Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Витримки у нас багато,навіть через край пре.Але хто дозволяє хамлу,яке все життя себе рахувало вище пересічних громадян,керувати новими авто поліції?16.12.15 р.їду від моста по вул.Шевчено  по Набережній в сторону Красненського моста.Спереді джип поліції,дві суцільних лінії,перехід,а він собі наліво,я мусив зупинитися,але ж він *хазяїн* дороги,йому треба.І що робити,вислати відео в поліцію?Так відповідь буде-*фіг його знає,хто там за кермом був,не має можливості встановити...і т.д.*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

то ти вислав відео? Чи так, аби попіз....

Та і в тирнет викладуй, що приховувати то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже одному дехто давав "працювати, бо ж тільки прийшов, війна і т.д., не панікуйте всьотаке". Вже два роки пройшло а те чмо навіть немає нічого доброго сказати, як і решта біля нього, бо ж дали попрацювати і не рік. Місяць часу покаже все. Якщо випливе гамно, то вже його не ховайте. Глянемо на фейси, на манеру спілкування. Головна задача саме попередження злочину, а не фіксація і оформлення. Тим концептуально нові мають відрізнятись від старих. Незрозуміло з переатестацією, поки виглядає вона на повну профанацію за наші податки. Великих змін не очікуйте, просто має стати більше порядку на вулицях. Грошей в кишенях це недобавить, але трохи ближче до Заходу маємо наблизитись.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра на 12, Театральний Майдан, будемо обливати мінералкою нових поліцейських! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим концептуально нові мають відрізнятись від старих. Незрозуміло з переатестацією, поки виглядає вона на повну профанацію за наші податки.

якщо в атестаційних комісіях будуть такі як Роман Сініцин, Паша Кашук, то думаю буде толк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


то ти вислав відео? Чи так, аби попіз....

Та і в тирнет викладуй, що приховувати то?

Та я на перед вже знаю,майже пів року з ними суджусь.Вже зараз на руках є рішення суду,то поки скарги  люди пишуть(там профі,краще знають як).Можу викласти в Ютуб,там сонце якраз в камеру світить,того і не хотів.Але зараз обріжу і закину.ссилку дам.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Пішохідний перехід там не правильно намальований, бо він веде у в"їзд до двору, 2 сплошних саме в тому місці немає, тому наврядчи це порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі читали,те що написали?Пішоходний перехід є?Є,чи не має? " суцільних є?Є,чи не має?Як би я так розвертався і мене даі зловило,то *пішоходний перехід не правильно намальований*-це був би аргумент для них-Так чи ні?Всього 3 запитання,І ще повільно гляньте,вони задню включили і по 2-х суцільних проїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі читали,те що написали?Пішоходний перехід є?Є,чи не має? " суцільних є?Є,чи не має?Як би я так розвертався і мене даі зловило,то *пішоходний перехід не правильно намальований*-це був би аргумент для них-Так чи ні?Всього 3 запитання,І ще повільно гляньте,вони задню включили і по 2-х суцільних проїхали.

Там 2 перехода.

Я колись точно в тому ж місці заїжав у двір, а назустріч менти їхали, мене побачили 100%, думав хана, але вони поїхали собі далі.

Краска другого переходу зійде і дві сплошні там не домалюють, от побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Краска другого переходу зійде
Ось коли зійде,тоді хай і повертають,але вони чітко по 2-х суцільних проїхали,теж зійдуть?Ну тоді вони праві,а я не знаю ПДР,на жаль.Підучу,обіцяю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже пішла мова про порушення поліції, хоч і поки не нових облич, а лише нової назви, ось фото, зустрів десь у вк не так давно. Парковка)post-6632-0-80772500-1450472837_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порушення 100%-ве! Не можу роздиитись номер з нетбука, але ці засранці повинні відповісти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Краска другого переходу зійде

Ось коли зійде,тоді хай і повертають,але вони чітко по 2-х суцільних проїхали,теж зійдуть?Ну тоді вони праві,а я не знаю ПДР,на жаль.Підучу,обіцяю.

 

Я скрін виклав, подивсь де знаки пішохідного переходу і де сам перехід, другий перехід уже не діючий.

 

І ще зверніть увагу на подвійну сплошну, яка вона на першому пішохідному і на другому. На другому подвійної сплошної немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На другому подвійної сплошної немає.

Ha3aP, так, на другому переході подвійної суцільної немає, але ж вони повернули через подвійну суцільну, не доїхавши до розриву лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та по суцільній проїхали,а не по *не діючому*переходу.(по ньому не можна переходити пішоходам?Я так зрозумів?)

post-1989-0-17462100-1450474137_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

На другому подвійної сплошної немає.

Ha3aP, так, на другому переході подвійної суцільної немає, але ж вони повернули через подвійну суцільну, не доїхавши до розриву лінії.

 

Ну тут так, є зальот.

Але все рівно відмажуться. Знає історія хоч один випадок коли на мєнта виписали протокол? ))

Та по суцільній проїхали,а не по *не діючому*переходу.(по ньому не можна переходити пішоходам?Я так зрозумів?)

Так ((

Це такий же перехід як за мостом на пр. Перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну до чого там перехід?!!! є він там, чи нема... Вони перетнули ПОДВІЙНУ СУЦІЛЬНУ! без проблискових!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це так, але і намалювали вони (ті хто малює розмітки) розрив не зовсім коректно. До речі часто таке траплялось мені, коли хоч не хоч, а лінію перетнеш. Поліцію не виправдовую )) .pr8ieu3y6bhr.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...