Перейти до змісту

Соромітник

Power users
 • Кількість зміста

  4 562
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

Соромітник last won the day on Березень 22

Соромітник had the most liked content!

Репутація громади

2 810 Гуру

Про Соромітник

 • Ранг
  Cerebus Syndrome
 • День народження 13.08.1980

Останні відвідувачі профілю

18 884 перелядів профілю
 1. Чьо ниєте то ? Усі ці питання приймаються і вирішуються депутатами міської ради, які є вашими обранцями та власниками більшості маршруток. І їм подорожчання вигідне, тому приймуть без вагань. А ви і далі будете плакати що якісь міфічні недообрані вам то роблять Реалізовуйте своє конституційне право, йопта
 2. Соромітник

  Замовлю декоративні ящики з фанери

  Дякую всім, спробую
 3. Соромітник

  Замовлю декоративні ящики з фанери

  @halcogen , дик якщо працюєте то може відразу і порахували б в ПП з 6мм наприклад ?
 4. Соромітник

  Замовлю декоративні ящики з фанери

  Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку чи поруч можна замовити 24 ящика з фанери, зі скругленим вирізом та пофарбованою стінкою ? Десь отакого
 5. Продам офісний стіл 240х120 для чотирьох людей. Стан – б/в. Ціна 1000 грн В наявності 4 штуки. Самовивіз з центру. Деталі в пп або за телефоном 073нуль396п'ять81.
 6. Привіт. Хочу найняти людей на декілька проектів по цивільно-правовій угоді. Шукаю юриста, який грамотно складе договора виходячи зі специфіки робіт (розробка графічних зображень) та умов конфіденційності (авторського права). Мо хтось замовляв таку послугу чи може її надати – буду вдячний за телефони чи повідомлення. P.S.: Стандартні договора з інтернету не канають бо то шлак.
 7. Ця гра не для дому і не для індивідуального використання. Це інструмент, який допомагає заробляти гроші або досягати певних цілей. Звідси і ціна. Борда бордою і невігласи як завжди вставляють свої нікому не потрібні п'ять копійок для набивки постів із серії "нафіга графічна станція за $10000 я таке в паінті нарісую". Як завжди підгорає від того що хтось придумує як отримувати прибутки а не паше на зарплату ?
 8. Соромітник

  Шукаю SEO-спеціаліста

  Народ, мо хтось знає адекватних SEOшників ? Не обов'язково "гуру", але з досвідом та знанням англійської мови. Якщо є варіанти, то буду страшенно вдячний коли направите до мене. Оглошення з контактами закинув сюди.
 9. Соромітник

  Шукаю SEO-спеціаліста

  Шукаю людину, яка знає англійську краще "гугл-транслейта" та добре шарить в підборі ключових слів і написанні тайтлів. Маю купу товарів та десяток маркетів. Задача: скласти загальне семантичне ядро та окремо для кожного товару підібрати ключові слова та тайтли, враховуючи вимоги та обмеження кожного маркету. Роботи багато. Ну якось так. Можемо попроектно чи на ставку, можу взяти в офіс чи віддалено, різниці для мене немає – головне результат. Пропозиції пишіть в ПП чи 0п'ять0438162два (telegram/whatsapp/viber)
 10. В мене на Microsoft то все було реалізовано засобами осі. Горя не знав: і обмеження і логи і статистика і геолокація ‒ дитячий акаунт то шикардос. А зараз на відроїдах зтикнувся з тим що треба якось то діло рішати самотужки так що розвивайте тему, будь ласка
 11. Соромітник

  Смерть скаженої собаки

  Гарна казка, от тільки робили то все не москалі і, тим більше, не жиди. Нав'язували, саджали, катували та вбивали свої ж односельчани чи такі ж українці. Це з тої ж опери як Сталін українців голодом морив... не вистачило б в Росії армії щоб то все замутити без продажних українців на місцях. На одного москаля було певно з десяток українських "патріотів" .
 12. Соромітник

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  ой-йо-йой, як голосно то коли так кричиш то відразу варіанта пропонуй ну щоб усі крапочки розставити
 13. Власне, треба включини нову провідну гарнітуру в телефон зі старою розпайкою гнізда аля "нокія" В неті того дофіга, але хотілося б купити в Луцьку щоб не платити за доставку більше вартості самого перехідника. Мусить же в когось валятися
 14. Соромітник

  Стидоба України (самокритика)

  Гаразд, гаразд, знав же що члени чи пісюни всіляких ГО відразу почнуть відробляти зарплату В Україні всі ГО то бізнес в чистому вигляді або підтримка бізнесу, що впринципі одне і те ж. Написав би "практично всі", але то буде неправда. Чи є в рядах тих канторок люди які не заробляють і щиро вірять в ідею ? Так, звичайно. Нажаль пропаганда то страшна штука.
×