Перейти до змісту

yura-patriot

Power users
 • Кількість зміста

  5 117
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  35

yura-patriot last won the day on Травень 5

yura-patriot had the most liked content!

Репутація громади

4 720 Гуру

4 Підписників

Про yura-patriot

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

7 773 перелядів профілю
 1. yura-patriot

  Що переглянути? 2018

  Я як подивився,відразу «нарив» кінець цього матчу в ютубі( там є). PS: сам фільм не дуже(переіграно як на мене), але от сам випадок,ця гра, то канєшно цікаво показали.
 2. yura-patriot

  Порадьте серіальчик

  «Тайни и ложь»,так він дуже схожий, тільки в цих тайнах я до самого кінця навіть близько не здогадувався нічого, а в цьому омуті я вже десь в кінці шостої серії майже здогадався хто пацика втопив ,але то ще не все,кароч кінцівка класна.
 3. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  Ооо! Кіко тої Дубенської, аж куча кілометрів то все пшик.
 4. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  Ще великий кайф,що у нас виїхати за місто на шашличкі,ну або на дачу ту саму,ваабщє близько і легко і не важливо в якому районі ти живеш.Мені знайомий розказував,що є кияни які на вихідних піляють по 70км до дач,йоханий бабай,та ну його нах такі дачі.А на рибалочку вискочити у вихідний до 50км,аби було бажання,а не як розказують по 150км їдуть в одну тільки сторону і то на деньок "скочити"
 5. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  Отож @Юріч ти вчора писав зелені у нас в дворі мало: ну не знаю друже,не парк канєшно,але як на мене затишно:
 6. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  Я балдєю зі свого району, патамуша я виріс на красному)))
 7. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  Ой, а взагалі всі такі розумні, ви запитайте у людей які живуть на «балці»,да вони вам горло перегризуть доказуючи, що їхній район, «бестофзебест», а ті, що в районі профспілок також, там у них парк піпєц, ну той що біля другої лікарні, і ті що на ровенській живуть, також скажуть, що у них найкраще, бо той парк збоку.
 8. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  А зря. Саме в таких ОХУЄН. ИХ! містах як Луцьк кайфуєш від усього,і одне з головних,що немає клятих корків і на авто тут їздити просто суперово,я Абажаю Луцьк.
 9. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  В яку нагрузку купив 5000 долярів. Но суть не у тому, є десь на ГПЗ кооператив, куди реально ніяких алкашів не пускають, де є відеоспостереження, де ніяка лєва машина не заїде? PS: всьо я зайнятий,відпишу через час.
 10. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  Ах да, забув, Сань в тебе тачила де стоїть? у дворі? не стрімаєшся?А у мене в гаражі через дорогу метрів 100,ти ж розумний розумієш, що я цим не хвалюся, але всетаки гараж(кооператив) на районі то вєщара, де я тримаю усьо!
 11. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  Ну все зрозуміло .
 12. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  Які образи, ти шо Да,може і мій і не в самому уютному, я це і не стверджував, про мясокомінат забудь ваабщє,зелені в нас нармально і двір кльовий пройдися побач, а до парку за ЗАГсом 5 хвилин пішки.
 13. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  Да яка доколупка)) просто цікава (нарешті) тема. Розсуждаємо, умнічаємо, прикольно. І так хочца своїх 5 капєєк вставити
 14. yura-patriot

  Переезд в Луцк

  А де батьки до цього жили? РS: так це все жарти, ну бо вже прям всьо лутший райончік)) так він класний, в мене там бабуля жила, дядько, а зараз кум, я там часто бував і буваю, всьо добре, Нема питань. Ну але на 40-му, а саме район 21, 25,26 шкіл мені краще. Або 33-ій, а саме райони біля художньої школи вул. Ветеранів дуже кльова, там школи 19,10 є гарні майданчики, затишно як на вашому ГПЗ, магазинів тьма, поліклінніка, лікарня, до Соборності де все ходить 2хв ногами.Ну то я так загалом, не про всьо
×