vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  5 567
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  32

Всі записи від vaz75

 1. Вітаю суперелектрика! Бажаю, щоб заряд ніколи не закінчувався і підтримувався квікчарджем!
 2. Може хто має плантацію домашніх гарних тюльпанів, поділіться. На ранок цієї неділі треба 25 тюльпанів. Може сусіди мають. Прошу пропозиції писати в приват.
 3. "Оу, даааа" - сказала моя кохана, яка такою ж пізньою весною 7 років назад подарувала мені донечку. А я їй відерце справжніх нехімічних запашних тюльпанів., які вона обожнює. Тепер якщо тюльпани не відцвітають до цього дня, то підтримую традицію.
 4. Все, квіткова краса вже радує око нової господарки Дякую @timomaas
 5. Ой, щось це нагадує "мета виправдовує засоби" і "на войне все средства хороши"
 6. Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус. Як намене Володимир то далеко не Віталій.
 7. Хай йдуть до дупи!!! Не зважайте, і "вони" про Вас забудуть.
 8. Щодо теми. В чому стартап? Ідея, так, але не стартап. На що збиратиметься кошти? На сервер? Програми? Тут дуже багато має бути підв'язано власників\орендарів тих приміщень і потрібне бажання "розкошелитися" на метеостанцію в приміщенні, обслуговування її і системи.Правильно саказано про вигоду для власників (перспектива збільшення відвідувачів, наприклад). Можна зробити стартовий макет на базі якогось закладу і пропіарити ефективність встановлення станції, але спочатку в соц мережаї\новинах треба пропіарити, що така система стоїть в цьому закладі і вдовбати в мізки людей, що їм це корисно знати, яка кліматика в закладі. Якось так.
 9. @Yarchik Щось подібне побутовонедорого вже існує (без ароматизаторів правда): Броадлінк. Там до керуючого пристрою пришиваються пульти кондиціонерів, зволожувачів, провітрювальних вентиляторів тощо. До керуючого пристрою прив'язується аналізатор температури, вологості, освітлення і якості повітря. І в залежності від бажань і показів аналізатора можна нагріти\охолодити, зволожити\осушити, провітрити, освітити\затемнити приміщення як автоматично, так і дистанційно. Був би інтернет. А якщо мати ці ефірні масла, теоретично, та маючи декілька недорогих зволожувачів ( ) можна і "сосновий ліс" забацати. і коштуватиме ця система прибл. 100-200 баксів + інтернет\вафай+прога на смартфоні.
 10. Вітаю! Побільше Найків!!!
 11. Ну ти й зрівняв, ще б з мерсом\БМВ порівняв би. То інший сегмент.
 12. В пошуках поки безрезультатно, або не погоджуються зрізати, або до неділі квіти просто не доживуть (відцвітають)
 13. Я б не ставив. Але бувають всякого роду перешкоди. Підсилювач завжди можна доставити, якщо що.
 14. Дякую, але хочеться домашніх, а не комерційних. У них навіть запах не той.
 15. Посвітліше, ніж у інших, приземляйся торохи. Багато сівших олігархів\суддей\прокурорів\ДЕПУТАТІВ знаєш? Любов кажеш, якже це:
 16. Ти певно мав на у вазі УАЗа, а не Ніссан? Не те процитував? Цікаво, а підпер з якою метою? Щоб не виїхав з виїзда? Хаха.
 17. Якщо ви не олігарх і не депутат/суддя/податківець/митник тощо, світлого майбутнього у ваших дітей в цій країні немає.
 18. Тюнер потрібен до кожного телевізора, оскільки він перетворю радіосигнал Т2 в відеосигнал. Чи потрібен підсилювач, залежить від віддаленості від передаючої вишки. Активний/пасивний розгалужувач потрібен при значних відстанях між телевізорами.
 19. Хто користується дитячим смарт годинником, підкажіть оптимальний тариф.
 20. Вітаю! Сил і наснаги в боротьбі з комунальним свавіллям Нових ідей і натхення в автоматизації! Здоров'я і гарного настрою в житті!
 21. В мене теж так постійно, змирився.