vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  5 882
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  37

Всі записи від vaz75

 1. в мене нічого не "впало", але я стрімаюся клацати ваші пруфи.
 2. Я б не був би таким впевненим: У Microsoft произошла одна из крупнейших утечек данных за всю историю компании
 3. А що це за фільтр в тебе такий стоїть?
 4. О, нагадав, Тепловест в мене стояв останнім. Витрата газу була вищою ніж у Вайленті, але то суб'єктивно, оскільки різні квартири, різні регіони, труби, батареї, тощо. Але є дуже для мене важливий фактор - надійність. Бо достатньо, щоб котел одного прекрасного дня наіпнувся в 20 градусний мороз. В мне потікла якась прокладочка, на кухні вилилося близько відра води. Але нащастя то було влітку, а не зимою, і я був вдома. Прокладку мені міняли овер тиждень, я навіть забив на гарантію, щоб швидше було. А уяви, що це зимою сталося. А Вайлент працює вже 9 років безремонтно.
 5. Нафіга тобі аж 28 квт? Грубий розрахунок 1 квт на 10 кв.м. тобто 10кВт теоретично на 70 м.кв. вистачить
 6. Я й не сумніваюся. Правильно організована система опалення при правильно утепленому будинку і системи вентиляції (рекуперації), а ще не "спеколюбиві" мешканці будинку дозволяє не нагрівати теплоносій овер 40 град. На все має бути розрахунок, імхо. Якщо економія газу перекриє різницю вартості влаштування низькотемпературного опалення порівняно зі звичайним, то "овчинка виділки варта".
 7. Якщо пошукать, статистику по витратам газу можу скинути.
 8. Не треба конденсаційного, бо опалення гібридне (ТП+батареї). Зайві витрачені кошти за невикористану технологію. Роз'яснюю. Як сказав @sergkots принцип конденсації працює лише на низьких температурах теплоносія до 40град (тобто лише при опаленні лише теплою підлогою, надалі ТП). Оскільки в тебе комбіноване опалення, то теплоносій ти будеш завжди прогрівати вище 40 град (щоб батареї гріли) а вже підмішувальна система ТП буде опускати температуру теплоносія ТП нижче 40 град (для комфорту). Тому твій котел завжди буде працювати як неконденсаційний. З пинципом розібралися. Тепер оскільки немає окремого димоходу, треба брати турбований (тобто з вентилятором наддувуЮ де труба має канал для впуску повітря і викидання вілпрацьованих газів. Я мав досвід використання лише турбокотлів. Тепер про марку. В мене на квартирі стояв німецький Vaillant TurboTec, у сусіда нижче стояв Saunier Duval , а у сусідів вище Vissman. Так от витрати газу у нас були приблизно однакові, а от шумність різна, мій найшумніший (як запалювання, так і триходовий клапан добре так гарчав при перемиканні з опалення на гарячу воду. Найтихіший був Saunier Duval, майже не чути роботи. По надійності ні в мене ні в сусідів за 5-ть років проблем не було. Але внаслідок жорсткої води і не зважаючи на магнітний фільтр на вході води в котел (це розводняк ) з часом теплообмінник певно зменшив січення (я не розбирав так і продав квартиру) і часу на приготування гарячої воду треба було все більше і поток треба було зменшувати. А ще я винаймав квартиру, де встановлював новий український двоконтурний турбо котел , не пам'ятаю марки. Ну його нах... Якби зараз, я брав би Saunier Duval,
 9. Хто знає? Вже другий день, на Федерова-Кравчука.
 10. Так цікаво, так цікаво. Оксана може й не прийти після таких слів. Ьак що будь обережніший з висловами. Це факт. Підкину вам ще місцинку, яка задовільнить багатьох Боголюби (095 380 7979), маршрутка і таксі не проблема, перше фото найбільша альтанка (14 місць вродє) фото Hide Превентивно: "шашлики" вже моє найнеулюбленіше блюдо
 11. Зараз на ринку багато пропозицій 4К, UHD, UltraHD телевізорів. А що ж на них дивитися? Де брати контент? А чи є доцільність купувати їх зараз, чи може достатньо і FullHD? Давайте обсудимо.
 12. Якщо й так, то наздоров'я, я в не ображаюся.
 13. Вже спробував? Треба поступово крок-за-кроком відкидати можливі причини. А з SSD на SSD та з SSD на флешку як йде копіювання?
 14. Магазин "Місток". Старт розпродажу в зв'язку з переїздом. На сьогодні: - одяг -20% - посуд і побутова хімія -5%
 15. Оксанко, Вам би й не знати:
 16. Ну, певно, навряд, бо
 17. Та у нас з державою "все нормально", а ти про якийсь там форум.
 18. Ок, лишень свій дотопчу...
 19. Не парся, мені теж. Оборот через термінали їм треба позарєз, 2% з кожної транзакції мають!
 20. Так тема себе вичерпала, чи не так? Та й шуткувати я й не закінчував., моїх постів на цій сторінці найбільше вродє (ну крім твоїх, звісно)
 21. Сумирний став, гм? Навіть Вікіпедію відкрив, перевірити значення цього слова. А раніше який був?
 22. Дивно, а мало бути "Я вже зраділа, що то шашлики для нас жарять".
 23. Сьогодні тушковані в сметані білі гриби, овочі на пару, молода картопелька, зелений салат:
 24. То по цій же логіці з тебе сніданок. По темі. Коли бігатимете: зранку чи вечорами?