Перейти до змісту

fedot

Модератори
 • Кількість зміста

  3 471
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Репутація громади

1 305 Гуру

Про fedot

 • Ранг
  Автопаталогоанатом
 • День народження 12.04.1982

Останні відвідувачі профілю

17 451 перелядів профілю
 1. fedot

  Розмитнення "євроблях"

  Поофтоплю з дозволу ТС. @Entis77 я не знаю, чия ти реінкарнація, чи навіть і не реінкарнація...Розбиратися не буду. Але в купі тем ти серйозний "експерт", особливо в політично-автомобільних. Шкода, що в основному там, де не просять. Усне попередження за офтоп і флуд.
 2. fedot

  За кого голосувати

  @nickel @Nokian - а чи не були б ви, панове, такі ласкаві, та не перенесли свої розбірки "хто кому що, де, як і скільки" в приват?
 3. От в замку точно не був. А світлин, якщо є бажання, можу накидати гігабайтами. І не тільки з Лувра (об'єктивности заради, мушу зазначити, що в Лувр я не пішов - я не поціновувач мистецтва, відповідно, було просто не цікаво).
 4. fedot

  Позитив України

  зазвичай - "угода з прокурором", штраф і неможливість певний час обіймати держпосаду)))
 5. @Ukrainec ти гониш...Порох-гівно, грося-мудак. Вони винні.
 6. @risenseven не варто аж так нервувати
 7. fedot

  За кого голосувати

  @Nokian доба за образу. @MANJAK11 востаннє прошу по-нормальному.
 8. @S30 до того всі поїдуть) Хоча, і це моя особиста думка, до того не дійде ще довго-довго.
 9. Ой не сміши) Тут митну базу на переходах між нашими і поляками не можуть десятиліттями "співпрацювати"...Та й то я занадто глобально беру - всередині країни база виконавчої служби з базою міліції (на той час) ніяк не "скліщувалася", та й зараз митна України з поліцейською ніяк не виходить)))) А ти про податкову різних країн)
 10. @Entis77 образився, що йому за 12к не продано, от і "панєслась". Правий @Deemon . До ТС: я вцілому не бачу особливих підстав терти...Якщо Ваші аргументи будуть переконливими, рішення може змінитися. Але в ПП.
 11. fedot

  За кого голосувати

  Сільпо, соцзабез, Благомед, безвіз, субсидії, Крим, гречка, податки, піраміди Маслоу (чи як там його)....Змішались в купу коні й люди. @zaHARE персональне попередження за офтоп, флуд і "вкидання гівна на вентилятор". П.С. на даний момент вже купа кандидатів на булаву - давайте в цій темі про них..
×