Перейти до змісту

Serpent

Power users
 • Кількість зміста

  2 180
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Serpent last won the day on Жовтень 21 2018

Serpent had the most liked content!

Репутація громади

943 Професор

Про Serpent

 • Ранг
  Restless Heart

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

13 466 перелядів профілю
 1. В нас теж багато людей купують авто, не маючи коштів щоб його заправляти. І аргумент "нащо авто було купувати, є ж маршрутка?" - для них не аргумент. А люди скрізь одинакові, що у США, що в Україні. Тільки фінансова планка у всіх різна.
 2. Дякую за поправку, так, я забув знак оклику. А це важливо, тому що Зеко Манда - це ще може бути також і наша Леді-коровай, як варіант. )))
 3. Це буде ще не скоро. Навіть у Києві, де вихлоп від будівництва набагато більший ніж у нашому селі, і то ніхто не спішить їх зносити, одні тільки розмови і слухи з'являються час від часу. Та й проблема не тільки у грошах, а і у тому, що згідно діючого законодавства для знесення будинку потрібна згода 100% жильців, а це зробити фактично нереально. Завжди знайдеться хоча б один пенсіонер який буде проти, бо йому хочеться доживати віку у своїй квартирі, в якій він прожив все життя і мав він десь той гемор із переїздом, ремонтами, ітд.
 4. Точно, після заходу з сайту epn вибиває помилку. Але якщо заходити напряму і активувати кешбек із плагіна - то все гут.
 5. Щойно залогінився без проблем. А загалом таку помилку теж помічав кілька разів, досить рідко але буває. Можливо дійсно якісь проблеми на сервері, мо адміни Новий Рік ще досі святкують.
 6. Іще дуже популярна настоянка з вужа. А якщо ще й грибами закушувати - то будеш жити вічно!
 7. Китайці просто вже знайомі із нашими реаліями, і в CN22 пишуть суму до 150 євриків. В більшості випадків таке проходить, так як потік посилок із Китає величезний, і митниця просто фізично не в змозі всі перевірити. Недавно я отримував посилку зі США, б/у залізяки до компа, сума була до 150Є і чесно вказана. Львівська митниця затримала, відкрила, перевірила, і запросила докази ціни. Потім посилка приїхала перемотана червоним скотчем і у великому поліетиленовому мішку, закритому пломбою і надписом "Перевірялося митницею, для перевірки цілісності вмісту відкрити в присутності працівника поштової служби" (чи щось в такому плані). Так що тут як пощастить.
 8. Київстар: тариф "Все разом Плюс" (100Мбіт інтернет + мобільний тариф "Безлім Месенджери") - 140грн/міс. LuxLink: тариф Люкс 100 (100Мбіт/с) - 150грн/міс. В чому вигода від переходу?
 9. Непонятка з газом. Вношу показники на 104.ua. За грудень вніс 13 кубів, пізніше у сформованій квитанції вказано 13,39 кубів. Тепер за січень 17 кубів, і теж нараховує до оплати як за 17 "з хвостиком", десь на 6 грн більше. Що це таке? Ніхто не стикався? Чому до оплати додають трохи більше, ніж по лічильнику? Вроді ж поки не ввели роздільну оплату за газ і його транспортування. Що за прикол?
 10. Точно. До 1 липня можна сміливо замовляти товар вартістю до 150 Євро без нарахування податку. А після 1.07.2019 вже тільки до 100, на жаль. А ще за пару років думаю ліміт підтягнуть до європейських 22 Євро, все до того іде. Україна - це ж Європа, блін.
 11. З 1 липня 2019р. буде "покращення", податком буде обкладатися сума більше 100 Євро. І згідно з нормами нового закону, оператори поштового зв’язку та експрес-перевізники визнаються податковими агентами. Вони будуть займатися нарахуванням і сплатою зобов’язань по ПДВ для таких посилок. Поки що до 1.07.2019 діють старі норми, тобто на посилку вартістю до 150 Євро податки не нараховуються.
 12. EVGA можна сміливо брати навіть після майнінгу, бо у них є міжнародна гарантія. У випадку проблем карту завжди можна відправити по RMA (навіть за відсутності місцевої гарантії, коробки, аксесуарів, ітд).
×