igorgame

Power users
 • Кількість зміста

  2 154
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

803 Професор

1 Підписник

Про igorgame

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

6 052 перелядів профілю
 1. Вброс? А "Українські сенсації" з цими питаннями не хочете по 1+1 подивитись, щойно закінчились
 2. А для кого і для чого тоді ці формати створюють? А що ви взагалі розумієте під терміном провайдери? Якщо наші, українські, кабельні... все може бути А у всьому світі на 4К дуже багато орієнтуються!!! А що ви з приводу 8К скажете? Розвиток технологій не стоїть на місці, а що наші за цим не поспівають, ну то хто винний? Якщо є можливість люди користуються, щупають нове і продвинуте от і все!
 3. А Сидорчук краще розпіареного дерева Коваленка!!! Ну а сьогоднішній товарняк Динамо-Ворскла (4:0 - хет-трик Гармаша) теж викликає багато запитань до тренерського штабу!
 4. А "вливателів" погнали або збанкрутували, так що висновок по майбутньому нашого футболу, нажаль, відомий
 5. Да ну... Так і будемо радіти за всю решту, тільки не за наших, а коли за наших?
 6. От сижу і на 43" дивлюсь 4К і бачу велику різницю від Full HD, а якщо ще HDR - вау! Статей і посилань не треба, сам своїми очима бачу
 7. То і ви постарієте і не до 4К буде По можливості треба насолоджуватись тим що є зараз! Тому ТС і пропонує по гарній ціні, порівняно з нашими магазинами!
 8. Провайдери ще толком HD не дають! Але контенту в неті вже вистачає і на супутнику каналів все більше з'являється. Ну і не забувайте, що багато телевізорів цієї категорії оснащені процесорами і прогами, що покращують HD до якості 4К, так що і вже зараз є переваги якщо ви цінуєте якість зображення! Маю такого - лялька!!!
 9. 1+1 media побудувала супутниковий аплінк і готується до створення HD-версій своїх каналів 1+1 media створила власну супутникову передавальну станцію (аплінк). Наступний етап у розвитку холдингу – створення окремих версій своїх телеканалів у форматі високої чіткості (HD). Про це йдеться в офіційному прес-релізі медіагрупи, копією якого володіє редакція Mediasat. Новий телепорт 1+1 media почав роботу 22 березня. Він знаходиться в будівлі головного офісу компанії, де також розташовано обладнання систем компресії, формування сигналів, управління та цілодобова служба моніторингу станції. Основне призначення аплінка – самостійне підняття сигналу каналів на телекомунікаційний супутник Astra-4A, який розташований в орбітальній позиції 4,8 гр.в.д. У прес-службі також уточнюють, що 1+1 media готова виступати в якості провайдера передачі зв'язку для сторонніх клієнтів. «Проектування та інсталяцію об'єкта виконали фахівці українських проектних, будівельно-монтажних та інтеграційних компаній за участю і під керівництвом фахівців 1+1 media. Реалізація проекту тривала більше одного року», – йдеться в повідомленні. Телепорт 1+1 медіа / аплінк / uplinkОснову аплінка складає обладнання чотирьох світових технологічних компаній: Ericsson, CPI, SatCom Technologies і SatService. Антенний телепорт пристосований для роботи в умовах сніжних зим і іншої негоди. Для цього використовуються офсетні супутникові антени діаметром 3,8 метра, оснащені системою антизледеніння. Ключове обладнання телепорту має 100% резервування і підтримує стандарти MPEG2/4, HD/SD, DVB-S/S2. Серед інших можливостей аплінк 1+1 media при необхідності дозволяє закодувати супутниковий сигнал. Для цього застосовується бескарточная система умовного доступу Verimatrix. Нова супутникова станція розрахована на експлуатацію протягом більше десяти років. Термін окупності – два роки. «Деякий час тому ми поставили перед собою мету зібрати всі канали 1+1 media на одному супутнику. Сьогодні нам вдалося втілити цю задачу в реальність і запустити власну сучасну аплінк-станцію. Її робота дозволить підвищити надійність, а також якість сигналу каналів групи і партнерів. Нещодавно, ми перевели мовлення каналів у формат 16:9, на черзі − створення HD-версії каналу», – зазначає Ярослав Пахольчук, виконавчий директор 1+1 media.
 10. Цікаві рядки з інтерв'ю Володимира Онищенка:
 11. Ломаченко вошел в топ-10 лучших боксеров мира вне зависимости от веса
 12. А його ніколи б там і не було! У списку кукловоди які "обирали" і "обирають" нам президентів-правителів, а один навіть набрався нахабності і їм став!