seolutsk

Power users
 • Кількість зміста

  2 238
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

355 Поважний

Про seolutsk

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження
 1. VilanS можна подумати, шо проблема в тому, що хтось не вміє рахувати. Проблема в тому, що на маршрутках хочуть ЗАРОБЛЯТИ ВЕЛИКІ ГРОШІ. Для цього підключають всі важелі - от і все. Тут не має такого, що "не хватає економістів", "не можуть порахувати", "немає системи обліку".. Все набагато простіше - хочуть заробити і все, не шукайте подвійного дня в цьому всьому.
 2. http://darg.gov.ua/_kontakti_0_254_menu_0_1.html До речі, якщо перепригувати голови і жалітись зразу у Київ, то місцеві чинуші зразу швиденько починають чухатись. Знаю на своєму досвіді, доводьте справу далі та інформуйте нас тут.
 3. AgentSmith13 гроші то ще пів біди.. там 90% "фахівців-мурижчіків-футболістів", які лікують на авось - "а може вгадаю", "а може саме пройде", "а відправлю я до іншого іспеціаліста, бо мені цей пацієнт вже набрид і я не знаю, що з ним робить, що в нього і як його лікувать".
 4. Так тож подвійний штраф за субсидії вже давно відмінили здається, хіба ні?
 5. Якщо вже говорити афоризмами, то хочаб поцікавились, що переклад з латині цей НЕ ВІРНИЙ. Автор відомого афоризму "Про мертвих" - Хілон, VI століття до н. е., давньогрецький політичний діяч і поет. Повністю афоризм звучить так: "Про мертвих або добре, або нічого, КРІМ ПРАВДИ". Як ми бачимо, публіцисти і філологи скоротили афоризм, істотно спотворивши його значення.
 6. Згідний. В аукціонних квартирах завжди є підводні камні і куча нюансів. ТС, ще хтось приймав участь в аукціоні, крім Вас? Якщо ні - то власники зможуть потім в судовому порядку вернути квартиру, заставивши признати аукціон не дійсним. Більше того - виписати жильців з квартири має банк. Якщо він це не зробив - вимагайте. Виписати наче легко, якщо це не малолітні діти. Через той самий ЦНАП або суд - без проблем, маючи документи на право власності. А от їх звідти вигнати - буде складно. Виконавча, поліція... Також років з 8 назад думали таку квартиру в Авалі брати. Здається дешево, але куча нюансів і відмовились.
 7. Розенко розпорядився реагувати на підвищення цін на проїзд як на шахрайство Підвищення мінімальної зарплати жодним чином не є підставою для підвищення цін, а ситуації з підвищенням тарифів – ніщо інше, як шахрайство, - заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. За результатами засідання міжвідомчої робочої групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати віце-прем’єр доручив Мінінфрастуктури та місцевим органам влади вживати жорстких заходів реагування на необґрунтоване підвищення тарифів на пасажирські перевезення, інформує "Україна Комунальна". «Дехто на підвищенні мінімальної зарплати до 3200 грн вирішив наростити собі статки і під соусом підвищення мінімальної зарплати почали підвищувати ціни. Особливо гостро у цьому плані питання стосується підвищення вартості міських та міжміських пасажирських перевезень у маршрутних таксі», - сказав Павло Розенко. «Я хочу наголосити, що підвищення мінімальної заробітної плати жодним чином не є підставою для підвищення цін. Тому, в даному випадку, Мінінфраструкутри, спільно з місцевою владою та організаціями профспілок і роботодавців повинні здійснювати моніторинг ситуації з підвищенням тарифів та вживати жорстких заходів реагування на такі факти – аж до позбавлення ліцензій», - зазначив Віце-прем’єр-міністр. «Інакше як шахрайство і злочинні наміри ситуацію, коли якісь «ділки» хочуть нажитися на простих людях, я назвати не можу», - наголосив він. Як відомо, нагадаємо, на Волині міжміські перевезення у 2017 році подорожчали подекуди на 50%. Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що питанням підвищення тарифів на приміських та міжміських маршрутах волинськими перевізнимками зайнялися антимонопольники. У відповідь на численні звернень громадян щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах,в Антимонопольному комітеті України пояснили, що зазначені питання відносяться до компетенції відповідних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування. Однак, окремі державні адміністрації усуваються від виконання повноважень щодо проведення тарифної політики, покладених на них законодавством, посилаючись на вилучення з додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 пункту щодо встановлення обласними державними адміністраціями тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні. http://www.volynnews.com/news/economics/rozenko-rozporiadyvsia-reahuvaty-na-pidvyshchennia-tsin-na-proyizd-iak-na-shakhr/
 8. 21 СІЧНЯ, 2017, 23:33 Спроба замаху на життя народного депутата України, який попередила СБУ, планувався росіянами проти нардепа від "Народного фронту" Антона Геращенка Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на власні джерела. Для виконання замаху підібрали двох раніше судимих українців 1980 і 1978 року народження. Обоє відбували покарання в Криму, після чого виїхали в Росію і звідти прибули в Україну. Вони затримані. Передбачуваний організатор замаху - громадянин Росії 1965 року народження, який жив в Харківській області, а в 2014 виїхав на територію, підконтрольну терористам так званої ЛНР. Зараз він знаходиться у Білгороді. Виконавці розглядали варіант підкласти саморобний вибуховий пристрій під машину депутата або зробити так, щоб він здетонував під час руху. Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що Служба безпеки України запобігла замаху на життя народного депутата України, який планувався і координувався з території Російської Федерації. В СБУ також заявили, що замах на життя нардепа готувався через його громадську чи державну діяльність. http://espreso.tv/news/2017/01/21/zamakh_na_nardepa_rosiyany_planuvaly_vbyvstvo_antona_geraschenka
 9. Якщо менше 16 здається то можна відшкодовувати, іто, на кожен градус здається чи то 5 чи 10% від сумми. А повністю платит не треба, якщо температура менше 10 чи 11 градусів.