Перейти до змісту

snouden

Power users
 • Кількість зміста

  2 656
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

snouden last won the day on Березень 10 2018

snouden had the most liked content!

Репутація громади

456 Поважний

1 Підписник

Про snouden

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

7 281 перелядів профілю
 1. Про що мова? Якщо про роздачу їжі якимось фондом, то вона була задовго до року назад, і доречі, брали їжу не тільки бомжі. Але ви знаєте, я замислився. Напевно справді там обстановка змінилась. Але ромаха діло каже - як там заселяться нові активні жильці, навряд чи вони просто так будуть споглядати.
 2. В Шармовому Ріксосі понтон ~1700м - ти о**єєш (с) :) Хоча, свого роду зарядка кожен день - щоб сильно не поправитись... Опять же для тих, хто тільки пірнає за рибками і на пляжі не лежить, а любить басейни то норм. Всякі люди є. p,s Хоча в інеті пишуть що "всього" 850м, то я сплутав може з якимось іншим готелем, де найдовший понтон.
 3. Ні в коєму разі не заперечуючи подану вами інформацію, дуже здивований, в мене такого жодного разу не було, хоч район знаю дуже добре, і як ви сказали ввечері і не тільки ввечері ходив там не раз... Це при тому що я суворо не виглядаю, особливо раніше. Максимум - як всі бомжи брататись лізуть, але то таке. А точка там їх з дуже давніх часів, зручна просто. І не сказав би що там особо вони комусь заважають. Місце не особливо прохідне. Бачите, ви самі на підсвідомості розумієте, що ваш метод вирішення - не вихід...
 4. О, тепер видно яка глибина при заході з пляжу. Ну це вже щось. Це ви взимку були? Я собі на зиму підбираю, це хороший варіант. Вітру ж не було? Судячи по карті бухти не має бути.
 5. пишіть до дрібниць, хоч і не все легко читається - але цікаво От це мене і цікавило, жаль що не знаєте. Походу такі пляжі з глибиною тільки в Хургаді є, в Шармі в основі понтони різної довжини.
 6. Kroha, ті фотки ваші де мужики в трусах стоять, там реально глибина скоро починається ? Бо якщо під запрос Входить щоб можна було зайти в глибину з пляжу, то Набка в Шармі зразу відпадає. Там глибина тільки з Понтону. Я бачу на інших фотках якийсь надувний понтон, але це сміх порівняно з тим що в Набці. Там до глибини дійти це реальний челендж. Як казав мені один єгиптянин "у нас моря нєт"
 7. Чесно, всі ці готелі по умовам/харчуванню практично однакові плюс мінус, ібо це індустрія і поток. Не берем три зірки і реальні 5+ типу Rixos. А середняки. Тут я би розділяв по таким критеріям: - власний пляж, є / нема - наскіки далеко до глибини. Допустим в Шармі в набці, понтони великі, 800м рахується невеликий понтон, в того ж ріксоса вроді аж 1700м понтон, майже 2км йти до глибини. А в Хургаді глибина є практично відразу. Як в Шармі в наама бей і інших закритишіх бухтах (відносно набки) - не знаю, не був. - які є плюшки вдобавок до звичайного AI. Наприклад недалеко біля води в денні години картопля-фрі і піцца безкоштовно. Вроді дрібниця, але одна і та ж їжа відчувається по різному в "ресторані" і відразу після купання коли нагуляв апетит + їсиш на свіжому повітрі. Плюс для дітвори колосальний плюс, діти по ідеї коли активно рухаються постійно голодні. - чи є "лягушатник" для зовсім маленьких дітей до 5 років. - чи є "аквапарк", горки і т.п - площа території, хоча в Єгипті вроді всі готелі відносно великі, це не Туреччина - чи є "аніматори" і які вони якщо є (хтось без цього жити не може, а когось напрягає) Якось так я би дивився і робив запрос, бо те що ТС спитав це надто вже загально
 8. snouden

  Футбольні новини

  Cорькі, але не міг мимо пройти, все таки знакова фігура. Той самий гол:
 9. І що відповідають ? Реально цікаво.
 10. Взимку/при переповненій маршрутці нереально не передавати. Значить нечасто їздите. у таких випадках робите виключення? Та і навіть коли маршрутка відносно пуста, коли забігаєш через задні двері, прикладом - а спереду вже теж хтось зайшов. То йти наперед це створювати непотрібну колотнечу і блокувати людей.
 11. Там ІОС, а в китайця нема іос. Це якщо ви такий матеріаліст і вам на все наплювати, і орієнтуєтесь тільки по цифрам бенчмарків ( ) - але тут вже вам ніяк не відмазатись В товару є ексклюзивні якості якого нема в іншого конкурента. Те що вам ця "властивість" не подобається вже інше питання.
 12. snouden

  Чемпіонат світу - 2018

  Кличко прогнозував 3-3 Думаю це ще не кінець... побачим...
×