Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

Windows 10 станет платной

Цитата

Компания Microsoft озвучила будущую стоимость операционной системы.

Операционная система Windows 10 Home с 30 июля станет платной. Это официально анонсировала компания-разработчик Microsoft, передает The Verge. Издание отмечает, что Windows 10 была выпущена в качестве бесплатного обновления для Windows 7 и Windows 8.1 29 июля прошлого года. Создатели ОС дали пользователям год на то, чтобы установить ее бесплатно. Многие полагали, что Microsoft сохранит такую возможность и в дальнейшем. Однако этого не произошло. Сообщается, что стоимость ОС Windows 10 Home будет составлять 119 долларов. Ее также можно будет получить, приобретя новое устройство - компьютер или планшет. Известно, что в настоящее время операционная система Windows 10 установлена на 300 миллионов устройств. И, тем не менее, самой популярной до сегодняшнего дня остается Windows 7, которая была выпущена компанией в 2009 году. ОС установлена на 60% настольных устройств.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Microsoft перестанет просить пользователей обновиться до Windows 10 с 29 июля

 

Windows 10 была выпущена 29 июля 2015 года, и, как известно, Microsoft обещала бесплатный апдейт до этой ОС в течение первого года ее существования. Эта бочка мёда для некоторых пользователей была испорчена тем, что Windows 10 продвигалась слишком активно, и предложение об обновлении появлялось на экране пользователей гораздо чаще, чем хотелось бы, а сам апдейт иногда автоматически скачивался на компьютер. Для тех, кто хочет просто использовать Windows 7 или 8.1, ждать спокойной жизни осталось недолго. Вместе с окончанием периода бесплатного распространения Windows 10, канет в лету и всплывающее окно, предлагающее загрузить апдейт. Пользователи, которые не хотят обновляться до Windows 10 сейчас, но могут передумать в будущем, могут зарезервировать бесплатное обновление обновившись с Windows 7/8.1 до Windows 10 до 29 июля, а затем откатившись назад, восстановив системный раздел из образа сторонними утилитами, или начисто переустановив систему. Это позволит установить бесплатно Windows 10 и после 29 июля, используя лицензионный ключ от Windows 7/8.1, поверх которой ставился апдейт до Windows 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені також пропонують перейти з сімки на десятку. Коли я перевіряю сумісність мого ноута з десяткою, то пише, що є одна проблема, а саме - є ймовірність, що вай-фай (адаптер) може працювати некорректно або не працювати взагалі. Хто з таким стикався і що робити? Переходити на десятку чи ну його нафіг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, YouRich сказал:

Хто з таким стикався і що робити?

Якщо є бажання то можна ставити, а потім драйвер Wi-Fi поставиш і може все працювати. В мене те ж саме писало, я встановив вінду, а потім з диску, що був у комплекті до ноута з дровами, поставив Wi-Fi і все працювало. Але в мене історія була, що я з самого початку підписався ще на пробну версію 10-ки і все тестив. Потім коли прийшло остаточне оновлення то з 2 місяці не міг нарадуватись, а потім в один прекрасний момент БАЦ синій єкран і напис - перевстановіть 10-ку... Плюнув, повернув 7-ку і досі радуюсь :) Ну це діло особисте, так що описав лише свою ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, ursa сказал:

Слелай бэкап, после чего обновись и посмотри.

 

Бекап як зробити? Не шарю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, YouRich сказал:

Мені також пропонують перейти з сімки на десятку. Коли я перевіряю сумісність мого ноута з десяткою, то пише, що є одна проблема, а саме - є ймовірність, що вай-фай (адаптер) може працювати некорректно або не працювати взагалі. Хто з таким стикався і що робити? Переходити на десятку чи ну його нафіг?

По-перше, в тебе 7-ка ліцензійна? Якщо ні, то сенсу обновлятися немає, краще ставити з нуля.

По-друге, ось інструкція (ще одна), як робити бекап. Треба мати ще один резервний диск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, vaz75 сказал:

По-перше, в тебе 7-ка ліцензійна? Якщо ні, то сенсу обновлятися немає, краще ставити з нуля.

По-друге, ось інструкція (ще одна), як робити бекап. Треба мати ще один резервний диск.

 

Я не знаю, чи ліцензійна. Завжди думав, що так. Тому що купував ноут в МОЙО з сімкою на борті. До речі недешевий ноут на 12-й рік... 8 штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну перевірити легко, перевернути ноут і там має бути наклейка (або в секції під батареєю)

2 часа назад, YouRich сказал:

 

Я не знаю, чи ліцензійна. Завжди думав, що так. Тому що купував ноут в МОЙО з сімкою на борті. До речі недешевий ноут на 12-й рік... 8 штук.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я б на твоєму місці переписав би той довгий код, поки ще його видно, і зберіг до моменту користування 10-ю віндою.

І в мережу не скидав би повноцінне фото, бо цим кодом можуть скористуватися інші люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, vaz75 сказал:

бо цим кодом можуть скористуватися інші люди.

 

Ти відразу сказати не міг? :)

 

А що мені потім з тим кодом робити? Ну, якщо я захочу вернутись назад до сімки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крихітна утиліта KMSAuto Net настільки скоро "введе ключ", що навіть носа не встигнеш толком почухати :)

хто стане при цьому всьому розшифровувати купу затертих символів, явасумаляю ;) 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Deemon сказал:

крихітна утиліта KMSAuto Net настільки скоро "введе ключ", що навіть носа не встигнеш толком почухати :)

хто стане при цьому всьому розшифровувати купу затертих символів, явасумаляю ;) 
 

 

Я нічого не зрозумів. Прохання, писати дохідливо, як для початківця)). Доречі, диска з Віндовс в мене немає, то виходить, що єдиний ключ в мене на наклейці? Там же не всі символи читаються! І що мені тепер робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, YouRich сказал:

 

Я нічого не зрозумів. Прохання, писати доходчіво, як для початківця)). До речі, диска з Віндовс в мене немає, то виходить, що єдиний ключ в мене на наклейці? Там же не всі символи читаються! І що мені тепер робити?

Не панікуй, то для мене відповідь була. Давай в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, YouRich сказано:


 

Я нічого не зрозумів. Прохання, писати дохідливо, як для початківця)). Доречі, диска з Віндовс в мене немає, то виходить, що єдиний ключ в мене на наклейці? Там же не всі символи читаються! І що мені тепер робити?

поставити будь-який білд, котрий довподоби, бажано з нуля (а не ласкавим запрошенням Він7 Васік)

після установки, запустити сабж і жмакнути відповідну кнопку.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Deemon сказал:

поставити будь-який білд, котрий довподоби, бажано з нуля (а не ласкавим запрошенням Він7 Васік)

після установки, запустити сабж і жмакнути відповідну кнопку.


 

 

Оце відповів дохідливо))). Маладец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще простіший варіант: пиво\гроші\дякую сусіду\другу\куму і зробить те ж саме :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а в чому різниця між 10тками з цифирками

Цитувати

Windows 10 Insider Preview Build 14332 and 14295 Offline ISO Files

і

Цитувати

Microsoft Windows 10 Education version 1511 (Updated Feb 2016) build.10586.103.th2 32bit/64bit (2016) Ukr (Оригінальні образи від VLSC)

?

 

що краще качнути, щоб поставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Треба на ноут 10-ку поставити (64біт), бо типу драйверів під інші Вікна виробник не зробив (Асус), а я цею 10-ю ще впритул не цікавився... Де яку качнути порадите? 

(а я поки 8-ку втулити спробую...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 на сайті майкрософта, https://www.microsoft.com/uk-ua/software-download/windows10   там є тулзня, яка скачує актуальний образ і при необхідності може його на флешку записати.

Із версій не рекомендую ентепрайз ставити, потім будуть трабли з оновленнями між білдами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Lisovic сказано:

на сайті майкрософта,...  там є тулзня,...

Із версій не рекомендую ентепрайз ставити, потім будуть трабли з оновленнями між білдами.

тулзню вже теж знайшов, скачав... а версія... щось для скачування там не було особо вибору... 32 чи 64, і повна чи Хоум...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, там при скачуванні був вибір мови, версії 32/64 чи оба, і хом/про, качав з майкрософта?

 

п.с. перевірив, є там вибір, треба зняти галочку "рекомендуємые параметры"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Lisovic сказано:

Дивно, там при скачуванні був вибір мови, версії 32/64 чи оба, і хом/про, качав з майкрософта?

ну все правильно, але ти писав про "ентерпрайз", то я там такого не побачив... Чи я щось туплю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...