Перейти до змісту

Юріч

Power users
 • Кількість зміста

  3 644
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  57

Юріч last won the day on Жовтень 19

Юріч had the most liked content!

Репутація громади

3 920 Гуру

4 Підписників

Про Юріч

 • Ранг
  Юріч - це Юрійович :)
 • День народження 08.03.1975

Информация

 • Интересы
  Дівчата, автомобілі, подорожі, фотографія...

Останні відвідувачі профілю

6 647 перелядів профілю
 1. Я складаю. Привичка і зручнічть при розрахунках. Наприклад, спочатку 200-ки, потім сотки до соток, полтінніки....і так далі. Стараюсь також всі купюри складати одинаково, як писали вище, портрет на одну і ту ж сторону і не верх ногами одні відносно інших купюр. Але це необов'язково, але робиш то на автоматі вже. Коли дістаєш гроші в магазині, чи деінде, зрочно і швидко найти потрібні купюри. А самий бардак в мене з купюрами після п'янки...якщо звісно ті купюри присутні ))).
 2. То по аналогії, треба писати не порохоботи, а порохойоби)). Тільки потрібно уточнювати, хто кого йібе))).
 3. Продам б/в Планшет PocketBook SurfPad 3 7.85, екран в тріщинах, але працював, батарея здохла. Ось ссилка на характеристики: http://m.ua/desc/pocketbook-surfpad-3-7-85/ Хотєлка 500 грн. Торг. Або обміняю на якісний репітер (подовжувач Wi-Fi), роутер з функцією репітера.
 4. Рома, шота ти дійсно розійшовся сьогодні, на тебе не схоже. Зазвичай стриманий, пишеш на загальні теми, не звертаючи на колкості в твою адресу, що мені в тобі імпонувало. А зараз тебе не взнати, ти опускаєшся до рівня тих, хто Що сталося?
 5. А може подвійні стандарти? Мене ти не знаєш і тобі пофіг на мене, а rl72 ти знаєш, тому і топиш за нього.
 6. А нічого, що та сама людина обзиває іншу людину, не знаючи її? Чого ти не включив "адвоката", коли він, наприклад, мене довбнем назвав? П.С. Ні в якому разі не виправдовую і не підтримую нелицеприємний спіч Ромахи.
 7. Чи відрізняються по якості, витривалості ці лампи з Словаччини та з Німеччини?
 8. Дорожная обстановка

  Шановний, то не Ви паспорт загубили?
 9. Цікавлять такі лампи Н7: Осрам Найтбрекер Лазер +130% Філіпс Рейсінг +150% Бош Гігалайт +120% Що почому? За пару або поштучно.
 10. Можеш скинути якийсь толковий обзор на свій девайс на нашій мові?
 11. Я вже старий і не настільки продвинутий, щоб купувати на буржуйських сайтах. А на рахунок претензій, якщо якась поломка, я приношу девайс в магазин де купував, а вже вони з ним розгрібаються. Якщо магазин ізначально умиває руки, я в такому магазині не купую.
 12. Анекдот №9

  - У фільмах турботливі дружини завжди посміхаються, коли чоловік наливає до борщу чарку горілки з запітнілого графина. Перепробував сім дружин. Брешуть фільми! *************************************** Чим вибори відрізняються від походу до будинку розпусти? У будинку розпусти ти робиш вибір, а потім трахаєш, кого вибрав. На виборах ти робиш вибір, а потім ті, кого ти вибрав, трахають тебе. **************************************** - Ти поводився, як джентльмен. Дякую, що не лапав. - Та немає за що.
 13. Ну не знаю... По цьому посиланню діє тимчасова акція, тому ціна трохи нижча (70$), а так, там також 85$ вартує ця приставка. І до того ж, я б не ризикнув би купувати хрєн знає де і як. Я краще піду в якесь наше ельдорадо і куплю цю приставку за 2199 (~83$) і буду мати спокій. Хоч якась гарантія і є куди претензії пред'явити, якщо щось не так.
 14. A мені сподобався Хіаомі, голосовий пошук це взагалі бомба (якщо він буде працювати як про нього говорять). Візьму собі міжнародну версію, там вже нема китайської і всі гугл сервіси з коробки. Все ж таки Хіаомі це не якийсь ноунейм, мені імпонує ця компанія. Користуюсь їх смартфоном.
×