Юріч

Power users
 • Кількість зміста

  3 083
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  31

Юріч last won the day on Квітень 15

Юріч had the most liked content!

Репутація громади

2 893 Гуру

4 Підписників

Про Юріч

 • Ранг
  Юріч - це Юрійович :)
 • День народження 08.03.1975

Информация

 • Интересы
  Дівчата, секс, автомобілі, подорожі, фотографія...

Останні відвідувачі профілю

5 807 перелядів профілю
 1. Так, в чому проблема? Ми тут зараз твій Опель по гвинтикам розкидаєм)).
 2. @SergLutsk , ну тепер ти просто не можеш не поділитись набутими навичками)).
 3. Не робив. Хотів зробити, навіть тут людина пропонувала свої послуги за 100 грн. Казав півгодини-година і буде стабільна вісімка). Але я забив, бо як завжди немає часу на це)). До речі, ось тема про прошивку
 4. @SergLutsk , в мене той же телефон, як в тебе). І з плеймаркетом та ж фігня)), задовбує...
 5. Малось на увазі не версії Андроїда, а версії фірмової оболочки MIUI, яку використовують смартфони Xiaomi.
 6. @SergLutsk , які певні глюки спостерігаються? В мене така ж версія, також хотів перепрошити на 8 версію, бо сама не обновляється. Але не знаю, чи потрібна мені та 8-ка, бо ця вроді в мене нормально працює, та й в кума зараз стоїть 8-ка, то в нього мені багато чого не подобається в плані подменюшок, то коли шторку опускаєш, то значки зовсім по іншому устроєні, то в рідній галереї не подобається інтерфейс... Не знаю, можливо то зза того, що в нього МІUI 8, чи зза того, що в нього андроід шостий (в мене п'ятий), чи може то просто тема інша (хоча і в мене і в нього стоять рідні теми по замовчуванням).
 7. @Zheny@ , ще раз повторю і тобі. Давай кожен, висловлюючи свою думку, не буде принижувати думку інших, ок? І до того ж, де я написав, що того не було при мені? Я писав - "в тому союзі, в якому я жив", тобто мене це все не торкнулося, це і малося на увазі. Я ж ніде не написав "ви всьо врьотє", то чому ти мені можеш писати, що я говорю дурниці? Я просто поділився своїми спогадами і все.
 8. @jack74 , в мене такі ж спогади, як ти описав, і журнали з газетами, і походи, і шкільні дискотеки (до речі, мій старший брат був в нашій школі головний діджей, і в нас дома була купа апаратури і різної світломузики). Як я зрозумів, в цій темі люди розділились на три категорії. Перші, це ті, яким повезло при Союзі і в них більше приємних спогадів (тут значну частину добавляє те, що було по суті дитинство). Другі, це ті, яким не повезло і переважають неприємні спогади. Ну і треті, які взагалі не жили в ссср (або тільки народились там, ну максимум в садочок походили), зато начитались в інтернеті і починають сперечатися до хрипоти, вишуковуючи тут вату і боготворітєлєй союзу)). І тут зрада)).
 9. @SunSeth , я ніде не говорив, що діяння сталінської репресивної машини - фейк. Не перекручуй мої слова і не видавай бажане за дійсне. І взагалі, моя думка така, можливо вона неправильна, але висловлю. За що мені подобається Борда - так це за її камерність. Тому я думаю, що в таких темах, як ця, цікаво почути думки, переживання, спогади бордівців, тобто які жили в срср, можливо розповіді батьків, дідів, а не скачані картинки, статті, документи з інтернету. Це можна зробити в будь-який час і в особистому порядку. Якщо вже і розповідати своїм дітям (як писав ТС в першому своєму пості в цій темі), то свої життєві історії. Все інше вони самі нариють в інеті, при бажанні.
 10. @Harddriver , то всім відомо. До речі, зараз верхівка також добре живе, а всі люди, що нижче верхівки в ієрархії- також мурахи, гвинтики, тільки добре кормити вони мають себе самі. Я не боготворю союз, я прожив там лише перші свої 15 років, тому згадував в цій темі лише своє дитинство. Дійсно, останні 15 років союзу не були вже такі страшні, як спочатку і всередині його існування. При чому тут вата... Перевів (гугл в поміч), бо не хотів тут викладати російською, без задньої думки. Репресованих - не знаю, а от розкулачені були.
 11. От прикол)). Прочитайте речення, підкреслене червоною лінією. Тобто, якщо комбінації вкл і викл послуги я забуду, то комбінацію команди, яка ще довша, я, блін, запам'ятаю полюбому))).
 12. @SunSeth , я не говорю, що не було замордованих в ссср. Просто, коли ти постиш цю інфу (до речі, взяту з інету, а не зі своїх спогадів), то не потібно це протиставляти "ніштякам з дитячих спогадів". І те, і інше мало місце бути. П.С. А на рахунок саме цих малюнків, мені сподобався коментар під ними:
 13. @SunSeth , той СРСР, про який ти пишеш і той, в якому я жив - це зовсім дві різні країни. Принаймні, це стосується всіх тих звірств, що на картинках. Так що не потрібно ототожнювати, згадуючи тут булочки по 5 коп.