Перейти до змісту

fenmix

Power users
 • Кількість зміста

  6 175
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

fenmix last won the day on Липень 19 2016

fenmix had the most liked content!

Репутація громади

648 Професор

Про fenmix

 • Ранг

 • День народження 06.04.1996

Останні відвідувачі профілю

26 477 перелядів профілю
 1. fenmix

  Що у вас зараз грає?

  Старий добрий "Інтер"
 2. Жодним не користуйтесь, юзайте веб-версію в мобільному браузері. Поменше додатків і дивіться, що жре 3G в фоні. Усі, навіть нові телефони, гріються при передачі великих об'ємів даних через мобільну мережу. Особливо під час розмов в Skype, Facetime, Viber. Щодо мережі, згадайте, чи не обрубували ви сім-картку вручну і в якому місці ви знаходитесь. + зараз проблеми з 3G в основному тільки в Vodafone Поломка фізична лише в тому, що мобільні девайси не оснащують кулерами і водними системами охолодження
 3. Доброго дня, хотів би придбати синю сумку Converse 42x20, можете залишити телефон контактний? В приватні повідомлення, якщо можна.
 4. Результати по двом серверам, центр. На 40 LTЕ працює добре
 5. Переслуховуючи ці треки згадую дитинство і касетник старшого брата) Справжню цінність електронної музики почав розуміти тільки після 20 (зараз 22). При тому рок і поп 70х, 80х і 90х аналогічно час від часу прослуховую. Хоча транс прямо пачками не слухаю, бо по духу ближче синти-поп (Depeche Mode, M83).
 6. Доброго дня! А чи можна приблизно такий вішак у вас виготовити? Тільки щоб ще + була поличка для взуття.
 7. fenmix

  За кого голосувати

  Таким бекграундом, який був у Рейгана в Україні жоден політик не зможе похизуватись... Точніше такі люди у нас звісно може й є (з не менш цікавішою історією життя і кар'єри), але вони просто не пішли в політику. У Вакарчука ще є час себе показати, але сумніваюсь, що зараз він має уявлення, як домовлятись з заходом і як повертати Донбас та Крим. Та й зв'язків, впливу і можливостей забракне - все ж повноважень не так як у Батьки, республіка то парламентсько-президентська. В гіршому варіанті щось буде типу як молдавський Додон, тільки за ЄС. Проти парламенту з ригів, адіннародів і популістів.
 8. fenmix

  За кого голосувати

  Вакарчук будучи з 2006 депутатом нічого так і не робив, а потім легко злився, склавши мандат в 2007. Можливо на нього чинили тиск, коли він був депутатом, щоб він голосував за "потрібні" закони чи піарив когось... З іншої сторони його зараз як кандидата сильно критично сприймати не треба, з 2007 року досвіду він набрався і є досить освіченою людиною. Рейган в штатах теж починав з акторської кар'єри.
 9. Не беручи до уваги кирилицю, а як же Китай, Японія, ОАЕ, Південна Корея, Греція? Особисто не підтримую введення латинки, хоча симпатизую словацькому варіанту писемності. Польський варіант для мене ж це суцільна нелогічність і неконструктивність в написанні слів (з горем і без ентузіазму вивчаю її вже майже рік на 5 курсі, більше подобається іспанська чи англійська). Щодо Молдови, то вони більше себе бачать як регіон Румунії, а не як окрему державу. В України ж таких проблем немає, це ясно після 2014 року, тільки ось такі провокативні теми (хоча й корисні для дискусії в плані самовизначення і рефлексій щодо своєї сутності) підливають масла у вогонь. Та й вже занадто пізно для переходу на іншу писемність, гадаю.
 10. Насправді звичайна Home версія теж нічим не гірша. Ставиться classic shell і все норм працює, телеметрія не сильно парить. Питання в тому, що я нещодавно пробував ставити 10 на Lenovo V570c і вона зламалась при оновленні драйверів на відеокарту GeForce 410m, бо чіпсет або відяха конфліктує з цією віндою, а на 8.1 все чудово працює. Тому вважайте, коли ставите на старе залізо, перевіряйте на форумах відгуки про сумісність з вашим залізом.
 11. Так, як вже писали, при інсталяції вінди ставляться базові драйвера для стандартизованого заліза (драйвера графіки інтел, VGA і т.д і т.п). Далі Windows Update підтягує усі необхідні драйвера. В коментарях до релізу наприклад таке писали:
 12. https://toloka.to/t84362 https://toloka.to/t84252 Цю качав і ставив, працює добре, все зайве вирізане, українська мова і ліки присутні, оновлення ставляться. Але хіба що мінус, в першій збірці кажуть, що автор вирізав Windows defender, в другій не знаю.
×