Перейти до змісту

громадянин VS система


StatusQuo

Рекомендовані повідомлення

І подав в суд на скасування рішення щодо стягнення чужого боргу з мене Укртелекомом.

Оце правильно. Тримайте нас в курсі справ. Думаю, всім буде цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прийшла відповідь з ДАІ про те що мій ТЗ було доставлено на штрафмайданчик по вул. Ківерцівській, 34. Хоча фактично я з авто добу перебував на посту ДАІ "Цумань" і звідти поїхав своїм ходом, тому що авто зняли з розшуку за поданням виконавчої служби.

Доречі я не перший, хто попадає в таку ситуацію за чужі борги або помилки. При чому, про те що накладено арешт на авто ніхто не отримував і взнають про це на стаціонарному посту ДАІ, як і я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні відбулося судове засідання про скасування судового наказу на користь Укртелекому від 2007 року. Засідання вів той самий суддя, що й у 2007 році. На засіданні також був присутній представник від Укртелекому, яка подала заперечення на мою заяву про скасування і переконувала, що я мав сплатити борг, навітьякщо я не мав жодного відношення до квартири за адресою якої виник борг.

Моя заява про скасування рішення про стягнення на користь Укртелекому задоволена. На мою думку рішеня суду є об"єктивне і відповідає нормам закону і моралі.

З виконавцем судитись вважаю недоцільним, так як він виконував рішення суду.

Ще хочу взнати в ДАІ чи в них є до мене якісь притензії. Якщо є то я буду розбиратись з ними у площині закону. Якщо ж ні, то всю цю справу можна буде вважати закритою. Окрім витраченої купи часу, нервів і грошей. І не тільки моїх, а ще і суду, виконавчої служби і ДАІ, швидкої допомоги. І все це через халантне ставлення до своєї роботи працівників Укртелекому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й добром для вас закінчилось, якщо Укртелеком не подасть на апеляцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо Укртелеком не подасть на апеляцію.

Заради такої суми?

А чоловік молодець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшла відповідь від ДАІ. Написали, що нарахування коштів не здійснювалося, так як транспортний засіб не був доставлений на штрафмайданчик.

Про моральне відшодування в суд подавати не буду. Побережу свій час і нерви. Апеляцію Укртелеком не подасть, тому що це адмін справа, там рішення було остаточне і оскарженню не підлягає.

Невже в нас в державі, щось таки міняється на краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...