Перейти до змісту

BanderaLutsk

Учасники
 • Кількість зміста

  918
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

BanderaLutsk last won the day on Січень 8 2012

BanderaLutsk had the most liked content!

Репутація громади

174 Продвинутий

2 Підписників

Про BanderaLutsk

 • Ранг
  Talking box

Информация

 • Интересы
  Роздуми про вічне і
  обжиралівка

Останні відвідувачі профілю

9 998 перелядів профілю
 1. BanderaLutsk

  Мої нотатки про США

  Хто зна, хто зна... Може третя фура яфонів привозеться до Луцька багацьким інкогніто.
 2. Так-так - один #башив на ентузазізмі, а другий лизав захоплено і про анекдоти міг стукнути. В кого були більші шанси на житло? Всі зараз говорять про безкоштовність всього в совку, але якби хоч одному совкодрочеру довелось заплатити реальну ціну за ті блага - на слідуючих виборах обіцяльники халяви не пройшли б.
 3. Хто тобі говорив, що зараз найкращий варіант з можливих? Зараз краще, як в совку. Особливо для тих, хто не думає що йому "паложено". А розруха якраз і по вині тієї маси, яка думає що халява все ще можлива.
 4. Надивляться в руютубі блохерів-совкодрочерів і думають, що при совку рай був. Історію сприймають як цікаву казочку - прийшли добрі кацапи-комуняки і принесли цивілізацію тупим селюкам українцям. Про мільйони загиблих за найбільший експеримент над людьми якось забувають. Курва, щоби вивезли тебе посеред ночі в товарняку з родиною - от тоді б тебе гріло в голому полі в сибіру, що це ж для інфраструктури.
 5. Потрібен гараж з ямою, бокс з ямою з висотою воріт не менше як 3м. Оглядова яма обов'язково. Можливо хтось може здавати в субаренду. Машина заїзджає декілька разів в місяць на 4-6 годин. Розгляну всі варіанти. Варіанти в тему, або приват.
 6. Потрібен гараж з ямою, бокс з ямою з висотою воріт не менше як 3м. Оглядова яма обов'язково. Можливо хтось може здавати в субаренду. Машина заїзджає декілька разів в місяць на 4-6 годин. Розгляну всі варіанти. Варіанти в тему, або приват.
 7. BanderaLutsk

  Куплю новий Samsung J120H

  Дякую всім, гравіцапу придбано. Можна закривати тему.
 8. Власне хочу купити гнусмаса нового і чорного. Про розетку знаю, але можливо хто з місцевих продавців запропонує. Інформацію можна в приват, або в тему.
 9. Власне потрібно виготовити деталь з мдф на фрезувальному з чпу Деталь ціліндричної форми, діаметр 170мм, висота 60мм. Точність великої ролі не грає, більше значення має чистота поверхні. 3Д модель є.
×