Перейти до змісту

vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  6 807
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  47

Всі записи від vaz75

 1. vaz75

  Вітаю, ми програли

  "знаю, але вам не скажу"
 2. vaz75

  Вітаю, ми програли

  То що ж ми з цим будемо робити, колеги-диванні генерали?
 3. vaz75

  Вітаю, ми програли

  Ну не знаю. Хіба люди на стільки тупі і сліпі, що не бачать прискорене потопання системи в корупції? Хіба не видно, що люди перестали сподіватися на ефективну владу і кожен вибрав свою модель виживання (бляхи, контрабас, виїзд за кордон). Хіба не помітне постійне затягнення зашморгу комуналки? Невже це все Росія винна?
 4. Підтримую. Колись таке було з Нокією Люмія 800. І як це не дивно звучало, допомогло півгодинне тримання на зарядці від ноутовського ЮСБ. Далі заряджалося як звичайно.
 5. vaz75

  "Доска позора"

  Що це ти раптово згадав? То не безграмотність, а звичайна "опіська", таке в мене буває, особливо ввечері за відсутності світла.
 6. vaz75

  Що переглянути? 2018

  Дехто на Борді назве мене совкодрочером чи ватником, але реально сподобався: 2017 Россия Драмы , Исторические , Русские , Спорт 128 мин. 6+ Антон Мегердичев Актеры Владимир Машков, Андрей Смоляков, Иван Колесников, Кирилл Зайцев, Джон Сэвэдж, еще Фильм рассказывает о невероятном противостоянии сборных СССР и США по баскетболу на мюнхенской Олимпиаде 1972 года. На протяжении 36 лет до этой роковой встречи сборная США была непобедимой. Никто даже и не думал, что такого грозного соперника кто-то сможет победить. Однако тренер сборной СССР, несмотря ни на что, верил в свою команду. И в результате смог заставить и самих игроков поверить в то, что они смогут совершить невозможное. Хоча Росія зараз активно пропагандує повернення до СРСР, і фільми побудовані на основі боротьби між ними і "піндосами", величі расєї-матушки, цей фільм виявився цікавим, нічим не гіршим від голівудських. Я навіть поринув у спогади, коли в школі, в спортзалі, бігав у баскетбол. Згадав побиті коліна, запах роздягальні. А також літо, коли гостював у бабусі, і чорнобілий телевізор, який був налаштований на центральний канал, де показували літню олімпіаду 88. Як терпів сморід беломорканала, який йшов від прокуреного діда, що лежав на дивані поруч і теж вболівав за "наших". Волков, Марчюльоніс... ДрімТім. Перемога над американцями і югославами. Радість безмежна. Мрія про свій справжній баскетбольний м'яч... Гра Машкова чудова. Зоймки теж гарні.
 7. vaz75

  Переезд в Луцк

  Ну от навіщо ти фоткав спортмайданчик і зелену зону? Тепер чекай Ваймана\Чорнуху і свіженьку 9-поверхівку...
 8. vaz75

  Переезд в Луцк

  в 40 мікрорайоні я все рідше і рідше беру авто - майже все поруч в межах 5-10 хв ходьби.
 9. Потрібна покришка на МТБ 26'. їжджу не агресивно, змішано ліс/поле/асфальт. Якщо б/в, то не ррізану, не зношену під нуль. Пропонуйте тут чи у приват. Дякую за увагу.
 10. vaz75

  Вибір змішувачів

  А хіба в убитих єнотах ціна сильно змінилася?
 11. vaz75

  Переезд в Луцк

  Стісняюсь спрасіть: мо то дівчина тобі по таблу, невгодив чимось?
 12. Можуть спробувати помити (зробити видимість, як мінімум), на місяць вистачить.
 13. vaz75

  Вибір змішувачів

  Не зовсім бюджет, але... Маючи досвід користування радянських, польських, китайських ще яких змішувач, в нову квартиру поставив Grohe\Hansgrohe, всюди, окрім кухні (там Franke). 4 роки експлуатації показали, що наступними будуть тільки Grohe\Hansgrohe, і жалкую, що повівся на кольорове поєднання і не поставив такий змішувач на кухню.
 14. Моя мала з цією хєрньою мені вже всі вуха продзижчала, бо, відітєлі, таке є в її сестри і подружок. Нокіан, ціни в студію.
 15. Нуда копійки: комісія + вивіз сміття підняли тариф + ОСББ підняло тариф +... І так ці копійки набігають в сотні гривень.
 16. Мда. І як тепер платити без комісій? Білінг (електрика\вода).
 17. А що тут ворушити: заснув, двічі... Не цікаво було взагалі.
 18. А в неділю відбулися перегони Формули-1. На п'ядесталі стояли гонщики з номерами 33, 44 і 77 (33+44=77). А ще в тебе 444 "плюсиків" Це змова. Це все Путін!
 19. Оу. Вітаю найуважнішого до ДН інших бордівця із власним ДН! Нехай ти будеш не обділеним увагою добрих і щирих людей і забутим назавжди злими і підступними!
×