміт, комісія не знімається жодної копійки. І йти нікуди не треба.
 15. @yu2007 Якщо до державного реєстратор подали заяву про припиненя ФОП, то в податкову здаєте річні звіти з поміткою "ліквідаційний": для ФОП 2 групи річний звіт по ЄП І ЄСВ до 09.02.2017, податкову декларацію до 01.03.2017. Я вчора здавав все разом. Все правильно вона сказала. Я вчора здавав звіт черга в 4,5 (можу помилятися чи 5, 6-те, їх там для ФОП- лише два вкінці зліва) віконечка була з 15 чоловік в кожне, це години 2 мінімум. Але по секрету скажу: справа, біля 5 віконечка є 6-те (можливо 4-те, але справа, звіти по якимось іншим двом формам), то хоч ніякої інфи не написано, дівчинка приймає нульові звіти ФОП без проблем. Черга - 0. Доречі про перевірку, сказали звертатися аж в березні.
 16. Кому подобається французький фільм "1+1", "Смак чудес" буде до вподоби, для сімейного перегляду саме те.
 17. Не оюов'язково, в твоєму посиланні у відгуках і на "А" починається, так як і у мене.
 18. Укрпошта теж морозиться, що по таким трекам вони не відсліковують, по прізвищу\адресі можна взнати лише на своєму відділенні чи щось приходило. Пєчалька.