Перейти до змісту

snouden

Power users
 • Кількість зміста

  2 160
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

387 Поважний

1 Підписник

Про snouden

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

6 292 перелядів профілю
 1. Я не психолог, але імхо ТС на підсвідомості не поважає гроші чи щось таке. Але ви не зобов'язані цього робити, касир не права.
 2. Сьогоднішня погода

  Тільки що мився в душі на вулиці - кайф скажу я вам. Вітру нема взагалі, на сонці по відчуттям тепліше ніж в половину днів цього літа. Вочевидь, сьогодні останній справді теплий день в цьому році. Прогрівайтесь, гуляйте, насолоджуйтесь сонцем і теплом, бо попереду півроку волинської мряки, сирості і холоду.
 3. Дорожная обстановка

  Вони почали цілу кампанію з нищення шлагбаумів - https://www.volynnews.com/news/all/de-u-lutsku-znesut-shlahbaumy-ta-inshi-pereshkody-dlia-proyizdu-adresy/
 4. Сьогоднішня погода

  Вчора весь день відходив в футболці. Це 17 жовтня, рекорд. Попередній вроді був 2 жовтня. Нормально в цілому, на вечір взагалі повітря розігрілось, але якби подув сильний вітер вже був би напряг.
 5. Ядерну зброю бояться тому що існує теоритична можливість пошкодити важливих людей. Танк оплот максимум може знищити ще якусь кількість сепарів, на яких всім насрати. Це непорівнянні речі.
 6. Та навіть якби сотня - навіть при найкращому розкладі все рівно б вперлись в донецьку агломерацію і бої в міській забудові. А там толку, імхо від нього небагато. А обійти вздовж кордону і створити мішок теж не можна - з зрозумілих причин...
 7. Чемпіонат світу - 2018

  Все ж таки цікаво, кого б нам кинули. Теж схиляюсь що Італію. Наш прохід на ЧС нікому не вигідний і лишній головний клопіт. Ну а хорвати тепер точно проходять.
 8. Про палицю згадали ви перший, ТС ж делікатно промовчав.
×