Перейти до змісту

Соромітник

Power users
 • Кількість зміста

  4 553
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

Соромітник last won the day on Березень 22

Соромітник had the most liked content!

Репутація громади

2 799 Гуру

Про Соромітник

 • Ранг
  Cerebus Syndrome
 • День народження 13.08.1980

Останні відвідувачі профілю

18 821 перелядів профілю
 1. В мене на Microsoft то все було реалізовано засобами осі. Горя не знав: і обмеження і логи і статистика і геолокація ‒ дитячий акаунт то шикардос. А зараз на відроїдах зтикнувся з тим що треба якось то діло рішати самотужки так що розвивайте тему, будь ласка
 2. Соромітник

  Смерть скаженої собаки

  Гарна казка, от тільки робили то все не москалі і, тим більше, не жиди. Нав'язували, саджали, катували та вбивали свої ж односельчани чи такі ж українці. Це з тої ж опери як Сталін українців голодом морив... не вистачило б в Росії армії щоб то все замутити без продажних українців на місцях. На одного москаля було певно з десяток українських "патріотів" .
 3. Соромітник

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  ой-йо-йой, як голосно то коли так кричиш то відразу варіанта пропонуй ну щоб усі крапочки розставити
 4. Власне, треба включини нову провідну гарнітуру в телефон зі старою розпайкою гнізда аля "нокія" В неті того дофіга, але хотілося б купити в Луцьку щоб не платити за доставку більше вартості самого перехідника. Мусить же в когось валятися
 5. Соромітник

  Стидоба України (самокритика)

  Гаразд, гаразд, знав же що члени чи пісюни всіляких ГО відразу почнуть відробляти зарплату В Україні всі ГО то бізнес в чистому вигляді або підтримка бізнесу, що впринципі одне і те ж. Написав би "практично всі", але то буде неправда. Чи є в рядах тих канторок люди які не заробляють і щиро вірять в ідею ? Так, звичайно. Нажаль пропаганда то страшна штука.
 6. Соромітник

  Стидоба України (самокритика)

  Таа, десь попадалась на очі статистична інформація про найпопулярніші галусі бізнесу в Україні. Ну, типу що найпопулярніше серед новостворених підприємств. Так от на першому місці чи то гуртова чи роздорібна торгівля. А на другому з невеликим відривом "громадські", йопта, організації... Це все що необхідно знати про ГО та "борців за нас" звичайним живим притомним людям.
 7. Соромітник

  Прокатаю в польщу(безкоштовно)

  Сугубо щоб тем не плодити хтось катає ще в Поляндію безкоштовно ? Треба ліки купити
 8. мля, ну як в людини в голові можуть такі "думки" роїтися ? де взаємозв'язок між вартістю проїзду та станом транспорту і зп, якщо ми знаходимося в Україні ?
 9. Станом на зараз — 14 з 16 проголосували за існуючу владу... журбинка А, стаять, то ж @Nokian робив голосувалку там не можуть бути варіанти не від влади... Хотя, йопта, ми ж в Україні живемо — на виборах ніколи не буде варіантів не від керуючої влади тоді нормуль голосувалка, показує реальний стан речей UPD: треба якийсь підсумок під результатами типу "Разом за те, щоб ніфіга не мінялося — 16"
 10. Соромітник

  Доставка ліків з Польщі

  вдруге чомусь не вийшло... Скористався послугами @dostavka2100 . Хоч і з націнкою, але я постійно знав "коли", "що" і "як". Привезли, про затримку попередили, на зв'язок виходили завжди.
 11. Соромітник

  Позитив України

  Та нє в даному випадку субординація
 12. В Поляндії більше сотні, в нас менше в два рази. Але це вже точно не 3G зараз ми десь так на рівні 3G HSPA+ і до 4G ще дааалеко.
 13. Соромітник

  Позитив України

  Ну або хтось не усвідомлює суть гри. Якщо аналізувати всі події за останніх років так з 14 то все відбувається +/- за одним сценарієм як в нас так і в москалів. Бо наші ж придумати ніфіга не можуть. 1) Запускають через кишенькових клоунів якийсь "страшний страх". Масово. Новина розсирається всіма каналами, соціалками та інтернетами. Якщо щось справді важливе то його шукати треба, а пропагандистська срань летить зі всіх сторін. Так, доречі, можна відрізнити вброси від влади з чимось важливим про важливе всі мовчать а вброси обговорюються всіма вже через два-три дні. 2) Збирається уся можлива статистика, настрої населення і т.д. 3) Якщо народ надто вже починає нявчати то ситуацію розрулює сам Порошенко, ну чи накрайняк Гройсман. Всіх рятують і набивають собі балів. 4) Якщо більшості срать то цю шнягу проштовхують у ВР та приймають бігом. Безпрограшний розклад для влади. В будь-якому варіанті або гроші або рейтинг собі докидують. Часто цими вбросами увагу від чогось важливого відволікають, що теж плюшка. P.S.: інтернети то далека і не всім зрозуміла фігня в порівнянні з прийнятим законом "про борги, поручителів та нащадків" отут скоро почнеться справжній треш, то кручє заборони євроблях.
 14. Соромітник

  Позитив України

  Імхо, чергова перемога. Хоча, не вірю що його проголосують і, навіть якщо проголосують, то зможуть запустити в роботу. Нажаль. Я за любий двіж, від якого почне пригорати хоч в когось з українців щоб "на майдан" не за бабкі а за ідею
×