Перейти до змісту

Vadimm

Power users
 • Кількість зміста

  6 626
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Vadimm last won the day on Серпень 5 2017

Vadimm had the most liked content!

Репутація громади

1 589 Гуру

Про Vadimm

 • Ранг
  Трансоманіяк
 • День народження 15.08.1984

Останні відвідувачі профілю

19 955 перелядів профілю
 1. @Lukych крім Велозон є ще Сітібайк на Київській площі. За новий готуйтесь заплатити від 300-350 $, але хоч отримаєте кайф від покупки Нової речі.
 2. Приєднуюсь. Треба дипломований вчитель польської мови, для роботи в школі з 1 вересня 2018 року, у Луцьку. Вітається номер телефону в приват.
 3. @Woman7 а колупатиму чим :)? Час від часу використовую в жорстких умовах - розділити великий шматок замороженого м'яса, тощо.
 4. Маю швейцарський Бергоф, усі три лежать пилом покриваються з тих пір як в нас з'явився керамічний невеличкий, середнього цінового діапазону, користуємось тільки ним. Тільки ним не можна щось колупати, відкривати консервні банки, кришити лід і тп - він не деформується а просто лопне. Але й не треба гострити, зовсім, він такий же гострий, ніби одразу після покупки. Магнітний настінний тримач ножів знятий зі стіни і пилиться поряд із Бергофами.
 5. За кого голосувати

  В ролі блохєра - Захарова, в ролі очорненого (аяяй, з послом РФ в ФРН мило улибається) - Йуля з Немирьою. Профіт кому? Головному конкуренту якщо вірити рейтингам, і його воздихатєлям. Мол, не тільки я веду себе дипломатично при контактах з хуйлом, але й Йуля тоже не посилає нах його підлеглих.
 6. @Cherman Головне, що мусорок, яким би він не був бастардом, не став тєрпілою, можливо б йому зараз не казали б лікарі що "нема загрози життю". Може б виколупували б із замерзлої канави ломами МНСники. Вважаю що все правильно зробив, хоч і недолюблюю їх. "Хорошим словом і пістолетом можна добитись суттєво більшого чим тільки хорошим словом" (с). оновлено головне, що він хоч із плямою на репутації, із гемором зі слєдаками-судами, залишився живим-здоровим для своїх дітей, нехай і відсидить півтора роки і вийде по УДО в гіршому випадку, але здоровим чоловіком із нормальною кармою.
 7. не читав всю тему, лише першу сторінку ріже очі що пишуть про ПОЛІЦЕЙСЬКОГО. Яка в хєр різниця ким він є при виконанні? Коли він вигулював собаку, він був приватною особою, нафіга тут примішувати місце роботи? Будь він хоч сантехніком, кого це повинно чпокати, чого приплутують поліцію? Насправді, ІМХО, All Cops Are Bastards, але я за об'єктивність. Приватна особа когось там поранила. В сраку поліцію. Журналісти ще більші п_дари, місцями, ніж поліція.
 8. Юрій Моклиця - то випадково не https://board.lutsk.ua/profile/2316-druid/ ?
 9. От ти зараз вважаєш що то була окупаційна адміністрація, а Захарченко вважає що в Києві зараз окупаційна адміністрація. І ту і цю адміністрацію визнають/визнавали в світі. Тобто в даному контексті ти відрізняєшся від Захарченка тільки іншою колокольнею. І в описаному вище мною випадку щодо Грушевського, і випадків щодо Нацдружин спільне - не зовсім законно і ситуативно доцільно, і більш дієво. Про законність можна розказувати якщо є кому захищати закон "нє взірая на ліца".
 10. Багато хто пару років назад казав таке: "От повернуться хлопці зі сходу і почнуть тут порядок наводити". Хлопці повернулись, підтягнули друзів-однодумців, і наводять порядок (ну поки що хз чи наводять, в мене ще не склалось враження) користуючись такими методами, якими вважають за краще. Тепер комусь не подобаються методи? То треба або піднімати пєрдак з дивану і впроваджувати свої методи, об'єднувати навколо своїх ідей людей, або заткнутись. В 13-14 році кожен другий постив картинки з палаючою верховною радою, із висячими на ліхтарях депутатами, опосередковано підтримуючи аж ніяк не законні методи, за допомогою яких гіпотетично підпалили ВР і повісили депутата. Тепер ці картинки поступово стають реальністю, а ті хто їх постили починають очкувати? Тепер пізно. Згадайте, як ви затамувавши подих, дивилися в прямому ефірі як пацани закидували коктейлями мусорів на Грушевського. Підтримували напевно? Так от, танці на майдані, які були впродовж двох місяців, це теперішнє даремне ходіння по судах, а те що було після 19 січня 14 року, це теперішні Нацдружини, ну і шо бл_дь не так? Аби не виявилося що це чиясь кишенькова армія, але це гівно вспливе швидко, якщо це правда. У Врадіївці копали, Ноздровська копала, та й луцька Самооборона намагалась позитивно вплинути на переатестацію місцевих мусорів, і таких випадків маса. Толку? Тобі п'яний сусід-алкаш буде ламати двері, ти будеш копати поліцію яка 3 години їхатиме на виклик, чи все ж вийдеш і відкопаєш сусіда? Якщо перше - то ти потенційний "тєрпіла", який залишився з ушатаними дверима, і будеш роками отримувати по 80 грн на місяць від цього безробітного алкаша у вигляді матеріальної компенсації, за рішенням суду, якщо вистачить терпіння добиватись там справедливості. Якщо відкопаєш сусіда - то це методи Нацдружин, ахтунг, фошизди серед нас! ********************** Побиття чувака в пірсингу до нацдружин відношення не має, побиття Канановіча (наскільки розумію, Джек саме це і мав на увазі) має відношення до Національного корпусу, але це не тотожно Нацдружинам.
 11. Ну наприклад, по рахунках за електрику. В Січні 17 року рахунок був нехай на 100 кіловат/годин, с січні 18 року - на 150 кіловат/годин...
 12. Комуніста Кононовича вкрали

  Знову Кононовічу вкотили люлєй, Нацкорпус, в Києві. От весела житуха в чувака, раз в рік полюбе відгрібає, не угомониться ніяк. https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/u-kievi-natskorpus-sered-vulitsi-pobiv-vidomih-separatistiv.htm
 13. @Aleks_lutsk Сань, міняй сокет, не вкладайся в це гавно мамонта. В мене такий же комп тільки з чуть свіжішою відяшкою і вінтом, перше в що я вкладусь - в ССД, далі - нова мамка/проц/оперативка, так як тобі тут і писали.
×