Serpent

Power users
 • Кількість зміста

  1 822
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Serpent last won the day on Квітень 18 2013

Serpent had the most liked content!

Репутація громади

449 Поважний

Про Serpent

 • Ранг
  Restless Heart
 • День народження 20.05.1981

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

12 172 перелядів профілю
 1. Після того, як перетягнув повзунок, необхідно натиснути кнопочку "Apply" (знизу під шкалою).
 2. Оце правильно. А то якщо різні "липові" чорнобильці, інваліди Куликовської битви, ветерани праці та інші діти лейтенанта Шмідта і далі будуть їздити нахаляву - то бідне ЛПЕ зовсім коні двине. Але я вже уявляю, скільки буде вайну, лайок і прокльонів в сторону кондуктора від вищезазначених категорій. Це нерви потрібно мати сталеві, щоби таке вислуховувати цілу зміну. Женя, вибий їм якісь психологічні курси типу "Як зберегти душевну рівновагу і підвищити стресостійкість, відгородивши себе від негативу"
 3. Ніколи не повірю, це був би міжнародний скандал. Можна пруф на оригінальне відео із інтерв'ю, де Обама таке каже? Пробував гуглити, новина за жовтень 2015, опублікована переважно на російських сайтах, де вроді як це сказав Обама в інтерв'ю у програмі “60 minutes” каналу CBS, ведучий Steve Kroft. Причому посилання на саме відео із цими словами немає ні на сайті CBS, ні у інших місцях. Коротше, Ольгіно відпрацьовує свої гроші відмінно.
 4. Шкода. Хоча логікою розумієш, що рано чи пізно це повинно було статися. Свою функцію бонуси виконали, допомогли наростити абонентську базу користувачів "Домашнього інтернету", тепер від них тільки збитки. Але все одно лишилося маленьке таке відчуття "кидка" від Київстара.
 5. Гранд мерсі. Треба буде спробувати цей фокус при оплаті за минулий місяць, а то за основними лічильниками виходить переплата, а за додаткові платиш гроші. Сподіваюся, спрацює.
 6. Безкоштовна версія працює тільки як сканер із функцією чистки.
 7. Malwarebytes Anti-Malware. Недавно знайшов ним у себе Bitcoin miner.
 8. Як саме це можна зробити? У мене кухня прив'язана до іншого рахунку (з буквою "А"), і субсидія на нього не нараховується.
 9. Я - фінансовий аналітик? Та Боже збав. Я просто так бачу цю ситуацію, і це лише моя особиста суб'єктивна думка, яка не претендує на істину в останній інстанції. By the way, Merry Christmas, bro!
 10. Просити посилання на оф. джерела, і при цьому наводити посилання на сайт Приватбанку, де сам же банк гарно співає про те, як він чотко повертає борги - то якби теж не зовсім серйозно. Тобто у 2016 НБУ Привату рефінансу не надавав зовсім (не рахуючи 15 млрд. грн. рефінансу від 20.12.2016, коли вже все впринципі було вирішено)? Ну ОК. Розширимо часові рамки? Протягом 2014-2015 р.р. Приватбанк отримав 30,5 млрд. грн. рефінансування (ссилка на Форбс, там є табличка з даними від НБУ), у 2016 р.(повіримо посиланням на сайт Привата) віддали 7 млрд. грн. (не рахуючи відсотки). А решта де, миші з'їли? Чи якщо глянути список найбільших боржників Приватбанку, то більшість із них - це офшорні компанії, пов'язані із власниками банку. Фактично, Приватбанк видавав кредити самому собі і виводив їх за кордон. Ну а що лишалося, то таки дійсно повертав рефінанс, щоби була видимість успішного банку. Рефінансування «Привату» і банківської системи в динаміці Дата Всього по системі, млрд гривень ПриватБанк, млрд гривень 01.01.2013 74 4,6 01.01.2014 75,1 3,4 01.01.2015 105 18,3 01.02.2016 58,7 26,5 01.05.2016 50,5 25,2 01.06.2016 46,75 24,6 Ну а коли "рейдер" Порох вирішив "віджати" крутий прибутковий банк, то внєзапно(!) виявилося, що ніфіга він не прибутковий, і навіть більше: щоби уникнути грандіозного шухера, туди треба влити 15 млрд. вже, і 150 млрд. потім. Як так вийшло, що в успішного банку немає грошей? Напевно наш президент - лох, якого світ не бачив: "віджав" структуру, думаючи, що вона приносить кошти, а в неї навпаки, ще потрібно вкладати і вкладати. Анекдот якийсь виходить.
 11. Bit, про який віджим ти говориш? Таку махіну як Приват неможливо віджати нахрапом як якийсь завод, нагнавши туди міцних хлопців у балаклавах. Сам подумай, якщо Приватбанк був таким успішним і прибутковим, то з якого ляду в нього держава кілька останніх місяців лила рефінанс як в бездонну бочку? А коли зрозуміли, що це вічно тривати не може, то Беня і Порох домовилися: Беня по хорошому передає Приват державі, яка рятує його від банкрутства, вливши ще 150 мільярдів, а Бені за це нічого не буде. В кінцевому результаті і вовки ситі, і вівці цілі: Порох уникає народного гніву у вигляді 3-го Майдану (який би виник якби Беня "поклав" Приватбанк) і зберігає економіку України стабільною, а Коломойський спихає неліквід на плечі українських платників податків (вивівши перед тим все що можна з нього в офшори), і за це на бувших власників Привата не заводять кримінальну справу. А на рахунок "хто після цього вкладе в Україну хоч копійку?", то якраз таки ситуація пішла не за найгіршим сценарієм. Якби банк тупо "ліг", наслідки були би катастрофічні. Приведу більш близький тобі випадок: у 2008 році уряд США влив 85 млрд $ у Alico AIG в обмін на 80% акцій (що фактично була майже націоналізація). Причому ця компанія на той момент була однією з найбільших на страховому ринку США, і теж здавалася міцною та стабільною, ніщо їй не загрожувало (як кажуть американці "too big to fail"). Ти уяви, що було би, якби така махіна тупо лягла б? До речі, МВФ і Євросоюз цілком схвалюють такий "віджим". В них у самих аналогічна проблема з італійським Monte dei Paschi, який, швидше за все, скоро буде націоналізований саме по "українсько-приватівському" сценарію. Повна підтримка. Перша міжнародна реакція на націоналізацію "ПриватБанку" від ЄС та МВФ
 12. А навіщо його вимикати? Він все ж таки інколи потрібен, скільки би пам'яті не стояло. І в чому прикол трястися над кожним записаним на ССД байтом? Все одно ж через пару років поміняєте його на більш ємкий та швидкий. 12 мифов об оптимизации SSD, которые никогда не умрут
 13. Я так розумію, питання "To be or not to be" вже не актуальне? Воно змінилося на "Коли саме?" Кабмін готується до націоналізації "Приватбанку"
 14. Якось дуже підозріло, що одночасно 2 дверки потребували фарбування. ДТП? Справа по центру був удар?
 15. Одна посилка вже доставлена. Як не дивно, приїхала Укрпоштою, хоча з Китаю була вислана SF Economic Air Mail і я чекав її доставку Новою Поштою. Ще одна вже в Україні, але де - хз, і ще дві в Україну поки не зайшли. Чекаю далі.