Перейти до змісту

yura-patriot

Power users
 • Кількість зміста

  4 714
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  30

yura-patriot last won the day on Вересень 23

yura-patriot had the most liked content!

Репутація громади

4 206 Гуру

4 Підписників

Про yura-patriot

Останні відвідувачі профілю

7 304 перелядів профілю
 1. Нє, я не про це,коли все в порядку то це добре. Якщо людина наводить порядок у себе в гаманцю для свого "удобства",що і я раз в день,а мо і раз в два,три дні роблю,то це просто нормально,а не якась там повага до купюр і тим більше до якихось там майбутніх касирів з якими ти може завтра будеш мати справу.А от (чисто моя думка) якщо людина після кожного погляду в гаманець думає,що гроші непосортовані і потрібно їх для чогось "правильно" поскладати і взагалі вона нашось про це думає,ну то я не знаю,хоча,є такі люди які шукають у чомусь проблеми, ну то на здоров'я )).
 2. + То вони собі так просто балдєють і це просто легкий брєдок/маразм/збочення/страдання, кароч називайте як хочете))
 3. Конкурс прогнозистів 2

  Зоря - Герта 1-0 Динамо - Янг Бойз 2-0
 4. Так шо там Саакашвілі ваш шановні? буде прєзіком,чи ні?
 5. Любителям котів

  Кльовий кіт
 6. Рибалка на р.Стир

  НЕА! Андрію,реально не ходять,літом було людей,а зараз реально нуль))
 7. Конкурс прогнозистів 2

  Ой не знаю. Хочу: 0-1
 8. Рибалка на р.Стир

  Ну так, але хоч так, бо все переживаю що останній раз у цьому році, но на сковорідочку похрусьтіти сайдьот. PS : батько з братом були вчора у Малеве приїхали в 8 год. , але о 9 год. мусили їхати додому за сімейними обставинами то як на зло брала плотва реально велика, думали розчихляти підсака, за ту годинку злапали голавлика грам триста і десь десяток дуууже шикарної плотви, то я вже не можу дочекатися вихідних, але .ука впевненний такого кльову не буде як на зло
 9. Рибалка на р.Стир

  Ех погодка,треба ще на стиряку полюбе виїхати,покидати на пшеницю у проводочку, на минулих вихідних був,то вапщє не хотіла,але троха всеодно злапав.
 10. Аааа! ну певно вже настроїли, бо на тому тижні 100% ще не працювали.
 11. , ви про що? на стоянку там вільний в‘їзд, шлагбауми всі до гори підняті з часу відкриття, паркомати не працюють.
 12. Був я вже в тих кінотеатрах два рази, в малих,хочу якось попасти у той їхній один великий(кінотеатр/концертний зал),там екран дуже великий цікаво зирнути шото.Кароч в малих залах не дуже сподобалося,в прем'єрці лічно мені кращі.Ходив не на 3D, якість картинки мені нормал,але тут як кому,звук нормальний,але ще в них там недопрацювань піпєц, перший раз був то жара була в залі неймовірна,люди жалілися щоб вмикнули кондюху,але пофіг, до кінця сеанса всі були майже мокрі.Ну думав тільки відкрилися,через тиждень другий налаштують,ага,був я тиждень назад,то тепер замерз як собака, добре що не здав курточку(гардероб не бачив) яку прийшлося вдягати,бо не досидів би 100%,це один нюансік,другий був коли заходив в зал(прийшов за п'ять хвилин) світло було повністю вимкнене,а цифри( номера рядів) не підсвічюються,кароч поки знайшов свій ряд і місце, то потривожив купу людей, це то мєлоч,але.Ну не знаю,мені в Прем'єр Сіті більше все подобається,навіть зали по своїй конструкції,в Промені якось просто як велика кімната,ну то моя така думка.Але то всьо фігня, сама більша х.йня там,то явно мала парковка, стати ввечері просто не-ре-аль-но!
 13. Порадьте серіальчик

  А я почав дивитися « Последний человек на земле» перші дві серії ну просто мега зачьотні, шо буде далі побачу. Вже є повних три сезона. Хтось дивився, як взагалі серіальчик?
 14. Ооо! і я вітаю,але десь пропав цей добрий дядько.Вирішив на страрості років всі гроші заробити,немає часу тут потусуватися(
×