Перейти до змісту

seolutsk

Power users
 • Кількість зміста

  2 308
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

401 Поважний

Про seolutsk

 • Ранг
  Мегафлудер
 1. Підпишусь на тему тільки якщо будуть бодрі фото.
 2. Сьогодні шаблон купив один. Оплачено складчин: 33 / 43 Ну і в мене резервіст статус, бо одну складчину не оплатив (були проблеми з поштою) і не пришло повідомлення. Якщо оплатите мені вихід з резерву - то без доступа до аккаунта зможу за Вас замовляти.
 3. Да неплох, але інфопродукти там в основном рерайчений паблік (хоча всі інфопродукти такі і це не проблема складчика), але от скрипти, шаблони там можна за копійки придбати. В мене штук 50 було оплачених, потім закинув - в основному там трешняк продають.
 4. фото: express.co.uk 14 ЛИПНЯ, 2017, 17:27 У курортному місті Хургада в Єгипті невідомий нападник із ножем убив двох українських туристів Про це повідомляє Reuters. Ще четверо туристів зазнали поранень внаслідок нападу зловмисника. Мотиви нападника наразі встановлюють правоохоронці. За даними міністерства внутрішніх справ Єгипта, зловмисник плив до місця нападу з сусіднього громадського пляжу. Повідомляється, що напад було скоєно в готелі. Поранених госпіталізовано, даних про їхню національну приналежність поки що не повідомляється. Пізніше стало відомо, що поліція затримала вбивцю українських туристів у Єгипті. У мережу почали викладати фото та відео з місця нападу. більше фото та відео по посиланні http://espreso.tv/news/2017/07/14/v_yegypti_nevidomyy_zarizav_dvokh_ukrayinskykh_turystiv_reuters
 5. Вчора був концерт, народу була тьма, просто пройти біля стадіону було проблематично - куча народ. В основном люди 40+ років. Ну ок, подивився фото - народу ще більше, ніж я думав. А репертуар.. Як таке можна слухати? Поясніть, чи я щось в цьому житті не розумію? Для затравки копіпаста ЯК «МОЛОДІ ВОВЧИЦІ» У ЛУЦЬКУ ВІДРИВАЛИСЬ ПІД ОЛЕГА ВИННИКА. ВІДЕО Концерт популярного українського виконавця Олега Винника у Луцьку, який відбувся 1 липня, був справді довгоочікуванним. Адже минулий виступ в обласному центрі Волині артист був змушений скасувати через стан здоров’я.Концерту виконавця, безумовно, чекало чимало лучан. Не налякала навіть дощова погода, яка, щоправда, до початку дійства змінилась яскравим вечірнім сонцем.Зауважимо, що аудиторія концерту була, здебільшого, жіночою. Проте, чимало чоловіків прийшли разом зі своїми половинками, аби послухати виступ популярного артиста.Напевне, в особливому захваті були дітлахи, які піднімались на сцену для того, аби подарувати квіти співаку. «Будемо цілуватись?» - цікавився Олег в дівчаток, знайомившись з ними. До слова, на концерт Олега Винника у Луцьку завітали не лише волиняни – як зізналась одна з відвідувавачок, які піднялась на сцену з квітами, вона нещодавно повернулась з Трускавця, де теж була на концерті артиста.Слухали Винника не лише відвідувачі стадіону «Авангард», де й, власне, відбувся концерт, але й мешканці навколишніх будинків.«Сподіваюсь, на балкони не продавали квитки?», - жартома звернувся до лучан Олег Винник. Серед пісень, які прозвучали в цей вечір, були як традиційні хіти артиста, так і нові композиції. Проте, коли звучала «класика», то гості не стримували своїх емоцій. Так, зауваживши, що на Волині – сильні вовчиці, Олег Винник виконав свою пісню «Молода вовчиця», взявши одну з маленьких гостей концерту на руки зі словами «бачиш, маленька вовчиця, це – твоє місто». Очікувано, що просто так артиста зі сцени не відпустили, покликавши його на біс. Однією з останніх артист виконав свою композицію «Ніно», під яку охоче підспівували присутні. https://www.volynnews.com/news/all/yak-molodi-vovchytsi-u-lutsku-vidryvalys-pid-oleha-vynnyka-video/
 6. Перестань задавати провокативні питання!!11
 7. А позбавити батьків "ухилянтів" батьківських прав чого б ні? 150 стаття СК України - "2. Батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.". Ну і Верховний Суд України в постанові Пленуму від 30.03.2007 № 3 «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав» зазначає, що ухилення батьків від виконання своїх обов’язків має місце, коли вони: не піклуються про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, зокрема: не забезпечують необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання; При хорошому адвокаті таких батьків можна позбавити батьківських прав, хоча практика таких випадків ще не бачила, а варто було б..
 8. Та ми ні разу не бачились) Просто так співпало, що з підїзду вийшли погуляти, і вона спитала, чи то не ми) Ну якщо загалом - претензій немає - є просто кращі і гірші лікарі, як фахово, так і морально. Таке життя, нікуди від цього не дінешся Таке скрізь, і не тільки в медицині.
 9. Ой, збрехав я. Наша за місяця два шла, на вулиці перестріла - спитала чи все добре і пішла дальше))))
 10. До нас також не приходив, ходили в парацельс (не реклама) - все ок, до невропатолога також. Ну короче, відповідальність за життя і здоров'я дітей лежить на батьках, хто б що не говорив.
 11. Ну то Вам тоді варто взагалі нашою "безкоштовною" медициною не користуватись.
 12. BanderaLutsk смисл розводити тут срач на рахунок вакцинації, якщо ти її проводиш? скучно жити?
 13. Проти статистики не поспориш. Якщо є лишня квартира - можете не проводити вакцинацію, тільки потім не плачтесь тут на форумах. Про посилання на педівікію - ви б ще на війну на Донбасі на російській мові дали посилання, там дуже багато чого "цікавого" пишуть.
×