Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

16 минуту назад, S30 сказал:

Я з відео щось не зрозумів. Він каже , що водій тверезий і алкоголю не виявлено.

А на відео, що знято після події, шофер заявляє на камеру що добре не памятає всього бо був пяний.

теж здивував цей момент, але імхо , основний меседж в тому, що все треба розслідувати по закону, а не з якої сторони нагнуть прокуратуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

yu2007 - спеціально для тебе. Вдивись в кожне фото уважно. Якщо буде бажання - можу сказати, скільки загинуло людей. І подумай, скільки б жило, якби водія хтось зупинив.

21+ !!!

Спойлер

1.thumb.jpg.e363fbb9158f4852188430a8f57e2.jpg.f938059d93a3c33789a9fbce95483e5a.j3.jpg.5d919663d6348943b284c61a0c70f866.j4.jpg.91eba296e3a396f20ccca744d26049b0.j5.jpg.b40dc121718e0161184661af33501718.j6.jpg.a55728c7386d2471b07cd1ed1b86b8c6.j7.jpg.c3c2961bc6064e685fd58aa12b4d0a74.j8.jpg.8f633df3577c9c12954f23e0bba94edc.j9.jpg.4a5750744246af25faddf42d8f21f224.j10.jpg.dd4ac32f6bb7436a2046ae658aa30d08.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, fedot said:

yu2007 - спеціально для тебе. Вдивись в кожне фото уважно. Якщо буде бажання - можу сказати, скільки загинуло людей. І подумай, скільки б жило, якби водія хтось зупинив.

 

Федот, найди, будь ласка, мою цитату, де я виправдовую водія БМВ. Не можеш? Правильно, бо я навпаки засуджую його дії. 

 

Щодо твого "вдивись в кожне фото". Я за те, щоб всі дотримувалися ПДР. Не так давно я в іншій темі доводив, що перевищення швидкості навіть менше ніж на 20 км/год - це грубе порушення правил, хоч за це й не штрафують. А опонент відповідав, "раз не штрафують - значить можна". Результати цього "можна" - якраз на твоїх фотках.

 

Вище я писав, що найперша причина смерті пасажира - це вчинок водія. Я за те, щоб він сів в тюрму.

Але разом з тим, я й за те, щоб поліцейського теж покарали максимально жорстко. Його слова на відео і наступні дії (постріли і вбивсто) не викликає в мене сумнівів щодо його вини.

 

Не можна вбивати людей за те, що вони перевищують швидкість чи п*яні/обдовбані за кермом. За це їх треба саджати за грати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

Федот, найди, будь ласка, мою цитату, де я виправдовую водія БМВ. Не можеш? Правильно, бо я навпаки засуджую його дії. 

 

Щодо твого "вдивись в кожне фото". Я за те, щоб всі дотримувалися ПДР. Не так давно я в іншій темі доводив, що перевищення швидкості навіть менше ніж на 20 км/год - це грубе порушення правил, хоч за це й не штрафують. А опонент відповідав, "раз не штрафують - значить можна". Результати цього "можна" - якраз на твоїх фотках.

 

Вище я писав, що найперша причина смерті пасажира - це вчинок водія. Я за те, щоб він сів в тюрму.

Але разом з тим, я й за те, щоб поліцейського теж покарали максимально жорстко. Його слова на відео і наступні дії (постріли і вбивсто) не викликає в мене сумнівів щодо його вини.

 

Не можна вбивати людей за те, що вони перевищують швидкість чи п*яні/обдовбані за кермом. За це їх треба саджати за грати.

 

Не можу, оскільки виправдовую дії поліцейського. Про водія взагалі не думаю.

Тотальна зневага до закону і вся ця х@йн@, що твориться навколо нас в цьому контексті є прямим наслідком вислову "задо#у@ демократії".

Так от. Закон дає право скористатися поліцейському зброєю в певних випадках. В цій ситуації - такий випадок, хочеш ти цього чи ні. Його вини по закону - немає. 

Не дай Бог, щоб таке обдовбано-п'яне влетіло в зупинку, де стоять твої родичі...Дві тони металу на швидкості 160-190 пробивають маршрутку майже наскрізь. 

В БМВ сидів потенційний вбивця із спільниками. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, fedot said:

Закон дає право скористатися поліцейському зброєю в певних випадках. В цій ситуації - такий випадок, хочеш ти цього чи ні. Його вини по закону - немає

Я таки перепитаю. Ти відео дивився? Бачив, куди саме стріляв Олійник?

Вину по закону встановить суд. Дочекаємось рішення. Думаю, твої твердження виявляться хибними. 

 

15 minutes ago, fedot said:

 

Не можу, оскільки виправдовую дії поліцейського.

Маньяк, ще один виправдовує. Не скажеш, це він серйозно чи жартує як і Зєвс? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Я таки перепитаю. Ти відео дивився? Бачив, куди саме стріляв Олійник?

Вину по закону встановить суд. Дочекаємось рішення. Думаю, твої твердження виявляться хибними. 

 

 

Відповім.

Дивився, кілька раз дивився. Бачив, куди стріляв. Міг би - дав би по шапці і йому, бо береться за те, що толком не вміє, і керівництву - за переводняк набоїв. Бо попасти треба було в межах, максимум, обойми.

По закону? Суд? Не сміши. Лише не зараз в нашій країні.

А Маньяк що? Баба Ванга? Мене спитай - я відповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минуту назад, yu2007 сказал:

Маньяк, ще один виправдовує. Не скажеш, це він серйозно чи жартує як і Зєвс?

так і я виправдовую, але це ніяким чином НЕ ДОРІВНЮЄ, що ми виправдовуєм вбивство того хлопця. Виправдовуєтся сам ФАКТ застосування зброї до людей, які неодноразово не підкорились вимогам поліцейських, а не факт безпосередньо вбивства. Чуєш різницю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, MANJAK11 said:

так і я виправдовую, але це ніяким чином НЕ ДОРІВНЮЄ, що ми виправдовуєм вбивство того хлопця. Виправдовуєтся сам ФАКТ застосування зброї до людей, які неодноразово не підкорились вимогам поліцейських, а не факт безпосередньо вбивства. Чуєш різницю ?

Ну це типу як: вбивство мітингувальників на майдані я не виправдовую, але виправдовую сам ФАКТ застосування зброї до людей, які неодноразово не підкорились вимогам беркуту.

Чуєш різницю?

 

Ладно, здаюся. На останок раджу ознайомитись із статтею 45 Закону про національну поліцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо цього водія бехи якось відмажуть,а поліцаю дадуть по повній,то вибачте народ буде великий піз... бо сука перекрутять так уйоб...(і це буде пічалька) що поліцейські скажуть(почнуть думати),да ну його нах що б я колись достав зброю,навіть якщо дійсно буде безвихідна ситуація,бо ще посадять довічно,нехай воно їде, а воно одне,друге,третє,100% когось рано чи пізно вб'ють і не одного не двох і не трьох.  Так, коп заслужив покарання 100%, що це сука за слова від представника закону:"Я тобі отвєчаю.... Я йому їба.. розірву" мда....... оце канєшно і шокує,але за цим усім ,не слід забувати про п'яного уйобка який летів під 200км. бо злякався, пффф... зашибісь відмазка,головне щоб тепер ці .ука дибіли-мажори не взяли собі як то кажуть на "вооруженіє" я просто злякався:(:(:(,я не хотів, але я просто злякався:(:(:(, да я б  .ука всрався би як би почали по мені шмаляти,шо я дибіл за якись сраний штраф наражати себе на небезпеку-смерть в кінці кінців йомайо,але ж воно було невміняєме і це ж дитина вона злякалася,тьфу.....ти нафік, за грати на 15 років урода, мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об'єктивністю в цій справі (вбивство пасажира БМВ) і не пахне. Прокуратура: за поданням прокурора суд заарештовує Олійника на 2 місяці без права внесення застави, кваліфікація статті якась "цікава", відео з багатьма питаннями і т.д. Суспільство: гаряче відстоює Олійника і проводить правильні паралелі "а якби цей водій БМВ в'їхав в зупинку/збив когось і тоді що, та й іншим буде наука" і т.д. Справа ця досить неоднозначна. Та і поліцейський Олійник теж: Патрульний, що застрілив пасажира БМВ – саджав ''Автомайдан''

Тому, на мою думку, треба провести об'єктивне та неупереджене слідство, в т.ч. і судове слідство. Але це, поки, з розряду фантастики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....ну так чувак загинув нізащо.....чи все-таки за щось? Якого ххххх він сидів нічого не роблячи поруч з чувачком в простраціїї!? Ключа не витягнув і нічого не зробив даби втихомирити друга?! Як на рахунок дія-бездіяльність? Чи мажорна безкарнісь "наше всьо!".......поліцейський діяв за статутом , може криво, безтолково але діяв як бамажка пише. Так перевищення , так криволапо але ну максимум умовно йому "даби неповадно было" а остальним наука.........чи краще б ті виродки влетіли в чергу людей наприклад? .А приплітання до кожного випадку майдану починає підкумарювати - просто журналюги маніпулюють, а для більшості з них то "справа честі" зліпити з маленької мушки "офігенного гівняного триногого слоника"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.02.2016 at 18:06, VovkleV сказано:

.....ну так чувак загинув нізащо.....чи все-таки за щось? Якого ххххх він сидів нічого не роблячи поруч з чувачком в простраціїї!? Ключа не витягнув і нічого не зробив даби втихомирити друга?! Як на рахунок дія-бездіяльність? Чи мажорна безкарнісь "наше всьо!".......поліцейський діяв за статутом , може криво, безтолково але діяв як бамажка пише. Так перевищення , так криволапо але ну максимум умовно йому "даби неповадно было" а остальним наука.........чи краще б ті виродки влетіли в чергу людей наприклад? .А приплітання до кожного випадку майдану починає підкумарювати - просто журналюги маніпулюють, а для більшості з них то "справа честі" зліпити з маленької мушки "офігенного гівняного триногого слоника"

В Штатах есть хороший закон - если банда идет на преступление, и полиция в процессе погони/предотвращения убивает одного из членов банды - остальные бандиты вдобавок к остальным статьям автоматически получают "убийство". Т.е. за смерть одного из них отвечают его подельники.

Если кто и должен сесть за смерть пассажира - то водитель БМВ. Так же, как если бы он въехал в столб или во встречную машину. Причино-следственная связь очевидна.

http://obozrevatel.com/politics/80943-za-smert-passazhira-dolzhen-sest-voditel-bmv.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спитай краще якого х.я той син робив в тій машині так далеко від дому о тій порі і під газом?

І куди дивилися його батьки?

А то починаються соплі про дитяток, сімнадцяту весну і іншу хрєнь.

Батьків чисто полюдськи шкода (як батько можу зрозуміти), але відбілювати їх бевзя і перекладати їх провину на їнших ну це вже звиняйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мент який як мавпа стріляв по машині і матюжився і казав, що давай застрелим, так само і той обдолбаний мажор за водіння в  стані наркотичного спяніння, теж мусить 

поліцейського обов'язково треба покарати!!!!!

за:

- не влучну стрільбу = кожна куля повинна попалати в ціль, в даному випадку в авто;

- за матюки = на роботі він так себе не повинен поводити навіть в стресовій ситуації

 

p.s. прошу замітити - в моєму повідомленні нема жодного смайлика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/20/2016 at 18:06, VovkleV сказано:

.....ну так чувак загинув нізащо.....чи все-таки за щось? Якого ххххх він сидів нічого не роблячи поруч з чувачком в простраціїї!? Ключа не витягнув і нічого не зробив даби втихомирити друга?! Як на рахунок дія-бездіяльність? Чи мажорна безкарнісь "наше всьо!".......

 

 він напевно ще й кричав "даві мєнтов" і "ми їх всех парвьом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі бачили, чим закінчилась сьогоднішня погоня копів за пяним мудаком в Одесі? Там стріляти не стали і ось результат:

4ac7c3b087ba.jpg

І далі будете твердити, що в бухих придурків за кермом не можна стріляти?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, aksm7 сказано:

Добре, якби ваш син сів в машину до якогось свого коріша і того зупинила би міліція а той би почав втікати і міліція застрелила би вашого сина а не водія, от така ситуація як би ви на те дивилися?   

А якби їхня машина розбилась під час погоні і всі загинули - то чи означало би це, що потрібно заборонити поліції ловити втікачів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

До речі бачили, чим закінчилась сьогоднішня погоня копів за пяним мудаком в Одесі? Там стріляти не стали і ось результат:

І далі будете твердити, що в бухих придурків за кермом не можна стріляти?

Вроді поліція заперечила факт переслідування...

Чи я щось сплутав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Київській області за їзду в нетверезому вигляді поліція затримала працівника столичної прокуратури. Про це Обозревателю повідомили джерела в головному управлінні Національної поліції в Києві, передають Патріоти України.

Випадок стався в понеділок вранці, 22 лютого. Повідомляється, що прокурор рухався Києвом на автомобілі Porsche Cayenne. Затримати водія працівникм поліції змогли лише в селі Лісники Києво-Святошинського району.

За попередньою інформацією, працівник прокуратури нібито брав участь в обшуку в Департаменті патрульної поліції, пов'язаному з кримінальним провадженням щодо вбивства патрульним 17-річного підлітка на BMW. У поліції поки не підтвердили офіційно випадок із затриманням працівника прокуратури.

 

http://patrioty.org.ua/other/kyivskoho-prokurora-iakyi-provodyv-obshuky-v-politsii-cherez-pohoniu-za-bmv-spiimaly-netverezym-za-kermom-109397.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Volyniaka сказано:

що прокурор рухався Києвом на автомобілі Porsche Cayenne. Затримати водія працівникм поліції змогли лише в селі Лісники Києво-Святошинського району.
 

 

цікаве виділив червоним....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...