Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

Так, екосистема це проблема... Як і в житті, на ринку одного разу просравши все, потім дуже важко вертатись назад :( Тут лисому дяді Балмеру варто подякувати. Нинішний керманич грає з тими картами що є на руках, і намагається якось виправити ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

Для мене Edge - другий браузер. І мені дуже не вистачало нового приватного вікна з контекстного меню на панелі завдань. Тепер є.58e91c4513175_.JPG.aed42b914e8d9585da5aba0ccc576c41.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поюзав півдня оновлений Edge.

 

Переваги:

  • Відкладені вкладки (новинка) виявилися дуже зручними. Хочу таке в Chrome. Треба покопати в розширеннях (додатках)... 
  • Ескізи вкладок (новинка) - також дуже зручно, коли серед великої кількості вкладок потрібно знайти саме ту.
  • Веб-ескізи (теж, якщо не помиляюся, новинка). Такий собі режим скріншоту з маркером та іншими інструментами. Зразу можна відправити такий ескіз через Windows-додаток. Шкода, що не можна зберегти у файлі типу jpg.

 

 

Недоліки:

  • Відсутній повноекранний режим (в Chrome вмикається F11). Дуже не вистачає на екранах з невеликим розширенням.
  • Завелика піксельна висота адресної стрічки. Особливо актуально на тих же невеликих розширеннях, з'їдає цінний простір по вертикалі.
  • Неможливість переглянути збережені паролі. Вони відображаються зірочками. Як на мене, ідеально реалізовано в Chrome: в Windows 8/8.1/10 перед переглядом паролю сайту запитує пароль Windows-аккаунта).
  • Додатки (як мінімум, adblock) не працює в приватному режимі. Відповідних налаштувань, як у тому ж Chrome не має.
  • Слабофункціональне контекстне меню. В порівнянні з тим же Chrome.
  • Відсутня можливість відключити звук у вкладці.
  • Відсутність переліку останніх закритих вкладок. Лише Ctrl+Shift+T.
  • Не сподобалась поведінка веб-плеєра на tv.ua. Панель завдань при повноекранному відео не завжди ховалася. Звук інколи розсинровується з відео (ситуацію виправляв банальний клік на будь якому відрізку тривалості), звук потріскував. На Chrome все ок.

 

Про екосистему не згадую.

 

Висновок: Для другого браузера саме то!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.04.2017 at 20:22, MaestroA сказано:

Для мене Edge - другий браузер. І мені дуже не вистачало нового приватного вікна з контекстного меню на панелі завдань. Тепер є.58e91c4513175_.JPG.aed42b914e8d9585da5aba0ccc576c41.JPG

Українського windows хіба немає? Чи Ви російськомовний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MaestroA сказал:

Відсутність переліку останніх закритих вкладок. Лише Ctrl+Shift+T.

кнопоча "Журнал" .. як на мене цілком досить :)

0011111111111.png.7d1ed129e8e292f0c1920a813960d7a6.png

 

Не сподобалась поведінка веб-плеєра на tv.ua. Панель завдань при повноекранному відео не завжди ховалася. Звук інколи розсинровується з відео (ситуацію виправляв банальний клік на будь якому відрізку тривалості), звук потріскував. На Chrome все ок.

тільки що подивився - все добре ... відео на повний єкран, все "хрвається" і зі звуком ніби норма ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Українського windows хіба немає? Чи Ви російськомовний?

Ні, я не російськомовний. Це повинно бути помітно по моїх постах.

Українська локалізація є, але переклад кривий і неповний. Нижче рівня Перекладача Google.

 

44 хвилин тому, dj_design сказано:
2 годин тому, MaestroA сказано:

Відсутність переліку останніх закритих вкладок. Лише Ctrl+Shift+T.

кнопоча "Журнал" .. як на мене цілком досить :)

Журнал - це історія відкритих сторінок. Зовсім не те. Хоча, комусь і досить.

 

44 хвилин тому, dj_design сказано:

тільки що подивився - все добре ... відео на повний єкран, все "хрвається" і зі звуком ніби норма ...

В мене теж перших хвилин 5-10 було все добре. Переглядав відео близько години.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MaestroA сказано:

Ні, я не російськомовний. Це повинно бути помітно по моїх постах.

Українська локалізація є, але переклад кривий і неповний. Нижче рівня Перекладача Google.

Що значить кривий? Пруф можна? А російський переклад значить повний? А толку з нього коли це також іноземна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше людей користуються саме українською мовою, тим більше уваги приділяється "допилюванню" інтерфейсу під користувачів. А коли хохли використовують російськомовні версії ПЗ, то навіщо виробникам заморочуватись? "і так паймут"

 

 

До речі, старий баг, який тягнувся через кілька версій, вже виправлено :-)

 

y_11d20c6e[1].jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Що значить кривий? Пруф можна?

Будь ласка. Ось (щоправда, борда "загубила" мої скріншоти):

https://board.lutsk.ua/topic/171699-windows-10-vse-pro-novu-os/?do=findComment&comment=1053432720

Або зараз спеціально для Вас:

58ed2bcd4b937_1.thumb.JPG.ff9163ae6ae73bccd0824c3c7d0462d5.JPG

 

В мене Windows російський, але перша мова в налаштуваннях регіону і мови стоїть українська, тому всі модернові програми мають відображатися саме на рідній.

 

1 година тому, case_l сказано:

А толку з нього коли це також іноземна?

1. Мої очі і мозок не ламає такий переклад, приклад якого я навів вище.

2. З розумінням іноземної російської мови в мене не виникає жодних проблем.

3. Сила звички (стосовно самої Windows років десять я не мав навіть такого вибору).

 

Приміром, Google (всі сервіси) в мене давно налаштований на українську. Там переклад реалізований на найвищому рівні. Всі глибини налаштувань, всі мануали. Введення голосом чудово розуміє навіть моїх дітей зі ще не чітко сформованою вимовою.

А "припасування" і "обігнути" - не для моєї психіки.

 

19 хвилин тому, Саня сказано:

Чим більше людей користуються саме українською мовою, тим більше уваги приділяється "допилюванню" інтерфейсу під користувачів.

Не користуються, а купують. Юзання піратки виробника не спонукає до інвестицій.

 

19 хвилин тому, Саня сказано:

А коли хохли використовують російськомовні версії ПЗ, то навіщо виробникам заморочуватись? "і так паймут"

Нехай беруть приклад з того ж Google, коли все ж таки "дєньгі", а коли "стулья".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MaestroA качайте відразу дистрибутив український, а не намагаєтесь на російський  натягнути українізацію. 

6 хвилин тому, MaestroA сказано:

А "припасування" і "обігнути" - не для моєї психіки.

там пише обітнути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що не так? Нормальні слова. Можливо дещо незвичні, але в даному випадку їх використання цілком доречне.

Можете запропонувати кращий переклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MaestroA сказано:

Це щось змінює?

для вас російська сприймається нормально, натомість українська викликає роздратування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже років з 10 не ставлю рос. windows, по-перше і так чужа мова, по-друге глюків більше в порівнянні із оригіналом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені десятка подобається. Я не поспішав переходити на цю версію, відтягував все, але потім наважився і не шкодую.

І мені подобаються оці особливості локалізації. Слова типу "обітнути" чи "припасувати" не дратують, а навпаки хочеться щоб вже нарешті замінили "настройки" на "налаштування". Імхо, так правильніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ставити українську локалізацію ОС, вибирати українську мову при встановленні програм, українську - в налаштуваннях телефону і починати користуватися. Спочатку трохи незвично, може видаватись навіть незручно, але згодом звикаєш і коли бачиш російську - виникає певний дискомфорт.

В мене навіть російської розкладки клавіатури не встановлено. І нічого, як вкрай треба користуються Ctrl+C i Ctrl+V щоб скопіювати кілька буковок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 років користуюсь лиш Українськими версіями ОС. Які б не були косяки, але вони свої, рідні. Російські були відразу якісь брррр!

 Треба вже визнатись в собі хто ти є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, case_l сказал:

качайте відразу дистрибутив український, а не намагаєтесь на російський  натягнути українізацію

MS вже давно обкатала технологію багатомовності (MUI) .. і чистий дистрибутив (для прикладу український) нічим не відрізняється від англійського з встановленою мовою інтерфейсу (основною) українською (докачуються ті ж самі файли локалізації) ... ну, якщо не вдаватись в ліцензування, але ж всі і так користують піратками ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Саня сказано:

Треба ставити українську локалізацію ОС, вибирати українську мову при встановленні програм, українську - в налаштуваннях телефону і починати користуватися. Спочатку трохи незвично, може видаватись навіть незручно, але згодом звикаєш і коли бачиш російську - виникає певний дискомфорт.

В мене навіть російської розкладки клавіатури не встановлено. І нічого, як вкрай треба користуються Ctrl+C i Ctrl+V щоб скопіювати кілька буковок.

Ну знаєш, це щось глибинне, сила звички напевно, бо наприклад в мене моб. пристрої (в т.ч планшети) -  всі з самої першої нокії тільки українська, а вінда - рос. або англ. Напевно причина в тому, що з дитинства сидів за рос. Він 95, а потім просто пропустив момент коли вінда стала багатомовною, але й якість перекладу теж не варто скидати з рахунків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, dj_design сказано:

MS вже давно обкатала технологію багатомовності (MUI) .. і чистий дистрибутив (для прикладу український) нічим не відрізняється від англійського з встановленою мовою інтерфейсу (основною) українською (докачуються ті ж самі файли локалізації) ... ну, якщо не вдаватись в ліцензування, але ж всі і так користують піратками ;)

Може і обкатали, але в xp московської локалізації були глюки самого windows в порівняно із оригіналом, цього було достатньо, щоб більше не користуватись московською локалізацією, а коли зявилась українська - і подавно.

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=22:72122

http://forum.oszone.net/thread-150614-3.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snouden, варто лише спробувати. Через тиждень користування вже й уваги не будеш звертати, що це не російськомовна версія.

Для себе перекладав частково Windows 95. Було багато вільного часу і натхнення :-) Дізнався чимало цікавого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, case_l сказал:

Може і обкатали, але в xp московської локалізації були глюки самого windows в порівняно із оригіналом, цього було достатньо, щоб більше не користуватись московською локалізацією, а коли зявилась українська - і подавно.

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=22:72122

http://forum.oszone.net/thread-150614-3.html

на XP вони тільки почали ... а я взагалі говорив про 10-ку і не потрібно згадувати попередні версії ... до того ж я не кажу користуватись якоюсь конкретною версією, а лише написав що різніці між "чистою локалізованою" і "з встановленим LP" немає .. да і ще - "чиста версія" є тільки англійська, всі інші просто вшиті LP на потрібну мову ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.04.2017 at 23:05, Саня сказано:

В мене навіть російської розкладки клавіатури не встановлено. І нічого, як вкрай треба користуються Ctrl+C i Ctrl+V щоб скопіювати кілька буковок.

Аналогічно. Немає і в мене також російської розкладки ні на Windows, ні на Android

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Roma Fur сказал:

Аналогічно. Немає і в мене також російської розкладки ні на Windows, ні на Android

А в мене є, і що? може я сепаратист? І  в ноуті початково стояла ліцензійна для однієї мови, російської, то що, поставити піратську українську? Чим ви хизуєтеся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2017 at 23:05, Саня сказал:

В мене навіть російської розкладки клавіатури не встановлено. І нічого, як вкрай треба користуються Ctrl+C i Ctrl+V щоб скопіювати кілька буковок.

кхм ... вибачте за грубість, але як на мене це вже "извращение" ... ви можете не любити країну, мову, людей ... ви можете користуватись тільки українськими версіями і принципово не вживати російські слова, але ..... не ставити мову і копіювати букви коли треба - це збочення ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...