Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

пошук Яндекс вже добавили в новий білд ...

Він як оновлення приходить? Бо в мене поки Бінг.

я вже побачив після переходу на білд 10565 і оновлення KB3103470 .. тому точно сказати не можу, чи в новому білді зміни чи вони пришли з патчем ...

пошук Яндекс вже добавили в новий білд ...

його виключити/видалити/переключити на Bing можна?

да, можна .. але процедура "тупа" ...

потрібно відкрити сторінку з пошуком (я включав гугл, тому відкрив google.com), після чого зайти в налаштування - додатков налаштування і зміна пошукової системи .. там "з'явиться" пошук гугл (має бути відкрита сторінка, інакше не "бачить") який можна поставити "по умолчанию" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

dj_design

Не знаєте у чому може бути справа? Вже три дні не може встановитись на ноут оновлення. Ноут перезавантажується 3-4 рази при встановленні цього оновлення, а потім пише, що оновлення не встановлене.

post-8803-0-95940500-1445164612_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design

Не знаєте у чому може бути справа? Вже три дні не може встановитись на ноут оновлення. Ноут перезавантажується 3-4 рази при встановленні цього оновлення, а потім пише, що оновлення не встановлене.

спробуйте як написано тут - http://www.oszone.ne...e_in_Windows_10

або очистити папку "оновлень" ...

C:/Windows/SoftwareDistribution/Download

через cmd (запустити під Адміном, вводити команди попорядку або написати "батнік" :) )

net stop wuauserv

net stop BITS

net stop CryptSvc

cd %systemroot%

ren SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old

net start wuauserv

net start bits

net start CryptSvc

rd /s /q SoftwareDistribution.old

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуйте як написано тут

Перепробував всі варіанти вищенаведені і що то за оновлення таке!!! Епрст... 7 перезагрузок доходить оновлення до 58% остання перезагрузка, все включається, завантажується і потім... оновлення не встановлене!!! Ноут працює, все добре, але вискакує що є нове оновлення даєш добро на нього і все те ж саме по колу... :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуйте як написано тут

Перепробував всі варіанти вищенаведені і що то за оновлення таке!!! Епрст... 7 перезагрузок доходить оновлення до 58% остання перезагрузка, все включається, завантажується і потім... оновлення не встановлене!!! Ноут працює, все добре, але вискакує що є нове оновлення даєш добро на нього і все те ж саме по колу... :(

тоді просто відключіть його і не ставте .. з ним є схожі проблеми на ноутах :)

оф. утиліта для відключення оновлень (в мене на ноуті так драйвера на АМД не ставились)

https://support.microsoft.com/ru-ru/kb/3073930

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місяця 2 назад скачав iso-ху і так і не наважився встановити,зробив резервну копію данних з системного диска і відмовився від цієї затії, всеж мені не дає спокою ті статті яких прочитав достатньо про те що мікрософти слідкують за користувачами со він10,певно що і на він8.1 вони слідкують але я про це не знаю і спокійний,а от з 10 вагаюсь, чи є сенс в моїй параної чи то все пусті слова? слідкують чи ні, а якщо слідкують то чи можна якось "заклеїти" їм очі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місяця 2 назад скачав iso-ху і так і не наважився встановити,зробив резервну копію данних з системного диска і відмовився від цієї затії, всеж мені не дає спокою ті статті яких прочитав достатньо про те що мікрософти слідкують за користувачами со він10,певно що і на він8.1 вони слідкують але я про це не знаю і спокійний,а от з 10 вагаюсь, чи є сенс в моїй параної чи то все пусті слова? слідкують чи ні, а якщо слідкують то чи можна якось "заклеїти" їм очі?

яким браузером ви користуєтесь ? хоча .. це не важливо ... всі вони навчились синхронізувати дані "в облако" для "резервної копії" ... 99% що вся ваша діяльність теж туди попадає ... музика, фільми - тягнемо з нета .. торентом .. який має свій ідентифікатор ... відповідно статистика зберігається ... і називається рейтингом .. для гарного слова ... ну да, можна вже тягнути і без рейтинга, але .... блін, да за нами вже давно слідкують ... куча фоток в соц. мережах з даними геолокації і можливістю визначення де вони зроблені ... можна продовжувати і далі, але для чого ?

welcome to the matrix

і ви після цього всього будете запитувати чи слідкує 10-а за вами ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а "по людські" це як ? я робив без проблем, правда на "новому білді" а не релізі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крива ще 10, наприклад по людськи vpn не зробиш, треба скриптом робити

Такі крива. VPN тунель формується нормально, але пропадає інет (не можу вибрати "властивості TCP\IP, і вибрати зняти шлюз). Можливо це через те, що в мене 10-ка домашня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Windows 10 не выявлено незаконных инструментов сбора персональных данных

http://www.3dnews.ru/922634

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені немає чого приховувати, нічого незаконного я в неті не роблю, нехай собі слідкують на здоровя...

А так 10-ка приємна в користуванні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В процесі обновлення Windows 7 до Windows 10 з допомогою програмки Media Creation Tool стикнувся із такою халепою:

s_1446239153_1028054_eb453d33fd.png

В кого-небудь ще таке спостерігалося?

Мені що, wi-fi модуль в ноуті міняти? О_о

З.І. Пробував 2 рази обновити - перший при виключеному (фізична кнопка в ноуті) модулі wi-fi (кабель LAN був включений), другий - при включеному wi-fi. Чи, може, просто спробувати тупо фізично витягти модуль при спробі обновлення?

З.З.I. Забув вказати - адаптер Atheros AR9285, з яким в мене ніколи не було проблем ні в Windows (XP, 7), ні в Linux (Ubuntu, Debian).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а поставити "на чисто" ? при оновленні вона пробує встановити всі драйвера що прописані в системі .. а коли буде ставити по новому - просто не поставить драйвер і буде ставити ручками ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та начисто ще не пробував, хотів спочатку проапгрейдити щоб майкрософт вже мав в себе "відбиток" ноута з активованою ОС, а тоді начисто поставити...

Ще спробую кілька варіантів обновлення (не дуже хочеться софт переставляти), якщо не обновить - тоді вже прийдеться начисто. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вже експерементувати, може і тупа порада, але .. грохніть драйвера адаптера .. повністю :) а тоді спробуйте оновити . ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, пішло простіше :D

Вирубив адаптер в диспетчері пристроїв і обновлення пішло. Банальщина.

Чому фізично кнопкою не спрацювало - загадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найближчим часом має бути оновлення, яке зараз тестується ... Windows 10 “Threshold 2” http://www.3dnews.ru/922297

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со следующего года Windows 10 будет автоматически загружаться на компьютеры пользователей

31.10.2015, 12:27 155

Для привлечения внимания к новой операционной системе Windows 10 компания Microsoft использует самые разные способы, включая и достаточно агрессивные. Не так давно в сети активно обсуждался факт установки новой «операционки» на компьютеры пользователей без их разрешения. Софтверный гигант быстро отреагировал и заявил, что ошибка будет исправлена в скором времени. Однако это не значит, что корпорация из Редмонда оставит попытки распространить свою новую систему на как можно большее количество компьютеров.

Согласно сообщению Терри Майерсона, исполнительного вице-президента подразделения Windows and Devices, в следующем году обновление до Windows 10 будет распространяться через «Центр обновлений» в качестве «Рекомендованного обновления». Это означает, что на компьютеры пользователей Windows такое обновление скачается автоматически.

«Изначально установку Windows 10 планировалось осуществлять в два этапа: сначала вы заказываете обновление, а затем мы вас информируем о том, что оно стало доступным. Уже более 110 миллионов устройств по всему миру обновились до Windows 10 по этой схеме, однако теперь, после того, как период предзаказов закончился, необходимость в поэтапной установке отпала, и Windows 10 доступна пользователям в любое время. Чтобы упростить и ускорить процесс, мы автоматически запускаем обновления после того, как вы даете на это согласие» - рассказывает Майерсон.

Стоит отметить, что с автоматически загрузкой Windows 10 из «Центра обновлений» столкнутся не все пользователи, а только те, у кого активирована функция автоматической установки рекомендуемых обновлений.

«В начале следующего года мы планируем перевести Windows 10 в категорию «Рекомендуемые обновления». В зависимости от ваших настроек Центра обновления Windows, процесс обновления на вашем устройстве может начаться автоматически. Тем не менее смена ОС на вашем устройстве начнется только после того, как вы отдельно подтвердите такую операцию» - добавил вице-президент Windows and Devices.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Windows 10 не выявлено незаконных инструментов сбора персональных данных

http://www.3dnews.ru/922634

Виробники комп’ютерів не рекомендують поки що ставити Windows 10

 

Під час звернення до служби підтримки компанії Lenovo було поставлено питання про те, як включити функцію, щоб голосовий асистент Cortana постійно перебував у режимі прослуховування і реагував на команду “Hey, Cortana”. Протягом 32 хвилин розмови по телефону фахівці з Laptop Mag намагалися пояснити фахівцеві з Lenovo, що вони взагалі хочуть зробити. У результаті представник Lenovo ламаною англійською відповів наступне: “Сер, чому б вам просто не включити ваш мікрофон, щоб він постійно працював?”. Це не тільки неправильна відповідь – подібне взагалі не можна зробити в налаштуваннях Windows. Більше того, коли поставили питання, як включити мікрофон, щоб він постійно працював, співробітник Lenovo відповів, що для цього потрібно оформити платну підписку на якесь програмне забезпечення за $19,99 в місяць.

Читайте більше на: http://ua-format.com/2015/11/virobniki-kompyuteriv-ne-rekomenduyut-poki-shho-staviti-windows-10/

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В Windows 10 не выявлено незаконных инструментов сбора персональных данных

http://www.3dnews.ru/922634

Виробники комп’ютерів не рекомендують поки що ставити Windows 10

 

Під час звернення до служби підтримки компанії Lenovo було поставлено питання про те, як включити функцію, щоб голосовий асистент Cortana постійно перебував у режимі прослуховування і реагував на команду “Hey, Cortana”. Протягом 32 хвилин розмови по телефону фахівці з Laptop Mag намагалися пояснити фахівцеві з Lenovo, що вони взагалі хочуть зробити. У результаті представник Lenovo ламаною англійською відповів наступне: “Сер, чому б вам просто не включити ваш мікрофон, щоб він постійно працював?”. Це не тільки неправильна відповідь – подібне взагалі не можна зробити в налаштуваннях Windows. Більше того, коли поставили питання, як включити мікрофон, щоб він постійно працював, співробітник Lenovo відповів, що для цього потрібно оформити платну підписку на якесь програмне забезпечення за $19,99 в місяць.

Читайте більше на: http://ua-format.com/2015/11/virobniki-kompyuteriv-ne-rekomenduyut-poki-shho-staviti-windows-10/

 

що за глюки на форумі ? нічого написати не можна нормально ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, пішло простіше :D

Вирубив адаптер в диспетчері пристроїв і обновлення пішло. Банальщина.

Чому фізично кнопкою не спрацювало - загадка.

кнопка фізично не вимикає адаптер, а вимикає програмно тільки радіотракт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...