Перейти до змісту

Vadimm

Power users
 • Кількість зміста

  6 669
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Vadimm last won the day on Серпень 5 2017

Vadimm had the most liked content!

Репутація громади

1 637 Гуру

Про Vadimm

 • Ранг
  Трансоманіяк
 • День народження 15.08.1984

Останні відвідувачі профілю

20 148 перелядів профілю
 1. @Cherman зараз в 20-літню залізяку можна напхати купу електроніки, яка може удосконалити і заряджання, і системи захисту, і інші свістєлкі-пєрделкі. Це тіпа як Хрущовка - з вулиці - як 60 років назад, а всередині і пралка-автомат, і тоненький тєлік/ноут/планшет/телефон. Ззовні в танку вже майже нічого нового не придумаєш.
 2. @romanc я оформлял в прошлом году. раньше каждый год шастал к одной и той же нотариусу, в соседнем доме, хз сколько лет...
 3. Роману перед тим, як писати "компетентний ріелтор", варто було б підучити граматику. Ви не представляєте приватну особу, ви представляєте якусь ріелторську контору, де грамотність - це частина ділової репутації контори. Зарегайтесь під лєвим ніком, який не буде мати відношення до проф. діяльності, і пишіть як хочете. Але ріелтор має бути грамотним. Да, ГраммаНазі нєгодує.
 4. +1 За Віталіну Грушицьку хоч і оформлював в неї дрібничку - дозвіл для дітей на виїзд за кордон, але терміном на 3 роки, а не як попередня нотаріус - на рік і не більше.
 5. Ну як це ніхто не знає))) Палиця адаптував і сертифкував стадіон під проведення чемпіонатів, стриже капусту з бюджету за оренду стадіону і за готель, в якому проживають спортсмени, ось чому йому срать на ФК "Волинь". Змагання проходять регулярно чуть лі не з 2015 року. Дізнаюсь про змагання із великої кількості бігунів і особливо бігунок в лосінах на районі.
 6. Є і ще старші двори, які не ремонтувались - наприклад, Волі, 60. Двору овер 50 років, як і сусіднім. Двори по Перемоги, біля мосту, аналогічно. Біля стадіону, двори в квадраті між Грушевського - Шухевича - Перемоги/Василя Мойсея - стадіон, аналогічно. Це все хрущовки, забудова кінця 50х - 60-ті роки.
 7. Перепрошую, не подивився фотки, глянув лише характеристики по списку. В мене зріст 184, ростовка рами 21", і ще ніхто не казав мені що я виглядаю на 26х колесах дибілкувато))) Знайомий продавець нових велосипедів каже що найбільше останні кілька років продає саме 26". На 29 колеса був пік популярності кілька років назад, і продажі їх на даний момент далекі від колишніх. Ну це його статистика, в інтернет магазинах 27,5 та 29" більш поширені.
 8. Чому не 26" або 27,5"? Для легкого бездоріжжя краще маневреність, ніж накат. З приводу "Циклона" за посиланням: гальма - ноу нейм, вилка "повітряна" ноу нейм, ніхто не перебере після 1 к пробігу. Для початку обвісу рівня Shimano Acera вистачить, кажу з власного досвіду.
 9. Vadimm

  Болт М6 35-45мм

  А ви орієнтуєтесь в цінах щоб визначити адекватна вона чи ні? В усіх названих магазинах ціни не дуже адекватні, краще пройтись по Варшавці чи по Старому ринку, з кількох точок точно назбираєте необхідну кількість. Плюс можна прицінитись, де дорожче, де дешевше. Може з 35 чи 45 мм і виникнуть труднощі, але з 40 мм проблем не буде точно. Найдешевшим буде простий болт з шестигранною шляпкою.
 10. @TARAS96, ні певно пішли ловити, бо публіки було мало.
 11. Отримав сьогодні бандерольку на пошті, розпакував, упаковку поніс в смітник під міст. Нікому до мене діла не було, був в 2х кроках від "бомжа на троні". Може він як раз не хотів курити, а може я мордою не вийшов...
×