Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

да будь ласка .. але ви не перший хто це питає і кому влом прогорнути декілька сторінок назад .. тому ваше "умнічаніє" тут не доречне ..

Ну если лишний раз трудно поднять палец, то просто дай ссылку на пост-нет, надо обязательно пререкаться и желчью побрызгать. В следующий либо помогай либо молчи в дудку- а то и подсобил и подгадил. Напоминает нашего восточного соседа.

от тільки не потрібно мені розказувати що і як робити ... не подобається - мовчіть собі самі .. до речі на "ти" ми не переходили, і не факт що ви старші мене, що це дозволяє так "зверхньо" зі мною говорити ...

Мальчик у нас девственник- выучи как мантру "Это частный ресурс-здесь тебе никто и ничем не обязан"

персонально для оленів - лес там ->

"никто и ничем не обязан" - отже і нотації проводити не потрібно .. дітей своїх вчіть і "мальчиками" називайте ... хамидло ви невиховане ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

Піратська 8,1 крякнута KMS оновилась до 10 без проблем і навіть активація не злетіла

Особо я б не радів. Оскільки оновлення Вінди приходятьавтоматично і їх не можна відключити (ні всі, ні якісь окремо), як це було в попередніх віндах (Центр оновлення). Це така замануха від Майкрософта, що чим більше затягти на 10-ку користувачів іншик крякнутих версій. А потім одного прекрасного дня прийде якесь оновлення KB12345, і ввічливо попросить купити Віндовс.

Це моє імхо, хоча мені пох, бо в мене всі ліцезійні 8-ки стояли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піратська 8,1 крякнута KMS оновилась до 10 без проблем і навіть активація не злетіла

Особо я б не радів. Оскільки оновлення Вінди приходятьавтоматично і їх не можна відключити (ні всі, ні якісь окремо), як це було в попередніх віндах (Центр оновлення). Це така замануха від Майкрософта, що чим більше затягти на 10-ку користувачів іншик крякнутих версій. А потім одного прекрасного дня прийде якесь оновлення KB12345, і ввічливо попросить купити Віндовс.

Це моє імхо, хоча мені пох, бо в мене всі ліцезійні 8-ки стояли.

можна просто зупинити службу оновлень :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А потім одного прекрасного дня прийде якесь оновлення KB12345, і ввічливо попросить купити Віндовс.

Це моє імхо, хоча мені пох, бо в мене всі ліцезійні 8-ки стояли.

wusa.exe /uninstall /kb:12345

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А потім одного прекрасного дня прийде якесь оновлення KB12345, і ввічливо попросить купити Віндовс.

Це моє імхо, хоча мені пох, бо в мене всі ліцезійні 8-ки стояли.

wusa.exe /uninstall /kb:12345

коли прийде "чарівне оновлення і зробить свою чорну справу" - це вже не допоможе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реліз, можна сказати, відбувся ... не без проблем звичайно :) готуємось до оновлень ... хто в "програмі тестування" вже починають, іншим доведеться почекати ... але не дуже довго :)

трошки офіційної інфи - http://www.3dnews.ru/918002

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В честь такого дня і в мене Десятка саме зараз качається ) Ще раз усіх причетних зі Святом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.... політ гуд... зробив з неї зручну собі СІМКУ і норм)))

post-3002-0-18961700-1438357212_thumb.jp

стартує за 8 сек до роб столу на ссд...

тре звикнуть до того що є багато роб столів... нормальних... а не як у Вісімці))

після виходу з режиму сну тривалого... бувають глюки із запуском програм...

щоправда було таке і на 8... толі ізза ссд толі хз....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора після оновлення до Windows 10 помітив новий плеєр в YouTube.

Для його активації потрібно перейти на сайт https://www.youtube.com/testtube, в кінці сторінки є кнопка для зміни плеєру

Можливо комусь теж приглянеться... :_08:

post-27013-0-89074000-1438381100_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора після оновлення до Windows 10 помітив новий плеєр в YouTube.

Для його активації потрібно перейти на сайт https://www.youtube.com/testtube, в кінці сторінки є кнопка для зміни плеєру

Можливо комусь теж приглянеться... :_08:

post-27013-0-89074000-1438381100_thumb.j

це тестовий плеєр самого сервіса і він доступний не тільки на 10-ці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "десятці" якось все швидше працює (вкл./викл., chrome, пошук, провідник, ...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановилась, всі програми збереглись, працює реально швидше. Ще треба активувати десятку і офіс 2013

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тестовий плеєр самого сервіса і він доступний не тільки на 10-ці :)

Знаю, просто вiн у мене автоматично переключився пiсля встановлення Win10, до цього я про нього не знав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну все .. почалась жара "клепати сборки" і міняти "злощасний пуск" який в кожній версії когось таки да не влаштовує :)

post-120-0-70151200-1438435052_thumb.jpg

post-120-0-94673100-1438435068_thumb.jpg

p/s ссилки на сборку давати не буду, не люблю я їх і нікому не раджу .. але кому аж дуже хочеться - шукайте по назві на торентах - "Microsoft® Windows® 10 Professional x86-x64 Ru by OVGorskiy® 2DVD [07.2015, Ru]"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переставив вінду начисто. Все налаштував,все працювало нормально і тут захотілось змінити мені картинку на екрані блокування. В результаті така ж помилка як вище викладав. І точок відновлення чомусь нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну все .. почалась жара "клепати сборки" і міняти "злощасний пуск" який в кожній версії когось таки да не влаштовує :)

post-120-0-70151200-1438435052_thumb.jpg

post-120-0-94673100-1438435068_thumb.jpg

p/s ссилки на сборку давати не буду, не люблю я їх і нікому не раджу .. але кому аж дуже хочеться - шукайте по назві на торентах - "Microsoft® Windows® 10 Professional x86-x64 Ru by OVGorskiy® 2DVD [07.2015, Ru]"

А можна окремо стилі до 10-ки? А то стандартні вікна далеко не фонтан)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 7 автоматично оновився до Windows 10, все відбулося без проблем, але що робити із папкою $Windows.~BT - 7,34 ГБ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...