Перейти до змісту

Юріч

Power users
 • Кількість зміста

  3 940
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  68

Юріч last won the day on Грудень 7

Юріч had the most liked content!

Репутація громади

4 469 Гуру

4 Підписників

Про Юріч

 • Ранг
  Юріч - це Юрійович :)
 • День народження 08.03.1975

Информация

 • Интересы
  Подорожі, дівчата, автомобілі, фотографія...

Останні відвідувачі профілю

6 915 перелядів профілю
 1. Що на другому фото, що на третьому польські таблетки, які голандія з ісландією? І Apotex в пачці на фото 4 таблетки, а в описі 8...
 2. Мої нотатки про США

  Я шота не вкурив, як то останнє фото зроблено...
 3. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  Це ти мені розповідаєш? Людина може істота і розумна, а от пішохід - не завжди, як показує практика (втім, як і водії).
 4. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  Хотів би ще за те освітлення ледовське сказати ремарку. Так, те що воно світить то добре, але деколи те освітлення може грати злий жарт. Сильно вже те світло яскраве і світить тонкою полоскою, мало захвачує темряви... Якщо пішохід всього на півметра буде переходити не під світлом (а вони вміють так ходити), його ще важче помітити, з-за різкого перепаду світла. А часто буває, що полоска того освітлення не співпадає з зеброю, це взагалі жесть...
 5. Ціну знижено - 2800 грн. Налітай . Фото мого смарту (екран не покоцаний, то відображення грязного вікна на роботі, фоткав на підвіконні):
 6. Муніципали "с"удаки

  А журналісти теж не кращі. Подивіться на заголовок: " Самогонний апарат замість пасажира: у Луцьку «засікли» водія-порушника. " Вони вже пишуть, що то в машині самогонний апарат і що водій - порушник. Вони там ох...їли? Вони вже осудили чоловіка без суду і слідства, та й ще фотки з номерами на загал виставили в своїй "статті". До речі, чому під їх "статтею" нема фамілії журналіста, автора матеріалу?...
 7. Lie to me. VOX Ukraine ranking.

  Судячи по картинці, виходить, що Ляшко найменьший зі всх брехун .
 8. В мене айфон в першу чергу асоціюється з "блондинкою", яка робить селфі в туалеті нічного клубу (бару, ресторану) і губи обов'язково уточкою, і щоб логотип яблока в дзеркалі відображався .
 9. Серьога, в інеті вже все перерив і всі ціни знаю. Цей, що ти скинув, він відновлений. Я його вже бачив. Хотілось би в Луцьку на місці купити і новий. Є на олх з Луцька продають нові, але за 6400 грн. А з Києва, Дніпра продають по ~5400 грн.
 10. Куплю новий LG G5 4/32 Гб, який працює зі всіма нашими операторами і стандартами зв'язку, включаючи 3G і 4G. Бюджет до 5500 грн.
 11. 1 Мб . Шота я псіханув... Так, 1/200 с витримка, це для того, щоб фон розмити, а машину в фокусі залишити.
 12. Та що ж там непростого? Їхав в Італію на автобусі, 44 години, через пів Європи, швидкість автобуса була на постой 100-110 км/год, назнімав Нексом купу матеріалу. Навіть знаки, які пролітали повз вікон автобуса, я ловив і вони не були розмазані (витримка 1/2000 секунди вистачає...) А ось для прикладу фотка Ауді, яка летіла на швидкості десь 130 км/год. Фотка ця важить 1 Гіг, оригінал важить гіга 4-5, але і тут читається номер авто.
 13. Бачив я ці фотки. Те, що ти їх замилив по краях, ще не говорить, що вони супер якісні... Ну не буде смартфон тобі видавати такі фотки як дзеркалка, навіть близько. А якщо приблизити ті фотки, щоб роздивитись деталі, то там такееее мило... А спробуй тим смартом на швидкості з вікна автомобіля щось зняти - все розмазано буде... Та ну, навіть не хочу рівняти. Ті фотки зі смарту на смарті тільки й дивитись.
×