Перейти до змісту

legolas_soi

Power users
 • Кількість зміста

  2 778
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

93 Байдужий

11 Підписників

Про legolas_soi

 • Ранг
  Impossible is nothing
 • День народження 15.01.1988

Контакты

 • Сайт
  http://www.7rl.com.ua
 • Skype
  legolas_soi

Останні відвідувачі профілю

13 276 перелядів профілю
 1. Ні, тачка ж пише що оплата це "часткова компенсація" чи якось так. Тому й так багато на тачці водіїв на бляхах, бо це не є комерційним використанням авто. Я не возив в режимі водія, але про це є інфа в інтернеті.
 2. прийшла смс що відновлено (район Львівської)
 3. А там поворот наліво дозволений? замалювали подвійну суцільну?
 4. G була у друга, проста і надійна машиночка. Але це було багато років тому. Під пільгове розмитнення J брати - то це вже знааачно "преміумніша" машина. тихенька, мягенька. Як для опеля - я був приємно вражений коли мене катали на такій.
 5. legolas_soi

  Дорожная обстановка

  І далі по темі: радар-детектори не є поза законом в Україні. Але ТруКами є специфічними і працюють за лазерною технологією. Відгуки в інеті дуже різні щодо того як працюють радар-детектори проти лазерних. Хто має особистий досвід?
 6. legolas_soi

  Дорожная обстановка

  Цікаво, вони поставили у Березовичах ? До знавців законів: 1) є якісь норми щодо встановлення нових знаків в тимчасовому (чи постійному) режимі? 2) в якому саме законі/статті написано про обов"язковість наявності такого знаку в місці проведення фото-відео фіксації?
 7. а що по суті? відновили енергопостачання на ковельській і інших вулицях?
 8. Ну я в Шармовому ріксосі не був, лише в Турецькому Rixos Sungate. Я мав на увазі рівень готелю (тому й написав "типу"). Найкращий в Шармі по такому рівню, думаю нам підказала кількома постами вище @kroha А щодо приорітетів - все змінюється... Ех були часи...
 9. Ну я пив, тьфу тьфу - живий здоровий Щодо якості не спорю - не найвища. Але я мав на увазі інше - можливість користуватись баром глибоко вночі безкоштовно (по АІ браслету). В ті часи (коли я там відпочивав) - з фінансами було впритик... Звичайно для людей з кращими фінансовими можливостями я б радив щось типу Ріксоса.
 10. А мені дезерт роуз сподобався, бо там є (була кілька років тому) нічна дискотека з алкоголем по АІ, і досить далеко від корпусів (метрів 300) - нікому не заважає В багатьох інших готелях після 10-11-12 перестають працювати бари з алкоголем по системі АІ. Але якщо їхати з дітьми - то це не агрумент
 11. legolas_soi

  Робота Тінсе Україна (Тяньши)

  Вроді ж забрав свої 100 грн, тобто відбувся лише втратою часу
 12. legolas_soi

  Новобудови Луцька

  Десятий позиціонується як "Технічний поверх" чи якось так (типу нежитловий)
 13. legolas_soi

  Самовільне захоплення землі

  Озвучте всім, цікаво що можна з таким робити
×