fedot

Power users
 • Кількість зміста

  3 117
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

fedot last won the day on Січень 4

fedot had the most liked content!

Репутація громади

756 Професор

Про fedot

 • Ранг
  Автопаталогоанатом
 • День народження 12.04.1982

Контакты

 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

16 117 перелядів профілю
 1. Вцілому логічно, але суто в даному випадку - кримінальна відповідальність з реальним строком.
 2. Здоров'я їй - все що можу сказати. А водію....ну - в міру фантазії кожного. В мене вона збочена і не підлягає цензурі по таких ситуаціях.
 3. Це має сприйматися як виправдання?? 18.4. Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
 4. Вчора близько 18:00 на переході біля готелю Україна, Гольф на іноземній реєстрації збив людину. Працювали патрульні. Сподіваюсь, потерпілий(а) живий.
 5. 10 м до пішоходного переходу є? Сумніваюсь. І, якщо мені не зраджує пам'ять, це не тротуар, а пішохідна зона. Знак біля собору (можу помилятися).
 6. Сьогодній мій знайомий мені перетелефонував, будучи за кермом...на 425 гривень.
 7. Заїдь, прихоплю. Але фарбуватимеш сам)
 8. Прочитав. Звільнилася 1 (одна) людина. Все інше сказане (мається на увазі про звільнення людей) - слова. З тої ж патрульної звільнили значно більше за різні проступки. Не аргумент, коротше кажучи. І відповіді на своє запитання я не отримав.
 9. 2 - (з особистої цікавості, аполітично) приклади будуть? Чи аби ппдти?
 10. ..от нахіба нас захоплювати? Самі глотки собі попередираємо...
 11. Знаю де вчать 4 теоретичних, та 5 практичних на тиждень. 1.5 місяця. І вважаю, що цього критично недостатньо.
 12. Знаєш, друже...От таких "прощє купити" щось стає все більше на наших вулицях. І, повір, це афігєть як стрьомно, особливо, коли вони починають "чудити". Хоч багато з них потім відкупляться, але чиясь дитина/мама/тато стане або калікою, або вирушить "на той світ". В голову не купиш...
 13. Ну - тепер його значно видніше, аніж кілька років тому. Єдине - розмітка стерлася. А в іншому місті бажано б бути уважнішими - зазвичай на знаки в Україні "кладуть", а дарма.