Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, Nokian сказал:

Тоді розумнішим буду я.

Ха ха ха.

 

6 минут назад, nickel сказал:

 

maxresdefault.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Nokian said:

Ти зовсім зелебоб?

 

Де Я ЕАПИСАВ, ЩО КУРС БУДЕ 32?

 

Чи для тебе ,, закладено в бюджеті ,, та ,, я сказав ,, - одне й те саме?

 

А можеш показати приклад, промовчвти.

Заміть,я пишу без знака запитання, щоб ти міг не відповідати ,і промовчати.

Але ти не зможеш.

 

Окей, підемо від зворотнього. Дай цитати або лінки, де ти впродовж останніх 12 місяців прогнозував, яким буде курс.

Пам'ятаю, що нещодавно, коли курс вже почав суттєво валитися (або ж зміцнюватися, якщо мова про гривню), ти написав щось типу "Ну так давно відомо, що хочуть зробити курс 22". Тобто постфактум. То де ж твої прогнози за останній рік?

46 minutes ago, Nokian said:

Хочеш сказати, ти не знаєш моїх прогнозів на протязі мінімум останнього року?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповів у правильній гілці.

І обидві ці цитати торкалися найкраз і не тебе,а тих,хто не пропускає жодного мого поста.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Один із сценаріїв, максимально дискредитувати  президента Зеленського  та розхитати ситуацію.

Тому в бюджеті і закладено курс  на 19 рік по 32..

Президенту Зебурашці буде не до жартів.

Цього року новорічний квартал викличе зовсім інші емоції.

Якщо до того часу він взагалі ще залишиться.

Ну тут якби майже 100% попадання - виходить, що він ще весною спрогнозував новорічний путч Петра, задовго до повідомлень Богуцької. Не здивуюсь, якщо він навіть знав, що саме через це залишать Авакова.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я прочитав останні три сторінки цієї теми, і щось не можу догнати... А де тут про реформи МВС? :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

Тоді розумнішим буду я.

Ха ха ха.

Не будеш. Язик мій - ворог мій.

9 часов назад, Nokian сказал:

Відповів у правильній гілці.

І обидві ці цитати торкалися найкраз і не тебе,а тих,хто не пропускає жодного мого поста.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівняння електорату юльки і зе... Ой, це шедевр! Я чуть з крісла не впав ))) Дякую Нокіан, підняв настрій на цілий день ))

А це ж він ще й говорив: все, я за пороха не голосую. Пам"ятаєте? )))

 

 

Ну і що б не було флудом. Геращенко знову став радником авакова. При звільнені казав шо шеф не дає робити добрі справи і ось знову при теплому кріслі. Я в шоці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

А це ж він ще й говорив: все, я за пороха не голосую. Пам"ятаєте? )))

Хтось ще вірить в те, що говорить Нокіан?))

В нього 7 п"ятниць на тиждень 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

не знаю як в кого, а в мене шок

Появились подробности резонансного избиения полицейскими воина АТО в Запорожской области

Цитувати

“Трое били, а трое сотрудников полиции наблюдали за происходящим”,– Именно так правоохранители пытались “выбить” из воина АТО и защитника ДАПа признание в совершении правонарушения, о котором десантник 79 бригады не имел понятия. Резонансный инцидент произошел вчера, 20 февраля, в селе Ясная Поляна (Ореховский район Запорожской области)

Как стало известно редакции “Суббота+”, Олег Терещенко навещал сестру, а когда возвращался домой к нему подъехал автомобиль из которого выбежали трое малознакомых мужчин и принялись избивать Олега и обвинять в краже.  О нанес несколько ответных ударов, после чего к нападавшим присоединились трое сотрудников полиции. Судя по всему правоохранители находились “при исполнении”, так как на них была форма.

Оценив неравные силы, один-против шестерых, Олег поспешил вернуться к сестре, при этом позвонил ей по телефону и попросил вызвать “102”, а также объяснил, где находится. Выехавшая к месту событий сестра посадила родственника в свой автомобиль, однако правоохранители продолжили бесчинства.

“Три человека пытались вытащить меня из машины, пока полицейские просто наблюдали за происходящим со стороны”,-рассказывает ветеран АТО.

Далее было принято решение ехать в местный райотдел. Для этого Олега посадили в автомобиль правоохранителей. Кроме него в салоне авто находились еще 3 полицейских, один из которых наносил Олегу удары локтем в область живота прямо во время движения. Предположительно, агрессивный коп находился в состоянии алкогольного опьянения.

Однако, к райотделу автомобиль попал не сразу. По дороге к пассажирам подсел еще один коп, и они уже все вместе продолжили избиение. Следующую остановку авто совершило уже за пределами села. Там, по словам Олега, полицейские позвонили (как он понял) кому-то из нападавших и сказали, что они их ждут. Спустя короткий промежуток времени, к машине полиции подъехали те самые нападавшие. 

” Они били меня вшестером. Их целью было заставить меня подписать признание в совершении какого-то другого преступления. Естественно я ничего не подписал. Это продолжалось 15-20 минут”,– говорит Олег.

И только после того, как “компания” поняла, что план не сработал и невиновный человек никаких признаний подписывать не будет, все направили в отделение полиции. В той же манере правоохранители заставили Олега Терещенко подписать заявление о том, что он к полицейским претензий не имеет. И только после этого сестре разрешили забрать Олега.

Как выяснилось в последствии у одного из данной “шестерки” обокрали жилье, и таким способом правоохранители пытались найти злоумышленника. Также есть информация о том, что ветеран АТО стал не единственным, на кого безосновательно пытались “повесить” кражу.

В настоящий момент потерпевший написал заявление в полицию, материалы уголовного дела по признакам части 2 статьи 365 Уголовного кодекса Украины (Превышение служебных полномочий) внесены в ЕРДР №12020080310000186. Если вина сотрудников полиции будет доказана, то их ожидает наказание в виде лишения свободы на срок от 3 до 7 лет, с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до 3 лет.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Палиця помстився за старий ринок.

Та ніт. Схоже, на підвищення йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

сьогодні їхав, і помітив що мигалок непомітно, подивися реєстратор, мигає раз в 2 секунди, ну і незро

зуміло по яскравості, не здивуюсь, що прикрутили, хто в темі підкажіть чи це законно, в інеті про інтервал спецсигналів не знайшов інфи

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

У Луцьку чоловік розбив голову під час затримання патрульними

Чоловік приїхав на велосипеді і зірвав державні номерні знаки на службовому автомобілі. Патрульні намагалися його затримали, однак той пручався і під час затримання розбив голову об автомобіль. 

 

 

Пручався і сам собі розбив голову? :wacko:
 

Після того, як чоловіка затримали, він вдарився головою об капот автівки патрульних.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Він трішки неправий, якщо чесно. Він черканув автомобіль, на нього наїхали патрулі, може вони й не хотіли його так жорстко… Але поставили підніжку, вдарили по голові. Він вдарився об бордюр, почала текти кров», - каже очевидець. З його слів, чоловік також головою розбив скло в патрульному авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...