Перейти до змісту

snouden

Power users
 • Кількість зміста

  2 275
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

407 Поважний

1 Підписник

Про snouden

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

6 538 перелядів профілю
 1. Бачу тема ВІЛ в Росії багатьох зацікавила, тому продовжуємо. Розумним коментаторам рекомендую ще раз передивитись назву топіка... створіть свій і там гадьте.
 2. Згідно гугла в Луцьку є як мінімум два коворкінга Цікаво, вони діючі?
 3. Хвости підчищають ? Родченков живий тільки тому що розповів все... І то , невідомо скільки І тут навіть хз як діяти йому тепер - чи надіятись що США вбереже ( що при нинішньому керівництві - прямо скажем, не факт ) Чи пробувати затірятись десь в світі...
 4. Біатлон

  Вітаємо! Але дай Бог втримати таку форму до Олімпіади І щось в мене погане передчуття що поребрикнуті зарядять свої булки саме перед її початком...
 5. Якщо підеш до Нової Лінії, то був магазинчик з лічильниками і всяким таким біля Наш Краю (зі сторони головного входу)
 6. Йому запорожець купляти чи ниву? Що зміг і знає то і купив Плюс плани на машину на майбутнє, а не тільки ж весь час дрова возити, правильно? Я не хочу нікого ображати, але для цих чуваків бентлі зовсім не те що для вас... Так що в словах Геращенко немає нічого дивного чи смішного.
 7. Ні, нажаль невірно. Вже сказали що будуть збірні (кацапи подають це як велику перемогу), а також, що імхо набагато гірше - можуть дозволити (а це значить 99.99% дозволять, якщо не буде жосткого неадеквата від спортсменів), пронести прапор на церемонії закриття. Загалом, я розумію що це рішення це практично максимум того що можна було зробити при нинішньому керівнику МОК (другу путіна) Скоріше за все договорняк, чому? Ще десь в жовтні путін казав що виступ під олімпійським прапор це приниження, а буквально декілька днів назад пєсков (секретарша путіна) різко змінив риторику. Плюс по спічам пропагандонів зрозуміло... І як вишенка на торті - кадиров заявив що спортсмени з чечні не поїдуть (а якби було рішення про бойкот - то сказав би про всіх росіян). Так що знову ж таки, 99% бойкоту не буде! Так що я думаю що десь декілька тижнів назад перетерли з Бахом, він пояснив що повна срака і можуть відсторонити повністтю (нагнав жуті), але пообіцяв що порішає і більшість спортсменів допустять. Звідси зміна риторики і так далі. В сухому залишку, скоріше позитив, ще раз повторюю що це максимум що могло бути. Але на церемонії закриття триколорну ганчірку буде бачити неприємно. p.s Можете назвати мене фантазером, але я переконаний що і частинка нашої заслуги в даному рішенні є - з Євробаченням подали гарний приклад світові - що не треба боятись цих тварюк.
 8. Я відповів чоловікові на запитання - На злодієві шапка горить?
 9. Завтра засідання Міжнародного Олімпійського Комітету під керівництвом друга путіна - мордатого Томаса Баха. На засіданні має вирішитись доля олімпійської збірної росії. Подивимось, чи прожме мордатий друг путіна комітет повністю, і збірна відмажеться "ай-яй-яй" (і може штрафом), чи все таки примусять виступати під нейтральним прапором. В повне відлучення я не вірю - немає там стільки яєць в такому об'ємі.
 10. Я б не був таким строгим до Філарета (хоч він і не ідеальний) Основна проблема що мільйони українців ходять до церкви московської, це першопричина а не Філарет чи щось інше.
 11. Бузина десятиліттями висирався на українців, і тільки завдяки чуду і збігу обставин поплатився... Мураєв набагато хитріший і обережніший Так що я не був би таким оптимістичним
×