Перейти до змісту

fedot

Power users
 • Кількість зміста

  3 170
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

fedot last won the day on Січень 4

fedot had the most liked content!

Репутація громади

821 Професор

Про fedot

 • Ранг
  Автопаталогоанатом
 • День народження 12.04.1982

Контакты

 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

16 438 перелядів профілю
 1. До 5500 (без урахування "чайових"). ЗП за дві робочих зміни (15-16 днів). А, вибачаюсь, що малося на увазі під "...бо від 4000..."?
 2. Основні вимоги: бажання працювати, бажання навчатись. Вік 21-30. Досвід роботи бажаний, але не вирішальний. Заробітна плата від 4000 гривень. Докладніше - в ПП.
 3. шроты Луцка

  Ні, не допоможу. З 10-го хіба.
 4. шроты Луцка

  Рік Фабії?
 5. Якщо це то ж саме, що і екструдований пінопласт - можу поцікавитися.
 6. І що? Їду на роботу, зупиняюсь перед пішоходним - пропускаю пішохода. По правій полосі не спиняється Ауді - таксі, проскакує в пішохода перед носом (Слава Богу не зачепив). Рушаю, обганяю Ауді, оскільки її заблокував тролейбус, а мій ряд рухається. Намагається влізти без увімкненого поворотника перед моїм авто - але я вже на четверть корпуса попереду - мушу ухилятися на зустрічну. Зупиняюся на червоне, попереду кілька авто (світлофор на Відродження-Рівненська). Ауді займає крайню праву і спокійно валить на червоне. П.С. - Ауді на волинських ДНЗ.
 7. Якщо хто не знає - війна взагалі огидна й неморальна штука. Там буває все. В білих рукавичках мало кому лишитися виходить.
 8. Дорога в Бориспіль

  В ідеалі варто заїхати в Київ 5-та - 6-та ранку. За 25 хвилин проїдете Київ без проблем і не по об'їздній, а навпростець. П.С. Південний міст ремонтують, з 08:00 корок однозначний, хвилин на 40 до півтори години.
 9. Та про цих я й не турбуюсь, як і про себе...Я про цивільне населення мав на увазі.
 10. Все можна вирішити. Найпроблемніше - виключити корупційну складову. Я, поки, нічого не придумав, де б за хабар не "рішнулось" би((
 11. ...угу. От тільки німцю/нідерландцю пофігу....Можеш сам кауффертраг написати, хоч на 100 євро. Те, що така сумма на митниці "не пройде" - то інше питання. А от 3000 замість 5000 - реалії.
 12. Середньостатистична, на основі 10-20 авто взятих з торгового майданчику країни. Як варіант. Або програмку, яка виведе середнє з усіх, припустим, Б-5 з мобіле.де
 13. Але віковий ценз, я вважаю, теж потрібен. Не старіше 12-15 років.
×