Перейти до змісту

fenmix

Power users
 • Кількість зміста

  6 179
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

fenmix last won the day on Липень 19 2016

fenmix had the most liked content!

Репутація громади

655 Професор

Про fenmix

 • Ранг

 • День народження 06.04.1996

Останні відвідувачі профілю

26 584 перелядів профілю
 1. 7 грн після нещодавніх 5 для нашого міста трохи забагато, м'яко кажучи. Я більше полюбив тролейбуси, особливо якщо в 6 ранку сідати то взагалі кайф, коли вони всі пусті. + вони краще по графіку їздять, ніж маршрутки. Так наприклад на Конякіна після 20 години вже окрім №2 нічого не їздить, 28 там бачив в дуже рідких випадках, що мене чесно дивує: за 10 років район розбудувався, жителів стало більше і не кожен вночі хоче топтати до РАГСу чи через міст з каравану до зупинки на ЖД вокзал. Розумію, що кожен хоче заробити максимум грошей і нічо не вкладати, + соляра дорожчає, але автопарк у нас просто кончений, по тим фоткам за 19 жовтня це сміх, а не капремонт (на маршруті №2 і так здебільшого найкращий автопарк їздить). Електронні квитки чи безконтактну оплату теж треба вводити. Багато маршрутів потрібно вже переглянути, адже місто розвинулось за ці всі роки.
 2. Продам wi-fi карту для ноутбука/пк М.2 DW1560 BCM94352Z NGFF M.2 Wi-Fi WLAN Bluetooth 4,0 802.11ac та додаткову антену для неї (для потреби). Стан новий, тільки розпаковувалась і перевірялась, доставка з китаю. Можливе використання з Hackintosh при наявності прямих рук і вміння курити мануали (власне, для цього й замовлялась, але потреба відпала). Ціна: 900 грн. Без торгу, без манібеку. Писати в ЛС.
 3. fenmix

  Що у вас зараз грає?

  Старий добрий "Інтер"
 4. Жодним не користуйтесь, юзайте веб-версію в мобільному браузері. Поменше додатків і дивіться, що жре 3G в фоні. Усі, навіть нові телефони, гріються при передачі великих об'ємів даних через мобільну мережу. Особливо під час розмов в Skype, Facetime, Viber. Щодо мережі, згадайте, чи не обрубували ви сім-картку вручну і в якому місці ви знаходитесь. + зараз проблеми з 3G в основному тільки в Vodafone Поломка фізична лише в тому, що мобільні девайси не оснащують кулерами і водними системами охолодження
 5. Доброго дня, хотів би придбати синю сумку Converse 42x20, можете залишити телефон контактний? В приватні повідомлення, якщо можна.
 6. Результати по двом серверам, центр. На 40 LTЕ працює добре
 7. Переслуховуючи ці треки згадую дитинство і касетник старшого брата) Справжню цінність електронної музики почав розуміти тільки після 20 (зараз 22). При тому рок і поп 70х, 80х і 90х аналогічно час від часу прослуховую. Хоча транс прямо пачками не слухаю, бо по духу ближче синти-поп (Depeche Mode, M83).
 8. Доброго дня! А чи можна приблизно такий вішак у вас виготовити? Тільки щоб ще + була поличка для взуття.
 9. fenmix

  За кого голосувати

  Таким бекграундом, який був у Рейгана в Україні жоден політик не зможе похизуватись... Точніше такі люди у нас звісно може й є (з не менш цікавішою історією життя і кар'єри), але вони просто не пішли в політику. У Вакарчука ще є час себе показати, але сумніваюсь, що зараз він має уявлення, як домовлятись з заходом і як повертати Донбас та Крим. Та й зв'язків, впливу і можливостей забракне - все ж повноважень не так як у Батьки, республіка то парламентсько-президентська. В гіршому варіанті щось буде типу як молдавський Додон, тільки за ЄС. Проти парламенту з ригів, адіннародів і популістів.
 10. fenmix

  За кого голосувати

  Вакарчук будучи з 2006 депутатом нічого так і не робив, а потім легко злився, склавши мандат в 2007. Можливо на нього чинили тиск, коли він був депутатом, щоб він голосував за "потрібні" закони чи піарив когось... З іншої сторони його зараз як кандидата сильно критично сприймати не треба, з 2007 року досвіду він набрався і є досить освіченою людиною. Рейган в штатах теж починав з акторської кар'єри.
 11. Не беручи до уваги кирилицю, а як же Китай, Японія, ОАЕ, Південна Корея, Греція? Особисто не підтримую введення латинки, хоча симпатизую словацькому варіанту писемності. Польський варіант для мене ж це суцільна нелогічність і неконструктивність в написанні слів (з горем і без ентузіазму вивчаю її вже майже рік на 5 курсі, більше подобається іспанська чи англійська). Щодо Молдови, то вони більше себе бачать як регіон Румунії, а не як окрему державу. В України ж таких проблем немає, це ясно після 2014 року, тільки ось такі провокативні теми (хоча й корисні для дискусії в плані самовизначення і рефлексій щодо своєї сутності) підливають масла у вогонь. Та й вже занадто пізно для переходу на іншу писемність, гадаю.
×