Перейти до змісту

igorgame

Power users
 • Кількість зміста

  2 887
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

igorgame last won the day on Березень 4

igorgame had the most liked content!

Репутація громади

1 307 Гуру

1 Підписник

Про igorgame

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

6 930 перелядів профілю
 1. igorgame

  Все про бляхи

  Ну так про що і мова - це економіка, а вони цього не роБлять! От у чому проблема!!! То що можна і треба - то відомо, а факт, як то кажуть "на лицо" - обдираловка і все, не думають про розвиток, інвестиції і т.д. і т.п. далі багато чого можна продовжувати...
 2. igorgame

  Все про бляхи

  Такі і інші закони, в інших країнах, приймають на користь і для підтримки власного виробника, а так як в нас як такого автобудівництва немає, то це чиста обдираловка!!! Економіку не вміють і не знають чим піднімати от тільки здирництвом і можуть займатись типу своїх акцизів і постійне їх підняття як на алко, тютюн, авто...
 3. igorgame

  БОКС

  Я теж бачив! Було багато викинуто Усиком ударів і багато у молоко! Звісно, що ми вболюваємо за свого і хотілось бачити майже все у ціль, но Белью у перших раундах був точнішим і різким, хоч не так часто викидав удари але точність була в нього більшою. А ле далі все стало на свої місця і фізика Сашка взяла своє, а Белью здох і отримав своє! Ну і вишенька - то його сльози - то не мужик, а клоун-розмазня! Спочатку грати на публіку, корчити з себе не зрозуміло що, а потім сльози ковтати? Отримав своє!!! Закінчив кар'єру! Сашко переходить у супертяжі! З перемогою і удачі!!!
 4. igorgame

  Конкурс прогнозистів 2

  Ворскла - Карабах 2 : 1 Динамо - Ренн 3 : 1
 5. С 15 ноября состоится отключение телеканалов на картах Xtra tv и переход каналов на ресиверы Xtra tv Box. На картах условного доступа будет доступен только пакет "Футбол" в SD качестве.(источник XTRA TV )
 6. Украинская, региональная телевизионная компания TVA с 5 ноября текущего года доступна по всей Украине через спутник Amos 7 (4°W). Вещатель договорился с государственным оператором Ukrkosmos об использовании емкости спутника для обеспечения вещания канала в некодированном виде (FTA) в компрессии MPEG-4 и разрешении SD. ТВА - канал из города Черновцы на юго-западе Украины. В предложении станции региональный контент - новости, репортажи, публицистика, передачи о культуре и развлекательные программы. До сих пор прием канала был возможен во всех локальных кабельных сетях. TVA Amos 7 (4°W)
tp. – (12,364 GHz, pol. H, SR: 13333, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) 2 ноября Ukrkosmos начал вещание региональной станции Olvia Sat, из Одессы на Черноморском побережье. Здесь вещатель использует более доступную трансляцию из мультиплекса DVB-S. OLVIA SAT Amos 7 (4°W)
tp. – (12,410 GHz, pol. H, SR: 20833, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK)
 7. igorgame

  4К фільми, де?

  ??? Торрент у допомогу, а по іншому в нас зараз ніяк! А ви знаєте, що це з самого початку стандарт такий, фільмовий, стандарт 25:9 для кінотеатрів і ви хоч у HD хоч у 4К завжди будете бачити полоси, фільм так знятий! Ну є різні ремукси, но то вже втручання у оригінал і тому така якість.
 8. Там справа у тому, що на Україну транслювали 2+2, а їх у HD по Україні немає але знімають вони у HD форматі, тому і передають сигнал на супутник і ретрансляцію на інші країни у HD, тому там і дивляться гарну картинку, а нашим і так згодиться...
 9. Так і підтвердилось, у німців теж висипається зображення, так що проблема у кАнала футбол з сигналом у HD
 10. Продам чоловіче, драпове пальто. Гарний стан, носилося один сезон, без дефектів. Розмір 50. Ціна: 550 грн. Тел: нуль95тріста46878дев'ять Ігор.
×