Serpent

Power users
 • Кількість зміста

  1 862
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Serpent last won the day on Квітень 18 2013

Serpent had the most liked content!

Репутація громади

511 Професор

Про Serpent

 • Ранг
  Restless Heart
 • День народження 20.05.1981

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

12 290 перелядів профілю
 1. Я не юрист, тому скористувався Гуглом. Здивований... Можливо MC під словом "Наклеп" розуміє "НАКЛЕПати по морді", тоді стаття цілком підходить.
 2. Тобто ви стверджуєте, що я не правий і Привокзальний район забудований переважно не хрущовками? А чим, елітним житлом? Звичайні типові "хрущі", квартири в яких видавалися "будівникам комунізму" абсолютно безкоштовно, за що їх нащадки тепер вельми вдячні, отримавши можливість тулити неліквід втридорога. Навскидку погуглив, ось стаття про Луцьк і проспект Грушевського, автор підтверджує мою думку: https://www.volynnews.com/news/society/lutsk-budennyy-prospekt-prezydenta-hrushevskoho/ А Вас то чому так турбує моя нелюбов до "хрущів"? У вас же не хрущовка, так що вроді як немає причин хвилюватися.
 3. Я знав, що колись настане той день, коли ми всі пересядемо на "Мерседеси".
 4. Це ті самі 5 лямів, що висять у повітрі ще з 2015 року, чи вже інші 5 лямів? А скоро будуть наступні 5 лямів? І ще, був обіцяний річний звіт і місячник питань-відповідей, можна ссилочку на нього, а то хотілося б почитати, але не можу знайти.
 5. Трохи не так. Після смерті Романюка депутати міськради повинні були зняти з нього повноваження. Тільки тоді в.о. буде визнана юридично і зможе приступити до виконання своїх обов'язків. А поки цього не сталося - Романюк по законодавству є чинним мером м. Луцьк. Хоча і мертвим. Але цей процес штучно затягувався, і вчора ми побачили, з якою метою все це робилося - припинити повноваження секретаря міськради для запобігання отримання нею посади в.о. Многоходовочка, причому поки що не закінчена. Далі буде.
 6. Це де на ОЛХ такі ціни? Мінімум на оригінальні Х7, що я знайшов, то від 250 грн і вище.
 7. Та запросто. Якщо дули чимось типу пилососу - то статика могла пробити легко.
 8. Райони різні, але з точки зору географічного розташування та інфраструктури мені вони підходять. І до того ж, у Привокзальному більшість хрущівок, але не всі. Є і більш-менш нормальні 9-поверхівки від 80-х років і до новобудов. Я намагаюся розглянути всі варіанти, спочатку дійсно дивився на хрущівки, але чим далі тим більше впевнювався, що ціну на них ломлять в переважній більшості випадків абсолютно неадекватну. Чому так - пробую розібратися, але логіка ціноутворення мені до цих пір так і не зрозуміла. Зараз вже "хрущі" фактично не розглядаю, зустрічаються набагато цікавіші варіанти як по ціні, так і по якості.
 9. Дякую, кеп. Я в курсі, а назвав його так бо цей будинок було збудовано приблизно у 60-х чи 70-х роках, тоді ж коли велася повномасштабна забудова Привокзального району 5-поверховими хрущівками. Так що він їх ровесник, можна сказати. Я в курсі, що одна із причин обвалу - це перепланування і знесення несучої стіни. Але і низька якість будівництва теж зіграла свою роль. І якщо інші хрущі не повторюють його долю - то це тільки питання часу. Зараз в Москві йде державна програма по зносу старих хрущівок і будівництві на їх місці нових багатоповерхівок. Чому? Тому що хрущівки будувалися як тимчасове житло, їх нормативний строк служби - 50 років, він може бути продовжений за умови капітального ремонту будинку, але в нас його ніхто не робить. Неважко порахувати, що ресурс привокзальних "хрущів" вже давно вичерпаний, і тримаються вони лише на чесному слові та запасу міцності, який далеко не вічний, і у кожного будинку різний, тут як пощастить. В Україні ж грошей на оновлення житлового фонду немає, от і будуть ті "хрущі" стояти, поки не почнуть масово сипатися. Я просто зараз шукаю варіанти саме у цьому районі Привокзальний/Перемоги/33-й, передивився вже кілька десятків, і хоч вбий не розумію, чому продавці старих вбитих "хрущів" без ремонту на останніх поверхах у Привокзальному районі ломлять ціни 500$/кв.м. і більше. І теж повторюють як мантру "тихий район, гарне місцерозташування, порядні сусіди". А те що ця квартира продасться - то і не сумніваюся, але далеко не за ту ціну, яка вказана у першому повідомлення.
 10. 1) Торг - у моєму розумінні, це невеликий рух ціни з метою її коригування у прийнятну сторону. Тут же ціна завищена як мінімум у 1,5 рази. 35кв. - це площа 1к квартири, яких зараз у хрущах типу цього повно за 15-16к. Ще й перший або останній поверх. 2) Ну ОК, аргумент приймається, хоча нічого особливого в плані ремонту я тут не побачив, так собі, звичайний ремонт економ-класу. Для обґрунтовування такої ціни - цього замало. 3) Ви би хотіли жити у будинку, у якого з кожним роком збільшуються шанси повторити долю "хруща" із Рівненської? Досить дивне бажання. Придбати для здачі в оренду я ще розумію, але жити там - це потрібно бути мазохістом. Та й продати це житло через трохи років буде вкрай проблематично, хіба за безцінь.
 11. Поясніть мені одну річ. Новобудови зараз пропонують по 400-450$/кв.м. Який смисл купувати квартиру у старезному будинку, нормативний строк експлуатації якого вже минув, по ціні у майже 600$/кв.м?
 12. Це відколи таке нововведення? Завжди було так: Про захист прав споживачів
 13. Водафон редиски, з 03.03.2017 закривають мій улюблений Супер МТС Команда 3D. Ось і кінець ери повністю халявних тарифів у наших операторів.