yura-patriot

Power users
 • Кількість зміста

  4 516
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  26

yura-patriot last won the day on Липень 19

yura-patriot had the most liked content!

Репутація громади

3 903 Гуру

4 Підписників

Про yura-patriot

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

6 922 перелядів профілю
 1. Гонсалес сподобався, Гармаш також, пас видав зряче, а не тупо куди небудь, кароч нормально, а кроти як не вміли програвати та і не вміють. Фонсека шось там возбухав постійно, суддя якийсь паморок ще бігав щось там слухав,говорив з ним, треба було попередити разочок,нє, то нах. з поля.
 2. Я точно не скажу, але це вродь саме тоді пацани заплив на Соборності посеред дороги зробили), реально води було по шию.
 3. Пля,я дамой їхав якраз у ПІК,але із-за того, що я крутий(ну да хвалюся) то я об'їхав дворами усі моменти і поставив авто в гаражі,де ну ваабщє сухо,тож говорю,що це все цвіточки,я уж знаю)))
 4. Якщо чесно друзі,то все це ху,,я , рекорд був десь років так з два-три назад,чесно не пам'ятаю,але....в мене тоді аж гараж затопило який знаходиться на конякіна,всі знають як топить на конякіна біля риббази,а це метрів 100-200 у сторону 40-вого,кооператив "Мрія" оце був триндець) я приїхав в гараж,а в мене яма 1.80м.затоплена і все плаває))
 5. Дружина забабахала бутіки,бо я зараза весь в ремонті,з зернового хліба, сиру фета, помідор та домашній базилік.
 6. Ого!!! особисто я здивований,але це ви були посеред самого дня? бо знаючи,що всякі масікі з лапусями можуть вести себе неадекватно,особливо ті хто при грошах,то я не те що ігнорую такі "модні"заклади, а тупо проходжу мимо,але те,що ви написали то зацікавило.
 7. А шо,кльовий серіал?
 8. Да бляха те саме в мене вчора в районі с.Малеве,на фідерок сидів з 5 ранку до 12 дня,три густерки і парочка плотвиць(мєлкі),батько в проводку трішки краще наловив,правда закормив дуже добре то на тараньку нашморгав штук з двадцять трішки більше долоні. PS: на горох галяк, навіть на пучок черв'яків закидав то також ніфіга.
 9. Ух ти! і я вітаю харошого чєловєка, будь здоровий і залишайся таким яким і є!
 10. Зараза планшет глючить,то не дописав.Я мав наувазі,що знаю чувака який у футбольній темі, він був президентом доволі знаменитого клубу( не скажу якого) кароч чувак із Суркісом дружить, то він колись мені натякав,не говорив на пряму,а саме натякав,ну бо хто я, і то я зрозумів,то щоб ви знали що там робиться ви би всі перестали футбол України дивитися відразу,усе продажне,а судді то капєц і клуби між собою майже завжди домовляються,а, а ми прості люди віримо у чесну гру))) зараз усьо рішають бабки,спорт прикриття, усьо заради наживи,тільки наївні як і я був років з 15-20назад вірив у придумані собою якісь там достойності)))
 11. Задавили з обох сторін 100%
 12. ДК-ШД 0-0 основний.