vaz75

Power users
 • Кількість зміста

  5 329
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  30

Всі записи від vaz75

 1. Продам б\в стіл з надбудовою колекції "Berlin" фірми AMF у чудовому стані. Якістю задоволений повністю. Стіл (накшталт такого, тільки колір "Зебрано") має розміри 122х65х75см Надбудова (накшталт такої, тільки колір "Зебрано") має розміри 121х34х107см Вартість комплекту 1100 грн.
 2. Mustek UPS Powermust Office 650 робочий без АКБ Ціна 300 грн.
 3. Продам новий 4к смарт телевізор Philips 49puh6101/88 виробництва Польщі, привезений звідти ж. 14300 грн.
 4. Я б остерігався б таких "таксічок" - в разі аварії і травм\смерті пасажира останій лишиться зі своєю проблемою сам-на-сам.
 5. Справа за ради справи... Проблема не вирішується!!! Треба відокремити: справи з Садовим\кабміном і рішення сміттевого колапсу. Громада Львова спостерігає лише за першим і цим пояснює невиконання другого. Ну і х.. з ними: кожен сам коваль свого щастя.
 6. "За" і "проти" чого? Вирішення зростаючої проблеми? Не розумію.
 7. Та я і не сперечаюся. Але в цих "зоряних" війнах проблема не те що стоїть на місці, а погіршується в всеукраїнському масштабі. Також дивує пасивність львів'ян. Чекають, коли через масові відмови у прийнятті їх сміття в Україні і ловлю "львівських фур" захлинуться у власних сміттєпакетах?
 8. @zaHARE проти фактів не попреш. Але кого це турбує? Головне, шо у фейсбуках написано: "Гвалт, Садового хочуть знищити". Підкину ще ідейку для статейок: "Сміттєзвалище завалили спецпризначенці "Альфа", щоб дискридитувати Садового". Як вам?
 9. Колись була така тема, але не зміг її знайти. Преамбула: Раніше брав воду "Добра вода", але після випадку, коли в бутлі привезли смердючий шмурдяк, і навіть не вибачилися, перестав її купувати. Перейшов на Оконську, Останнім часом щось та вода не дуже смачна, крім того в дітей з'явилася якась алергія. Грішу на воду. Тепер хочу змінити воду. Діліться своїм досвідом, цінами, явками і паролями.
 10. а звернутися до того дядька з обленерго, що встановлював новий лічильник?
 11. Дякую. Знайшов вже раніше, випадково на транспондері 12130, зашифрований як 1HD.
 12. Дякую, саме таку відповідь і чекав. Прикриють, перестану юзати. А так Газпром на ТВ на мені не зароблятиме.
 13. Смішно, чомусь, особливо останні два пункти.
 14. Підкажіть, знавці. На iptv є москальські канали канали в HD якості, накшталт "Первый музыкальный", СТС HD, тощо, а гугл видає що вони в пакеті "Тріколор HD", але шародавці в один голос твердять, що Триколор в HD не транслює і відповідно не можу їх в себе на ресивері глянути. Питання, мо хто знає як це перемогти, бо iptv-ніки десь ці канали то беруть?
 15. Іпать-колотіть, ото цінності в людини. Ща, побіжу компресію спущу і спробую цеглу потаскать...
 16. @romanc так і я про це. Що за порівняння.
 17. Що ти мелеш? Мій ланос тягнув 2 європалети побутової хімії, розтиканої по багажнику і всьому салону, і на 4-ій теж. спєц, блін. Аби обісрати.
 18. Трошки поклацати менюшками форума і вуаля:
 19. а можна з 33-го приїхати і саджанців набрати? Все ж теж Луцьк.
 20. Що вам не що вподоби? Слово теж унікальне.