Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

 

Сьогодні при завантаженні Вінди був мигаючий екран з написами: "Файлы и папки находятся на прежнем месте" (це ясно) і "Мы подготовили несколько новых восхитительных функций" (що б це значило, аж боязко, бо візуально нічого не змінилося)

Вітаю. Це тобі прилетіло те оновлення, що видаляє непотрібні, на думку MS, програми на твоєму компі.

 

Файлы и папки находятся на прежнем месте

Каталіст на місці.

Поки змін ні "восхітітельных" ні "печальных" не виявив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

 

"Мы подготовили несколько новых восхитительных функций"

Як щось виявите - відпишіться плз !

 

Хм, виявив тільки таку нову картинку стартового екрану (а внизу тіпа незарядженої батареї, хоча вона в нормі, і тулбарі показує як звично, ще й підключений до електромережі :0027: ):

20151202153525.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, "посиджу" я ще на 7  -ці))) В треї вже місяці 2 "висить" пропозиція поставити 10 ку, але, як на мою скромну думку, її ще доробляти і доробляти.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стало і мені те оновлення.... досить довго встановлювалось в своєрідному інтерфейсі такому... як повноцінна переустановка вінди майже... 

накрився тіко ClassicShell і 8GadgetPack  які я з лекістю потів відновив... 

так вроді політ нормальний... помітні деякі зміни в дизайні... в ширині полей меню і чорні окантовки навколо вікон...

 

і да ще одне тепер на диску С з"явилась папочка Windows.old яку повністю видалити не можу  :(  чи мо і не варто?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

і да ще одне тепер на диску С з"явилась папочка Windows.old яку повністю видалити не можу  :(  чи мо і не варто?)))

 

як видалити windows.old

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і да ще одне тепер на диску С з"явилась папочка Windows.old яку повністю видалити не можу  :(  чи мо і не варто?)))

якщо місце є - не видаляйте .. хоча вона потрібна тільки для "відкату" .. а видалити можна дуже легко стандартним способом:

на диску С (якщо система встановлена на іншому, то на ньому) - "свойства" - "очистка диска" і внизу зліва буде кнопка "очистить системные файлы" ... в списку вибрати - "попередня версія" чи щось типу того .. я видалив, тому в мене нема такого пункта .. буде видно по розміру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Як щось виявите - відпишіться плз !

 

Хм, виявив тільки таку нову картинку стартового екрану (а внизу тіпа незарядженої батареї, хоча вона в нормі, і тулбарі показує як звично, ще й підключений до електромережі :0027: ):

20151202153525.th.jpg

 

Був вихід зі сплячого режиму без введення паролю - тепер немає, а є вищевказана картинка і треба швидко  (протягом 3-4 сек) провести по сканеру відбитку пальця, щоб увійти, інакше він перестає працювати і входиш уже по піну чи паролю облікового запису.

Ще змінилася стилістика меню Пуск при натисканні правою кнопкою:

2015-12-03.th.png

З.і. Повернути безпарольний вихід зі сплячого режиму можна, як раніше через панель керування - керування електроживленням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

крива ще 10, наприклад по людськи vpn не зробиш, треба скриптом робити

Такі крива. VPN тунель формується нормально, але пропадає інет (не можу вибрати "властивості TCP\IP, і вибрати зняти шлюз). Можливо це через те, що в мене 10-ка домашня.

 

Алілуя, допіляли. Тепер можна прибрати шлюз і інет не вимикається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!

Маю питання по 10-ці.

Відна не дає зберігати паролі в браузерах.

Налаштування в браузерах, щоб паролі зберігались увімкнуті, а паролі не зберігаються.

Кожного разу, коли відкриваю браузер, мушу вводити вручну паролі на всіх інет-сервісах.

Як це виправити без перевстановлення вінди?

По моєму питанні, ніхто, так і не знає відповіді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kushmiruk, вінда тут ні до чого... повідомлення про пропозицію збереження паролю появляється ?

І в якому браузері? чи у всіх ?

Перевірте налаштування приватності в браузері, чи зберігається історія,куки, якщо так, то які налаштування використовуються? системні чи власні ? якщо власні, перевірте чи нема галочки напроти пункту "видаляти паролі, історію etc.",

p.s. - в кожному браузері по різному може називатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін але всетаки те що вона ставить сама примусово дрова бісить що капець.... відяха від АМД старий драйвер норм працює а новий який вона сама тяне глючно... і забронив в налаштуваннях.... і скатав фічу де скрити оновлення... вирубаю інет і удаляю устройство... і навіть без інету сама десь находить той драйвер новий)) ужс просто... 

якось криво примусово поверх ставлю старий і вроді паше... але такі танці з бубном... це ппц.... і АМД ті теж .... не можуть пофіксити... 

з новим драйвером при загрузці системи чорний екран на секунд так 30.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kushmiruk, вінда тут ні до чого... повідомлення про пропозицію збереження паролю появляється ?

І в якому браузері? чи у всіх ?

Перевірте налаштування приватності в браузері, чи зберігається історія,куки, якщо так, то які налаштування використовуються? системні чи власні ? якщо власні, перевірте чи нема галочки напроти пункту "видаляти паролі, історію etc.",

p.s. - в кожному браузері по різному може називатись.

всі браузери, так само.

https://youtu.be/zhr1xp1VEu8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

kushmiruk, вінда тут ні до чого... повідомлення про пропозицію збереження паролю появляється ?

І в якому браузері? чи у всіх ?

Перевірте налаштування приватності в браузері, чи зберігається історія,куки, якщо так, то які налаштування використовуються? системні чи власні ? якщо власні, перевірте чи нема галочки напроти пункту "видаляти паролі, історію etc.",

p.s. - в кожному браузері по різному може називатись.

всі браузери, так само.

https://youtu.be/zhr1xp1VEu8

 

в настройках Хрома (розширених) галочка стоїть ? (якщо натиснути кнопку "настроить" - відкриється форма зі списком сайтів і збережених паролів)

 

post-120-0-20547900-1449173936_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в настройках Хрома (розширених) галочка стоїть ? (якщо натиснути кнопку "настроить" - відкриється форма зі списком сайтів і збережених паролів)

та звичайно стоїть галочка))

тут, якась не стандартна ситуація...

post-16291-0-93893200-1449178326_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Как сохранить свои бесплатные гигабайты в OneDrive - http://lifehacker.ru/2015/12/13/kak-sohranit-gigabajty-v-onedrive/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Панове, випадково ні у кого немає проблем із відтворенням музики на Він10?

Наприклад, ситуація така - 2 ноути із Він10, однаковий набір музики, однаковий плейлист, із 100 пісень відтворюється десь тільки біля 50.

На Він7 з тим же набором файлів відтворюється вся музика. На усіх ноутах стоїть останній AIMP.

Наскільки я розумію, то якось Він10 звіряє, напевно, із своїми серверами музику, захищену DRM і відмовляється її відтворювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Аімп до чого ? він інфу не передає і не має відношення до МС ... що в нього закинули те він і грає .. дивіться кодеки або драйвера ...

з музикою проблем не було ніяких ....  спробуйте ці файли, які не відтворюються, програти на програвачі системи ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене після встановлення корела Х5 пропало меню Пуск. тицяю на нього...і нічого :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-346-0-51068700-1451465309_thumb.jpg

 

У кого після оновлення була така помилка і які шляхи її вирішення (крім перестановки вінди)?

Оновлювався через  mediacreationtool. Попередні версії і точки відновлення видалені. Повторне оновлення не допомагає. Вчора оновлення прилетіло через центр оновлень, але помилка залишилась. 

 

Як боротись з цією "корупцією"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


які шляхи її вирішення
Вирішив повернутись до Win 7, бо 10-ка задрала конкретно!!! Сира ще! Це моя особиста думка. Не міг не нарадуватись коли ще пробну встановив і вона в мене поступово оновлювалась до офіційного релізу, а потім, через пару тижнів - бац... і почала собі сама порядки "наводити" на компі, а потім з'явився екран як у вас! Та ну її нах... поки що!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

attachicon.gifCRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION.jpg

 

У кого після оновлення була така помилка і які шляхи її вирішення (крім перестановки вінди)?

Оновлювався через  mediacreationtool. Попередні версії і точки відновлення видалені. Повторне оновлення не допомагає. Вчора оновлення прилетіло через центр оновлень, але помилка залишилась. 

 

Як боротись з цією "корупцією"?

 

В мене аналогічна була на материнці gigabyte, встановлював він10 приблизно місяць назад, допомогло оновлення біос.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене після оновлення до 10 став жахливо тормозити інтернет, так ніби "літає" все без проблем , а інтет тупить що капець...на 7-ці з інетом проблем не було. Заголовок сайту ніби швидко відкриває, а потім довго роздупляється поки відкриє всю сторінку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не люблю оновлювати операційні системи комп'ютерів та смартфонів без крайньої на це необхідності. Користуюсь iphone 4s із заводською версією ios 5.1.1, Android смартфон за рік користування не оновлював жодного разу, перепрошив лише коли став надто часто перезавантажуватись та зависати, до кінця грудня 2015 року навіть жодного разу не встановлював Windows 8 та 8.1, користувався 7-кою. Але у зв'язку з купівлею жорсткого диску на 3ТБ, довелося перевезти таблиці розділів з MBR в GPT, встановив спочатку Windows 8.1, користувався 1 тиждень, видалив.
Зараз користуюсь Windows 10 рівно тиждень. Спочатку було не стільки незручно, як більш незвично, виявив, що практично усі налаштування, які були у windows 7, у 10-ці доступні через праву клавішу миші по меню пуск, адміністрування відкривається через панель керування. 

Склав список суб'єктивних плюсів та мінусів Widnows 10 в порівнянні з Windows 7:

  • Мінуси:
    • Не зручно закріпляти програми в меню Пуск
    • Мова набору по замовченню, встановлюється лише одночасно із мовою інтерфейсу
  • Плюси в порівнянні з Windows 7:
    • Metro UI. Кращий дизайн - це якомога менше дизайну
    • Заряд UPS, підключеного по USB до системного блоку, відображається як батарея ноутбука з індикацією % залишку
    • Драйвери на усі пристрої встановились автоматично з Windows (перевірено на 1 ноутбуці та 2 системних блоках)
    • Зручний диспетчер завдань з відображенням Інтернет трафіку
    • Після привязки вікна до краю монітору, Windows пропонує вибрати вікно або програму для іншого краю монітору
    • Вбудований емулятор DVD
    • Вбудований antispyware
    • Прогрес на таскбарі відображається зеленим а помилка червоним кольором
    • Зручне копіювання файлів, можна призупинити та продовжити, графік швидкості
    • Суттєво швидше працює на старих комп'ютерах (перевірено на одноядерному HP P4 x86 3,2GHz)
    • В диспетчері завдань відображаються мережеві з'єднання та віддалені IP адреси для кожного процесу
    • ПКМ по меню пуск відкриває меню системних налаштувань
    • Вбудована апаратна віртуалізація Hyper-V (накінець відмовився від програмної Virtualbox)
    • Повноцінне виділення мишкою та вставка тексту Ctrl+V в командному рядку
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

  • Мінуси:
    • Не зручно закріпляти програми в меню Пуск
    • Мова набору по замовченню, встановлюється лише одночасно із мовою інтерфейсу

 

 

1. що саме не зручно ?

2. з мовами не зрозумів .. все ставиться без проблем .. так, змінили установки в порівнянні з 7-у, але все можна поставити .. якщо не розібрались - звертайтесь, покажу  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...