Перейти до змісту

yura-patriot

Power users
 • Кількість зміста

  5 026
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  33

yura-patriot last won the day on Лютий 4

yura-patriot had the most liked content!

Репутація громади

4 582 Гуру

4 Підписників

Про yura-patriot

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

7 664 перелядів профілю
 1. Вибираємо і"мя

  Вадім, ти трішки правду на писав, але думаю трішки не так то всьо. Я також колись так думав, але потім зрозумів, ну ось наприклад трішки знаючи Юріча, я даю мульйон процентів, що наприклад коли він створював тему (про смартфон) він мульйон процентів не побіжить купувати якийсь там смарфон з квадратними очима бо наприклад Нокіан сказав, що він хороший)) але почитати вечірком,нехай і брєд чому би і ні, і правильно десь там Юріч написав, що ті вже політики і бляхи заї ... Думаю в першу чергу цікаво, що люди скажуть, наші люди, з Луцька, живі, прості, а не почитати якийсь там спєцом «набитий» пост на розеці. Ну то таке, я навіть сумніваюся, що Такер вибере якесь тут і‘мя, все одно сам буде пару вечорів думати, але хоч якась забава людям які щиро радять і думають,що тіпа порадять)))
 2. Вибираємо і"мя

  100% Там всі відгуки спєцом «накручені» їх читати і схилятися до них взагалі не треба.
 3. Вибираємо і"мя

  Іфегінія ))
 4. Фейсбук. Що з ним (чи зі мною) не так ?

  Да шо там знати, реєструйтеся як хочете і фсьо,ніяких своїх фото не потрібно, шо ви там собі навидумували
 5. Вибираємо і"мя

  Супербрєд, ну і маразм
 6. Ой! та думаю тут без тупіння ніхіра не ясно. Ніколи не розумів цих "заворотів","виворотів".Просто сказати чогось не можна?,он Юрічю як треба був кабель,чи камера колись, то я йому сказав буде як для тебе "стікіто", він навіть і не думав,відразу купив(погодився),а то починають намьоками викручувати,мозгі в того "бідного" Юріча певно вже закіпають
 7. Мда канєшно((( шкода. Його передачі по Діскавері певно одні з самих дивовижних про всесвіт, але людина відкрила і розповіла для людства,нереально то всьо уявити.
 8. Ні. Який четвертий, ти шо, в мене і трьох не було би,але так склалося, довга історія.Котів я абажаю, все життя живу в оточенні цих хазяєвів і таке враження, що я зараз прийшов не до себе до дому, а до них PS: от як цю тварь можна виперти з ліжка))
 9. Хто там любить морозиво? Особисто мені ось це дуже подобається, вчора купував у «АТБ» на ювілейному по 7.90грн.зараз знижка на нього. Для порівняння в «Там-Там» його ціна 14грн., ну ладно 13.99грн.
 10. https://rozetka.com.ua/ua/asus_zenfone_max_plus_m1_90ax0183_m00290/p33907583/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc-ret&utm_campaign=pricelist мені прикольний)) і батарея кльова.
 11. Єврокубки. Сезон 2017/18 рр.

  Можна і без крапки, але дибіл((
 12. Ди!

  Ги)) а я рік назад вітав,повторюся,бо то саме головне: Все інше фігня, здоров‘я наше все.
×