Перейти до змісту

Юріч

Power users
 • Кількість зміста

  3 448
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  47

Юріч last won the day on Серпень 20

Юріч had the most liked content!

Репутація громади

3 528 Гуру

4 Підписників

Про Юріч

 • Ранг
  Юріч - це Юрійович :)
 • День народження 08.03.1975

Информация

 • Интересы
  Дівчата, автомобілі, подорожі, фотографія...

Останні відвідувачі профілю

6 302 перелядів профілю
 1. Просто більшість пішоходів (особливо ті, які ПДР в очі не бачили) рахують пішохідний перехід панацеєю і відчувають себе на ньому Дунканами Маклаудами...
 2. Я чомусь легко і досить часто їжджу через все місто з ДПЗ на Варшавку, на Північний, якщо мені потрібно. Не бачу в цьому ніякої проблеми. А от на Старий ринок їздити не люблю (хоч він набагато ближче), із-за його всебічної незручності.
 3. А ми відпочиваємо на Пісочному . Нарешті. Ціле літо все ремонти вдома робили. Навіть ні в якій баюрі не купалися... А тут лафа, спокій і просто шикарне повітря. Вчора ввечері готовили на вогні різні смаколики, гарно посиділи, а зараз снідаємо суницями прям у ліжку))...щоб я так жив .
 4. Якщо це такий самий холодильник, як і в мене вдома (марка і розміри співпадають), то він досить хороший, холодильна камера дуже вмістка як для такого розміру, в двері багато чого влазить, нові холодильники в цьому плані не конкуренти. Працює в мене той Норд вже 18 років і міняти пока не збираюсь. Так, один раз ремонтували регулятор температури, 600 грн заплатили (майстер приїжджав додому) і пахає далі... Певно в цьому холодильнику те ж саме. Якщо його в справному вигляді за штуку+ гривень купити - то це нормально буде, я так думаю.
 5. Народ, вказуючи свої марки телефонів, вказуйте і район дислокації. Так як, наприклад в Ліпінах, там де я працюю, паршивий 3G, постійно переходить на Едж, в центрі міста хороший сигнал, правда якщо ти на вулиці, зайшов в старий будинок - все, 3G пропав, перейшов на Едж...На ДПЗ нормальний 3G...
 6. Це якраз своя проблема у Іванни, бо можна подумати, що вона не тільки торгує на Старому ринку, а прям там живе .
 7. Ну не такий вже і маленький .
 8. А в мене вчора ось така вечеря була, готовили шашличок прямо в старому дворику в центрі міста на Кривому Валу...Там і куштували .
 9. Я це ще в першому посту прочитав. Я запитував не про марку соку, а про смак, тобто яблучний, персиковий і т.д...
 10. Заберу. Який сік полюбляєте?
 11. Котел. Муки вобору

  Хто може порадити толкового майстра по газовим котлам. В хаті (~70 кв.м.) потрібно замінити котел (двуконтурний, навісний, димоходний ), який купувати по параметрам - не розбираюсь, тому і потрібен спеціаліст.
 12. В моєї коханої сьогодні День народження. З цієї нагоди наші доці приготували мамі смачний сюрприз. Дійсно дуже смачні кекси вийшли, я їв , такі мокруваті, насичений, неповторний смак...як в якомусь дорогому ресторані десерти .
 13. Хочу придбати якісь хороші, якісні чоловічі парфуми для себе. Щось класне, щоб пахло свіжістю, не квіткове, не важке, не солодке і не табачне. Щось може спортивне, свіже і щоб довго тримали запах... надаю перевагу парфумам блакитних кольорів... Користувався крайніми разами Кензо, Армані аквадіджіо... Що порадите і запропонуєте? Бажано що в наявності, з оригінальних і з цінниками. Дякую.
 14. Приєднуюсь до вітань .
×