Перейти до змісту

ГБО - чи потрібна реєстрація в ДАІ?


jack74

  

68 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Поїхав я реєструвати...

подивився мені машину і мудаку не сподобався номер кузова, сказав везти до експерта, щоб перевірили номер... НУ ШОНЕБУДЬ!

Поки не виключать людський фактор, то те Мля...ство і буде продовжуватись!

Воно там сидить, морду нажирає, типу щось перевіряє і разом з тим НІ ЗА ЩО НЕ ВІДПОВІДАЄ!

Тобто все залежить тільки від того, чи йому "нравиться/ненравиться", бо "правильно/неправильно" встановлене йому плювати, його ж "ПОТІМ" не стосується, йому цікаво "ВЖЕ" і "ЙОМУ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

регистрировать надо. если гбо не вписано в техпаспорт, это расценивается гайцами как несоответствие типа топлива (как если у вас бензиновый мотор, а в техпаспорте дизель), что тянет за собой 800грн штрафа и постановку на штрафплощадку

А если у меня в техпаспотре нету отметки "Тип топлива" тоесть неуказан даже бензин как быть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если у меня в техпаспотре нету отметки "Тип топлива" тоесть неуказан даже бензин как быть?

им (гайцам) побоку. увидит у тебя редуктор/форсунки/ВЗУ и не увидит в "особливих примiтках" в техпаспорте надпись "встановлено ГБО" - будет рассказывать на штрафплощадку и альтернативные способы этого избежать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Редуктор у мене закритий, я не думаю что вони там будуть дерти та дивитися))

А ще такий варіант якщо я їм скажу я хз шо це таке купив машину там така байда стояла вона непрацює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну то вони тобі гривень так за 100-200 проведуть роз'яснювальний семінар на тему "шототаке" :)

.......

А балон в багажнику теж скажеш "Бля буду, мужики, думав - ЗАПАСКА!" :)

(чи може скажеш "не відкрию, давайте ордер!"? ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А балон у мене стоїть під заднім сидінням і він має плоску форму ну і він теж зашитий )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго всім вечора.

Вирішив зареєструвати Газ в ДАІ, але не знаю як це зробити. Я розпишу все що у мене є а Ви будь-ласка підскажіть від "А до Я" що мені робити і скільки це потяне витрат.

1 Я вже здається третій власник даного авто тобто талон не на мене

2 Газове обладнання вже стояло

3 Документів на встановлення на газ не має і в талоні невписаний Газ

4 Авто зареєстроване у Київському МреВ (Київська реєстрація)

Будь - ласка хто знає опишіть що потрібно зробити щоб я "спокійно спав" Чи потрібно їхати у Київ що переоформляти талон? Ку ди піти у Луцьку?

Дякую всім хто допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, якщо коротко, то без "рєшал" нічого не вийде.

Це я не рекомендую чи рекламую, це я озвучив реаль нашого сьогодення. Нажаль...

---------------

Документи на встановлення (сертифікат) то можна купити там, де займаються встановленням ГБО.

А от те, що ти не власник - конкретна перепона.

В мене генеральне доручення і то мудак залупився, бо, бачиш но, там не вказано, що і переобладнання я можу робити! Продавати можу, переоформляти можу, ставити/знімати з обліку можу, в судах страхових все підписувати можу, а от ПЕРЕОБЛАДНУВАТИ типу не можу! Бо там (в доручені) не написано таке слово - "переобладнання"!

Там же ш (в МРЕО) повний "людський фактор"! Навіть якщо в тебе всі папери в нормі, взагалі нема навіть до чого доколупатися, то в них саме для тебе "база" зависає на комп'ютері саме в той момент... І все, і чекаєш... чекаєш... чекаєш... ЧЕКАЄШ! А повз тебе в кабінет і з кабінету бігають "рєшали", для яких комп не висить...

Або, ще буває, бланки якісь потрібні для тебе закінчуються... І що ти зробиш?! БЛ...ВО!!! Їх там нафіг розганяти треба! Шкода, що Луценку не дали розвернутися по повній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я можу так як мені говорили поїхати в Київ там зняти авто з обліку та у Луцьку поставити?Скільки приблизно коштує сертифікат на Газ? Чи можливо якось зробити ще один талон для ДАІ что у мене газ ?

Дякую за відповіді.

Я коли реєстрував скутер то теж у черзі стояв ціли й день вони то кави то чаю попити ходили. Не підскажеш де зараз Мрео на рівненській кудись перенесли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я можу так як мені говорили поїхати в Київ там зняти авто з обліку та у Луцьку поставити?...

Можеш, якщо прийдеш з власником, або маєш генералку. Але навіщо? Сенс з того який? Зара не має значення, ДЕ зареєстрована машина. Тільки гроші на вітер.
...Скільки приблизно коштує сертифікат на Газ?...
Не скажу, мені дали ті, що і ставили. Візьми будь-яку газету з об'явами, і під'їдь до тих, хто ставить ГБО, вони тобі і скажуть. Тільки під'їдь, бо по телефону сумніваюсь, що отримаєш потрібну тобі відповідь ;)
... Чи можливо якось зробити ще один талон для ДАІ что у мене газ ?...
не зрозумів, про який талон ти запитуєш...
...де зараз Мрео на рівненській кудись перенесли.
На Підгаєцькій. Зразу зліва.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да з власником авто я напевно точно не підійду бо авто стояло на якійсь фірмі в Київі фірма розпалась і її купив пацан ну і він продав мені. Довереності в мене немає так як зараз її і не треба є тільки його розписка що він мен і продав і ніякого діла немає.

Ну на рахунок сертифіката я зрозумів купити можна а далі.......... Менти небудуть вимагати власника автівки коли я буду реєструвати ?

І ще одне мені потрібно їхати до столиці чи можна у Луцьку все зробити?

Після реєстраці ї мені видидуть якийсь документ чи просто пропишуть в техталоні Газ.

Скільки часу займе реєстрація?

Ви мене вибачте за те що я Вас можливо достав але тільки Ви мені допомагаєте )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та чим там я тобі допомагаю :)

Їдь до МРЕО, лови за штанину якогось з "рєшал", бо інакше нічого не зробиш.

Без власника і без генерального доручення ти ніхто по відношенню до машини. Тобі просто дали покататись. Ти просто маєш право КЕРУВАТИ, і не більше!

Мені реєстрація обійшлася в більше півтори штуки, а в твому випадку я навіть не знаю, чи взагалі хтось візьметься... Може простіше їздити собі, і возити в правах сотню...

Якщо в тебе редуктор не біля самого номера кузова, то є надія, що може й не помітять... замаскуй може чим...

До речі, без генерального доручення у випадку ДТП ти навіть не зможеш нічого отримати від страхової того, хто тебе, не дай Бог, влупить (маю на увазі відшкодування по ОСЦПВ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, без доверенности машину с учёта не снимешь. либо писать левую, либо искать владельца (того, на кого техпаспорт), либо пытаться как-то его (владельца) заменить $$$.

снять с учёта- вписать газ-поставить на учёт можно в Луцке. никаких сертификатов в мрео не выдают, будет записть в техпаспорте

документы на ГБО 200-300грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, те що Ви написали 200-300 грн це що? це вартість щоб мені вписати в талон? Але ме н і ніхто талон вскривати небуде так як він не на мене я так розумію

Мені потрібно так щоб я спокійно їздив і нікому нічого не був винен

Редуктор стоєть майже біля передньої фари він закритий обшивкою від дверей )) тобто його невидно. Балон також схований за спинкою заднього сидіння і закритий металевою пластиною та також зашитий обшивкою, залишається одна проблема це запах спаленого газу з цим вже ніяк вони кажуть нюх добрий мають на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, те що Ви написали 200-300 грн це що? це вартість щоб мені вписати в талон? Але ме н і ніхто талон вскривати небуде так як він не на мене я так розумію...

це він написав, певно, вартість того сертифікату, що видає СТО після встановлення ГБО.

А в скільки може обійтися "в талон вписати" - читай моє повідомлення вище ;)

...Мені реєстрація обійшлася в більше півтори штуки...

І в техпаспорт зара нічого не вписують, зара його замінюють на пластиковий з проштампованою відміткою про ГБО.

...Мені потрібно так щоб я спокійно їздив і нікому нічого не був винен...
ДАЙці завжди переконані, що ми всі в них в неоплатному боргу :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені все зрозуміло несвітить мені замінити техпаспотр з Газом так як талон не на мене а власник чорт його знає хто такий може його вже і немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в тебе нічого не видно під капотом - посилай їх нафіг!

Хай собі нюхають вихлоп. Запитаєш, чи сертифікований в них їхній "нюхальний прилад" :)

Ритися в машині вони не мають права, тобто редуктор і балон не бачать. А інакше вони не можуть визначити, що в тебе газ. Тобто фактично не мають права писати протокол по переобладнанню. А якщо він доковиряється до шланга, який подає газ в двигун, то візьми і напиши на тому шлангу "БЕНЗОпровід" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да посилай в мене вже бу ли з ними справи тільки з мопедом якось нехочеться більше :) а він що неможе залізти під обшивку і нащупати редуктор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а він що неможе залізти під обшивку...

я підкорегував своє попереднє повідомлення. Якраз дав відповідь наперед :)

...Ритися в машині вони не мають права, тобто редуктор і балон не бачать. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Хай собі нюхають вихлоп. Запитаєш, чи сертифікований в них їхній "нюхальний прилад" :)

...

трошки заофтоплю на цю тему :)

Колись товариш виписався з тублікарні, але ще приймав купу ліків... Ну і якось зупиняє його ДАЙець, задає, як завжди, якісь тупі запитання, і внюхується в відповіді :) Далі стандартне запитання "Не вживали?", і знову тиче носа до обличчя товариша, втягуючи ніздрями твою відповідь.

"А ну дихніть"

"Точно нічого не вживали?!"

"А може все ж було?!"

... Врешті-решт товариш йому каже "Да яке ВЖИВАВ?!! Я тільки з ТУБлікарні виписався! Ще, он, на таблетках досі сиджу!!!"

Далі треба було бачити "нюхальний прилад" того ДАЙця :D

Певно, з тих пір він ніколи більше так ним не користувався :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, про запах вихлопу... Можеш їм це пояснити тим, що ти (типу ;) ) доливаєш в бензин газолін. От і запах.

Для інформації: газолін - це смердюча рідина, що лишається в балонах (побутових особливо) після використання газу. Якщо її доливати до 76-го, наприклад, бензину, то можна тим самим підняти октанове число того бензину, і двигун вже не буде детонувати. Іншими словами ти з 76-го (чи 80-го) бензину зробиш 92-й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну завтра вихідний закрию все добре щоб ніхто нічого небачив 100% +100 грн в карман і буду кататися, а там побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднізакрив все газове обладнання так что його невидно

1 Зашив в багажнику кожою там де балон

2 зашив також кожою підкапотом від правого стакана до лівого вийшло даже красиво)

3 Придумав варіант, коли будуть зупиняти менти натискаю кнопку перехід в бензин і за 2 секавто на бензині і запах газу пропадає відразу, так як закачало бензин то з вихлопа іде різкий запах мого 92 бензина )))

Як думаєте пройде таке ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...