Перейти до змісту

seolutsk

Power users
 • Кількість зміста

  2 327
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

405 Поважний

Про seolutsk

 • Ранг
  Мегафлудер
 1. ти думаєш на старому оригі продають?
 2. Точно, скоріше за все. Не сильно слідкую за політикою зараз.
 3. Хто знає? Куча поліції, регулювальникі, швидка поїхала швидко з проблисковими. З людей ніхто нічого не знає. В новинах тихо.
 4. Якби в тещі на спині був, то я б мало того, що не знімав би, то ще й підгодував би.
 5. Аверс будь-ласка!

  Бачив, Ви в СТБ писали, є якась реакція? Можливо варто до них подзвонити?
 6. Аверс будь-ласка!

  Ну там залежить від того, хто затримував і віз, якщо везуть патрульні і вони затримали, то мають складати протокол затримання. Складають вони його чи ні - це вже інше питання.
 7. Аверс будь-ласка!

  По ходу протокол затримання
 8. Аверс будь-ласка!

  Там Ви оприділіться, чи вони Вашої смерті хочуть, чи, щоб Ви визнали, що Ви їх родич - тут дві кардильно різні позиції, не находите це дивним? Якщо друге - то який смисл і як це має бути задокументовано? Що значить перевіряти факти і докази - це прерогатива поліціі, прокуратури, сбу та інтерполу? Ви поки що ніяких доказів не надали тут, а тільки строчите текст. Я також можу багато що понаписувати, а докази де? Чи Ви думаєте, що хтось за Вас буде щось збирати? Ну ок, гіпотетично якусь справу відкриють по Вашій заяві, викличуть "фігурантів", вони скажуть, що або нічого не було, або половина з того, що Ви написали - правда, а остальне ні, бо ви "того". Що робити слідчому в такому випадку, якщо жодного доказу немає? Ваші слова проти їх слів? В суді Ви маєте будете щось доказувати, так як Ви подаєте на них в суд, чи в поліцію, а не вони мають доказувати, що вони нічого цього не робили. Різницю розумієте?
 9. Аверс будь-ласка!

  То пані ще й генетик?
 10. Аверс будь-ласка!

  В смислі не за горами? 5 років було їм мало, чи що? Чи 6, чи скільки там..
 11. Аверс будь-ласка!

  Ну давайте припустимо, що Ваших батьків дійсно вбили. Питання, якщо Ви так сильно їм кидаєте палки в колеса і т.д., чому Ви до цих пір живі? Чи у них, по Вашій логіці, не було можливостей до цього (Ви говорите про викрадення, гвалтування, ще щось там). Де логіка? До слова - відношення до Аверсу чи правоохоронних органів, бандюганів - відношення не маю, хоча біля підїзду ввечері іноді буваю
 12. Аверс будь-ласка!

  Ви хоть би якийсь доказ показали, а то понаписували - доказів жодного. От наприклад, кажете, що Вам по скайпу хтось там звонив - записуйте те все.
 13. Цікаво чи буде виникати у них питання, якщо підприємець має, наприклад, 10 контейнерів і жодного найманого працівника.
×