Перейти до змісту

Соромітник

Power users
 • Кількість зміста

  4 477
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  17

Соромітник last won the day on Січень 31

Соромітник had the most liked content!

Репутація громади

2 636 Гуру

Про Соромітник

 • Ранг
  Cerebus Syndrome
 • День народження 13.08.1980

Останні відвідувачі профілю

18 588 перелядів профілю
 1. В минулому році податкова робила таку ж заказуху по одній місцевій групі компаній. Причому для вірності нагібали не саму контору а тупо всіх партнерів і тих хто хоч якимось чином десь пересікався. Конфісковували техніку і не повертали даж через суд щоб не дати змогу нормально працювати. Типу так ненав'язчіво тисли. Тому не доводиться дивуватись що особисто сам генегальний пгокугог зайнявся такою великою компанією.
 2. P2P кредитування

  Наскільки я знаю, то те що розповідають там і те що будеш винен по договору ‒ то велика різниця. Працівники з нормального банку казали що дофіга людей приходить на перекредитування потім. В тої контори що рекламиться по інету на ютюбіку часто ‒ шото порядку декількох тисяч відсотків річних. Ти окуїєш скільки будеш їм винен, ібо якщо погасиш за місяць всю суму то це будуть лише відсотки. В Альфабанку нормальні кредити на різні суми (чим більше тим вигідніше), в Ідеябанку +/- нормуль якщо суми тра невеликі (в них навпаки невигідно брати багато). Ну але ясно що бажано довідку про офіційне місце роботи( даж якщо ти там не працюєш).
 3. Доставка ліків з Польщі

  дякую @melonbet за швидку доставку та крутяцьку ціну тему закриваю
 4. Доставка ліків з Польщі

  Цікавить контактик когось, хто займається доставкою товарів з Польщі під замовлення. Потрібно привезти Plavix 75mg, рецепта маю. У Львові купа оголошень є, а в Луцьку ніц накопати не можу, хоча точно знаю що купа людей тим займається.
 5. В багатьох людей інше питання. Тарифи для населення ніби як рахуються з ціни на німецькому хабі. Тобіш скількись там років твої роботодавці парили що Україна купує газ в Європи. Але криза та прохання померзнути виникли коли газ виключили зі сторони Росії. Така ото фігня виходить: платимо за російський газ німецьку ціну. Оце якби трохи напрягає. Хоча, не достатньо відать раз ніхто ще ВР не палить. Ну варіанти тіпа РФ виключила Європі і того тепер нам нема з Європи то не задвігай P.S.: можу звичайно помилятися
 6. МакДональдс у Луцьку

  Це той випадок шоби просто ляпнути, а ти ще і розвиваєш
 7. МакДональдс у Луцьку

  Можна скільки завгодно розповідати суб'єктивні враження про МакДональдс, але то нікому не цікаво. МакДональдс то є бренд, який у всьому світі асоціюється з якістю, стабільністю та швидкістю. Саме тому їх відкривають там де багато туристів. В іншій країні чи навіть місті, люди не шукають непонятні точки де би траванутися. P.S.: Ну і в масшабах планети таких гурманів як дописувачі борди дуже мало тому оці забігайлівки і процвітають.
 8. МакДональдс у Луцьку

  тобіш ти досі впевнений що то я не розумію ? ну гаразд
 9. МакДональдс у Луцьку

  І що тобі заважає відкрити в Ковелі МакДональдс ? Ти ти хочеш комусь розповідати що вони мають робити ?
 10. МакДональдс у Луцьку

  А то нічьо що той Мак знаходиться на міжнародній трасі Київ-Варшава ? Нічьо не смущає ?
 11. МакДональдс у Луцьку

  скільки часу ? так ото ж Маки не просто так будують в великих і туристичних містах. Їм потрібна дорога земля і постійний потік клієнтів цілодобово. В Луцьку такого нема і не буде.
 12. МакДональдс у Луцьку

  Сугубо для галочки Площа ПортСіті в два рази менша, паркінг на 400 авто проти 1800 в КінгКроса. (Для справедливості тра додати до ПортСіті ще Там-Там, але то не змінить статистику кардинально) Про якість магазинів мовчатиму так, в ПортСіті їх більше тільки от переважно це якась базарна срань а не великі фірмові магазини як у Львові. Восени вибирали дружині пуховик то зробив нереальну для себе річ облазив ПортСіті, ЦУМ, Ювант, обидва базари і магазини по центру і не тільки. Ну так щоб переконатися для себе ще раз що за 5 останніх років ніц не змінилося живемо в селі і якщо не хочеш виглядати пінгвіном то треба їхати мінімум в Рівне одягатися. В результаті поїздки в Рівне затарилися усім за декілька годин. Асортимент і ціни не порівняти.
 13. "Пакращення" від нової влади.

  Це набір слів, чи мені потрібно вдуматися ?
 14. "Пакращення" від нової влади.

  Здивуй будь ласка прізвищами
 15. "Пакращення" від нової влади.

  Там постійно крали, крадуть і будуть красти в громади лямами. І чьот я не бачив шоби хтось на шось повпливав хоть якось. Мо погано дивлюся ? підкажіть де шукати
×