Юріч

Power users
 • Кількість зміста

  2 745
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  23

Юріч last won the day on Січень 10

Юріч had the most liked content!

Репутація громади

2 359 Гуру

4 Підписників

Про Юріч

 • Ранг
  Юріч - це Юрійович :)
 • День народження 08.03.1975

Информация

 • Интересы
  Дівчата, секс, автомобілі, подорожі, фотографія...

Останні відвідувачі профілю

5 524 перелядів профілю
 1. Сьогоднішня бідна вечеря .
 2. А в мене сьогодні борщ був... А ви гурмани, однако .
 3. @jack74 , якщо ти мені, то я ці фотки з порушенням не викладав в цю тему, водія бидлом не називав. Різницю відчуваєш? Я лише зазначив, що зупинка там все-таки є і знак зупинки є, судячи з гуглфото, що ти заперечував.
 4. Правильно, пішохідного переходу там нема, він далі. Але все одно водій даного авто порушив ПДД. Він припаркувався майже на зупинці маршрутки, десь за метрів 20 від знаку.
 5. Ви точно про одну і ту ж людину зараз говорите? )
 6. Всім дякую за поради. Заклад замовили. Головне, що дружині сподобався. "Бучер" на Молоді. Всі вимоги вдоволені, тільки на рахунок "смачної кухні" будем знати постфактум. Прохання - писати погані відгуки утриматись. Не псуйте святковий настрій).
 7. Шановні, ну який Мадагаскар і Базилік? Де там 20 здорових лбів будуть плясати? Ну треба ж враховувати вимоги.
 8. Прохання до всіх - враховуйте всі пункти вимог до закладу, які я зазначив, а не тільки "смачна кухня". Це важливо. Щоб лишній раз не їздити, не витрачати час і "золоте" паливо)).
 9. Всім вітання. Ситуація така. В меньшої доці 26 січня ювілей - 10 років (святкувати будемо 28 січня, в суботу). Хочемо зібрати (певно останній раз, так як надалі доця буде вже святкувати суто з друзями) всіх кумів (хресних дитини). Наголошую - це НЕ дитячий день народження (дитячий буде на наступний день окремо). Компанія до 25 чоловік, з них до 19 людей дорослих. Вимоги до закладу: 1) Смачна кухня, бажано наша українська, привітне обслуговування. 2) Приємний інтер'єр, достатньо місця для такої компанії, танцплощадка обов'язково, жива музика, так як наша компанія дуже танцювита)). 3) Заклад в границях міста або близько біля міста, бажано зручне сполучення, хоча б щоб туди люди добрались не тільки на таксі, хоча не суть. 4) Ціни щоб не кусались (біля 300+ грн на людину приємливо), можливість принести свої напої, води, соки, солодке... 5) Наявність великого телевізора в залі святкування (бажано). Середній вік нашої компанії 40 років. Сьогодні з дружиною об'їздили пару закладів, а саме: "Околиця"(замовлено), "Білочка" (відпадає), "Рестпарк" (замовлено), "Старий полковник" (вільно, але ходити до столу на другий поверх по дуже крутим сходам небезпечно), "Мелодія" (шикарно, недешево, вільно, але маленька танцплощадка), "Вуаль" (вільно, великий зал неуютний, далеко від основної дороги), "Скіф" (найдешевший варіант, приємна банкетка, нема телевізора в банкетці, не дуже подобається місце, знаю колись там сумнівний контингент тусувався, сам такий був, не знаю, як зараз). Так що, пока не можемо оприділитися з місцем. Можливо хто накидає пару варіантів, які відповідають нашим вимогам, поїздим, подивимось. Дякую за любу поміч.
 10. Це маєток Єрємєєва. Зараз вже Івахіва.
 11. Знаєш, я далеко від русофобії, так як сам 12 років вчився і працював в Одесі і розмовляв російською, бо всі навкруги говорили російською, хоча розуміли українську. І я не говорив всім - чого це я маю говорити російською, якщо мене розуміють українською, тим паче, що Одеса це Україна. Я із-за поваги до оточуючих розмовляв російською, хоч вона мені не рідна. Так ось після таких слів, які ти привів вище, хочеться підтримати тих львів'ян, які нарошно не відповідають тим, хто до них, у їх рідному місті, звертається російською. Тому що ця зневага вже в ніякі рамки не лізе.
 12. Пропаганда для тих, хто не хоче вчити рідну мову українського народу. Ти ж себе позиціонуєш як українець?
 13. Коли я приходжу на російськомовний ресурс і намагаюсь щось написати українською мовою, мені чомусь відразу роблять зауваження, мов мене ніхто не розуміє, пиши по-русски, ти что нє уважаєш собєсєдников і так далі...