Перейти до змісту

fedot

Модератори
 • Кількість зміста

  3 406
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

fedot last won the day on Червень 11

fedot had the most liked content!

Репутація громади

1 241 Гуру

Про fedot

Останні відвідувачі профілю

17 149 перелядів профілю
 1. Різницю між "потер" і "потру" розумієш? Чи як завжди - аби "постогнати" на несправедливу і підлу владу? Зрада зрадная...
 2. Ніяк не можу второпати, яким боком бебі-бокс, а особливо обговорення його ціни, поставок, тендерів і т.д. до Порошенка? Флуд потру. За продовження - санкції.
 3. @Віталій СК це як? Можна в приват, бо ніяк не по темі
 4. Шановні. Припиняємо флудити, інакше застосую санкції. П.С. @volks - усне попередження.
 5. Комусь знову розборок і брудної білизни хочеться? Розбирайтеся в Флеймі. Адміністрація в більшості й намагається уникати звинувачень в прихильності до якихось політичних сил....Ну і не хоче вв'язуватися в розведене на Борді політичне лайно. Крім того - в нас таки свобода висловлювань. (але нагадаю, що є правила форуму)
 6. Значиться так. Двом активістам - у вигляді заспокійливого вкупі з попередженням - по 6 годин РО, за образи і злісний флуд не в тій темі....Хлопці, йдіть спати, заодно і троха остудитеся. П.С. Хто там хоче добитися правди/істини/що з чого почалося і кому хто що винен - створюйте тему в Флеймі і виясняйте.
 7. fedot

  Позитив України

  Та, ягбе, і нафік не треба (то я особисто про себе). А взагалі - коли "субсидіантів" поменшає (а вже в цьому опалювальному сезоні їх буде в рази менше) - лише цей закон дасть змогу примусити ЖКГи "смоктанути пальчика", а не здирати бабло за неіснуюче тепло. Чим раніше раніше скористаються можливісттю - тим швидше і більше зекономлять.
 8. fedot

  Позитив України

  @halcogen молодець, знайшов підлу зрадоньку. Візьмеш цукерку собі.
 9. @MANJAK11 правильно прочитав))) І чим більше ізмацкви в це віритимуть - тим спокійніше буде.
 10. fedot

  Позитив України

  тоді нахіба було писати пишіть вже простіше - порох-гівно, грося-му%@к, вони винні у всьому. Так тут багато хто пише - і нічого, нормально все.
 11. fedot

  Позитив України

  Абсолютно правильно - саме тому й хотів почути розгорнуту відповідь - сарказм мені незрозумілий, але хай так і буде. З сказаного роблю висновок - в розв'язанні війни винен ахметов (підтримку та участь януковоча і Ко я зараз не беру до уваги, оскільки варто їх розглядати як окрему, хоч і другорядну тему). Правильно?
 12. fedot

  Позитив України

  Треба...Бо незрозуміло. Тим більше, що розв'язати війну та грабувати - таки дуже різні речі.
 13. fedot

  Дорожная обстановка

  Світлофори встановлюють з 9:00 ранку сьогодні. Перекрито буде до завершення робіт.
 14. fedot

  Позитив України

  @ForZa дозволю собі поцікавитися: хто розв'язав війну?
×