snouden

Power users
 • Кількість зміста

  1 837
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

288 Поважний

1 Підписник

Про snouden

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Останні відвідувачі профілю

5 675 перелядів профілю
 1. десь було пару шт . скільки даєте за пляшку ?
 2. Опера зараз рятує психологічний мікроклімат в мільйонах українських сімей. Цей здобуток неоціненний.
 3. Працює. Треба розширення щоб пускати трафік через VPN тільки для заборонених сайтів, є таке?
 4. Та там по всьому місту капець. А львів'янскі жлоби будуть і далі галасувати за садового. А чого я підняв цю тему? Ну якби очевидно - тому що це чучело в окулярях лізе на загальноукраїнський рівень.
 5. Хто не знає тому поможуть, як я зробив
 6. Хтось скаже - а яка різниця, все рівно заблочать. Насправді це велике діло, тому що не буде різкого одномоментного скачка нагрузки (або хоча б він буде набагато менший), і є надія що той же VPN від Опери продовжить працювати для українців. Те саме стосується і інших сервісів.
 7. http://zik.ua/news/2017/05/21/u_merezhi_zyavylysya_foto_smittievyh_rik_pislya_zlyvy_u_lvovi_1100087
 8. Нагадаю про мітинги "Україна вставай", і спічі опозиції з приводу того, що як вона прийде до влади - то відмінить антиконституційний мовний закон, який до того ж, був прийнятий з порушеннями. І вони це таки зробили (а потім знов відмінили своє рішення про відміну - і зараз мені взагалі незрозуміла ситуація з цим законом - він є чи ні, і якщо є, то можливо тупо не працює - знову правовий нігілізм) Так що ні про які "взялись за мовне питання", не може бути йти і мови. Була лише відміна прийнятого у неналежний спосіб закону. Не повторюй мантри рос. пропаганди, будь-ласка.
 9. Вони по днс зараз блочать ?
 10. Щось в них там сталось. Розсипали щось гримуче чи гази якісь пустили.
 11. Куди виходити? На рівень африканців які прогнали колонізаторів і... що? Я розумію що українцям дуже важко, століття поневолення, дуже важко все отак забути, але якщо первинна мета а не помста, то треба думати головою. Але навряд чи вийде, занадто глибоко комплекс меншовартості, і росіяни, цьому нажаль спонукають, підливаючи масло в огонь. Хоча якщо б була більш-менш нормальна влада в Росії то і майдану мабуть не було б. Загалом написане зрозуміється коли знов лишимось біля розбитого корита - але чи буде ресурс в українців знов піднятись? Ресурси нації не безмежні.
 12. Мені оця найбільше подобається
 13. На США не надійся - вони вже в себе ситуацію не контролюють, тому всякі місцеві царьки і чудять
 14. Музикант не мав жодних проблем зі здоров'ям. Лідер гурту Soundgarden Кріс Корнелл помер у Детройті у віці 52 років, повідомляє The Guardian з посиланням на представника музиканта Брайана Бамбері. За словами Бамбері, "смерть музиканта була раптовою і несподіваною", а дружина і родина Крнелла перебувають в шоці. Музикант не мав жодних проблем зі здоров'ям. Корнелл — один з найбільш відомих і популярних рок-музикантів 1990-х років. Soundgarden на чолі з ним були одними з піонерів гранджу і разом з Nirvana і Pearl Jam стали найбільш популярними гуртами цього напрямку.