fedot

Power users
 • Кількість зміста

  3 104
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

fedot last won the day on Січень 4

fedot had the most liked content!

Репутація громади

728 Професор

Про fedot

 • Ранг
  Автопаталогоанатом
 • День народження 12.04.1982

Контакты

 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

16 035 перелядів профілю
 1. Ну - тепер його значно видніше, аніж кілька років тому. Єдине - розмітка стерлася. А в іншому місті бажано б бути уважнішими - зазвичай на знаки в Україні "кладуть", а дарма.
 2. Приєднуюсь, здоров'я тобі!
 3. ДНЗ видають, правда з значним гємором, але, зазначу, для досить дорогих квадрів, які реально можуть експлуатуватися на дорогах загального користування (от тіко нафіг він тоді, як квадроцикл, потрібен - для мене загадка). Крім того, ПДД діють на всій території України, відповідно - якась лісова/польова дорога з легкістю буде означена як дорога загального користування.
 4. 1 х 7.62х39=майже 1$. Дорого. Але "нада"...
 5. дуже смішно. Пише той, який не спригує) Ум, чєсть і совєсть нашої епохи))
 6. Ай-яй-яй...корумпований Українець повинен щось пояснювати ідеологу демократичних цінностей про демократію і правове суспільство? Це якась #yйня, малята)))
 7. В нормальному, демократичному, правовому суспільстві я б тебе вже упік на кілька років за грати за образу честі і достоїнства. А про демократію ти, певно, з зомбоящика тільки чув, якщо не знаєш, що це таке. Совок з путлєром тобі мариться))
 8. Глупе ти наше. Спробую востаннє - хто ти такий, щоб мені розповідати, хто я такий, що я можу, вмію, знаю, за ким/чим слідкую? Якщо ти претендуєш на роль Бордівського клоуна - твої шанси високі.
 9. По всьому твоєму тексту: - кожен народ отримує владу, на яку заслуговує. - на глобальні зміни потрібно час. - замість гнівно товкти клавіатуру - заткнися, і зроби щось корисне, хоча б собі - все починається з малого. - (сюди те, що я тобі писав раніше, про твоє право і інших людей) - до твого відома: ми ні Європі ні США просто не потрібні на цьому рівні розвитку. А коли піднімемося на вищий - вони нам будуть не потрібні. І останнє. Як казав колись мій колишній шеф - "хуйово бути довбойобом".