Перейти до змісту

Grekus

Power users
 • Кількість зміста

  1 438
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Grekus last won the day on Вересень 2 2017

Grekus had the most liked content!

Репутація громади

752 Професор

Про Grekus

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 17.09.1981

Контакты

 • Сайт
  http://zapravka.lutsk.ua
 • ICQ
  609753100

Информация

 • Интересы
  Робота: Заправка картриджів до лазерних принтерів. Ремонт оргтехніки. Перепрошивка принтерів.
  Хобі: Рибалка.

Останні відвідувачі профілю

13 188 перелядів профілю
 1. Grekus

  Рибалка на р.Стир

  0, не зли маньяка він адмін. а звітів нема бо він ще не созрел. всеж запрет. п.с. на стиру він не ловить. він ловить тільки за гроші. на платних. шоб ніцкого не ібло скікі він забере а скіко випустить. заплатив шо хоче те і робить. Я не прав.
 2. Grekus

  Рибалка на р.Стир

  Я створив цю тему не для обсирання один одного, а про звіти про рибалку. Вибачте, Можна по темі. Або звіти, або не обсирайте інших бо на борді скоро ніхто не про шо писати не буде. Робіть висновки..
 3. Grekus

  Рибалка на р.Стир

  А хочете Анегдот. Вибачте на перед за хамство. Хлопчик питає дівчинку. Як тебе звати. ІДИ НАХЕР, каже дівчинка. хлопчик питає. так ти немка???
 4. Grekus

  Рибалка на р.Стир

  Глубина різна, бажано в латаття або за. Може бути від метра до 2.5м. А де логіка випускати окуня в якого ти кішкі витягнув бо гачка витягував. Багато вас розумних розвелось. Не хочеться дискусію про мого кота вести голодний він чи ні. Я його не питаю де він по 3 дня совається.
 5. Grekus

  Рибалка на р.Стир

  Перший виїзд на рибалку в цьому році. Підьом в 04:30 і вперед на стариці Стиру. Приїхав ще темно. Поки розмотався вже посіріло. Першим і другим були окунці. Один котові другий на тараньку. Третя покльовка, і танці кілька хвилин. Такогоще не ловив. Там точно за 2. Вага дома. Адреналіну повні чоботи. Удочка тонка карбонка 4м. як Хантер. Поводок 0,16 наживка червоний черв'як. Фрікцион співав, а серце тьохкало. Довго не міг підняти побачити хто там. Сиджу рибачу дальше. Відходжу потихеньку. Ще зловив одного окунця котові. Та в 9:00 піднявся вітер. я зібрався додому. Зважування дома показало 2.175. мій торішній рекорд 1.300 побито.
 6. Grekus

  Фотозвіти з рибалки

  Завтра планую чкурнути на Хрінники. От і думаю вискочу на Прилуцьк перевіру нового бура 110 мм. від Айдабур. Сверлить клас. Кілька окунців зловив котові.
 7. Grekus

  Фотозвіти з рибалки

  А якже заборона плавати на зимувальних ямах. В Млинові ж ганяють. чи я щось пропустив.
 8. Слу́ква, або вальдшне́п — птах ряду сивкоподібних, родини баранцевих. Дякую за назву. але відредагуйте своє повідомлення видаліть зайві фото крім птаха.
 9. Був в Кульчині за заводом в Панському лісі понад Стиром. Назбирав 2 відра рудовок, можна було б і більше но треба було їхати. Брав маленькі. великі пропускав. Бачив пташку. Доречі шо за птах?. І кілька вужів. Їздив на мотоциклі по маленьких стежках та зупинявся де бачив гриби.
 10. Був в Макаревичах. перед журавичами. заїхали далеко повимазував машину страх. після грибів ще їздив на мийку.
 11. Побив свій рекорд 52 білих, ну і відро польських. На маслюки навіть не дивився.
 12. Grekus

  с.Новостав Луцький р-н.

  Пів дня 100 день 200 ніч 200 зранку приїхав тільки я і ще дві машини були на ніч. Зловив на волос наживка горох.
 13. Grekus

  с.Новостав Луцький р-н.

  Давно збирався, ніяк не виходило. Був сьогодні з 5.30 до 11.00. Ангеліна зловила карася на 250 грам я на 200 та кілька котові мелюзгі на червяк. І вже коли почали збиратись і тут паравоз. По березі він загнав мене в сторону на 100 метрів. Тримав з затянутим фрікционом, шо б в корчі не пішов. Сусідній рибачок поміг посадити в підсак. І того 4.7 кг.
×