Перейти до змісту

fedot

Модератори
 • Кількість зміста

  3 249
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

fedot last won the day on Січень 4 2017

fedot had the most liked content!

Репутація громади

971 Професор

Про fedot

 • Ранг
  Автопаталогоанатом
 • День народження 12.04.1982

Останні відвідувачі профілю

16 632 перелядів профілю
 1. Близько 17:30, поблизу відділення нової пошти на Струмівці, Рено Кенго зіткнувся з БМВ. Швидка, Поліція, МНС - прибули всі служби. Про постраждалих невідомо. Суб'єктивно - Водій Рено з якихось причин "проспав" БМВ, розтрощив останній задню частину а своєму авто - передню.
 2. Сніжна ніч не минула без наслідків. За перехрестям Рівненська-Відродження в напрямку Рівного дтп з-за недотримання дистанції: паркетник зупинився, а інше авто зупинилося в його задній частині (детально не розгледів з-за ускладнення руху на тій ділянці). Також постраждало Рено (можливо Кліо) на Струмівці. Водій (жінка) не впоралась з керуванням і авто викинуло із смуги руху на прибудинкову територію (досить щасливо,оскільки авто якимось дивом минуло стовп, паркан і стіну будинку)
 3. @Revolver в жодному разі не сперечатимуся - лише пам'ятаю, що люди, котрі ставили то все мені, говорили про встановлення упсів. Відповідно - в ніякому випадку мої слова не можуть бути беззаперечним твердженням.
 4. @Revolver а хз, я не спеціаліст - відкривати то все нема особливого бажання, аби що не зламати. Знаю тільки точно, що в мене їх як мінімум 2, а то й три. Кажу то, що бачив по факту - на 16-ту годину резервне живлення вимкнулося з-за критичного падіння напруги (так система мені відесемесилася). Благо був ранок і я вже був на роботі - за кілька годин подали живлення.
 5. Три роки все стоїть на упсах (сигналізація, охорона периметру, відеонагляд). Відключення електрики час від часу - приходить лише смс про резервне живлення, 16 годин найдовше, все тримається.
 6. Обговорення літньої та зимової гуми перенесено сюди
 7. Літня/зимова гума

  Для мене поняття "зима" - це не лише сніг. Заодно перевір, а чи випадком червоний сигнал світлофору дійсно червоний - може, зеленкуватий? -1 на літній гумі, я так розумію? З надією на електроніку і т.д? Удачі тобі, але вкажи хоч номер свого авто, аби я тримався подалі, якщо на дорозі стрінемося. Не бачу сенсу з тобою продовжувати "дискусію" з твоїми поняттями, бажаю щоб завжди доїхав до місця призначення, а в гіршому випадку (не дай Бог) - не забрав невинних людей на той світ.
 8. Літня/зимова гума

  @Savage ти вірішив загальноприйняті правила переписати? Середньодобова +7 і літня гума повністю втрачає свої властивості. Ну а це взагалі перл і в меморіз. Реально і в -15, і в сніг на літній їхати, деякі фахівці так і роблять. Інша справа, що шанс доїхати на зустріч з апостолом Петром, критично збільшується в такому випадку.
 9. Цікаво, хто, куда і чим п***@нувся? Автоконсалтинг в долі, чи просто звикли, що лохі схавають? Та я краще Гольф-2 на бляхах куплю - він надійніший. https://auto.tsn.ua/news/euro-ncap-razbil-indiyskiy-mikromobil-bajaj-qute-vdrebezgi-video-615227.html https://auto.vercity.ru/magazine/8063_krash_test_euro_ncap_bajaj_qute/
 10. Бляхи - окремо, поліція - окремо, ДТП - окремо...І флудим теж окремо, є на то і теми, і розділи.
 11. Дивує те, що між "заробітчанином" та "біженцем", як на мене, дуже велика різниця.
 12. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2378410-ukrainski-bizenci-vasikovskij-skarzitsa-so-es-ne-cinue-vnesku-polsi.html https://www.ukrinform.ru/rubric-world/2376171-v-polse-podscitali-skolko-prinali-ukraincev-s-donbassa.html Цікаво, вони хоч уявляють, скільки це - мільйон-півтора людей? Або Польща хоче вибити в Європи якісь переваги в квотах по біженцях, або...або від "ножа в спину" Україну рятує лише дешева (за їхніми мірками) робоча сила. А там і територіальні претензії "намалюються".
 13. Може. Було б поменше бажаючих той срач розводити, яких хлібом не годуй. Он - дубль закритої мною теми живе, практично без срачу, в розділі Політика. Має АЖ 16 постів - ну просто на пульсі дня і у всіх на слуху, правда, Рома?
 14. @Юріч так створилась не тема. Створилась лише назва теми - вміст же теє-во...Розумієш сам.
 15. Продовжимо. Волі, напрямок до Київського Майдану. "Подвійний" перехід до Сіті-парку. ДТП - Рено Трафік "догнав" Рено Меган, який зупинився пропустити пішохода (або авто, яке намагалося заїхати/виїхати до/від поліклініки). Корок досить значний, постраждало лише залізо. Прикру посмішку викликало те, що Трафік на львівських днз, Меган - на рівненських.
×