Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

все працює на ура))

А більш конкретно? Є різниця в швидкодії, несумісність заліза/програм?

ну поки що вінда свіжа той працює дуже швидко))) з часом глянем чи тупити буде))) а так все нормально всі дрова стають що і на 7 були)

ви не повірите, але explorer став нормальним браузером) оперу трішки нагадує)

взагалі то експлорер там такий як і в 8.1, тобто 11-а версія .. ви мабудь путаєте з Еджем (новим браузором написаним по новому і схожим значком) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

А як працює" старенький" софт, наприклад, Photoshop CS4,( як що хтось користується подібними програмами), і таке інше, і чи підходять старі " дрова" до принтерів які були зроблені під 7-ку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, з еджем)))) старенький софт ще не перевіряв))) зара завантажу щось)))) доречі до принтера canon mp270 все йде як по маслу з 7 вінди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як її активувати? на скільки хватає активації? які баги? як там фрамворком і офіссом присутні чи ні? недочоти вісімки виправлені? ( неможливість користуватисяприложеніями без включеного контролю учотних записів, в пуску є стандарні строки пошуку та виполнить і панелі управленія чи всеж таки прийдеться ставити альтернативний пуск?

спеціально для люителів ставити такі питання МС зробила кучу рекламних роликів :

http://microsoftportal.net/windows-9/5948-v-poslednem-video-pro-funkcionalnye-vozmozhnosti-windows-10-microsoft-rasskazala-o-novom-magazine-prilozheniy.html

http://microsoftportal.net/windows-9/5934-v-seti-okazalos-kratkoe-rukovdstvo-po-windows-10.html

http://microsoftportal.net/windows-10-tips/5930-kak-nastroit-menyu-pusk-v-windows-10.html

http://microsoftportal.net/windows-9/5929-nebolshoy-video-obzor-sborki-windows-10-build-10240.html

а відносно "кряка" - не лінуйтесь і перегляньте декілька сторінок назад ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой выигрыш в оптимизации потребления ресурсов

Меньше їсть це точно! В мене особисто запуск системи Win 10 на HDD швидше ніж на SSD Win 7 - це дуже здивувало :) Це на Technical Preview було, побачу як сьогодні після встановлення офіціалки буде :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як працює" старенький" софт, наприклад, Photoshop CS4,( як що хтось користується подібними програмами), і таке інше, і чи підходять старі " дрова" до принтерів які були зроблені під 7-ку?

по драйверах має бути сумісність з 7-ю так як і було в 8.1

Microsoft выпустила новый инструмент для создания образа с Windows 10

http://microsoftportal.net/windows-9/5955-microsoft-vypustila-novyy-instrument-dlya-sozdaniya-iso-obraza-s-windows-10.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оновитись за пару днів хоча б

Ну це якщо з нуля ставлять, або сьогоді поверх хочуть поставити, а хто ще з Technical Preview дружив, то все без проблем, основні дистрибутиви вже пару днів тому на компах чи ноутах були і сьогодні лише пару хвилин маніпуляцій і вуа-ля :)

все працює на ура))

Ця "радість" лише до 29.07.2016 року :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

несумісність заліза/програм?

А коли це було, щоб відразу і все...:) Ще з місяць точно будуть виходити оновлення і різні "заплатки", а зараз все саме необхідне працює і досить не дурно!!!

наприклад, Photoshop CS4

До вашого здивування там є встроєна легка версія саме Photoshop!!! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все працює на ура))

Ця "радість" лише до 29.07.2016 року :)

взагалі то не зовсім так ... якщо ви обновились з піратки - в вас буде піратка .. вона почне про себе нагадувати одразу ... (вам може повезти з гарним кряком і щось там піде не так і в вас буде ліцензія .. такі випадки можливі) ...

на рахунок дати яку ви написали - це фактично закінчення безкоштовного оновлення, точніше самої можливості оновитись і не "кінцева дія тестової версії" .. після року з дня продажу всі маніпуляції по оновленню будуть платними ... якщо ви оновились, ваше залізо попало в базу, прив'язалось до МС ІД і ви можете потім знову спокійно переставити вінду без активації (вона активується самостійно) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую, таки. оновитись до 10-ки, але, враховуючи ажіотаж і вічний страх ( через це велике навантаження на канал оновлення), - а може мені не хватить, краще почекаю)))). Ніколи не гнався за оновленнями. без необхідності в них, і тільки через те, що воно щось новеньке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую, таки. оновитись до 10-ки, але, враховуючи ажіотаж і вічний страх ( через це велике навантаження на канал оновлення), - а може мені не хватить, краще почекаю)))). Ніколи не гнався за оновленнями. без необхідності в них, і тільки через те, що воно щось новеньке.

Все там з трафіком нормально, годину тому оновився без всяких там зусиль і глюків за 15-20хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую, таки. оновитись до 10-ки, але, враховуючи ажіотаж і вічний страх ( через це велике навантаження на канал оновлення), - а може мені не хватить, краще почекаю)))). Ніколи не гнався за оновленнями. без необхідності в них, і тільки через те, що воно щось новеньке.

"Как сообщают зарубежные СМИ, Microsoft зарезервировала у всех крупных сетей (content delivery networks, CDN) канал шириной 40 Тбайт/с для беспроблемной раздачи обновлений." ;)

http://www.3dnews.ru/917858

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О як сьогодні новина топовою стала порівняно з тим як тут "Preview" обговорювали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую, таки. оновитись до 10-ки, але, враховуючи ажіотаж і вічний страх ( через це велике навантаження на канал оновлення), - а може мені не хватить, краще почекаю)))). Ніколи не гнався за оновленнями. без необхідності в них, і тільки через те, що воно щось новеньке.

"Как сообщают зарубежные СМИ, Microsoft зарезервировала у всех крупных сетей (content delivery networks, CDN) канал шириной 40 Тбайт/с для беспроблемной раздачи обновлений." ;)

http://www.3dnews.ru/917858

Дякую, я вмію читати)) Але було "зависання" тому й написав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, мені ще нічого на мейл не приходило і нічого не качалось... хоча оновлення резервував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, мені ще нічого на мейл не приходило і нічого не качалось... хоча оновлення резервував

Мені те ж, не чекай, а натисни на іконку вікна справа внизу і слідуй інструкціям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, мені ще нічого на мейл не приходило і нічого не качалось... хоча оновлення резервував

Мені те ж, не чекай, а натисни на іконку вікна справа внизу і слідуй інструкціям.

я ж пишу, що резервував оновлення... натиснув на іконку - там кнопка "Оповестить, когда готово" і реклама нової вінди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж ноут ніби з ліцензійною ОС та "кнопочки" немає, відповідне оновлення не прийшло чомусь - але уже доступна MediaCreationTool для 10.

Як скачається буду обновлятись вручну.

Кому треба забирайте :0151:

http://www.microsoft...nload/windows10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ключі для установки. (не для активації)

Windows 10 Home - TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

Windows 10 Home N - 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM

Windows 10 Home Single Language - 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH

Windows 10 Home Country Specific - PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR

Windows 10 Professional - W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

Windows 10 Professional N - MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

Windows 10 Education - NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

Windows 10 Education N - 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ

Windows 10 Enterprise - NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Windows 10 Enterprise N - DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

Windows 10 Enterprise 2015 LTSB - WNMTR-4C88C-JK8YV-HQ7T2-76DF9

Windows 10 Enterprise 2015 LTSB N - 2F77B-TNFGY-69QQF-B8YKP-D69TJ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо стоїть Windows 8.1 Embedded Industry Pro (студентська ліцуха без можливості оновлення до 10), чи є сенс качати з сайту Microsoft десятку і ставити замість існуючої? Ключів до неї немає, може вона буде так рік працювати. Бо я схиляюсь до варіанту "працює нормально - от і не трогай" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для всіх хто задає питання - "чи стане?", "чи оновиться?", "чи не буде тормозити?", "активується? " і т.д. є дуже гарна річ - Acronis True Image (або аналог) ...

зробили образ існуючої системи .. спробували 10-ку .. не сподобалось - повернулись назад ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставити замість існуючої
однозначно НІ.

Можете зробити образ існуючої системи (щоб потім можна було відновити свою працюючу робочу 8.1) перед оновленням до 10.

10 в більшості користувачів як іграшка зараз, для тестування, для ознайомлення, ну ніяк не як основна робоча система. Знаючи ньюанси попередніх ОС від розробника - треба зачекати місяць після випуску ))))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 в більшості користувачів як іграшка зараз, для тестування, для ознайомлення, ну ніяк не як основна робоча система. Знаючи ньюанси попередніх ОС від розробника - треба зачекати місяць після випуску ))))...

ну тоді зачекаю ще рік-два) А то моя рік простояла і ще стільки ж простоїть, думаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...