Перейти до змісту

fedot

Модератори
 • Кількість зміста

  3 434
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

fedot last won the day on Листопад 27

fedot had the most liked content!

Репутація громади

1 280 Гуру

Про fedot

 • Ранг
  Автопаталогоанатом
 • День народження 12.04.1982

Останні відвідувачі профілю

17 294 перелядів профілю
 1. fedot

  Скарга на Нову пошту

  В переважній більшості випадків пошкодження вантажу при транспортуванні лише НП компенсувала мені оголошену вартість відправлень. Від інших перевізників я такого добитися не міг.
 2. fedot

  Скарга на Нову пошту

  Хз...Відправнику треба було на відділенні когось нагнути. Калькулятор по НП видав 55 гривень. Інтайм - 45. П.С. Кілька разів дивився, як вантажать на Інтаймі фуру[email protected]#Yєл...Все насипом, як небудь. Страхування на б/в предмети - 200 гривень. Спробував відправити кпп, клієнт хотів в дерев'яному каркасі (як на НП). Сказали - поїде через тиждень, у них нема можливості (матеріалу, якщо точніше). НП дорога, однозначно. Але хоч якась відповідальність присутня.
 3. fedot

  Все про бляхи

  І, навіть якщо не доскіпуватися до вищенаведених цифр (вони невірні, але концепція 100% саме така), щорічне страхування авто "зжере" непогану сумму - одним із основних складових якої є безаварійний водійський стаж власника. В перший рік після отримання посвідчення водія, він складає 200-250% від "базової ставки", яка вичисляється для кожного авто окремо за декількома чинниками. Гольф 3, ціною в 1200-1600 Євро буде обходитися "новачку" орієнтовно в 800-1200 Євро податку в рік мінімум 5 років.
 4. Ще можна бойка послухати...рабіновича...Текст-то однаковий.
 5. Наскільки я розумію, рух під мостом їм було заблоковано сухогрузом. Вони постояли там якийсь час і повернули назад, в пункт виходу (тобто, під мостом вони так і не пройшли) І на зворотньому шляху були атаковані. З моєї точки зору (я не знаю морського законодавства, відповідно - все далі сказане це мої припущення) диспетчерська вежа не має права не надати відповіді (будь-якої: дозвіл, відмова, зміна курсу, очікування) оскільки це становить загрозу для судноплавства. Це приблизно те ж саме, що і авіаційна диспетчерська аеропорту мовчить у відповідь на запит літака, який планує посадку.
 6. За 5 (п'ять!) днів російсько-грузинської війни, втрати Грузії становили орієнтовно 500 людей (цівільні і військові). Військовий стан було офіційно введено на третій день "війни", з того моменту кількість жертв почала зростати. Далі розжовувати, чи так дійде??
 7. @tenfoxx в Грузії до сьогодні толком не можуть порахувати кількість знищених цивільних. Розміри та населення країни ти пробував співставити? В мене таке враження, що ти війну лише по фільмах бачив і уявлення не маєш, що це таке - так простіше з-за компа розповідати про "будуть жертви". Ти хоча б раз бачив розірване тіло після дтп і родичів біля нього? Чув крики матері? Піди краще пороха гівном пообкидай...
 8. Ну - в мене особисто один знайомий бігав і скуповлював по 35-37...Хоч і ніби дуже не дурний дядько. На лохах заробляють - курс в мінял лізе, значить лох попер за "доляром"
 9. @tenfoxx слухай-но, друже...Мене вже трохи піддістав твій "плач Ярославни" і мантри "всьопрапапало". Для обговорення економіки є відповідна тема, для обговорення Президента - теж є. Якщо тобі мало - створи, а не влазиш всюди. Останнє попередження "по-доброму". П.С. Курс на міжбанку глянь, борцун ти наш. Може тоді зрозумієш, де НБУ, а де бариги. Хоч я вже і зазначав - попит народжує пропозицію.
 10. @halcogen Я вже давно підстрахувався...Але в кожного різна підстраховка.
 11. @tenfoxx ще один "експерт" всьопропальщік....Той курс в обмінниках і роблять такі недолугі - чом на лохах не заробити, якщо вони самі готові дати себе " обікрасти". Ну і економіка країни на така проста річ, щоб її демо військовим станом особливо щось зробити. І ще. Обговорення Президента - в іншій темі. Не варто оффтопити.
 12. @halcogenз дуба рухнув? Навіть попри твій смайлик...
 13. @nickel підозрюю, що про айфончика. Хоч і не розумію, яким він тут боком
 14. Чувак, не смішно вже більш як 4 роки....Чи ти сподівався, що в конкретно цьому випадку буде інакше? В найідеальнішому варіанті - завтра буде "суд", наших хлопців визнають, як порушників кордону і "депортують". В гіршому - дадуть реальні строки тюрми з відбуванням "покарання" десь у магадані. Якщо в тебе є реальні пропозиції виходу з цієї ситуації - із задоволенням та уважно вислухаю (хоч і не можу сказати, що буду в змозі реально допомогти у втіленні їх у життя). Можливо, знайдеться ще одна мисляча людина.
×