snouden

Power users
 • Кількість зміста

  1 677
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

249 Продвинутий

1 Підписник

Про snouden

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Останні відвідувачі профілю

5 413 перелядів профілю
 1. Убивця Дениса Вороненкова помер в лікарні. Про це "Українській правді" повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. Інших подробиць вона не повідомила.
 2. Для дебілів які можливо - почнуть щось острити, вбитий наш громадянин (+ свідок в справі Януковича), спецслужби РФ гуляють в Києві як вдома, порадійте.
 3. Це пипець. Вічна пам'ять загиблому, він помер українцем.
 4. Що це значить ?
 5. А Армянка тоже в Криму виступала.
 6. Ще з самого початку президентства ПОП дивувався - чому він ставить на всяку падаль? Люди це ж головне (Так, на місцях це не рівень президента, але підтверджує загальне правило, значить такі керівники місцевої партійної "ячейкі") Що це? Якийсь хитрий план? Колись таке питання собі задавав про Віктора Федоровича. Потім виявилось що Віктор Федорович - просто дебіл. Цікаво як буде з ПОП.
 7. Обличчя "патріотів" садового "розливу".
 8. Ви праві про вік , преклоняюсь перед "соображалкою" )) Хоча, сподіваюсь все таки велика частина об'єктивності в моїх словах є
 9. Тут справа не в вікові, а що визначає ці зміни. Тут Жені правильно писав про інформацію і інтернет. Якщо я аж до старших класів прожив в "старому світі", а це вже більш менш сформована людина, то значить і мене, і людей плюс мінус моїх років народження не можна віднести до цього покоління. Справа не в розумі, просто вони інші.
 10. 20-28? Ну може. Але трохи зменшив би граничний вік. Скоріше водорозділ йде, хто родився після початку-середини 90х і практично не застав світ без сучасних засобів зв'язку... Справді. Це вже зовсім інші люди
 11. в сенса є якийсь особливий шарм і дух, важко пояснити хто не їздив
 12. якщо не треба перед дівчатками понти гоняти , навіть сенс чудова машина
 13. Difoto, а яка позиція шановного Лапіна Ігоря Олександровича ? Який вибрався в ВРУ від Луцького мажоритарного округу... Чи дане питання занадто мілке для народного депутата ? В ФБ - тишина. В шановного Лапіна Ігоря Олександровича душа за Луцьк болить ?