Grekus

Power users
 • Кількість зміста

  1 406
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Grekus last won the day on Червень 3

Grekus had the most liked content!

Репутація громади

626 Професор

Про Grekus

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 17.09.1981

Контакты

 • Сайт
  http://zapravka.lutsk.ua
 • ICQ
  609753100

Информация

 • Интересы
  Робота: Заправка картриджів до лазерних принтерів. Ремонт оргтехніки. Перепрошивка принтерів.
  Хобі: Рибалка.

Останні відвідувачі профілю

12 704 перелядів профілю
 1. Щось давненько не коптив рибку. Накриваєм на стіл. Будем вечеряти.
 2. Ну не можу до вечора чекати. Смажена Линина. Власно піймана, чищена та приготовлена. Без ГМО.
 3. По Линку мій трофей 1.34 кг. Зловлений на р.Стир.
 4. Був сьогодні на стариці в Жидичині. Но рибалка почалась ще вчора. Ждав темноти щоб зловити кілька русалів. З великим трудом 10 шт. вполював. Навів будильник на 4 ранку. І так неділя зазвенів будильник, 10 хвилин на збори, 10 хв. на дорогу. Ранок 4.30 тільки закинув третю вудку, як на першу стрімко повело, думав щука чи окунь. Бо линок любить погратись. І от підсічка, а підсак біля машини, кілька секунд і він біля берега. Засікся класно, взяв рукою, а сердечко тьохкає. Получив адреналіну. Перший в цьому році, за 3 рибалки на линка. І поки мій рекорд потянув на 1.34 кг. Потіп ще до 5:30 ще 2 щучкі та 2 окунця. До 7:30 просидів, да нє тупо втикав в поплавкі. Вирішив нарвати лепехі і в 8.00 поїхав додому. Давно Стир не радував мене таким уловом. Всіх з наступаючим святом Трійці.
 5. Мій перший дикій сазан, вага 3 кг. Зловлений на р.Стир в Кульчині за заводом. Навіть не памятаю скільки мені тоді було років.
 6. Потрібно оновити сайт зроблений на Джумла (Joomla) до останньої версії. Дуже цікавить. Всі пропозиції в ПЛ.
 7. А ви на підоконніку ще пошукайте. 4 кота в кімнаті. А вам слабо.
 8. А в суботу 29 числа на відкриття було зі слів власника 69 чоловік. Ото зробили рекламу якшо клювало, то і мусив від навали рибацюг гратись водою. Ато гроші довго перещитувати.
 9. Хто бував між Кульчином і Жидичином то знає шо біля мотоцикла 5 метрів в мене за спиною є столик з мангалом. Куми пили в кадр на влізли. Та чого я перед вами виправдовуюсь. Розвели балаган.
 10. Не факт шо я був сам?? Куда за штрафом підїхати::
 11. Ніхто нічого не пише. Як будто всі бухали 4 дні на вихідних. Їздив і я на сома в перериві коли тіпа не бухав як всі. Ловив 3 години. Наживка русальнік та верховодка на живця. Ловив но не зловив. Так як штангу 500 кг. піднімав но не підняв. Всім хто на морозі, і тим хто шифрується, бажаю не кашляти. Ну і гарного всім настрою.
 12. Також маю трьох: хлопець, дівчина, хлопець. Я хочу ще, дружина майже не проти. Но поки літають над нами і гудуть то нічого не виходить. Навіть кури перестали нестись.
 13. Смахує на на дозуюче лезо яке чистить магнітний вал.