Перейти до змісту

Юріч

Power users
 • Кількість зміста

  4 270
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  83

Юріч last won the day on Березень 11

Юріч had the most liked content!

Репутація громади

5 006 Гуру

4 Підписників

Про Юріч

 • Ранг
  Юріч - це Юрійович :)
 • День народження 08.03.1975

Информация

 • Интересы
  Подорожі, дівчата, автомобілі, фотографія...

Останні відвідувачі профілю

7 221 перелядів профілю
 1. Якщо питання до мене, то я точно не втрачу.
 2. Вже давно ніхто нікого тут не банить. Навіть попередження не виносять. Борда скочується в цьому сенсі в клоаку, нажаль... А мене колись пальчиком посварив Маньяк за матюк в анекдоті, хоча той матюк не я писав, а лише скопіював текст...як говориться - з пісні слова не викинеш... Але заробив, хоча обурився тоді. Ото модер був)). А зараз що? Безнаказанність і як слідство безкультурщина.
 3. Цікаво, що ж воно підсвічує? Невже номер?)) Це ж тим, хто взаді їде так очі буде виїдати...ммм, поки хтось не вийде і не зірве ту рамку нахєр.
 4. Вибираємо і"мя

  Ти не один, 1+1))
 5. Вибираємо і"мя

  В мене старша дочка Анастасія Олександрівна (22 літери, прикинь) і фамілія 9 букОв)). От бідна дитина...чи її майбутні підлеглі)). Я не збоченець і не наполягав, просто записав меньшу як Дарія, а не Дарина. І її ніхто не називає Дарина, і в класному журналі написано Дарія. Хоча, чи є різниця між цими іменами, не впевнений, але як почитаєш у вікі, то вроді як і є різниця... Підтверджую, так як мій племінник Нікіта, но ніяк не Микита)). А брата жінка - Альона, і її аж бісить, коли хтось випадково скаже на неї Олена чи Лєна)).
 6. Це якась прихована реклама?)) А можна конкретніше про їх сервіс, яким Ви задаволені?
 7. Розглядав, але не дуже розглядав)). Мені чомусь не подобається такий формат корпусу і екрана, тобто 5,5 екран і широкий корпус.
 8. Мої нотатки про США

  Дякую. Але я прочитав тільки статтю, коментарі зазвичай не читаю, тому і не побачив цю інформацію. Я навіть зараз перечитав два-три рази статтю, читаю на планшеті, перевертав планшет і горизонтально, і вертикально, думав, може десь текст появиться (є в деяких сайтах чи браузерах така особливість, що у вертикаььній орієнтації планшета, сторінка переходить в мобільний режим, навіть борда так вміє), думав може режим "читання" десь увімкнувся і не вся інфа відображається...аж тільки потім спустився на коментарі. Вибачаюсь звичайно, вийшло непорозуміння.
 9. Мої нотатки про США

  Дякую за посилання, але стаття не відповіла ні на одне моє запитання. В ній написано все те, про що Вавер написав раніше.
 10. Вибираємо і"мя

  Глянь но в тій темі мою відповідь і давай заспокоїмося і видихнем. Все ж таки неділя, нєгоже сваритися по дрібницям.
 11. Вибираємо і"мя

  Я Вадіма тут не підтримую і твій пост до нього зрозумів і згоден з ним (з постом). Я не підтримую твій пост до мене в "американській" темі, ось там ти точно невдало вирішив доіпацця чи повумнічати. Там я спілкувався з Вавером, хотів почути його думку, версію, можливо він знає щось таке по тому питанню, що не знає гугл. Якщо я буду бігати по кожному питанню в гугл, то нафіг ця борда взагалі? Є ж куча, як писав Вадім, спец сайтів, гуглів, яндексів, отзовиків...)) то що ми тут всі робимо? Розходимось?
 12. Вибираємо і"мя

  Де? А там, що тут ти чоловікові пишеш, що гугл то останнє діло, а мені в темі про США пишеш, мов чого ти до американця з своїми дурними питаннями сунешся, що гуглом не вмієш користуватися?... І заміть, ти пишеш це одночасно в різних темах, а не те що я, як yu2007, відрив одне рік назад, а інше зараз. Так що смішніше, питати у гугла чи у борди (бордівця)?
 13. Вибираємо і"мя

  Розумію. Подвійні стандарти.
 14. Вибираємо і"мя

  Хто б це говорив...
×