Перейти до змісту

громадянин VS система


StatusQuo

Рекомендовані повідомлення

Привіт.

Цікавить думка шановних форумчан. А також юридична порада.

Далі багато тексту.

19.07.2015 р. я їхав у м. Рівне з міста Луцьк на вланому авто. Приблизно о 13:00 тогож дня мене було зупинено на стаціонарнрному посту ДПС "Цумань". Про прохання повідомити причину зупинки інспектор ДАІ сказав, що моє авто знаходиться у розшуку. На моє прохання ознайомити мене з рішенням про подання у розшук мені на моніторі показали вікно програми "Рубіж" де була інформація, що моє авто знахордиться у розшуку у зв'язку постановою №... від ..02.2015 р. і вказаний телефон держаного виконавця. Оскільки за весь час мого водійсього стажу жодного протоколу про порушення ПДР у мене не було, а також я не маю кредитів у банку і інших проблем з законом, я поросив інспекторів ДПС ознайомити мене з даною постановою. Однак мені сказали що все що у них є це інформація в програмі "Рубіж" і телефон до державного виконавця, який наклав арешт. По вказаному телефону я не зміг дозвонитись тому що в державній виконавчій службі був вихідний. А тим часом інспектори ДАІ не вникаючи у суть справи, склали АКТ про вилучення транспортного засобу і доставлення його на штрафмайданчик за допомогою евакуатора. Я попросив, щоб моє авто залишились на стоянці стаціонарного посту, поки я зможу вирішити витання з виконавчою службою і розібратись у ситуації що скалалась. А також нагалосив інспекторам, що згідно наказу №111 Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС від 27.03.2009 р. пункту 7.5 мій транспортний засіб можна не евакуюйовувати, оскільки він стоїть у спеціально обладнаному місці для стоянки на стаціонарному посту ДАІ і не перешкоджає руху інших транспортних засобів. У якості прикладу я навів інші авто які стояли на цій стоянці і не були доставлені на штрафмайдинчик евакуатором. На що інспектори ДАІ відповіли, що це моєї справи не стосується і взагалі ці авто по габаритам і масі не можна погрузити на евакуатор. Після цього я почув під інспекторів ДАІ погрози вирішити це питання по іншому, залякування арештом. Також на мене чинився інший психологічний тиск інспекторами ДАІ. Інспектори сказали мені щоб я чекав на евакуатор і наряд міліції. Від психологічного тиску мені стало не добре і змушений був викликати швидку медичну допомогу. Після наданої медичної допомоги я повернувся у своє авто, тому що іншого місця знаходження у мене не було. Температура в авто була дуже висока, тому що день був жарким. Після прибуття евакутора і ще одного авто державтоінспекції я відмовився виходити з власного авто, тому що досі недобре себе почував і іншого місця відпочинку у мене не було. Через 4 години після затримання, мені нарешті показали копію постанови про накладення арешту на рухоме і нерухому майно у зв"язку з позовом Волинської філії ВАТ "Укртелеком" про борг у розмірі 117 (СТО СІМНАДЦЯТЬ )грн. + судові витрати у ромірі 40 (сорок) грн., який виник влітку 2007 році. Абсурдність ситуації була у тому що у жовтні 2006р. дана квартира була продана і з січня 2007 р. я у ній не проживав і був знятий з реєстрації. При чому жодних повідомлень ні від Укртелекому, ні від суду, ні від Державнох виконавчої служби я не отримував. Сам проживаю по місцю приписки і офіційно працевлаштований. Ні від кого не переховуюсь.

Взнавши це я сказав що своє авто я не буду давати на штрафмайданчик, шляхом вивозу його евакуатором. А буду чекати понеділка, щоб розібратися у даній справі. Тому, що сума боргу не співрозмірна з арештом на авто і трикімнатну квартиру влаником яких я являюсь. А за послуги евакуатора мені доведеться заплатити суму у розмірі близько 1000 грн. + за кожен день простою на штрафмайданчику. І ще раз попросив залишити авто у спеціально відведеній стоянці на стаціонарному посту до ранку, щоб я міг вирішити питання про борг у розмірі 157 грн. У відповідь я почув погрози від інспекторів ДАІ, що якщо я не віддам своє авто евакуаторщикам, то на стоянці посту з ним щось станеться. Після даних погроз я вирішив залишитись ночувати у авто на стаціонарному посту ДАІ. Згодом евакутаторщики забрали інше авто і поїхали. Я провів ніч у власному авто на стоянці стаціонарного посту ДАІ. У понеділок для пришвидшення скасування рішення про арешт мої рідні заплатили 157 грн. І вислали мені електронною поштою копію постанови про скасування, яку я зміг роздрукувати на заправці, яка знаходиться поруч з постом. Після пред"явлення працівникам ДАІ копій документів про скасування арешту на рухоме майно я поїхав додому.

Загалом час мого перебування на стаціонарному пості ДАІ "Цумань" склав 24 години.

Ось тепер я думаю, що робити, бо варіантів є багато. Може хтось мав подібну ситуацію, або підкаже як правильно далі юридично діяти прошу відгукнутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з позовом Волинської філії ВАТ "Укртелеком" про борг у розмірі 117 (СТО СІМНАДЦЯТЬ )грн. + судові витрати у ромірі 40 (сорок) грн., який виник влітку 2007 році. Абсурдність ситуації була у тому що у жовтні 2006р. дана квартира була продана і з січня 2007 р. я у ній не проживав і був знятий з реєстрації.

Якщо квартира (яку продали) була Ваша, і телефон оформлений на Вас, то ситуація - цілком логічна і зовсім не абсурдна. Кажу так, бо сам був в аналогічній ситуації, присутні були всі складники - телефон-укртелеком-автомобіль ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з позовом Волинської філії ВАТ "Укртелеком" про борг у розмірі 117 (СТО СІМНАДЦЯТЬ )грн. + судові витрати у ромірі 40 (сорок) грн., який виник влітку 2007 році. Абсурдність ситуації була у тому що у жовтні 2006р. дана квартира була продана і з січня 2007 р. я у ній не проживав і був знятий з реєстрації.

Якщо квартира (яку продали) була Ваша, і телефон оформлений на Вас, то ситуація - цілком логічна і зовсім не абсурдна. Кажу так, бо сам був в аналогічній ситуації, присутні були всі складники - телефон-укртелеком-автомобіль ;)

У квартирі яку продали я був співвласник, телефон був оформлений на мене, але ми писали заяву у ВАТ Укртелеком, про розірвання договору у зв"язку зі зміною місця проживання. Крім того борг виник через пів року після продажу квартири і квартал після зняття з реєстрації і зміною місця проживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У відповідь я почув погрози від інспекторів ДАІ, що якщо я не віддам своє авто евакуаторщикам, то на стоянці посту з ним щось станеться.

А ось тут, треба було при них дзвонити в прокуратуру, "гарячу лінію МВС" чи хоча б зробити вигляд - дуже дисциплінує і знімає багато сумнівних вимог...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ми писали заяву у ВАТ Укртелеком, про розірвання договору у зв"язку зі зміною місця проживання.

надіюсь, що у Вас є "вхідний" номер цієї заяви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в інтернеті багато відгуків про даний пост:

В поселке Цумань Киверцовского района Волынской области 7 июня около 8:45 на стационарном посту дорожно-патрульной службы застрелился инспектор Государственной автоинспекции.

https://news.pn/ru/incidents/135042

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в друга теж на цьому ж посту евакуювали авто за дтп, в якому сторони домовились самі розібратися між собою, і інспектор що вів цю справу був про це повідомлений

В результаті пару днів потратив на те, щоб спочатку розібратися з інспектором, який подав у розшук, хоча для цього не було причини, потім щоб оскаржувати оплату евакуатора, бо без цього авто відмовллися віддати зі штрафплощадки, а в догонку іще купу часу і біганини зайняло те, що за час перебування на штрафплощадці повний бензобак успів спорожніти (а 50 літрів дизеля зараз це теж велика сума) . Коли вже почав ходити по кабінетах з юристом, доказами і заявою в прокуратуру, то дивним чином знову паливо з"явилося в баку.

Здогадуюся, що там місце класичне для розводу, і евакуаторщик ділиться з тим постом, щоб вони чимпобільше авто відправляли на штрафмайданчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу, що треба якось слідкувати, чи на твоє майно часом не накладено якийсь арешт за 1 грн. якогось боргу.

Хто підкаже, як перевірити авто на "незаарештованість"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась ну надто абсудна ситуація - позов Укртелекому на суму - просто мізерну. це не банк, у якому машина була в заставі, а отже перебувати в розшуку не може бути - це однозначно.

можете перебувати ви в розшуку, як людина, котра не сплатила позовачу згідно рішення суду, але точно не машина.

тим більше - 2007 рік і 2015 - це просто смішні терміни для юристів- чому всплило щось саме зараз?

можете сміло подавати в суд і на ДАІ і на Укртелеком і на суддю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, як перевірити авто на "незаарештованість"?

Їдеш повз цуманський пост, профіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, як перевірити авто на "незаарештованість"?

Їдеш повз цуманський пост, профіт.

Профіт кому? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, як перевірити авто на "незаарештованість"?

будь-який нотаріус, або в виконавчу сходити можна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, як перевірити авто на "незаарештованість"?

або в виконавчу сходити можна....

Тут тебе і накриють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут тебе і накриють...

так рано чи пізно все-одно "накриють", якщо є за що... якщо сцикотно - велкам до нотаріуса, пару "гривень в касу" і будете знати які гріхи за Вами водяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ми писали заяву у ВАТ Укртелеком, про розірвання договору у зв"язку зі зміною місця проживання.

надіюсь, що у Вас є "вхідний" номер цієї заяви...

нажаль ні. Надто бачато чаму пройшло. Так само я не зберігаю наприклад квитків за проїзд транспортом на якому я їхав 5 років назад :)

суть у тому що Укртелеком фізично не міг мені надавати послуг, за які виник борг, тому, що на момент виникнення боргу квартира вже була не моя, я в ній не проживав і не був приписаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що на момент виникнення боргу квартира вже була не моя, я в ній не проживав і не був приписаний.

це не має значення, поки договір не розірвано у встановленому порядку - за оплату послуг відповідає людина на яку договір, тому я і питав про вхідний номер заяви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що на момент виникнення боргу квартира вже була не моя, я в ній не проживав і не був приписаний.

це не має значення, поки договір не розірвано у встановленому порядку - за оплату послуг відповідає людина на яку договір, тому я і питав про вхідний номер заяви

прочитав договір, який ми заключили з Укртелекомом, коли переїхали на нову квартиру. Договір від квітня 2007 року. Там є пункт 8.4

8.4 Після підписання Договору всі попередні переговори і раніше діючий Договір втрачають силу

Тепер я думаю чи можу я подати в суд на Укртелеком за моральну і матеріальну шкоду. І в прокуратуру за введеня Укртелекомом суду в оману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер я думаю чи можу я подати в суд на Укртелеком за моральну і матеріальну шкоду. І в прокуратуру за введеня Укртелекомом суду в оману

Якщо є час і натхнення - варто було б.

Я би точно судився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нюанс,

час виникнення заборгованості (тобто фактичний місяць чи місяці, які не було оплачено),

якщо вони після укладання нового договору, тоді ви праві, якщо до укладання, тоді ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу скоро за 100 грн. боргу за комуналку будуть кримінал відкривати :_09:

Я Муковоз, а не Ванга.

Луцька міліція надумала відкривати кримінал через борги за компослуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він що відсоткаи матиме за те, що будуть люди сплачувати.

Хоча, спорбують відкрти справу, якийсь розумний адвокат затаскає по судам, і відіб'є своє, із моральними збитками!

там само - 3 коментарі: :)

Коментарі

Нефта5530

14:45 23.07.2015

Хай би займався своєю справою. Купа справ нерозкритих.

Ціквво

15:43 23.07.2015

Була б людина а стаття знайдеться

Жах

16:02 23.07.2015

і як після такого можна бути впевненим у компетентності наших правоохоронців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при купівлі-продажу - як правило нотаріус вимагає мати квитанції з оплатою всіх комунальних платежів на момент продажу. тому все що поза датою продажу квартири - стосується лише нових власників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при купівлі-продажу - як правило нотаріус вимагає мати квитанції з оплатою всіх комунальних платежів на момент продажу. тому все що поза датою продажу квартири - стосується лише нових власників.

Укртелеком і інет провайдери до цього списку не входять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нюанс,

час виникнення заборгованості (тобто фактичний місяць чи місяці, які не було оплачено),

якщо вони після укладання нового договору, тоді ви праві, якщо до укладання, тоді ні.

Новий договір заключили 05.04.2007 р. Борг по номеру за договором який був анульнований виник з квітня по жовтень 2007 року.

Ось сканкопії документів:

16k9fmh.jpg

2yzke91.jpg

iygawj.jpg

Моя порада, якщо у вас є автомобіль, краще не користуватись послугами Укртелекому, бо за 117 грн. ЧУЖОГО боргу у вас можуть заарештувати авто.

якась ну надто абсудна ситуація - позов Укртелекому на суму - просто мізерну. це не банк, у якому машина була в заставі, а отже перебувати в розшуку не може бути - це однозначно.

У розшуку було саме авто, яке у моїй власності. Мене у розшук не подавали. Крім того було накладено арешт на квартиру, власником якої я є. І це все за чужий борг у ромірі 117 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Наразі зробив скаргу на дії праціників ДАІ за допомогою урядової гарячої лінії. І подав в суд на скасування рішення щодо стягнення чужого боргу з мене Укртелекомом.

Ще відео про корупційний бізнес зі штрафмайданчиками:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...