Serpent

Power users
 • Кількість зміста

  1 939
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Serpent last won the day on Квітень 18 2013

Serpent had the most liked content!

Репутація громади

646 Професор

Про Serpent

 • Ранг
  Restless Heart
 • День народження 20.05.1981

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

12 581 перелядів профілю
 1. Я так від пива відвик. Не пив пару місяців, і тепер навіть і не тягне. А раніше любив кілька разів на тиждень відірватися під пивко із рибкою або кальмарами. Із цукром звичайно важче, чай зелений п'ю без цукру, але інколи все ж хочеться якогось печива, чи цукерочку, чи тортик. Головне не зловживати, я вважаю, а трохи інколи для настрою щось солодке можна.
 2. TL-WR340G i TL-WR340GD - це, швидше за все, однакові моделі, бо в ТП-Лінків буква "D" в назві означає "Detachable", тобто зйомна антенна, в ній і різниця. Для впевненості ще можна порівняти, чи співпадають прошивки цих моделей. Але все одно треба дивитися ще й версію роутера, в різних версіях буває різне залізо, а WRT існує не для всіх версій.
 3. В описі MSi GTX1060 mini, а на фото коробка від Gigabyte. То все ж таки який виробник карти?
 4. А оце дивно, вроді по стандарту форми "Поліція" повинно бути написано державною мовою. Може це американські копи приїжджали для обміну досвідом, і все таке? А по приїзду запитали: "Де у вас тут доллари можна поміняти на гривні?", ну а наші поліцаї "Шо такоє, каренсі ексчейнж? А шо воно таке? Петро, ти тіпа шарив у школі англійську, переклади. А, то їм бакси здати? Так ноу проублем, амерікан френдз, ща з'їздимо поміняєм скільки треба, а заодно і подивитеся на наше відпрацювання затримання порушників по Ст. 162 КУпАП Порушення правил про валютні операції". )))
 5. Аналогічно. За гарячу була переплата біля 3,000, тепер лишилося 54 грн на рахунку. Всі інші кошти зникли в невідомому напрямку. Напевно, тут пояснення.
 6. Ну, я би так категорично не заявляв. Якби машину оглядала людина далека від автосправи, то швидше за все так і було би. Ну а для профі вистачить пари хвилин, щоби визначити, що автомобіль битий, куди саме, наскільки сильно, і що з ним робили. І ніяка імітація заводського точкового зварювання та інші фокуси не пройдуть. 1в1 "як на заводі" автомобіль відреставрувати не-мож-ли-во навіть на офіційному сервісі, я вже мовчу про гараж. Подивіться на Youtube Максима Шелкова, імхо, найкращий канал на цю тему.
 7. Тепер зустрічайте його на авторинку "не битий не фарбований, жінка їздила двічі на місяць в салон краси". )))
 8. Ключове слово "до -50%". Магазин може виставити знижку навіть -1%, і це не буде обманом споживача, бо як -1%, так і -30%, і -49% - всі ці знижки є "до -50%", як і було обіцяно магазином у рекламі. Так що з юридичної точки зору ніякого обману покупця зі сторони продавця немає, в службі захисту споживачів із такими претензіями вас просто пошлють. Чистий маркетинг, хоча і якось не по людськи, тут згоден. Але такий світ.
 9. @alexvvv що я сказав смішного? Віддати 400грн за скальп відяхи ціною 950грн - це економічно недоцільно. Причому гарантії, що чіп не відвалиться навіть після скальпу все одно немає, він відвалиться по любому, просто пропрацює відяха трохи довше. Так що я би юзав її як є скільки Бог їй відміряв. А ще краще продав би і взяв щось холодніше.
 10. Морочитися зі скальпом цього динозавра? Та ну. На стоковому охолодженні для цієї відяхи під навантаженням 85-90 С - це норма. Була в мене така, при чому Gigabyte із хорошим охолодженням на 3 вентилятори Windforce 3x. Розігрівалася під навантаженням до 80гр. Пропрацювала 5 років, а потім відвалився чіп. Хоча для свого часу карта була непогана.
 11. Чиста правда. Вже не від одного емігранта чув, що від наших треба триматися якнайдалі, це тільки так здається, що вроді свої люди, а свій свого повинен зрозуміти і допомогти. Фіг там. В більшості випадків "наш" буде думати, як би тебе "кинути" або розкрутити на якомога більше грошей, на відміну від американця або німця, які переважно грають по правилах. Яскравий приклад того, як "працюють" наші. @Waver , розкажи про перевезення траками небезпечних вантажів (горючих, вибухонебезпечних, отруйних речовин, та ін. HAZMAT). Якщо не помиляюся, для цього потрібно мати окрему ліцензію? І як такі перевезення оплачуються в порівнянні зі звичайними вантажами, вигідно возити чи ні?
 12. Якщо купувати на стадії котловану за 19к, а після здачі продавати за 22-23к, то вірю. Але тут є певні нюанси. Від стадії котловану до повної здачі будинку проходить приблизно 1,5-2 роки. Враховуємо те, що до цього моменту ціна за м² в $ падала на 5-10% за рік, додаємо інфляцію і постійний психологічний тиск, що від будь якого форс мажору доллар знову полетить за хмари і купівельна спроможність населення різко впаде, ну або будівництво тупо зупиниться ("Егоїсту" - привіт). І в кінці кінців виходить, що бізнес цей не такий вже і прибутковий, бо 19к зараз і 23к через 2 роки - це будуть приблизно однакові гроші, а ризиків добуя і трошки. Це вже не старі-добрі часи Ющенка, коли в 2005р. можна було взяти в Києві однушку за $70к, а вже через рік, у 2006, швидко і без проблем впарити її за $90-100к. Зараз такі фокуси не проходять.
 13. До 2007 р. так і було. Кредити видавали навіть бомжам під чесне слово, і купивши квартиру вже через рік можна було її легко продати із непоганим наваром. А зараз ситуація протилежна, ринок у глибокій @опі стагнації, і вже котрий рік просідає навіть ціна в долларах, і дна поки не видно. Така фігня буде творитися аж поки народ не побачить світло в кінці тунелю, напр. закінчення війни на Сході, відновлення кредитування (це основний момент) або значного зростання добробуту населення. Ну не буде ніякий інвестор при здоровому глузді інвестувати в житло на спадаючому ринку без ознак перелому тренду, ще й із ризиками що завтра в твою інвестицію прилетить ракета і адьйос, а народ без кредитування із зарплатою $250 буде збирати на житло до китайської паски.
 14. Це швидше свідчення того, що ЛПЗ все ж залишається не надто популярним районом для проживання, і квартири в даному ЖК продаються гірше, ніж очікував забудовник. Впринципі і не дивно, недавно 3к без ремонту в панельці по Бенделіані продавали за $20k і черга не стояла.
 15. Бо ти переборов у собі жадібність, скористався сірою речовиною, проаналізував усі факти - і в результаті прийняв правильне рішення, яке вберегло твій гаманець від попадалова на гроші, а зад - від купи геморою. І на це здатна абсолютно кожна людина, не потрібно бути Вангою. Просто річ у тому, що ми, як казав герой Абдулова у відомому фільмі, є Я іще би додав, неляканих і жадібних. Наші люди лізли у МММ-201х, Хелікс і MMCIS навіть після того, як їх батьки втрачали у таких же пірамідах гроші у 90-х. Купували квартири у "Еліта-Центр", хоча мозок мав би сказати: "не може забудовник продавати квартири за набагато нижчою ціною, ніж ринкова, це просто економічно невигідно для нього", але @опа вперто вірила у дива. Та й просто якщо глянути на той "Егоїст", ну не треба бути професійним будівельником, щоби побачити, що відстані по нормах між будинками не дотримано, Егоїст просто впритул затиснутий між будинком по Соборності 20 і зупинкою, ні про які ДБНи і мова не іде. Земельку за сприяння колишнього мера виділили, дозволи "порішали", і вперед заробляти бабло. Особисто я би в такому будинку не жив би просто з принципу. Але принципи у різних людей різні, і за все в житті потрібно платити. В тому числі і за жадібність і тупість. Людям, які купували квартири в Егоїсті абсолютно по барабану на проблеми жильців Соборності 20, чий будинок (в тому числі і) через Егоїста може повторити долю будинку на Рівненській. Чому тоді я повинен шкодувати "егоїстів"?