Юріч

Power users
 • Кількість зміста

  2 914
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  28

Юріч last won the day on Лютий 20

Юріч had the most liked content!

Репутація громади

2 641 Гуру

4 Підписників

Про Юріч

 • Ранг
  Юріч - це Юрійович :)
 • День народження 08.03.1975

Информация

 • Интересы
  Дівчата, секс, автомобілі, подорожі, фотографія...

Останні відвідувачі профілю

5 644 перелядів профілю
 1. Хотів написати - "хлопчикі, може хватить флудити не по темі", але потім прочитав назву теми і подумав: " а ні, все правильно"...
 2. @veter , а по темі є що сказати? Чи будемо тут неприємних тобі людей срати? З цим в пп. Правила форуму читав?
 3. Сони Некс 3. Італія.Сицилія. На першому фото будь-то два сонця заходить за гору).
 4. На картині два вікна зліва від дверей, а на фото три...
 5. @vaz75 @alexvvv , я про те саме вже писав - не доходить "історикам"
 6. Як же ж ви задовбали, історики хрєнові))... Все в минуле лізете, що ватники, що вишиватники. Одні триндять - України і українців не було і нема, інші - руских не було і нема. Є теперішнє, є українці, є рускі, і пофіг як вони там утворювались, в паспорті є така національність "рускій", то значить вона є і нефіг тут казки складати. Так само як є теперішня Україна, і нема чого ту історію вже ворошити і згадувати всякі руські землі і новососсії.
 7. Ти ж вище написав).
 8. @GBM2010 , ну тоді тим паче не можна назвати дагестанців, чеченців і тому подібних рускіми. Видихай).
 9. Ти знову нічого не зрозумів. @romanc сказав: Він мав на увазі що правильно їх називати росіянами (громадянами росії), ну ніяк не русскіми, тому що рускій то національність, так само як і дагестанець, чеченець і так далі. А ти тут, не розібравшись в термінах, приплітаєш сюди політику.
 10. Добре що не венеролога. А то б закінчилось побиттям .
 11. Можливо ці
 12. Полицейский останавливает машину: - Вы первый кто проехал на этом перекрёстке без нарушений, вот вам 1000 рублей. - О! Права куплю! - Вы без прав? Жена: -Не слушайте его, чего по пьяни не скажешь? - Так Вы и пьян? Тёща: -Я же говорила, что на ворованной машине далеко не уедешь! Голос из багажника: "Чё границу уже переехали?" **************************** Пошли три охотника на охоту, у двоих с собой была водка, а у ретьего не было. Ну он и говорит мужикам: "Вы завязываете мне глаза, даете любую дичь, а я угдываю кто это, возраст и чем убита. Если угадаю, вы мне наливаете стакан водки..." Дают ему зайца. Он пощупал и говорит: "Заяц, возраст 5 лет, убит ножом". Налили стакан. Дают лису. Он пощупал и говорит: "Лиса бурая, возраст 10 лет, убита винтковкой". Налили стакан. Дают Кабана. Он пощупал и говорит: "Кабан дикий, возраст 15 лет, убит с ружья!". Так продолжалось всю охоту... Утром встречаются ихние жены. Первая говорит: "Бабоньки представьте, муж ушел на охоту с водкой, пришел без водки и трезвый". Вторая говорит: "У меня тоже самое". Третья говорит: "Вы представляете, мой ушел без водки, пришел пьяный в ж@пу, всю ночь щупал меня между ног и бормотал: "Еж, 42 года, убит топором в спину"... ******************************** Молодой парень в кафе пьет кофе и смотрит на красивую девушку за соседним столиком. Наконец решает подойти: — Девушка, а можно к вам присесть? Девушка на все кафе: — ДА НЕ БУДУ Я С ТОБОЙ СПАТЬ!!! Люди заоборачевались, заулыбались. Парень покраснев возвращается к своему столику. Тут к нему подсаживается эта же девушка. — Вы, конечно, извините, но дело в том что я психолог и пишу диссертацию на тему «Поведение разных типов людей в неадекватных ситуациях». Парень, внезапно, на все кафе: — ЧТО?! ДВЕСТИ БАКСОВ?!
 13. @GBM2010 , ти трошки не путай. Русский (рос.) - це національність, бувші московити, а россиянин (рос.) - це громадянство, від слова росія, більш ширше поняття, суди входять всі національності, які проживають на території росії. Просто в нас, в українців, і одних, і інших називають "росіянин". Нє, ну звичайно називають рускій, але такого слова в нашій мові нема. Є "руський" - що означає зовсім інше і звідси йде руська мова, про яку писали вище.
 14. Ось я дуже рідко перехожу на особистості, але після таких твоїх коментів хочеться, віриш? Хто пише з української сторони? Я? Я тобі приклад навів про ЮТуб, я там взагалі ніколи нічого не коментував, а написав про тенденцію. І писав я, що і россіяни, і українці криють один одного матом, при чому тут я або ти? Чи ти, блін, українську мову погано розумієш, чи тобі гугл так переводить, що ти тупиш...