Перейти до змісту

Vadimm

Power users
 • Кількість зміста

  6 598
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Vadimm last won the day on Серпень 5

Vadimm had the most liked content!

Репутація громади

1 552 Гуру

Про Vadimm

 • Ранг
  Трансоманіяк
 • День народження 15.08.1984

Останні відвідувачі профілю

19 852 перелядів профілю
 1. @AgentSmith13 я веду мову за компакт вартістю 10-20 к грн, а не шонібуть з матрицею 1/2,3. Так, в дзеркалки більше можливостей, якщо до того руки лежать, і голова.
 2. Людина бере для побуту, а ти його грузиш термінологією...він хрін захоче вникати що таке діафрагма і інші купа нюансів, якщо не буде мати на меті стати фотографом. Я не вважаю дзеркалку фотоапаратом на кожен день. Бездзеркалка - так, але і вона в 2 рази важча і більша за компакт. Коротше, власники дзеркалок будуть агітувати за дзеркалки, бездзеркалок - за бездзеркалки, а компактів (мильниць високого рівня) - за компакти. Плюс будь готовий до перших двох категорій докуповувати оптику, збільшувати бюджет...
 3. Як колишній власник ось такого фотоапарата можу сказати що просунутий компакт однозначно краще за дзеркалку початкового рівня. І те і те по результату буде знімати все на "авто", але компакт при цьому влазить в кишеню джинсів (якщо без чохла) або в маленьку жіночу сумочку. Дзеркалка буде як ярмо на шиї (з часом). Це знято без спалаху із витримкою 15 секунд, зі штативу. Крім якісних фото в темряві/сутінках без спалаху завдяки великій матриці (і як наслідок більшій світлочутливості ніж в мильницях), в фотоапараті ще є купа няшок, і мій наступний фотоапарат буде аналогічним, але поки впирається в кошти. Подумую над таким - Canon PowerShot G9X. Якщо цікавлять няшки у фотоапараті - опишу в приваті, надам інші цікаві фото в різних режимах. Простенька дзеркалка - фтопку.
 4. Тьотя, яка працювала на електротермометрії, сказала що відрізняються лише кольором. Так легше показники подавати.
 5. Педіатр

  @Ridec7 "невідкладна дитяча", як показала практика, краще працює ніж дільнича педіатр. Не одноразово переконувались що те що прописують - допомагає. Цікавляться що є в аптечці, цікавляться які антибіотики вже приймали раніше перед тим як прописувати якийсь. Все доступно розжовують - що і як давати, як діяти в такому чи іншому випадку і тп. Нормально визначають чи то від зубів, чи від горла температура чи ще від чогось. Дільнича виписує все на купу. Швидка може послухати, глянути горло, вколоти анальгін з димедролом, запропонувати госпіталізацію в інфекційну. Ліки не призначають. Викликаємо якщо не збивається температура, якщо після збиття швидко виростає - "невідкладну дитячу". Переважно це вже пора давати антибіотики, тільки не призначати ж їх самому... Дільничу - хіба заради довідки в школу. Знайомий педіатр, толковий, працює як раз-таки в "невідкладній дитячій". Коротше, викликайте "невідкладну дитячу", можна і прямо зараз. Враження складете про них самі, а не зі слів знайомих. Нурофен чередуйте з парацетомолом, інакше звикне і не буде ефекту. Тільки з дозами уважно.
 6. "18" пробувала маршрут тиждень, не проканало, залізли в борги. Водій комусь розказував при мені.
 7. Хутірець витягував на нічній торгівлі алкоголем, поки не заборонили. Саме після заборони він почав загинатись.
 8. @MANJAK11 там вже є швейна майстерня, і про це приміщення і йде мова http://prntscr.com/hj8mvv жінка сказала що шили там "не дуже"
 9. Якщо побутові послуги із цього переліку - то краще забашляти і змінити призначення, ніж і далі мучитися. В Хутірця проканало, в турагенства поряд - теж. Треба мати специфічні вміння, і не гарантія що прокатить.
 10. Ніби Воля, але неясно чи по замовчуванню, чи з нюансами
 11. Да, на Ньюсван інфу подають хитро, з натяком. Методи схожі на кісєльова. Дивно чого їх раніше не спалили.
 12. Бачив рекламу що Воля запустила якийсь суперпросунутий сапорт, відпишіться хто вже користувався. Типу раніше була якась доісторична платформа від Alcatel, яку вже виробник перестав підтримувати, і аутсорс підтримки користувачів інтернету, а тепер і аутсорсу нема, і аварії відслідковуватимуться в автоматичному режимі, що користувачу навіть не доведеться спілкуватись із живою людиною, робот повідомить що є аварія, повідомить термін усунення і надішле смс по факту усунення. Типу як в Київстара. Ах да, і якщо запарився чекати своєї черги спілкування з живою людиною, то програма автоматом наступний дзвінок цього абонента ставитиме в пріоритет черги, або навіть сама передзвонить і з'єднає з оператором. Цікаво що є по факту. Це з пам'яті, замовну статтю вже не знайду.
 13. Я так розумію, йдеться про теперішні "Швейні послуги" біля "Хутірця". До речі, жінка сказала що шили там не дуже, тому зверталася туди тільки 1 раз і нікому не радила. Щодо кав'ярні чи хоча б кавомата з теплим приміщенням - варіант (особливо на зиму), хоча каву робить і "Хутірець", і кіоск на перехресті Перемоги - 8 березня. Тут треба якась фішка, за якою туди підуть. Продавати солодощі - варіант, бо поряд 5 школа, діти бігають через дорогу в "Оберемок", але тут треба підхід до справи, який є в "Оберемка" але немає в "Хутірця". В "Оберемку" хазяйка сама стоїть за прилавком і крім того що тримає ніс "по вітру", то ще й ціни на солодощі ставить мінімальні, для школярів. Можна пекти якусь випічку щоб запах стояв в окрузі і заманював людей, але кухня то додатковий гемор. Якщо кава із солодощами - то полюбе халявний вайфай і якийсь диванчик, щоб затримувати людей - цього нема в сусідніх кавових точках. Ксерокс - роблять в сусідніх дверях, але нема реклами, взнав суто випадково (живу поряд). Послуги інтернету - зараз в кожного в мобільному, передплачені. Далекий родич тримав "послуги інтернету" в Гостинці - багато не заробив, закрився (кілька років тому).
 14. 1. Не бачу в тексті нічого "такого". 2. Срать на засоби досягнення мети, головне позитивний результат. 3. Собрат - тому що і не отець, і не син. 4. Раз вам здається що щось написано криво - значить ви далекі від дипломатичної лексики.
×