Перейти до змісту

Соромітник

Power users
 • Кількість зміста

  4 393
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  16

Соромітник last won the day on Жовтень 18

Соромітник had the most liked content!

Репутація громади

2 497 Гуру

Про Соромітник

 • Ранг
  Cerebus Syndrome
 • День народження 13.08.1980

Останні відвідувачі профілю

18 432 перелядів профілю
 1. Друже, це повний брєд. Жоден закон не змінить суспільство, яке не хоче змінюватися. Тут лише виховання, традиції та усвідомлення допоможуть. А їх немає і не буде. Чи ти розраховуєш що "ваші" пропихнуть там закони підтримки типу як з "українськими автовиробниками" ? Людям з інвалідністю ніхто не заважає вчитися – ти тому приклад. Але роботу тобі ніхто не шукатиме, як не шукають іншим. Лише здорова конкуренція – в юриста (наприклад) без інвалідності нема над тобою переваг якщо він гірший спеціаліст. Диплом роботу давним-давно не гарантує. Але всі навколо настільки вас запресували тими особливими потребами що ви вже самі в свої сили не вірите. Хоча можливо просто так лекше, хйз.
 2. Прошу пробачити, в жодному випадку не сприйміть як образу людей з інвалідністю. Але як на мене то це такий же дебілізм як і квота при наймі робітників. В людей з інвалідністю повинні бути нормальні пенсії від держави та умови для комфортного проживання в суспільстві. Щоб їм не тицяли на кожному кроці тими "особливими потребами" (цуко руки поламати тому дебілу що придумав цей термін). На роботу візьмуть не дивлячись на інвалідність якщо ти працюєш добре. Но, працівники повинні бути спеціалістами у своїй справі, депутати – народними обранцями, а не інвалідами. Більше добавити нічого.
 3. Фірма " Novumedical", Кривий Вал 21.

  На Лесі Українки чьот схоже є чи було. Типу там шампуні по $100 і масажі за дурні бабки. Пенсіонерки наура то все в кредит купували знаю бо кредитний менеджер був спільний і сидів в нашому магазині. Типу там якісь зірочки збирали за потрачені гроші, друзів приводили, рейтингами мірялися і т.д. Так от маю двох знайомих що туди ходили активно, люди в районі 40 років. Особливо тащилися від масажних ліжок, які допомагали від усіх офісних болячок. Ну так от потім обоє лікували спини. Причому чувак довго ходив з милицями ‒ ледь інвалідом не став. А подруга обійшлася втратою роботи та кілька-місячним дорогущим лікуванням хребта. Такі от дві історії від різних людей, яких об'єднує потяг до всілякої фігні.
 4. Борда починає заробляти на хайпі Гаразд, прийму участь. Ходив і з тим і з тим в свій час. Вибір однозначний ‒ той, яким комфортно користуватися. Для мене це ‒ iPhone із-за iOS. І срати на характеристики, "а він отак може?" і т.п. фігню. Головне ‒ мені він комфортніший. Так як зараз маю куди вкладати гроші то користуюся Meizu за 4000 і, впринципі, не скажу що сильно страждаю. До "специфіки" Android звикаєш швидко і якби терпимо. З'являться гроші ‒ обов'язково придбаю iPhone новий. Те ж саме стосується і компа, вибір зробив давно ‒ iMac. Суперечки в схожих питаннях це брєд. Навіщо доводити мені що акум в китайці тримає на день довше якщо я не помічаю дискомфорту від зарядки щоночі ? Ну і т.д.
 5. Відкриття ІТ-коворкінгу

  Там точно не кафешка. А саме робочі місця оздоблені і частенько можна побачити працюючих людей. Звичайно, якщо туди зайти хоч раз а не просто язиком ляпати. Доречі, в бібліотеці СНУ "коворкінг" відкрили. Плани наполеонівські... побачимо що вийде.
 6. Відкриття ІТ-коворкінгу

  Розкажи про це Іннерспейсу. Впевнений що він не надприбутковий, але як коворкінг і місце туси творчих людей – дуже навіть файно себе почуває
 7. Робота Тінсе Україна (Тяньши)

  Отак окуєнно круті сейлзи зі знанням університетських економік потім приходять не в шарашкіну контору а в нормальну компанію і ідуть на юхх ще до основної співбесіди. А всьо патаму шо поняття зеленого не мають ні в продажах ні в спілкуванні з клієнтом. Не був в тому тяньши і навіть не пересікався. Але вірю що саме з отаких "купіть окуляри" чи "таблєтку від всього" і треба починати студентам, які планують стати сейлзами чи управлінцями в сфері будь-якої торгівлі. Я не про "побудову бізнеса" а саме про досвід прямих продаж, постановки цілей і хоч якісь базові навички спілкування з клієнтами. ІМХО, звичайно.
 8. 17 жовтня, Київ

  Те що ти живеш з людьми в одні країні абсолютно не означає що ти повинен "мислити" як вони, обирати зручнішу для себе пропаганду та не мати власної думки. Якщо не гратися у "демократію" за правилами та обмеженнями від влади ‒ це ілюзія, то значиться буду мрійником. Вибачте що перебив ваш процес обсирання порохоботів.
 9. 17 жовтня, Київ

  Гаразд, тобі певно видніше хто там на тебе пердить. Продовжуй бути пастушком та заробляти на довірливих виборцях та мітингах ‒ за такими як ти майбутнє нашого колгоспу. Ви мене за ніжки не смикнули. Знаючи що зараз попруть особистості я вирішив не продовжувати. Бо коли аргументів нема то відразу починаєте обсирати співрозмовників. Виборці
 10. 17 жовтня, Київ

  Надто багато гарних слів для людини котра все зводить до грошей. А потім розказує що мітинги ідейні. Пропоную не відходити від теми. Хто може ‒ той зрозумів і вже чи сприйняв чи ні. Іншим доводити нічого не збираюся ібо я на вашому полі програю граючи за вашими правилами.
 11. 17 жовтня, Київ

  Влада не каже стадо, вона називає їх "виборці". "Бізнес зав'язаний на різниці в оплаті для людей і стада...." Ромаха акаунта продав ? Як можна таку хєрню написати.
 12. 17 жовтня, Київ

  я так розумію ти вважаєш це досягенням другого майдану ?
 13. 17 жовтня, Київ

  Не читав в оригіналі, але мені здається що в нього жодного натяку на це немає. То так москалі переклали. В оригіналі там "Грошовий потік Cash Flow". А от про вирватися з кола ‒ тут згоден.
 14. 17 жовтня, Київ

  Мені і одного разу достатньо. Я в 2008 те саме пережив. І повторив би результат в 2013... Життя поза стадом, нав'язаними ідеалами та цінностями що прописані владою точно існує. Ми ж не в СРСР.
 15. 17 жовтня, Київ

  Тебе з дитинства не вчили що не треба йти пригати з моста коли інші йдуть топитися ?
×