snouden

Power users
 • Кількість зміста

  1 501
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

212 Продвинутий

1 Підписник

Про snouden

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження

Останні відвідувачі профілю

5 218 перелядів профілю
 1. Та ні, запросто може бути що з одною сімкою робить а з іншою ні, імхо! Тут щось якісь давати поради марно, це вже фактично напівсамопал ці р сім. Хіба піти і спробувати підшукати р сім яка буде працювати саме з цією сім. Тс, а в тебе вискакує спершу меню самої Р сім? Коли вставляєш нову сім? Повинно ж бути спочатку це меню.
 2. Якби в нього ця прокладка вже є, R-sim називається.
 3. Так як сприймаю цю тему більше як авторську тему ромахи, то залишу це тут )
 4. В "Зустрічі" біля Вокзалу ще можна зустріти старих героїв, але то да, все таки вже щось одиничне. Навпроти обласної, трошки в сторону Вокзалу був крутий заклад "Трактірь" ) Де того був овочевий магазин. Там ще біля нього бабульки продавали цигарки і горілку школярам.
 5. Аргумент "для чого міняти що є, зайві клопоти для людей з документами" тут вже не прокотить - а значить це свідома дія. По хорошому, пару зачинщиків мали вже б сидіти у в'язниці, але наша влада занадто слабка для рішучих дій. П.С А коменти цікаві. І для великих "стратегів" хто хоче приєднати назад Донбас - ви впевнені що зможете розгрібти все це лайно? Питання риторичне, я знаю.
 6. Це нічого не значить. В яника на перших порах теж були начебто "патріоти", той же Каськів.
 7. Для мене Привокзальний ділиться на три географічні і ментальні частини: Якщо стояти до Проміня лицем 1) По ліву сторону від Грушевського: Г. Артемовського, Арцеулова, Привокзальна 2) Власне Грушевського, стадіон, Шухевича 3) По праву сторону від Грушевського: 8-березня, Клима Савури, Саперів Всі ці три частини кожна зі своїм духом Перша була найгірша в 90-ті. Тоді вас би не зрозуміли Я жив в будинку вікна якого виходили на військ. частину, ще коли вона працювала, бачив як солдати сагяли через забор.
 8. Колись було ДПЗ, а зараз не знаю, всі райони хороші
 9. Dell Inspiron mini обидва яке розрішення екрану?
 10. Луцьк, вул.Гаврилюка, 14 Там де IntService, заходиш в коридор, перші двері зліва. Там сидить мужичок, спитаєш. Мені робив схожу штуку, зробив якісно. Графіку роботи в свята не знаю!
 11. Обламайся ти, коли Київ був неросійськомовний за останні 25 років?
 12. Ніко під кінець дня по 27.9 приймав. Цікаво що виставлять 2-го числа, коли починається певна ділова активність