Перейти до змісту

fedot

Power users
 • Кількість зміста

  3 151
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

fedot last won the day on Січень 4

fedot had the most liked content!

Репутація громади

789 Професор

Про fedot

 • Ранг
  Автопаталогоанатом
 • День народження 12.04.1982

Контакты

 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

16 280 перелядів профілю
 1. Віталій..."Ви намагалися пожартувать, але у Вас не вийшло"-Лесь Подерев'янський.
 2. Ремонт двигуна Nissan Terrano

  Поки не напишеш, що з ним - відповіді не буде. Бо якщо голову повело - ремонт доцільний. Якщо загнуло клапана/лоп колінвал/пробило блок - краще інший двигун
 3. Десь в той же час спостерігав "фінти" одного "винищувача" (політ по дузі з переворотом в різні сторони). Гарно виглядало.
 4. Анекдот про невловимого Джо нагадати?
 5. Жодна країна-агрессор не виграла партизанської війни. А ракету по лісі тягати я є#@в, я вже застарий для того)))
 6. а) Чекаю "маячка" б) полігон той віддали Нацгвардії (був я там недавно)...І поки що туди не поткнутися((
 7. Браво, бл@! І це пише людина, яка запитує - а нащо я тут "розпинаюся"... Радий за Вас, але впевнений, що 60-70% лучан навіть не в курсі про ці навчання, та, як і, на мою думку, 50% форумчан тут, на Борді.
 8. + Але нам вистачить "гібридних" залпів з РСЗО (чи щось подібне) з-за лінії кордону під занепокоєння всього світу.
 9. Навіть до людей, які не поділяють мою точку зору, я маю елементарну повагу. Поки останні не доведуть її недоцільність. Тим більше, що філології Ви мене вче навчали. Я не розпинаюся, абсолютно - з чого такі висновки? Я викладаю свою точку зору, стосовно подій, які відбуваються в моїй державі в певних аспектах життя, серед спільноти адекватних і здравомислячих (в більшості) людей. Ви, як мінімум, неуважні. Попереджувати треба не під час удару, а, з огляду на ситуацію, значно раніше. Саме про це я і "розпинаюся".
 10. Честь, хвала і слава Зімбабве! Хоч приклад наведений з іншою метою, але, як я бачу, Ви цього не розумієте.
 11. Та облиш - 22 червня 1941-го, з 03:00 ночі почалися артилерійські удари по території України, паралельно з авіанальотами. Бомбили Київ, Житомир, Севастополь і інші міста. Офіційно населенню оголосили лише о 12-тій дня. Ніхто не підрахує, скільки цивільних загинуло тоді, коли Сталін сперечався з Жуковим, доводячи, що це не війна, а провокації. А от про контрабанду дякую - забезпечив файним настроєм на весь ранок) Обіцяю триматися до останнього набою))
 12. Та мені до дупи, який там гриф! Мене не цікавить стратегія протидії, мінні поля, кількість бригад та можливих резервістів. В першу чергу гине мирне населення, що мене категорично не влаштовує. Гине з-за замовчування і неподання потрібної інформації. Я пропоную розуміти можливу ситуацію і її наслідки. В першу чергу - озброїтись знанням. Дайте чесну відповідь - Ви знаєте, де найближче бомбосховище? Скільки входів-виходів? Чи є там вода, вентиляція? Хоч є значно простіше питання - Ви знаєте, що у Вас знаходиться в домашній аптечці і від яких воно захворювань? Що взяти, а що зайве? Чи є розуміння, як себе поводити в ситуації ймовірного нападу? Як захистити рідних,сім'ю? Як швидко зібратися? Що потрібно взяти, а чим треба знехтувати? Куди і як тікати (не забувайте про загальну паніку навколо, закорковані дороги як в місті так і поза ним)? А Ваше завдання, як сина/батька/чоловіка - зберегти життя своїх рідних та близьких, забезпечити їм захист та притулок. Чим більше інформації - тим більші шанси це зробити. Ми ж розслабилися давно..Війна десь там, далеко...До нас не дійде. Так, можливо й не дійде - але не так вона далеко, як більшість собі думає. Друга частина - збройний захист/партизанська війна і т.п. - тут я жодних порад не даватиму, не маю ні права, ні вміння. Хоча сам для себе давно маю рішення і сподіваюсь, що вдасться його дотриматися. П.С. Я не параноїк і не мілітарист, хоч дещо викладене мною так і виглядає. Але мене мало цікавить думка інших про мене. Коли потрібна була певна допомога для хлопців на Сході, то...Одне-єдине життя, яке вдалося зберегти з допомогою моєї роботи, було варте всіх затрат грошей, часу і всього-всього іншого. Як писав Лесь - "Це знають ще у яслах малі діти, що краще перебдіть, ніж недобдіти"
 13. Думати. Дякую, кеп. Від цього все кардинально змінилося. Так, хотілося б. Пояснювати для чого, чи самі спробуєте напрягтися? Ще одне "дякую". А Ви, випадком, не в курсі, де я є і куди я "вступив"? Ну і крім того - в загін тероборони треба "вступити" дружині,дітям,тещі,собаці,папузі і десятьом домашнім щурам? В разі найгіршого сценарію це обов'язково вирішить їх проблеми. Добрий цар всьо за нас "парішає", виходить так?
 14. Якщо відбудеться гірший сценарій, то стріляти будуть не по Муженку, а по нас з вами. Різницю вловлюєте?
×