Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

,

Ні, в звичайному

Yurik, вот вам и ответ, переустановите в режиме UEFI но не забывайте что этот режим требует раздел диска в формате gpt

Windows 7 автоматично оновився до Windows 10, все відбулося без проблем, але що робити із папкою $Windows.~BT - 7,34 ГБ?

можете удалить - если она вам мешает

А можна окремо стилі до 10-ки? А то стандартні вікна далеко не фонтан)

Да все можно, если осторожно.

P.S. Вообще не понимаю людей которые смотрят в сторону сборок, ведь при желании можно изменить все самому, только вот зачем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну все .. почалась жара "клепати сборки" і міняти "злощасний пуск" який в кожній версії когось таки да не влаштовує :)

post-120-0-70151200-1438435052_thumb.jpg

post-120-0-94673100-1438435068_thumb.jpg

p/s ссилки на сборку давати не буду, не люблю я їх і нікому не раджу .. але кому аж дуже хочеться - шукайте по назві на торентах - "Microsoft® Windows® 10 Professional x86-x64 Ru by OVGorskiy® 2DVD [07.2015, Ru]"

А можна окремо стилі до 10-ки? А то стандартні вікна далеко не фонтан)

вибачте, але це не до мене .. попередній пост був скоріше сарказм ніж реклама сборки ;)

а теми шукайте в неті, але щоб ставити "інші" теми потрібно патчити системну бібліотеку ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,

Ні, в звичайному

Yurik, вот вам и ответ, переустановите в режиме UEFI но не забывайте что этот режим требует раздел диска в формате gpt

Я б з радістю, та на P5K Pro такий режим не передбачено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 7 автоматично оновився до Windows 10, все відбулося без проблем, але що робити із папкою $Windows.~BT - 7,34 ГБ?

Диск С -> Свойсва -> на вкадці "Общие" клікайте "Очистка диска" -> далі розберетесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'явилися MAK-ключі для десятки. Попався свіженький, W10 Pro активувався онлайн.

менше години тому були ще нульовими (0 активацій)

Windows 10 Enterprise MAK key:

BNBP8-3JT2M-J9WQQ-DD8V7-B7V2F

B98WJ-FBN6K-KX3JF-C4VXB-F9CJR

Windows 10 Professional MAK key:

YW9TN-9M6H7-MKTJ4-H7FQW-4VV3B

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди уважно читаємо почту, а то може бути таке - http://microsoftportal.net/windows-9/6011-moshenniki-uzhe-vospolzovalis-relizom-wondows-10.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну все .. почалась жара "клепати сборки" і міняти "злощасний пуск" який в кожній версії когось таки да не влаштовує :)

post-120-0-70151200-1438435052_thumb.jpg

post-120-0-94673100-1438435068_thumb.jpg

p/s ссилки на сборку давати не буду, не люблю я їх і нікому не раджу .. але кому аж дуже хочеться - шукайте по назві на торентах - "Microsoft® Windows® 10 Professional x86-x64 Ru by OVGorskiy® 2DVD [07.2015, Ru]"

А можна окремо стилі до 10-ки? А то стандартні вікна далеко не фонтан)

вибачте, але це не до мене .. попередній пост був скоріше сарказм ніж реклама сборки ;)

а теми шукайте в неті, але щоб ставити "інші" теми потрібно патчити системну бібліотеку ...

сам також не фанат збірок, просто хто хоче ставити цю, то думаю не самий гірший варіант. Цей OVGorskiy досить толковий і давно відомий "збірщик" , та і навіть сайт у нього свій є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам також не фанат збірок, просто хто хоче ставити цю, то думаю не самий гірший варіант. Цей OVGorskiy досить толковий і давно відомий "збірщик" , та і навіть сайт у нього свій є.

Ну глюки і нього бували і синій екран вискакував, хоча останні збірки нормально працюють, вибирав без патчів і твіків, лише з обновленням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

синій екран вискакував

ну на то вони і збірки :) Просто в 10 реально багато непотрібної фігні, яка з'їдає память. І треба дні 2, щоб все налаштувати під себе в інтерфейсі, повидаляти windows apps , почистити в провіднику непотрібні папки і тп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І треба дні 2, щоб все налаштувати під себе в інтерфейсі, повидаляти windows apps , почистити в провіднику непотрібні папки і тп

Та ну? :D в мене все швидко виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завантажилось якесь оновлення - перевантажився комп і знову синій екран з бігаючими крапками по колу.

Мабуть не судьба користуватись 10-ю. :(

І невідома причина появи цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завантажилось якесь оновлення - перевантажився комп і знову синій екран з бігаючими крапками по колу.

Мабуть не судьба користуватись 10-ю. :(

І невідома причина появи цього

Можливо щось подібне що у мене було.... щоправда в мене затуплювало при старті системи... на секунд 30 а далі грузилось....

проблема була в дровах.... 10ка автоматом їх підтягує через центр оновлень... самі нові.... а вони криво працюють...

загружався в без. режимі накривав дрова... потім побиріку через оцю штуку забороняв скачувать автомато дрова... і ставив вручну старі...

у мене на відяху так було...

щоправда та зараза всерівно потім оновлювала ігнорувавши заборону :_09:

робив відкат до старішої версії драйверу в без. режимі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував відновитись на контрольну точку - не вийшло, видало помилку, що відновитись неможливо.

Відкат на створений бекап через систему також невдалий, вікно не пропало. Пробую відкат з форматуванням

P.S. Yurik

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, сам шукаю відповідь, чому віндовс обновлює постійно драйвери до nvidia з windows update ?

jiwJ.jpg

10ка автоматом їх підтягує через центр оновлень...

так і є, я б радив перед встановлення відключити повністю інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особисто система дуже подобається. Користуюсь з лютого. Одна тільки проблема зараз (10240) при підключенні фотокамери (Nikon) камеру видно, файлів і папок на карті пам'яті ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось пробував на десятку RSAT поставити?

Чи може хтось підкаже чим його тимчасово замінити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зарегав собі оновлення до 10ки і ще з суботи чекаю щоб мені це оновлення видало.

А хто скільки чекав? (маю на увазі не чиста установка з нуля, а саме апдейт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто скільки чекав?

Хто як. Там вони пишуть, що оновлення йде веєром але всі у черзі на увазі. Трохи терпіння, а якщо не терпиться, то спробуйте поради що вище!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чекав-чекав повідомлення, не дочекався, зайшов у центр обновлень, і опа, а там висить оновлення до Win 10 ))) натиснув почати, і встановилось :)

ну що вам сказати після 5 хв користування? Windows як Window ))) тільки інтерфейс мрачноват :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...