Перейти до змісту

igorgame

Power users
 • Кількість зміста

  2 925
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

igorgame last won the day on Березень 4 2018

igorgame had the most liked content!

Репутація громади

1 346 Гуру

1 Підписник

Про igorgame

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

6 978 перелядів профілю
 1. igorgame

  За кого голосувати

  @zaHARE вже готовий завтра патрона зустрічати?
 2. igorgame

  За кого голосувати

  ZE разрушил парадигму украинской реальности
 3. igorgame

  За кого голосувати

  "Плюси" вже давно в нього планували віджати але то такий в нього актив, що він навіть Приват віддав, заради збереження "плюсів". Це дуже ласий шмат і що-що, а їх він нікому не віддасть!
 4. igorgame

  Позитив України

  Да той Омелян зі своїм міністерством ще не таке понамальовують, а лохторат ведеться а хтось перепощує мох і болото видаючи за реальність, а як глянеш на вулицю - НУЛЬ, нічого і близько немає, тільки рапортують і інфографіку малюють!
 5. igorgame

  За кого голосувати

  Правильно! Але інші для цього і створюють союзи, асоціації... да будь як назвати можна. Без цього зараз ніяк, треба обгортка, щоб поманити ще когось, щоб бути сильнішими у всіх відношеннях і з вигодою! Сам по собі ніхто існувати зараз у сучасному світі не зможе як-би не хотів!
 6. Почитайте і подівіться на цього ... "трудягу" якого на мера пхають. Не дай Бог...
 7. igorgame

  ФК Волинь (сезон 2018/19)

  Офіційно: З Волині зняли 6 очок за борги перед сербським клубом Ну от тепер і на 6-му місці... Не була б то "Волинь"...
 8. Це тут до чого? Все пізнається у порівнянні 2-3-4-10 ... років по тому! ВФЯ мера не призначав, а люди обирали і обирають, відчуваєш різницю?
 9. Офіційно: Ротань - новий головний тренер української молодіжки Що вони там курять у тій ФФУ?
 10. Нічого проти ваших стверджень не маю, а просто констатував факт і саму суть "Волинських новин" і до таких і "плюси" відносяться, одна "школа" подання новин А Кривіцький "вінницький" і людина Гройсмана, так що тут все зрозуміло як і у якому напрямку вони будуть діяти
 11. Ну я б так не акцентував посилаючись на volynnews Там у Палиці свої зацікавлення були на митниці, коли її очолював Кривіцький, тому стільки різної інфи і лише на ресурсах Палиці Там була вказівка мочити Кривіцького. Так що вірити тій інфі з volynnews і Аверсу то якось не тойво
 12. Шановний @SergLutsk вас спасе лише встановлення супутникової системи з специфічним обладнанням, що дозволить переглядати ВСІ футбольні матчі або будете мати те, що маєте, бо ВСЕ якісне у світі і футбольне - платне! Якщо щось можуть запропонувати в неті, то з проблемним переглядом, бо беруть так само піратським способом, ну і тому така і якість і затики з зображенням! Безкоштовний сир лише у... вже треба до цього звикнути і обрати варіант, що вас влаштує але платити всерівно прийдеться, не так як офіційно є дешевші варіанти але шара і халява вже зникають і треба це розуміти і особливо з переглядом футболу!
×