Перейти до змісту

yura-patriot

Power users
 • Кількість зміста

  5 282
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  37

yura-patriot last won the day on Серпень 21 2018

yura-patriot had the most liked content!

Репутація громади

4 953 Гуру

4 Підписників

Про yura-patriot

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

8 117 перелядів профілю
 1. yura-patriot

  Єврокубки. Сезон 2018/19 років

  Так цікаво як буде грати Динамо,нукапєц. PS: але ПСЖ мочило позавчора,дурдом.
 2. Да нема що там виділяти якщо це правда, я ж не спорю,а розсуждаю але такі будуть завжди і всеодно в кінці кінців то їх проблема і вони в першу чергу самі мучаються. А коли в тебе хороший роутер, кабель ну все короч і у тебе проблеми і тобі ще говорять, що у вас там щось, і десь через день все саме відновлюється,ну то як? Нє, мені особисто нічого, ніяких там знижок не треба я не жаліюся, все більш-менш супер, але пару років назад взагалі було все ідеально, так і хочца Трохи не по темці, але кортить хочу написати)) Десь місяць назад телефонує знайомий і говорить, ми тут відеонагляд робимо,допоможи бо все зробили але на моніторі немає картинки, камери не показують, під‘їдь зі своїм моніком, я йому кажу так не може бути, бо я знаю, що він там монтував і хто підключав і який монітор під‘єднав. Нє каже все перевірив не показують камери і все, ну я їду через весь Луцьк, заходжу до нього і все вроді добре, але він просто забув включити сам монік, в розетку втикнув, а кніпочку натиснути забув якби я не приїхав то він так би і не здогадався, чувак реально толковий, але щось йому зайшло, а ви котики кажете
 3. А чим мотивуються ті, що звертаються? Певно тим, що у них якісь проблеми з їхніми послугами, нє? То навпаки таким клієнтам потрібно надавати якісь знижки. Ось у мене у минулому році проблем було піпєц і раз було, що десь чотири дні не було зв‘язку і проблеми не в моїх пристроях були, а у них 100%.То мені така мотивація до них наярювати якось м‘яко кажучи не очєнь
 4. yura-patriot

  Мої нотатки про США

  Не сильно бухали, не кричали та салюти не запускали)))),а спокійно, тихо і по домашньому провели 2018(який найкращий виявився у моєму житті) потім бахнув не смачне шампанське Коблево, потім три по 50 ну і обов‘язково навернув олів‘єху і бутік з ікрою( яка на диво за 185гривень виявилася дуже смачна) потім з дружиною троха поговорили про політику, тай таке))
 5. Ну,той Ліверпуль лєгко може спіткнутися з будь якою командою нижче десятого місця. А от щось в шпор не віриться, щось їм вєчно не хватає, кароч думаю сама «жара» так і буде між лівером і маньою.
 6. Класно,що темка трішки зашевелилася, а то я думав, що вже всі почали купувати, або щось там продавати і що ще гірше, стали дуже великими політичними експертами)))
 7. Я балдєю від Лівера зараз і балдєю,що маня,та що сіті почав «спотикатися» клас вобщем, і вкотре переконуюся АПЛ бестофзебест))
 8. yura-patriot

  БОКС

  Якщо не тяжко, попрошу пана @mykola в суботу тут нагадати.
 9. yura-patriot

  Єврокубки. Сезон 2018/19 років

  Ліон явно був сильнішим, 1-3 як мінімум мало бути.
 10. Хтось дивиться Лівер-Наполі!
 11. Розмова десь там у вас вапщето розпочалася за «однушку», так ось , я за своє, що краще не купляти однушку і вкладати туда гроші в ремонти всякі там і знати, що ти хоч щось більше, краще( як на мене)перебутися на «некрутих» зйомках однушних і купити за пару років таке як ти і хотів наприклад трьошку, звісно якщо ти таку хотів.
 12. Не перекручуй. Зйомне краще 100% тимчасово( вплоть до 5 років) якщо ти плануєш на щось більше, ну а як можна докулюпатися до того, що зйомна то це погано(гірше)вибач я не знаю просто. Поганого в зйомках я абсолютно нічого не бачу, ну канєшно якщо в тебе зарплата 6-7 тищ( наприклад),а ти знімаєш двушку з молодою дружиною і без дітей за 5500 з «удобствами» за ради кондюхи і модної мікрохвильовки ну то я не знаю.
 13. Якщо більш-менш є якась хороша робота/зарплата і не впадати у крайності «СВОЄ» то канєшно краще знімати ,і не думати про ремонти і вкладати в ту однушку гроші,100% краще знімати однушку і відкладати на свою. Я жив на трьох зйомних квартирах і балдєв, платив і нічим не парився. Ну да,не буду пізд.ти багато не відклав, але коли підвернувся варіант, я нікому нічого не був винен + мав пару рубасів і сАме головне, я не вкладав гроші в якусь малу однушку, щоб потім її якогось хєра триматися бо жалко,бо вклав шось там.
×