Перейти до змісту

Юріч

Power users
 • Кількість зміста

  5 206
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  127

Юріч last won the day on Грудень 22 2018

Юріч had the most liked content!

Репутація громади

6 723 Гуру

6 Підписників

Про Юріч

 • Ранг
  Юріч - це Юрійович :)
 • День народження 08.03.1975

Информация

 • Интересы
  Подорожі, дівчата, автомобілі, фотографія...

Останні відвідувачі профілю

8 087 перелядів профілю
 1. Юріч

  За кого голосувати

  Хлопці, перейдіть будь ласка в лічку і там один одному мізки ламайте, або створіть окрему тему накшталт "Політика. Оборудки, інтриги, розслідування." Реально, заходиш і гортаєш ці простирадла, навіть не читаючи. Майте повагу до інших форумчан.
 2. Юріч

  За кого голосувати

  Все таки дід перестав стукати?
 3. Юріч

  моя автомайстерня 2

  Світланка, прийми мої співчуття. Це гараж і камера згоріла? А як же ж чоловік? Знаю, в тебе вже є інший бізнес, але ж у чоловіка машини то основне...
 4. Юріч

  За кого голосувати

  Не переживай, стане Вова президентом, почнуть ходити
 5. Юріч

  За кого голосувати

  1. Збав трохи інтонацію. Слова типу "приплів" до себе не приємлю, тим паче, що я спілкуюсь з тобою нормально. 2. Мій батько (як і твій) на пенсії і вже це дає йому право не працювати. Право, але не можливість. Бо з нашимм пенсіями, пенсіонерам доводиться працювати. 3. При чому тут скільки я заробляю до зарплатні охоронника? 4. Ти нічого не знаєш про мого батька і наші відносини. Але якщо цікаво, то він з нами ніколи не жив (при мені то точно) і ніколи не допомагав. Один раз за все життя заплатив аліменти в розмірі 33 рубля (на двох дітей), хоча працював майже завжди в автосервісі і мав інколи за день до 500 рублів (це при союзі). Це з його слів. Сперечатися на цей рахунок небуду, але він тоді не бідував, їздив на нульовій вісмірці і носив адідас). 5. Субсидії він не має, бо все своє життя жив на широку ногу, пив, гуляв, кинув одну сім'ю, потім іншу... В остатку залишився без житла. Зараз знімає кімнату в двокімнатній квартирі за 1000 грн. Получає пенсію 1600 грн і зарплату охоронника 150 грн/день (робить з 18.00 до 9.00 ранку, день через день). До речі, і квартиру, і роботу, знайшли йому сини, хоча він і того не заслужив. А про наркоманів тобі вище @Waver добре написав. Ти дійсно десь відірваний від реальності чи по простоті своїй, чи навмисно так тролиш.
 6. Юріч

  За кого голосувати

  Цікаво, скільки євро залишиться на руках у середньостатистичного українця, після виплати всіх платежів....
 7. Юріч

  За кого голосувати

  Ну не плиточники це точно. А охоронець (в мене батько працює) заробляє 2250 грн/місяць. Да-да, це реальність, не потрібно тут про мінімалку писати.
 8. Юріч

  За кого голосувати

  В нас (в Луцьку) орендована квартира, однушка десь в єбєн@х від 100 баксів + комунпослуги (ще 50 $). Сім'я, яка заробляє зовсім мало, це на двох тисяч 8 грн (300 $). Порахуєш процент?
 9. Юріч

  За кого голосувати

  Нагадала ваша суперечка
 10. Юріч

  За кого голосувати

  Та шо непанятна? Закордоном по супутнику не показують укр канали, 5-го нема...а ось 1+1 інтернаціональ можливо є)). А якщо серйозно, всі ті заробітчани, якщо б порох їм подобався і його політика, сиділи б в Україні і були б щасливі.
 11. Юріч

  За кого голосувати

  Цікаво так...ви там маєте, а Юля наша
 12. Юріч

  Басейн

  Я хожу по вт-чт-сб на 19.45. В ці дні людей меньше, ніж у пн-ср-пт. Людей від 4 до 1 людини на доріжку. Рідко коли буває більше. Якщо в свої дні пропускаю, то йду у пн-ср-пт на останній сеанс (20.30), тоді найменше людей в ці дні.
 13. Юріч

  Басейн

  Я хожу в басейн на Львівскій, від ЛНТУ (Луцький національний технічний університет). Мені нормально. Графік присутній. Ціна 305 грн/місяць (на фото старі ціни).
 14. Юріч

  Веселі сусіди

  Не факт. Я живу на першому поверсі. Три вікна (кухня, зал і дитяча кімната) виходять на одну сторону будинку, а четверте вікно, точніше лоджія (спальня) - на іншу сторону. Так ось над вікном залу, з другого поверху починаються балкони (в мене немає). Сусід з другого поверху полюбляє виходити покурити на балкон. І ось часто, коли в мене відкрите вікно чи на продиху, в мене в кімнаті чути куривом.
 15. Юріч

  Веселі сусіди

  — Алло, дорогая, только что по радио передали, что один псих едет по встречке. Будь осторожнее. — Один??? Да их тут тысячи!
×