Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

офтоп

як почитаєш борду, то тут прямо 80% таких ідеалістів і патріотів:

ніхто не спізнюється на роботу, і не сварится з сусідами і жінкою, усі дбають і виховують дітей і роблять свою роботу на совість,

а як виїдеш на дорогу, то 1/2 бидланів і лихачів, роботу половина робить як рукожопи, бухають начорно, і те що варто було б пожертвувати на армію просирають на стриптиз чи ще гірше.

але моралі повчити поліцейських, да і владу, це наше все, ну дрібниця ця парковка, просто надо@батись, чомусь над тим як поліцейськи в києві алкашам просто видають попередження і звертаються на шановний, ніхто не обурюється.

Цікаво спитати: "ти до якої "1/2" відносишся?".

Так, ті що знімали - замовлені бидляки і провокатори. Але з іншого боку вони громадяни.

Бидляки і ті поліціянти, що "базарили" як гопніки, а не як служителі закону. Що, тепер у них буде єдиний аргумент "іди служи в АТО"? Не вистачило фрази: "я тебя запомнил, я тебя на ноль памножу, будешь у меня в самой горячей точке балота жрать".

Так, втомились. Так, поспішають. Але порушили, признайте, по-можливості виправіть. Часто спокійні, врівноважені аргументи на звинувачення більше дає ефекту ніж "атвєтка".

Це звісно моя думка, але такої поліції в Луцьку я не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

короче, висмоктана з пальця проблема. Не було до чого доїб...ся, то знайшли хєрню. Провокаторів, ще й таких явних, ніхто ніколи ніде не любив і не сприймав.

Будь-яку людину можна спровокувати на неадекват, наскільки б стриманою вона не була, просто в кожного свій "потолок".

От коли вони тебе будуть зупиняти по хамськи, так як раніше, коли будуть вимагати хабарі, коли будуть пастися де смачно, замість того, щоб розрулювати проблеми на дорозі, от тоді й кричи/пищи/фотографуй/знімай.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-яку людину можна спровокувати на неадекват, наскільки б стриманою вона не була, просто в кожного свій "потолок".

В даному випадку, наскільки я зрозумів, це поліцейські. В першу чергу вони мають керуватися законом про поліцію. А на рахунок "Потолка" стриманості там нічого, наскільки мені відомо, не написано.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нах те вумнічання? Хто тут законопослушний на всі 100℅?

А я й не поліцейський і не несу букву закону громадянам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нах те вумнічання? Хто тут законопослушний на всі 100℅?

Ніхто. Але якщо служба, яка має контролювати виконання законів, сама свідомо порушує ці закони та ще й дозволяє собі таке спілкування, про який порядок в майбутньому можна говорити? Чим поліція буде відрізнятися від міліції?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom,vaz75,  тобто, нафіг цю поліцію, ВЄРНІТЄ НАМ НАШУ ЛЮБІМУЮ МІЛІЦИЮ! Я вас правильно зрозумів? Ні, не правильно? Ну то нахєра оте троління, провокування, упереджене негативне відношення і т.д.??? Ніхто ангелом не народжується, ними стають! Так і ця нова поліція вчиться бути нормальною. То нахєра їх вже тролити і провокувати на негатив???

Якби в тій же Польщі ти отак спробував би повий..пендрюватись до їхнього поліцейського, то після перших же хамських слів чи дій ти вже б сидів на задньому сидіння в наручниках! І їхня поліція там теж не особо переймається дотриманням отаких незначних "правил ДР".

Якщо ми ВЖЕ до них по-хамськи, то з якого хєра він має перестроїтись, і стати "європейцем"??? Чи може ти, один з другим, думаєш, що нам з англії поліцаїв пришлють?!?! Ні! нам потрібно вчитись по-новому толератно відноситись один до одного! І ДО-ПО-МА-ГА-ТИ ставати новими! А не продовжувати бути мудаками (я не тільки про мєнтів)

 


Чим поліція буде відрізнятися від міліції?

1. Не вимагати хабарі!

2. Не брати хабарі!

3. Не чіпати мене без причини.

4. Не хамити мені.

5. Допомагати мені після мого звернення.

 

А на все інше мені пофігу, якщо будуть виконуватись перші чотири пункти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom,vaz75,  тобто, нафіг цю поліцію, ВЄРНІТЄ НАМ НАШУ ЛЮБІМУЮ МІЛІЦИЮ! Я вас правильно зрозумів? Ні, не правильно? Ну то нахєра оте троління, провокування, упереджене негативне відношення і т.д.??? Ніхто ангелом не народжується, ними стають! Так і ця нова поліція вчиться бути нормальною. То нахєра їх вже тролити і провокувати на негатив???

Якби в тій же Польщі ти отак спробував би повий..пендрюватись до їхнього поліцейського, то після перших же хамських слів чи дій ти вже б сидів на задньому сидіння в наручниках! І їхня поліція там теж не особо переймається дотриманням отаких незначних "правил ДР".

Якщо ми ВЖЕ до них по-хамськи, то з якого хєра він має перестроїтись, і стати "європейцем"??? Чи може ти, один з другим, думаєш, що нам з англії поліцаїв пришлють?!?! Ні! нам потрібно вчитись по-новому толератно відноситись один до одного! І ДО-ПО-МА-ГА-ТИ ставати новими! А не продовжувати бути мудаками (я не тільки про мєнтів)

 

 

 

Чим поліція буде відрізнятися від міліції?

1. Не вимагати хабарі!

2. Не брати хабарі!

3. Не чіпати мене без причини.

4. Не хамити мені.

5. Допомагати мені після мого звернення.

 

А на все інше мені пофігу, якщо будуть виконуватись перші чотири пункти.

 

Вони вже порушили 4 і 5 твого кодексу. ;)

ДК їм якраз і хотів ДО-ПО-МО-ГТИ, а ті їх навіть не вислухали, заладили "винуждіниємєри" і т.д.

Вместо тысячи слов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, вирішив прикинутись дурником? Ти ж добре зрозумів, що я кажу

Ні разу. ДК побачив порушення ПДР, повідомив про це нову поліцію. У відповідь хамство і ніякої реакції на порушення, хоча мінімум мали перепаркуватися, максимум виписати один одному штрафи, подякувати ДК і зробити з цього промо-акцію Нової поліції. Закон один для всіх чи ні?

А хлопців навіть не вислухали, тому половину часу "нові мєнти"  навіть не розуміли, що від них хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужгородський поліцейський оштрафував свого напарника

06.12.2015 г. в 17:59, zakarpattya

В Ужгороді патрульні поліцейські самі собі виписали штраф за порушення ПДР.

Подія сталася 4 грудня вночі – о пів на дванадцяту активісти руху "Спецконтроль" побачили автомобіль патрульних, який рухався з вимкненими фарами – на авто працювали лише проблискові вогні.

Поліцейський на зауваження активістів пояснив, що забувся включити фари після чергової зупинки та висловив повну згоду з тим, що має нести відповідальність за свою забудькуватість. Протокол виписав на місці напарник порушника. Сума штрафу – 425 гривень.

"Ми були приємно здивовані тим, що водій не намагався уникнути покарання користуючись службовим становищем, не почав "ліпити відмазки" про службову необхідність, проблискові маячки та інші причини. Він вчинив як справжній чоловік, який відповідає за свої вчинки. З такими поліцейськими в Ужгорода та Мукачева є шанс стати дійсно європейськими містами, де громадяни можуть бути спокійні за свою безпеку, коли їх охороняють такі як Олександр Куртанич", – прокоментували активісти.

Олександр також прокоментував свій вчинок за допомогою соцмереж. "Друзі! Переконаний, не мав би морального права виносити людям постанови, не визнаючи власних помилок та не беручи на себе відповідальність) Закон один для всіх!" - написав Куртанич на своїй сторінці у "Фейсбуці".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom,vaz75,  тобто, нафіг цю поліцію, ВЄРНІТЄ НАМ НАШУ ЛЮБІМУЮ МІЛІЦИЮ! 

 

 

 

Чим поліція буде відрізнятися від міліції?

1. Не вимагати хабарі!

2. Не брати хабарі!

3. Не чіпати мене без причини.

4. Не хамити мені.

5. Допомагати мені після мого звернення.

 

А на все інше мені пофігу, якщо будуть виконуватись перші чотири пункти.

Любиш крайнощі? Ні треба. Але не така. Нічого я не тролю, висловлюю свою думку громадянина. Чи скажеш: "тебе не спитали"?

А от щодо 4-го пункту, якраз вони його і не виконали. Правда не тобі. Це якщо таке стається ще не у сформованому підрозділі, то коли вони отримають реальну владу - то тебе теж дійде, рано, чи пізно.

Якщо ти помітив у нас останні десятиліття робиться все через сраку, а результат той же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, є така штука як правосвідомість, це коли наприклад якийсь німець посеред ночі на пустому проспекті чекає коли світлофор переключиться на зелене для пішохода. А ці "нові поліцейські" одразу створюють собі новий імідж "та ж кофта, тільки навиворіт". Який там буде авторитет? Хто їх боятиметься чи поважатиме? Та це вони повинні бути еталоном правосвідомості.

 

А з приводу активістів ДК - а хто як не вони будуть мордою макати копів чи мусорів в їхні ж помилки? Може ти чи я повилазимо з берлог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


це коли наприклад якийсь німець посеред ночі на пустому проспекті чекає коли світлофор переключиться на зелене для пішохода

Як добре, що в нас вночі світлофори працюють в режимі жовтого миготливого світла :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти хоч три рази перейменовуй, мусора як були мусорами, так ними і залишаться... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переатестований міліціонер в поліцая)))   http://www.youtube.c...h?v=n6vjmAkTwiY

Ахахах, ржав до сліз:

- Вы установили меня для того, чтобы спросить меня, стоит ли та машина боком. При этом у вас есть информация, что она там стоит. У меня создается четкое впечатление, что вы либо под наркотическим либо алкогольным опьянением. 
 
- Товарищ водитель, так вы видели там автомобиль или не видели?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є що почитати про ДК і поліцію

В «Дорожном контроле» хватает хороших ребят, активистов и просто правильных людей (некоторые из них пошли в новую полицию и действительно хотят что-то поменять). Но тут надо бы напомнить, что не стоит совать палки в колёса ещё не созданной системе, лучше помогите её создать. А если вы считаете правильным устраивать провокации новой полиции при участии проэмвэдэшных «общественных организаций», придерживаться риторики Шапошникова, которому всё равно, в кого какахами кидаться: в свою страну, в ветерана АТО, — то я порекомендовал бы вам сначала разобраться с «гигиеной» в вашей организации, а потом уже давать советы полиции. Это будет, как минимум, честно со стороны гражданской позиции.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим поліція буде відрізнятися від міліції?

1. Не вимагати хабарі!

2. Не брати хабарі!

3. Не чіпати мене без причини.

4. Не хамити мені.

5. Допомагати мені після мого звернення.

 

А на все інше мені пофігу, якщо будуть виконуватись перші чотири пункти.

А хіба в міліція була призначена не для того, щоб виконувати 1-5 пункти? І чим буде відрізнятися поліція, яка просто змінить вивіску?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти ж сам і відповів: міліція була лише призначена, але не виконувала, а нова поліція, сподіваюсть, буде все ж виконувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ківа - давай ДАСВІДАНЬЯ

12316147_950851194952429_358628330891508

Сьогодні мені новину цікаву повідомили .
З Поліції вигнали Ілью Ківу, за проф не придатність .

12347783_952894638081418_864167950596651

Нагадаю, це той барєц, який керував штурмом активістів блокування Криму

 

Я його коли вперше почув (він по телефону розповідав "112"-му, що йде розганяти "блокувальників"), а потім ще й побачив (там же, біля електроопор), то здивувався, як воно ще досі працює в органах...

трішки про нього (відео по посиланню, хоча смахує на "заказуху"): В Украине шизофреника назначили руководить борьбой с наркотиками

 

О, він ще й, виявляється, стояв "у істокоф" Правого сектору Херсонщини!

Илья Кива о Правом секторе

 

 

ПиСи:

...хоча... Може якраз такі там (на сході) і потрібні... Дзиндзю "данєцкіє" точно з гівном би мішали, а цього, певно, слухали б...

Илья Кива - Донбасс любит силу, там нельзя жевать сопли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо, рєбята, готуймося! Луцькі копи будуть жорстко та безжалісно карати порушників!

Зустрічаємо вже на цьому тижні - волонтер київського майдану, воїн АТО і майбутній поліцейський - суровий та жахливий Dr.Martenzzz ;)

12391396_967675306637123_279257409752184

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...