Перейти до змісту

fenmix

Power users
 • Кількість зміста

  6 172
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

fenmix last won the day on Липень 19 2016

fenmix had the most liked content!

Репутація громади

646 Професор

Про fenmix

 • Ранг

 • День народження 06.04.1996

Останні відвідувачі профілю

26 425 перелядів профілю
 1. Переслуховуючи ці треки згадую дитинство і касетник старшого брата) Справжню цінність електронної музики почав розуміти тільки після 20 (зараз 22). При тому рок і поп 70х, 80х і 90х аналогічно час від часу прослуховую. Хоча транс прямо пачками не слухаю, бо по духу ближче синти-поп (Depeche Mode, M83).
 2. Доброго дня! А чи можна приблизно такий вішак у вас виготовити? Тільки щоб ще + була поличка для взуття.
 3. fenmix

  За кого голосувати

  Таким бекграундом, який був у Рейгана в Україні жоден політик не зможе похизуватись... Точніше такі люди у нас звісно може й є (з не менш цікавішою історією життя і кар'єри), але вони просто не пішли в політику. У Вакарчука ще є час себе показати, але сумніваюсь, що зараз він має уявлення, як домовлятись з заходом і як повертати Донбас та Крим. Та й зв'язків, впливу і можливостей забракне - все ж повноважень не так як у Батьки, республіка то парламентсько-президентська. В гіршому варіанті щось буде типу як молдавський Додон, тільки за ЄС. Проти парламенту з ригів, адіннародів і популістів.
 4. fenmix

  За кого голосувати

  Вакарчук будучи з 2006 депутатом нічого так і не робив, а потім легко злився, склавши мандат в 2007. Можливо на нього чинили тиск, коли він був депутатом, щоб він голосував за "потрібні" закони чи піарив когось... З іншої сторони його зараз як кандидата сильно критично сприймати не треба, з 2007 року досвіду він набрався і є досить освіченою людиною. Рейган в штатах теж починав з акторської кар'єри.
 5. Не беручи до уваги кирилицю, а як же Китай, Японія, ОАЕ, Південна Корея, Греція? Особисто не підтримую введення латинки, хоча симпатизую словацькому варіанту писемності. Польський варіант для мене ж це суцільна нелогічність і неконструктивність в написанні слів (з горем і без ентузіазму вивчаю її вже майже рік на 5 курсі, більше подобається іспанська чи англійська). Щодо Молдови, то вони більше себе бачать як регіон Румунії, а не як окрему державу. В України ж таких проблем немає, це ясно після 2014 року, тільки ось такі провокативні теми (хоча й корисні для дискусії в плані самовизначення і рефлексій щодо своєї сутності) підливають масла у вогонь. Та й вже занадто пізно для переходу на іншу писемність, гадаю.
 6. Насправді звичайна Home версія теж нічим не гірша. Ставиться classic shell і все норм працює, телеметрія не сильно парить. Питання в тому, що я нещодавно пробував ставити 10 на Lenovo V570c і вона зламалась при оновленні драйверів на відеокарту GeForce 410m, бо чіпсет або відяха конфліктує з цією віндою, а на 8.1 все чудово працює. Тому вважайте, коли ставите на старе залізо, перевіряйте на форумах відгуки про сумісність з вашим залізом.
 7. Так, як вже писали, при інсталяції вінди ставляться базові драйвера для стандартизованого заліза (драйвера графіки інтел, VGA і т.д і т.п). Далі Windows Update підтягує усі необхідні драйвера. В коментарях до релізу наприклад таке писали:
 8. https://toloka.to/t84362 https://toloka.to/t84252 Цю качав і ставив, працює добре, все зайве вирізане, українська мова і ліки присутні, оновлення ставляться. Але хіба що мінус, в першій збірці кажуть, що автор вирізав Windows defender, в другій не знаю.
 9. А якщо в політесі розроблювали нову криптовалюту? А якщо це були дослідження в плані криптографії чи нейронних мереж? Що далі? "В 14 школі поліція проводить обшуки, бо комусь з дітей в Counter-Strike Global Offensive випав легендарний ніж, ринковою вартістю $20 000"? Якщо мова йде про підключення власної ферми співробітника/студента до енергомережі інституту, то тут максимум що може бути, так це звільнення/відрахування і покриття витрат за витрачену електрику. Їй Богу, роблять з тих криптовалют якісь нанотєхналогії.
 10. На готівку завжди буде попит: Живя в безналичном мире, молитесь, чтобы вам не отключили электричество
 11. Мені іноді здається, що криптовалюти це добре роздутий і технологічний піар-хід від Nvidia або якоїсь іншої компанії (чи ймовірніше, синдикату). Бо такого профіту у них навіть від виробників ігор і консолей не було, як від майнерів (нехай й не біткоїну, але інших криптовалют). Ну, а ціна намайненого повітря - то не дивина, усе у нас уявне і надумане. Для мене особисто то нічим не відрізняється від "легендарних ножів" Counter Strike Global Offensive, які вартують по 5000-4000 доларів на ігрових онлайн-ринках. Звичайно, заперечувати теперішню ціну і попит на криптовалюти немає сенсу, оскільки ажіотаж навколо них реальний. Але я не думає, що він протриває більше 5 років. Сам блокчейн класна технологія в плані верифікації операцій і актуальності БД, але про вершину абсурду можна почитати тут наприклад - Производитель холодного чая поменял название на “Long Blockchain” и получил трехратный рост акций
 12. Дякую за Saeco Syntia) Saeco Xsmall, яку брали у ТС в 2015 році також до сих пір працює справно і без проблем. Кавоварки супер!
×