Перейти до змісту

Serpent

Power users
 • Кількість зміста

  2 001
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Serpent last won the day on Квітень 18 2013

Serpent had the most liked content!

Репутація громади

743 Професор

Про Serpent

 • Ранг
  Restless Heart

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

12 814 перелядів профілю
 1. Для тих, хто купує на ОЛХ - знижка, і квартира вже коштує 12,500 у.о. Ну а для тих, хто бажає купити цю ж квартиру через агенство "Ріелт-Сервіс" - ціна - 12.900$ Ітого, на продажі найдешевшої "однушки" агент зашибає 400$ (а лохів-покупців він буде запевняти, що для них продаж без комісії, її платить продавець. Ога, ога, віримо. ). А декому за ці гроші 2 місяці на заводі вкалувати. Ех, не на того я вчився.
 2. Не 300, а 360. З 13 жовтня Просто Супер Український "покращили".
 3. При всьому бажанні, йому по закону не можна стати президентом. Ходять чутки, що на цю роль готують... Вакарчука.
 4. Ізраїль - досить специфічна країна, і не кожен (навіть порохобот) захоче туди виїхати.
 5. О, рідна школа. 11 років від дзвінка до дзвінка "відмотав". Стільки років пройшло - а майже нічого не змінилося, ніби час зупинився. Але напевно, "справжні патріоти" цей захід не відвідають, бо то ж "Палиця гроші відмиває".
 6. Причина не тільки в бурштині. Просто у Луцьку з давніх-давен процвітає своя будівельна мафія, яка не пускає на цей ринок конкурентів. Тому космічних будівель, як у Рівному, нам ще довго не бачити (будуть і далі клепати дешеві типові проекти-"коробки").
 7. На ній написано "сумісна із вимикачем з діодною підсвіткою". Тобто вона не "моргає", коли вимкнена, як звичайні енергозберігайки? Протестуйте, хто купив, якщо є така можливість, пліз.
 8. Надпис "RDIMM" кагбе намекає, що це регістрова серверна пам'ять із корекцією помилок, і на десктопних мамках вона не заведеться.
 9. Чекати лишилося недовго, вже в наступному році буде вторгнення. Так заявляє американський брат Дани по духу. Задержанный полицией американец утверждает, что прибыл из 2048 года
 10. Можливо пан Ігор поділиться зі своїми виборцями інформацією, де можна купити VOLKSWAGEN AMAROK 2014 року випуску за 267 тис. грн? На mobile.de ціна на такі такі авто стартує від 15,000 Євро. Думаю, багатьом автолюбителям це було б цікаво.
 11. Ось сетліст туру концерту в Хельсінкі. З останнього альбому лише одна пісня, все інше стара класика. Але все одно сетліст дуже непоганий, як на мене.
 12. БМВ Х5, Мерседес МЛ - тю, та це ніщеброди на таких їздять. Дивимось сюди і тихо охреневаємо від "бідолах, які не мають грошей, щоб законно розмитнити автомобіль": Как выглядят самые дорогие авто на "евробляхах" в Украине
 13. Козак Гаврилюк теж "за". Ну раз такі чесні і поважні люди, герої Майдану, Лапін і Гаврилюк проголосували "за" - значить закон правильний. Для холопів підходить в самий раз.
 14. У минулому році була така ж історія. Платіж не є обов'язковим, так що платити наперед чи ні - це вже особиста справа кожного.
×