Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

Нє, ентепрайз там нема, то треба окремо качати, образи є в мережі.

То я написав на випадок якщо ти надумаєш качати образи з торента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь
5 годин тому, jack74 сказано:

Треба на ноут 10-ку поставити (64біт), бо типу драйверів під інші Вікна виробник не зробив (Асус), .... 

(а я поки 8-ку втулити спробую...)

8.1 стала без проблем, DriverPack-онлайн гарно підтягнув всі необхідні дрова (вже не вперше), короче поки моє знайомство з 10-ю відкладається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

8.1 стала без проблем, DriverPack-онлайн гарно підтягнув всі необхідні дрова (вже не вперше), короче поки моє знайомство з 10-ю відкладається :)

Дивно. 10-ка гарно сама драйвера підтягує. Перевірено на 3-х ноутах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно що? Я ж 10-ку навіть і не спробував ставити, бо поки вона скачувалась, то 8-ка стала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
7 хвилин тому, MaestroA сказано:

Оновлює без проблем( клієнту оновлював саме через цю фішку). та сама версія. що пропонувалась мякими , нічого  там з опери" для людей з обмеженими можливості не знайшов)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв нового ноута Dell з передвстановленою десяткою. Фішка в тому, що він на 360 градусів розвертається як планшет і т.д і т.п. Звичайний ноут, орієнтований саме на десяту вінду. + тут інфрачервона камера для Windows Hello, доволі зручна штука замість паролів. Але все рівно тоскую, якщо вже не за ХРшкою, то за вістою з 7кою. Драйверів на сайті техпідримки на інші віндовси немає, а сама 10ка мені щось не дуже подобається, хоча вже й насилу звикаю через те, що вона мене не сильно дістає наразі (не так вже й багато оновлень) + на даний час є оптимальною для іграшок чи роботи. 

 

Ось така от монополія балмера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, fenmix сказано:

Але все рівно тоскую, якщо вже не за ХРшкою, то за вістою з 7кою.

Пардон, а за чим саме тоска по пережитках минулого? Особливо цікавить операційка початку XXI-го століття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, MaestroA сказал:

Пардон, а за чим саме тоска по пережитках минулого? Особливо цікавить операційка початку XXI-го століття.

 

за молодими шкільними роками, культурою та ігровою індустрією початку 2000х, які я вже не поверну) Winamp, Serious sam, козачками, фільмами в RIP якості з максимум 800 мб розміром. Турніри по КС 1.6, а не по гейському кс ГО (хоча який й в стімі в мене є теж). Діал-ап, врешті-решт (не найкращий спогад, але звук модема - це щось). Я був один з тих ідіотів, які намагалися запустити усіма шляхами "Сталкера" на тогочасній МХ440, на якій навіть шейдерів не було) Та навіть сам робочий стол ХРшки та панель інструментів була самою досконалістю. Нічого зайвого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 10 Anniversary Update вже на трекерах. При чому VLSC (корпоративки).

http://nnm-club.me/forum/tracker.php

 

P.S. Центр оновлень поки мовчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже встановив оновлену ОС. При чистій установці помітив лише одну зміну: кнопка "налаштувати" тепер велика і добре помітна.

 

На робочому столі після першого запуску помітно, що піктограма сповіщень переїхала в самий правий нижній куток за годинником і змінила візуальний стиль кількості:

Безымянныйnadve.th.jpg

 

Трохи змінений "Пуск":

Безымянный616y2r.th.jpg

 

Оновлений захисник:

Безымянный2HCLhX.th.jpg

 

Перший запуск Edge:

Безымянный3egXUv.th.jpg

 

Додатки (розширення) до нього:

Безымянный4T2Ahx.th.jpg

 

Для їх установки потрібно увійти в обліковку MS:

Безымянный5YwZ5q.th.jpg

 

Дещо перероблені налаштування і перекладені мало кому потрібні додатки (не всі):

Безымянный9.th.jpg   Безымянный7DIiAX.th.jpg

 

"Фотографії" перекладено:

Безымянный8ZJUOt.th.jpg

 

Цікаво подивитись на українську редакцію Anniversary Update. Авось і там якісні зрушення?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, alexvvv сказано:

чому він москальский?

Тому, що редакція москальська. При установці країна вибрана рідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незважаючи на підвищення офіційних вимог до RAM, склалось враження що споживання зменшилося.

 

Windows 10 Pro x64 version 1607 + оновлення + драйвера:

 Снимок1.th.jpg   Снимок2.th.jpg

 

Якщо не помиляюся, 64-бітна десятка їла ~1,5 GB RAM.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 не самих важких сайтів в EDGE з'їло 1 ГБ (yandex.ua відкрита в основному вікні, як домашня сторінка, яку я ще не прибрав):

Снимок3.th.jpg

 

Закрив всі вкладки і EDGE - знову 1,0 ГБ.

 

Встановив Chrome і заради цікавості відкрив ті ж сторінки - 0,8 ГБ:

Снимок4.th.jpg

 

Враховуючи апетити EDGE, необхідність реєстрації для встановлення розширень та так і не перероблену роботу з закладками, - microsoft'овський браузер, ІМХО, так і залишиться завантажувачем хрома/вогняноголиса/опери/т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ювілейна десятка почала просити нас не змінювати браузер за замовчуванням:

БезымянныйOug9l.th.jpg

 

В моїх очах це виглядає якось ось так:

ke3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.08.2016 at 17:07, MaestroA сказано:

Пардон, а за чим саме тоска по пережитках минулого? Особливо цікавить операційка початку XXI-го століття.

В операційці 21 століття, плавність, немає ривків, в 7-8 і далі, навіть на потужному залізі, вроді плавно-плавно, хрясь і якийсь глюк-ривок, ну і інтерфейс звичайно.

Хоча, якби була така плавність як колись, то з інтерфейсом я би змирився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MaestroA сказано:

Враховуючи апетити EDGE, необхідність реєстрації для встановлення розширень та так і не перероблену роботу з закладками, - microsoft'овський браузер, ІМХО, так і залишиться завантажувачем хрома/вогняноголиса/опери/т.п.

Ну не скажи, на офісі кому ставили 10-ку, майже всі користуються еджом а не хромом. Працює швидко виглядає нормально, а більшості простих користувачів пофігу на додатки і роботу із закладками, головне щоб на сайти нормально заходив і не глючив.

 

23 хвилин тому, snouden сказано:

В операційці 21 століття, плавність, немає ривків, в 7-8 і далі, навіть на потужному залізі, вроді плавно-плавно, хрясь і якийсь глюк-ривок, ну і інтерфейс звичайно.

Хоча, якби була така плавність як колись, то з інтерфейсом я би змирився.

Ну в мене вона нормально працювала і на старому коре дуо на роботі, і на домашньому І7, підтормажування є тільки коли іде звернення до хдд, і то через те що користуюсь їм рідко і система виключає його.

 

ХР теж не така ідеальна як кажуть, глюків і в неї вистачає навіть попри довге "вилизування".

А якщо ще й взяти корпоративні мережі, то і взагалі мамонт, єдина її перевага це можливість працювати на древньому залізі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MaestroA сказано:

6 не самих важких сайтів в EDGE з'їло 1 ГБ (yandex.ua відкрита в основному вікні, як домашня сторінка, яку я ще не прибрав):

Справа не в тому скільки пам'яті з'їсть - вона коштує копійки, а в тому як швидко та безглючно працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Справа не в тому скільки пам'яті з'їсть - вона коштує копійки, а в тому як швидко та безглючно працює.

Цікаво, який з популярних браузерів на Вашу думку повільний та глючний?

 

1 година тому, Lisovic сказано:

Ну не скажи, на офісі кому ставили 10-ку, майже всі користуються еджом а не хромом. Працює швидко виглядає нормально, а більшості простих користувачів пофігу на додатки і роботу із закладками, головне щоб на сайти нормально заходив і не глючив.

Працюють на стоковому, бо іншого не встановили.

Пофігу на рекламу тільки тим, хто не знає, що її можна різати.

На роботу з закладками пофігу теж тільки тим, хто не вміє ними користуватися. Для чого щоразу гуглити погоду чи фейсбук, якщо їх відкривати можна в один клік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MaestroA сказано:

Працюють на стоковому, бо іншого не встановили.

Пофігу на рекламу тільки тим, хто не знає, що її можна різати.

Нє, в нас корпоративний хром, ставим всім, но декому едж зручніший.

Знов таки нє, більшості пофігу на рекламу. З практики, в середньостатистичній фірмі всього процентів 20 використовують можливості сучасних браузерів, решті аби інтернет був, а який то буде браузер їм побоку. В мене в регіонах інколи спливають і ті хто на ХР на ІЕ сидить, бо іншого їм не поставили, і не скаржаться навіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MaestroA сказано:

Цікаво, який з популярних браузерів на Вашу думку повільний та глючний?

Глюки не вичисляв, бо сиджу на 2.5 сайтах, а так чисто суб'єктивно firefox повільніший за chrome 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.08.2016 at 18:30, MaestroA сказано:

Ювілейна десятка почала просити нас не змінювати браузер за замовчуванням:

БезымянныйOug9l.th.jpg

Виявляється, це не кінець браузербаттла від MS!

Microsoft продолжает кампанию против Chrome, теперь ОС Windows 10 советует пользователям перейти с браузера Google на Edge

P.S. Мені поки таке сповіщання не з'являлося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...