vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  5 201
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  30

Всі записи від vaz75

 1. Ну тоді вибач, друже. Помилок можна знайти купу, що в тебе, що в мене в постах. Чи вони автоматичні, чи від незнання, чи плутємо педалі клавіши (в мене таке часто). А от чи варто акцентувати на цьому увагу? "Нє думаю". Та я й не стверджував, а припускав, хоча ти й сам написав, що в тебе не було необхідності в цьому, бо діти і самі справлялися. Горжуся твоїми дітьми. А в мене була необхідність, бо дитину, часто треба було перевіряти і пояснювати. Ну не склалося з самостійністю в уроках в далеких 2008-10 р.р. Не більше того. На цьому оффтоп припиняю, для дискусії запрошую в приват
 2. Та не в Хромі проблема, а у Вінді ХР в парі з Хромом, я так думаю.
 3. Ось тут і проблема
 4. Не в задачах. Мене в школі (радянькій) так само як і мою малу вчили. не гарно, не гарно - то автопомилка (опіська) була, яку, поки ти писав, я виправив.
 5. перезавантаж роутер.
 6. Ото була тема "Україна, самокритика", там я робив фотки цього ж газону, як люди по цьому ж газоні навпростець не по сухому чистому тротуару, а по болоту по свіже вирослій посіяній травичці, як "стадо", походили. Тепер вони на авто пересіли. Пєчаль.
 7. Видно, що ви не допомагали меншим дітям математику робити. Правило просте: спочатку записується що повтрюється потім скільки разів павторити, тобто в даному прикладі 2л родали 9 разів, а в неправильному рішенні було б 9л 2 рази.
 8. Сенс в тому, що все пізнається в порівнянні. Тому якщо здається що тобі погано, зрівняй з тим, що ще гірше, і коли ти це усвідомиш, то тобі вже й не так погано. Але прагнути треба до кращого. Ось така філософія.
 9. Якщо цей вірш, прочитаний тобою, не допоміг і дурь із голови не ділася ніде, Іди і сильно стукнись в стіну головою, а потім ляж, поспи, і все пройде.
 10. Зі смартфона заходить?
 11. До Пєтросянів дістане...
 12. Шанований мною @kayot , якість тієї води під сумнівом. Очкую я її пити.
 13. Колись була така тема, але не зміг її знайти. Преамбула: Раніше брав воду "Добра вода", але після випадку, коли в бутлі привезли смердючий шмурдяк, і навіть не вибачилися, перестав її купувати. Перейшов на Оконську, Останнім часом щось та вода не дуже смачна, крім того в дітей з'явилася якась алергія. Грішу на воду. Тепер хочу змінити воду. Діліться своїм досвідом, цінами, явками і паролями.
 14. Не розумію, чому в тебе не паше, в мене на двох ноутах з хромами все гаразд. Зранку не заходило, бо був вимкнений ДНС Борди, зараз все гуд. Нічого не настроював не змінював. Дивина.
 15. а зі мною ще й акцент на масковский змінюють, певно назло.
 16. Відповідаю: є, багатоповерхівка, 33 кв, стоїть в дворі (не на тротуарі). Коли немає місця, ставлю поза двором, але ніколи на газоні, тротуарі, ніколи за 17 років водійського стажу. Тепер тобі персональне питання. Чому я, як пішохід з дитиною за руку, чи з дитячим візком, повинен впиратися в твоє авто, яке стоїть на тротуарі? А? Я маю думати, де ти маєш ставити своє авто? Чому ти, коли купив авто не подумав, де ти будеш ставити його? Чому ти не купив гаража? Чому не забронював місце на стоянці? Чому ти, знаючи проблему біля свого будинку, не зібрав сусідів, не створив группу, не подумали як і де організувати стоянку, не пішов до депутата\мерії не запитав\створив петицію. Ти зробив як всі, просто - вирішив свою проблему за рахунок інших - пішоходів. А тепер поміркуй. Я твій сусід і купив фуру з причепом і вирішив питання як і ти? Що про мене подумаєш? Ага? Я позавчора йшов з родиною увечері в Базилік. Про себе матюкався н-разів, мусив йти по болоту, калюжам, тримаючи дитину на руках, бо всюди, на сухих чистих тротуарах стоїть чийсь металолом. Теж саме бачу на тротуарах на підходах до 26-ї школи, коли діти мусять тікати з дороги від авто, бо їм немає як пройти. Тепер превінтивно для Саважа і ко, які зарах налетять, чому я не йду, не пишу і т.д. Коли я купував квартиру, одне з пунктів при виборі було стоянка перед будинком, і я, переплативши за це, купив, і проблем з парковкою особливих не маю. А щодо паркування в інших місцях, то знайти місце трошки далі і пройтися для мене не є проблемою, місця (не на тротуарах, газонах) завжди знаходжу.
 17. Таких "унікумів" тьма, і з кожним роком їх все більше з геометричною прогресією.
 18. Що є то є. Але для мене то не проблема.
 19. Ось тому погані думки рояться в голові - не вистачає мінералів.
 20. Я не знаю, чи Юрій, замовляю в офіційній конторі "Червона калина"
 21. в мене так було вчора, пройшло саме собою. Таке ж було на смарті. теж пройшло.
 22. 7 місяців як перейшов на природну воду "Червона Калина" (32 грн\бут 19л). Всім до вподоби.
 23. чарочну бери, в суботу
 24. "В нашем доме поселился замечательный сосед"
 25. До чого тут Путін? Однобоке ставлення дивує. Є багато проблем. В т.ч. і відсутність соціального виховання в школі, низьке приділення уваги батьків дітям, наркоманія, алкоголізм і ... залежність від інету. Діти, як і люди, мають різні характери, одні піддаються сторонньому впливу, особливо в одновіковому оточенні (школа, двір і група в ВК), навіть за наявності нормального спілкування у родині (нормальні батьки, нормальний майновий стан).