Перейти до змісту

Serpent

Power users
 • Кількість зміста

  2 161
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Serpent last won the day on Жовтень 21

Serpent had the most liked content!

Репутація громади

931 Професор

Про Serpent

 • Ранг
  Restless Heart

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

13 396 перелядів профілю
 1. Чим обумовлена така ціна? На Аліекспрес він коштує десь в районі 1000 грн на наші гроші.
 2. "мля" і до чого воно довело? Був уже в нас товариш, який діяв подібними методами. AgentSmith13, є бажання повторити його долю? Тоді купуй ствола і вперед. Потім викладеш відео і розкажеш як усе пройшло. Але щось мені підказує, що все обмежиться гнівним набиванням буковок на форумі. А триндіти - то, як відомо, не мішки тягати. Пиши ще.
 3. Booking.com і TripAdvisor в поміч. Там відгуків тисячі про будь які готелі світу.
 4. Ось вам відповідь на питання від виробника лічильників: 1. Почему счетчик НІК2102 имеет 6400 імп/kwh, но щелчок раздаётся каждые 32 импульса? Дело в том, что разрешающая способность счётного механизма составляет 0,005 кВт/ч (хотя цена деления 0,01 кВт/ч). И, следовательно, на 1 кВт/ч приходиться 200 щелчков барабанного механизма. Зная постоянную импульсного ввода 6400, выходит, что на один шаг счетного механизма приходиться 6400/200 = 32 импульса светодиода. Если же у Вас остаются сомнения, рекомендуем обратить внимание на то, насколько сильно вырастут показания после, например, десяти щелчков счетного механизма. http://www.nik.net.ua/ru/page/ask-question-about-nik-product
 5. Навряд чи. В США кожен сам платить податки, так що ЗП як правило озвучується "before taxes", тобто до сплати податків.
 6. Так то так, але ж людині тільки-тільки приїхала. Треба трохи часу, щоб зрозуміти, хочеш ти далі тут жити, чи все ж ностальгія по червоному борщу та гарним дівчатам потягне тебе назад на Батьківщину. Звичайно, є такі унікуми, які селяться і все життя живуть в російськомовному ком'юніті типу Брайтона, розмовляють тільки російською, а англійську не вчать принципово, і кожен день хають Америку і клятих капіталістів та згадують рідні берізки і як вдома було добре. Ну але це вже клініка, сам розумієш.
 7. Хороша тема, до речі. Нагадала мені перевірити свої лічильники. Подзвонив на водоканал, там сказали, що мої лічильники вже прострочені і потребують повірки (причому ніяких повідомлень від них я не отримував). На лічильники гарячої води знайшов паспорти, термін виходить в січні наступного року. ОК, пішов у " Волиньстандартметрологію", там сказали повірка 4-х лічильників буде вартувати 790 грн, майстер прийде десь за 3 тижні, перевірка на місці без знімання лічильників і порушення пломб. Як на мене, то це оптимальний варіант. Дешевше буде, якщо знімати і заносити лічильники самому, та й то не набагато напевно, бо за переопломбування кожного треба заплатити по 50 грн. Імхо, тільки лишній гемор.
 8. Serpent

  Все про бляхи

  Таке вже було в 1917 році. Все як замовляли: олігархів розстріляли, холопів розкріпачили. І червоного гетьмана поставили на 70 років без права вибору. Розбирає ностальгія по тих часах?
 9. Serpent

  Все про бляхи

  Як символічно Президент підписав закон у Чорну П'ятницю. Ще й знижку зробив 50% на акциз. Все як має бути в цей день.
 10. Serpent

  Все про бляхи

  Це вроді як ще і заробив? ))) От тільки 10+ років тому долар був по 5, і авто коштувало 130,000/5= $26,000, а продав він його коли долар по 28, тобто за 140,000/28= $5000. Раціонально чи ні - тут вже кожен вирішує сам.
 11. ЗАКОН УКРАЇНИ Про метрологію та метрологічну діяльність
 12. Тобто якщо я правильно зрозумів: власної квартири і машини в тебе немає, офіційної високооплачуваної роботи теж, і ти неодружений? Відповідно, на батьківщині тебе абсолютно нічого не тримає і в очах консула ти 100% емігрант. І було 2 відмови по турвізі. І незважаючи на все, тобі таки схвалили візу! Тут на думку спадають тільки 2 варіанти: або ти епічний везунчик, або вимоги до R1 візи набагато менш суворі.
 13. Для цього вже давно існують комп'ютери і бази даних, таку розсилку можна було би організувати в автоматичному режимі, як і робиться в усіх цивілізованих країнах. Проте про що я кажу? Луцьктепло не спромоглося навіть зробити на сайті особистий кабінет споживача для самостійного обліку, не кажучи вже про все інше. Зараз весь бізнес, який хоче вижити в капіталістичному світі, намагається надати споживачеві сервіс кращої якості ніж у конкурентів. Але Луцьктепло монополіст, тому на своїх клієнтів йому тупо насрати. Все одно нікуди не дінуться. Повний комплекс робіт: повірка/установка 2-х лічильників коштує 398 грн, а окремо куплені 2 лічильника гарячої води вже вартують 600 грн + робота по встановленню і ввід в експлуатацію.
 14. Serpent

  Все про бляхи

  Я вже десь тут писав, що гратися із державою в такі ігри - це все одно що грати в покер із професійним шулером, причому його ж міченою колодою. Спочатку шулер дає тобі трохи виграти, але кінець один - він оббирає тебе до нитки. Проте є багато "розумніших за інших", які думали, що "нагнуть систему", і їм за це нічого не буде. Наївні. Welcome back to reality!
×