Перейти до змісту

BanderaLutsk

Учасники
 • Кількість зміста

  913
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

BanderaLutsk last won the day on Січень 8 2012

BanderaLutsk had the most liked content!

Репутація громади

167 Продвинутий

2 Підписників

Про BanderaLutsk

 • Ранг
  Talking box

Информация

 • Интересы
  Роздуми про вічне і
  обжиралівка

Останні відвідувачі профілю

9 936 перелядів профілю
 1. Потрібен гараж з ямою, бокс з ямою з висотою воріт не менше як 3м. Оглядова яма обов'язково. Можливо хтось може здавати в субаренду. Машина заїзджає декілька разів в місяць на 4-6 годин. Розгляну всі варіанти. Варіанти в тему, або приват.
 2. Потрібен гараж з ямою, бокс з ямою з висотою воріт не менше як 3м. Оглядова яма обов'язково. Можливо хтось може здавати в субаренду. Машина заїзджає декілька разів в місяць на 4-6 годин. Розгляну всі варіанти. Варіанти в тему, або приват.
 3. Куплю новий Samsung J120H

  Дякую всім, гравіцапу придбано. Можна закривати тему.
 4. Власне хочу купити гнусмаса нового і чорного. Про розетку знаю, але можливо хто з місцевих продавців запропонує. Інформацію можна в приват, або в тему.
 5. Власне потрібно виготовити деталь з мдф на фрезувальному з чпу Деталь ціліндричної форми, діаметр 170мм, висота 60мм. Точність великої ролі не грає, більше значення має чистота поверхні. 3Д модель є.
 6. Там ще й в дифі картина не весела мабуть. Теоретично можна наваритивідпуститинарізатизагартуватинормалізувати Щоб отримати не прогнозований результат і втомлені руки, це якщо гроші легко даються і часу купа.
 7. Підключення світла

  А газ є біля ділянки? Якщо є - генератор, акумулятори, інвертор і декілька панелей для підтримки штанів на освітлення. Генератор бензиновий, перевести на метан, на вихлоп - теплообмінник зав'язаний на ГВП(або центральний теплоакумулятор) Коли потужності особливої не потрібно - на акумуляторах через інвертор, якщо потрібно буде щось по господарству - генератор на пряму. За декілька років наростити потужність панелей (панелі мають подешевшати, підараси при владі мали б повиздихати) і, можливо, підключитись за нормальну ціну до нормального надавача послуг.
 8. Альтернативна енергетика

  Мінімізація нераціональних витрат електроенергії: система сонячних колекторів для ГВП, пралку сюди ж через термостат Опалення - твердопаливник. Освітлення - лед + побутова техніка А, А+ Приготування їжі - зкраплений газ і звичайна плитка. Отже це все дорого, якщо лінія під боком, якщо ж підключення до леп не світить - це інвестиція.
 9. Саме ідеологічних мало, а от тих, хто сумнівається папєрєднікі-перепапєреднікі своїми шахермахер з вакцинами таки знатно залякали, а зважаючи на загальний рівень медобслуговування скоро вони перейдуть в ідеологічні.
 10. Це перша адекватна і аргументована відповідь на моє запитання. Проте посилання на закон можливе, коли і держава(генератор законів) виконує свої зобов'язання перед дітьми - якісне і безкоштовне медичне обслуговування, яке в свою чергу включає і якісні вакцини. Тому вважаю, що саме тут держава відіграла основну роль в збільшенні "відмовників" - спекуляція навколо вакцин і , основне, вакцини досить сумнівної якості. А в цих умовах вже грає роль більше світогляду і віри - хтось вірить в медицину і колективну безпеку, хтось не вірить. А при можливості купити довідку іншими, чому ризикувати саме своєю дитиною? Мова ж не йде про чергу... В Україні мало не епідемія туберкульозу і від нього немає щеплення - проте це все якось не дуже вентилюється, може тому, що обов'язкове щеплення не продати?
×