Перейти до змісту

igorgame

Power users
 • Кількість зміста

  2 467
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

1 066 Гуру

1 Підписник

Про igorgame

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

6 421 перелядів профілю
 1. Хе-хе, а ви дивились? Це ж бомба зображення!!!
 2. Конкурс прогнозистів 2

  Фейєнорд – Шахтар 1:1
 3. Яка товщина в нього, фото можна і бажано не таке дрібне, нічого не можна роздивитись А окрім HDMI по антенному входу показує?
 4. Чемпіонат світу - 2018

  Чого так далеко, тут ще у 2020 Євро буде... P.S. А цікавенький турнірчик вимальовується! І знову у рашці, у Пітері буде 3 гри, знову немає сенсу потрапляти...
 5. Чемпіонат світу - 2018

  Це да! А тут з населенням у декілька десятків льйонів, не можуть у збірну гравців назбирати - що тут казати... От чим ФФУ повинна займатись, а не працювати на користь певних олігархів!!!
 6. Ну от ще одне підтвердження як місцеві "адвокати" схожі на свого депутата - бре...обманюють аж комірець загортається! Стрілянина на Арцеулова, а машина на Чорновола - один будинок - правда? Мовчали б вже і не підставлялись!!! Вся інфа у неті, при бажанні, а вони так паляться аж з трусів вискакують за того депутата, мабуть добре платить...
 7. Чемпіонат світу - 2018

  А що - був шанс на заміну вийти і гру підсилити?
 8. Чемпіонат світу - 2018

  Та то просто абздець!!! Шева - уйдииии!!!!
 9. Чемпіонат світу - 2018

  Ловлю себе на думці - останні хвилини коментування від Вацка і початок підсумкової програми на ХФутболах - ведучий бодрячком... мабуть вони щось знали... Шевченко: відбір - крок вперед! Що??? Ганьба!!! Так боятись і вихваляти Хорватів - бля, да жоден тренер так ганьбитись не буде!!! Тьху!!!
 10. Чемпіонат світу - 2018

  Про це можна було говорити і обговорювати після плей-офф, а зараз - це лише відмазка для ФФУ, а що далі зі збірною???!!!
 11. Чемпіонат світу - 2018

  Це не відмазка! Гри у цілому вже давно як не було у збірної - так і не має! А далі можна все на купу і рашку і... ... Це лише для Павелко і Ко. головна біль знялась ... Ганьба!!!
 12. Чемпіонат світу - 2018

  Шевченко - не тренер!!! P.S. Чи знімуть його за незадовільний результат збірної, як Хорвати свого, чи у наших яєць немає, як завжди і в усьому...?!
 13. Ну як маленькі Факти співставте, для прикладу, і якась картина буде: будинок де стрилянина рік-два тому була, будинок де машина горіла... мало? Це те, що на широкий оглас попадало.
 14. Чемпіонат світу - 2018

  Пара Ротань - Степаненко проти Модрича, Ракитича і Баделя... хм...??? Ну подивимось... З Богом!!!
×