Перейти до змісту

yura-patriot

Power users
 • Кількість зміста

  4 862
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  31

yura-patriot last won the day on Листопад 25

yura-patriot had the most liked content!

Репутація громади

4 397 Гуру

4 Підписників

Про yura-patriot

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

7 486 перелядів профілю
 1. Мої нотатки про США

  Круті полосатикі, такі гарні, наших туди і без перебільшень за п‘ять років їм піз..(((
 2. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  Смішно, але реально допомогло би, пішоходам. Мені одна вчора біля слона вискочила під авто, напроти слона ну прямо напроти ТЦ «СЛОН» думаю ви знаєте де це,я опустив скло і кажу, не робіть такого, вас просто не видно(там нема ніякого освітлення)не вискакуйте будь ласка, воно,дурне мені кричало, я на переході!!! Я їй реально фиркнув, ніколи так не роблю, але не стримався: «дурне ти,я тебе побачив і тобі із—за цього повезло, що я не нарік і не бухий, а так тобі було би пісєц дура», а вона , ну я ж на переході, ну для мене то була жирна крапка.
 3. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  І я про ці два кончених перехода і не тільки там бляха згоден на 100%, дибільні, ну навіть наприклад виїзд з ганерала Шухевича на Грушевського також сук@ два, нахєр він там з ліва потрібен,там і так водії мучаться щоб ліворуч виїхати, тільки появляється змога вискочити, тут бац! — пішохід, ну йому пройтися було б 10 метрів вабщє не проблема,праворуч ж є!, а водіям направо виїхати можна без проблем і легко і можна і не тяжко пропустити пішохода.
 4. яяя??? Подивися уважно, хто питав. Мені ваапще пох. такі нюанси, день тримає і мені достатньо, а якщо і забув поставити дома, то на роботі тикнув на 20—30хвилин і дзвонити на цілий день фатить, ну і мордокнигу і борду полистати.
 5. Не знав, що і написати, на оте: «потягне», але Соромітник гарно усе розписав у першому абзаці. Я мав і Андрюху вашу і маю тепер іос, все давним давно зрозумів, кароч сперечатися не буду, а краще покурю у сторонці.
 6. Згоден. Я як купив, то попарився, ну да, било дєло з пів дня махався) але потім без проблем вообще. Вже десь більше як пів року сам не змінював, стоїть стандартна пілікалка айфоновська, мене не напягає, що у всіх така.
 7. Ой не видумуй. нуу.. і де тут логотип? шоча це яблуко))
 8. Вірю)).Ну пля, через айтюнс змінити мелодію/рингтон як два пальця....головне бажання.
 9. Господі, це тобі хто так сказав? діти які у школу ходять)))
 10. То що! якщо наприклад за пифком їхати зі сторони центру, то найкраще стати прямо на Винниченка,але ж там вєчно зайнято,то певно краще троха проїхатися і повернути на право і там стати,але і там повно машин,то можливо взагалі повертати до майдана(де точно не станеш),а там на ліво і десь на потапова можна стати спокійно і пройтися 1хвилинку.Ну а коли від Там-там,то краще на Шопена,а там на Бурчака і на Потапова.
×