yura-patriot

Power users
 • Кількість зміста

  3 995
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

yura-patriot last won the day on Січень 18

yura-patriot had the most liked content!

Репутація громади

2 971 Гуру

4 Підписників

Про yura-patriot

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження

Останні відвідувачі профілю

6 320 перелядів профілю
 1. ))) Да додивлюйся вже! а тоді скажеш, але думаю буде так:"Юрік, я в шоці"
 2. Нуу.. друже,якби в 5-6 серій вкластися, тож серіал, сам повинен знати, що палюбе будуть тянути)).Я тобі скажу так, в цій як ти говориш "водичці" криється великий смисл)) всьо кароч більш ні слова)),думай чи хоч додивлятися, а мож тебе кінець взагалі розчарує, а хулє, все може бути, особисто мені все сподобалося, ну мож трішки харила нудна морда головного героя))))але це все перекрив фінал і як би я там собі не гадав- видумував,хто, що усе до дупи))) PS:я не стверджую, що то самий кльовий серіал,але ну він дуже цікавий, хто бачив погодьтеся?чи то мож мене одного так всавило))
 3. Ну не свій,але домашній, не фабричний,бляха м,ясо всетаки трохи жорстке,но смачне)).
 4. Згоден,що перший накрутили,але круто??другий не то))
 5. Бляха!!! Дотерпіти!!!100 пудів ти не знаєш і не взнаєш хто вбивця))до самого кінця дивитися треба.
 6. Постійно дивлюся в 720 і вродь супер.
 7. Йомайо! Це карп???і у нас майже те саме)))))))
 8. Це індик великий ))
 9. 100 пудов, що реальніше попасти під авто, чи бути зарізаним якимось псіхом( не дай Бог) а ніж отримати травму від цієї хірні)), це тупо мєлка випадковіст, і від неї нікуди не дінешся.Я сам не палю, але думаю якби курив би цю гадость то про таке не думав би,щоб там не писякали)))
 10. Угу,цибулька + гірчичка.Кароч,сам прикол у тому цо це біла! цибулька,ага,вона така вкусна,не така як наша звичайна і навіть не така як синя,вона просто дууже кльова її можна ще більше класти на бутік ну або з салом)) вона майже не пече,можна сказати зовсім не пекуча,тому і для ефекту чогось гостренького добавив гірчички)).Якось начитався,що наша проста цибуля саме добра для пасерування(піджарки,зажарки),синя краще смакує у салатах(з помідором,грецький і т.д.)ну а біла просто до чогось(м'яса,сала) ну кароч якось так.І я ще недавно бургери робив то також давав цю білу,але то капєц смакує)) Купляв в там там.
 11. Просто супер бутік)))