Перейти до змісту

Serpent

Power users
 • Кількість зміста

  2 060
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Serpent last won the day on Квітень 18 2013

Serpent had the most liked content!

Репутація громади

813 Професор

Про Serpent

 • Ранг
  Restless Heart

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

13 046 перелядів профілю
 1. Так, протягом періоду дії субсидії невикористані кошти акумулюються на рахунку, при припиненні надання субсидії - списуються (це з власного досвіду, Луцьктепло і Водоканал списують кошти, Волиньгаз переплату залишає, а Обленерго я не в курсі).
 2. За таких умов - ніяк. Та й навіщо вам розподіляти субсидію між лічильниками, якщо вона не повністю перекриває споживання? Якби, напр., субсидія на воду у вас була 300грн, а споживали ви води щомісяця на 100грн. Тоді 200 грн зекономленої субсидії акумулювалися би у вас на рахунку "Луцьктепла" (або Водоканалу, дивлячись яка вода). І коли сума акумульованих коштів дійшла би певної межі (не в курсі точно скільки), тоді в komunal.lutsk.ua сам запропонував би вам платити за "А" лічильник з основного рахунку (де переплата) по вищеописаній мною в попередньому пості схемі (див. скріншот Saddy).
 3. Через komunal.lutsk.ua (і через Privat24). Якщо на рахунку є достатня переплата коштів нарахованих по субсидії, то по "А"-лічильнику в них за 1 куб нараховується до оплати 1 копійка (як на скріншоті Saddy), а потім в кінці місяця за рахунок коштів по субсидії з основного рахунку знімається повна сума.
 4. Вибираємо і"мя

  Якщо в майбутньому дасть Бог і виїде на ПМЖ в нормальну країну Європи або США, то все буде набагато простіше, бо там немає культу "по батькові", тільки ім'я та прізвище. Оце наше "по батькові" взагалі харить. В мене пам'ять на лиця та імена нових людей і так погана, а тут ще й невідомо якого буя я повинен пам'ятати ім'я чийогось батька і весь час його повторювати. Нахіба воно треба?
 5. А якщо уважно прочитати? В этой реке течение было очень слабое. Они вырыли систему каналов и установили на них шлюзы, чтобы усилить течение, причем в нужную им сторону.
 6. Думаю, сусіди по каналізаційному стояку, будуть дуже раді. Кілька років тому в нашому будинку сусіди-дебіли на верхньому поверсі чавили сік із яблук, а жом викинули в унітаз. В результаті мешканці квартири на 1 поверсі отримали виверження унітазного вулкану і кілька годин феєричного дійства по прочистці стояка.
 7. У когось вийшло додати в укрбіллінг другий лічильник води? Перший додав, а другий (той же особовий рахунок, тільки з "А" в кінці) ну ніяк, вже які тільки варіанти не пробував.
 8. Дуже здивувався, побачивши, хто на 3 місці. Ср@ний Волвест, із його вічно бруднимим НашКраями із гнилими овочами/фруктами і тотальною прострочкою? WTF? А Фуршет щось сильно здав. https://rau.ua/ekonomika/top-10-produktovyh-setej-3/
 9. Та все там дозволено. І навіть трапляються цікаві випадки: Police: Man, 23, fatally shot while trying to rob 58-year-old in Austin Коротко: 23-річний "да реал ніга" на ім'я Шакіл Гейлс гоп-стопнув 58-річного дядька (очевидно білого), наставивши на нього пістолет і почав вимагати різні матеріальні ништяки типу айфона, бабло, і проїзний на метро. Дядькові це дуже не сподобалось, а оскільки він мав дозвіл на приховане носіння зброї, а головне, і саму зброю із собою, то він просто витягнув свого пістолета, і застрілив ідучого до успіху бро. Не гуманно, зате по справедливості, я вважаю. А от братани Шакіла іншої думки, один із них внизу на фото: (напис: жодна мати не повинна хвилюватися за життя свого сина кожного разу як він грабує магазин)
 10. За кого голосувати

  Так за кого голосувати ???
 11. Із 15.02.2018 тариф "Дзвінки всім" подорожчає із 40 до 50грн/міс (стане 75хв на інші номери, а можливість підключення РБА з 07.02.2017 закриють). Тому зараз краще перейти з нього на Оптимальний Смартфон S. Дзвінків на інші номери там 80хв, 3Гб інтернету, а ціна - ті ж 50грн. Тільки поспішайте, бо з 08.02.2018 перехід на нього буде закрито.
 12. Якщо заходити через американський VPN, то картинка наступна:
 13. обережно ОЛХ

  https://help.olx.ua/hc/uk/articles/206716079-У-яких-рубриках-діють-ліміти-
 14. Приватый мед. центр

  Щось більшість відгуків тільки про "Благомед". А як на рахунок "Оксфорд-Медікал" на Винниченка? Конкретно цікавлять ЛОР і уролог.
×