Перейти до змісту

santa11

Учасники
 • Кількість зміста

  535
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

60 Байдужий

4 Підписників

Про santa11

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 11.06.1982

Останні відвідувачі профілю

5 395 перелядів профілю
 1. santa11

  Волиньгаз обнаглів!

  це для підприємців. Для населення по середньому.
 2. santa11

  Волиньгаз обнаглів!

  ну так в чому проблема? Викликаєш контролера який зніме/зафіксує контрольний показник. ОБОВ'ЯЗКОВО. потім 2 варіанти 1. Далі пишеш заяву на зняття лічильника на повірку і просиш щоб там його і забракували (з діагнозом працює потім зупиняється... потім може знову працювати). якщо не проходить далі варіант вандальний 2. за 1-2 дні тупо лупиш по лічильнику щоб пошкодити облікове скло і знову приходиш пишеш заяву типу під час прибирання випадково зачепив. тоді лічильник із 95% ймовірністю забракують. із мінусів скоріше за все поставлять перемичку і будуть нараховувати по середньому за минулий рік. (ну це може бути і не мінус а плюс). А взагалі там ще купа варіантів...
 3. santa11

  Волиньгаз обнаглів!

  Всі лічильники за рахунок Волиньгаз. Якщо їм не підходить нехай і міняють. Всі заяви, звернення, скарги через Молоді 14а. Центр обслуговування клієнтів. Узаконення все одно не буде безкоштовним навіть якщо купите лічильник самі. хіба якісь є окремі домовленості.
 4. santa11

  Волиньгаз обнаглів!

  http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=36320 - Постанова про заборону ПАТ "Волиньгаз" щодо донарахувань і про проведення перерахунків. Крапка.
 5. куплю. Дайте № тел. Завтра в центрі можу забрати.
 6. ягідників багато.. от хоча б перед Сокиричами. от тільки ягід рік на рік в тому самомому місці не завжди назбираєш. Треба шукати.
 7. Просто на замітку. На одній із підмереж в якості шарового диску (використовується мережеве сховище d-link 325 http://www.dlink.ru/ua/products/120/1400.html) і хоча для всіх користувачів був підключений мережевий диск жодного!!! на сьогодні шифрованого файлу виявлено не було хоча компів заразилось більше десятка. Підозрюю в цьому 2 причини. 1. На самому сховищі стоїть лінукс. https://habrahabr.ru/post/304008/ - тут народ навіть цим скористався для створення сервера. 2. Хоча мережевий диск і був підключений (все для всіх) пароль адміна і права були тільки в мене і до групової політики ніяким боком не привязаний. за що в свій час на мене обіжались.
 8. Як відновити дані після петі. Те що знайшли на вчора-сьогодні. Якщо стоїть Win7-Win10 і вдалось методом відновлення MBR запуститись. Тупо через "відновити попередні версії" папки на диску С повідновлювались у 100%. У випадку, якщо була включена така можливість. Якщо налаштовував то можна відновлюваит і інші диски. Користувачам і робочого столу в багатьох випадках хватало цілком. Одному в якого вінда займала весь вінт 500 гб вернули всі файли. Win xp - як на зло не відновлюють файли. Але через fixmbr + fixboot компи запустились і на кількох навіть виявилось, що шифрування фйлів не було (повезло - логіки не знайшли) є ПК на яких системні диски тупо пішли в RAW формат і поки запуститись не вдається- будемо думати. в кого є "творчі" ідеї вітаються. Переставляти систему то вже остання.
 9. Сьогодні "лемкались" з компами. Через відновлення MBR компи запускали. Були такі, що після відновлення навіть не було шифрованих файлів... але то одиниці. В основному файлам користувачів - гаплик. Причому користувачі були впевнені що в них все ОК бо ж вони компи встигли виключити. Не знаю чи буде інфа по заражених ПК по Україні але думаю що 1 млн. реальних набереться.
 10. схиляюсь до тієї ж думки... на диску С:\Windows в корені дійсно після шифрування виявились файли із назвою perfc на незаражених компах таких не було.
 11. Що тут говорити. Вірус написаний грамотно. Поширений через "дірку" яку і досі остаточно не встановили. Шифрує основні офісні файли. фотки не чіпає. Толку з того що відновив загружчик... компи працюють, а файли то шифровані. Шифрування по мережі взагалі вище всіх похвал. Накрило більше 90% ПК, причому причини чому не накрило 10% так і не виявили. Роботи по самі вуха... навіть із бекапами поки не бачу шляху, як відновити нормальну роботу раніше, як за кілька днів. І що саме дурне на сьогодні як запобігти повторенню. Антивіруси, групові політики - виявились неефективними.
 12. нема світла це не критично - купа варіантів...генератори, вітряки, сонячні батареї...
 13. після початку війни видалив себе з однокласників. Часу на роботі стало реально більше. Десь місяць тому видалив себе із в контакті.... була сторінка на яку не заходив пару років. Звичайно ж можу обійти всі блокування. Але якщо з друзів таких виявиться менше 10% то навіщо? Звичайно є ті в кого на цьому бізнес був зав'язаний - незручно , збитково. Якщо ви зав'язані до чогось одного і у вас немає запасних варіантів - це виключно ваші проблеми. А що ви будете робити якщо інтернету взагалі не буде.... дожились. нема навіть про що писати... хай потім психологи описують дану ситуацію. ex.ua закрили - пережили, ціни на комуналку зросли - пережили, долар зріс - пережили.... і ща багато що переживемо... крім того святе місце пустим не буває
 14. santa11

  Анекдот №9

  Заходить IT-шник в спальню до дівчини/дружини: - А вона йому: Ти антивіруснік/презерватив маєш? - ІТ-шник. Ні. Сьогодні будемо робити резервну копію.
 15. santa11

  Шукають на роботу "комп'ютерника"

  підтримую що всі люди різні
×