seolutsk

Power users
 • Кількість зміста

  2 245
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

355 Поважний

Про seolutsk

 • Ранг
  Мегафлудер
 1. Це про басейн. В тренажорку не хожу, тупо поки немає часу, а басейн мусово.
 2. За миття там вже не один раз скандал був. При чому дуже часто жінки на інших сваряться, бо інші не миються і приходять напшикані. З мінусів: 1. Дійсно багато людей, після 18 то взагалі мрак. Місця немає 2. Жіночки, які пливуть на ручніку і стопають всю дорожку - стараюсь вибирати середні дорожки, там немає такого. 3. Чистота.. Як відкрились - після душа і бассейна за тобою майже зразу шлейф води по підлозі витирає працівник. Зараз приходиш - біля шкавчиків калюжкі не прибрані вже є та і за тобою не спішать прибирати. 4. Раніше панянки у віці взагалі плавали хто як хоче - було що на одній доріжці троє в одну сторону собі пливуть неспіша. Зараз трохи наладилось, але чому персонал не пояснює, що потрібно пливти по праву сторону доріжки? 5. Гардеробщиці. Приходиш - то одна по телефону говорить, просить просту прибиральницю в мене забрати замість неї курточку. Ця ж сама прибиральниця одного разу доколупалась, чи я забрав телефон з куртки, "бо їм там не треба, щоб грало" 6. Зимою прибиральниця приколупалась, щоб одів бахіли - поговоривши з адміністрацією - попросили вибачення і сказали, що я не зобов'язаний. В сауні ще не був, давно хочу піти, але все немає часу.. Але не дивлячись на це все - в порівнянні з совковим бассейном по сусідству - небо і земля, так як в той відходив пару років.
 3. В США, до речі, постійна йде ротація між регіонами силовиків - це спеціально для того, щоб не обростали коррупційними зв'язками і т.д. - це до того, що ківерцівські поліцейські не перекривали дорогу на вимоу луцьких поліцейських.
 4. Транспортні «махінації»: луцькі маршрутчики занижують кількість пасажирів У Луцьку протягом січня-лютого проводили облік пасажиропотоку на маршрутах №2, 12, 19, 22, 17а, 22а. Відповідно до отриманих результатів, перевізники подали занижені в середньому на 30% показники пасажирообігу порівняно із реальними. Про це повідомили під час засідання постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 6 березня. Відповідно до наказу №480 Мінінфраструктури та рішення виконкому, у січні-лютому 2017 року провели обстеження за допомогою студентів та працівників департаменту муніципальної поліції. Обстеження проводили на маршрутах №2, 12, 19 , 22, 17а, 22а. Обліковці мали маршрутні таблиці, вони розташовувалися на передніх і задніх дверях і облікували пасажирів. Людей поділяли на три категорії – платні, діти, пільговики. За результатами обліку, пасажиропотік значно відрізнявся від поданого перевізниками. До прикладу, на маршруті №12 поданий перевізником пасажирообіг становив 196 тисяч, за результатами обліку – 238 тисяч осіб. На маршруті №2 вказана кількість 165 тисяч, фактично ж «нарахували» 326 тисяч. На інших маршрутах теж вирахували значні відмінності: №17 – 180 тисяч проти 205, №19 – 209 проти 252 тощо. Тож, до прикладу, собівартість послуги на 2-му маршруті становить 2,86 гривні. Зауважили, що розрахунки проводили без урахування пільговиків. Тож, депутати зауважили, що перевізники занижують показники пасажиропотоку у зимовий період в середньому на 30%. http://www.volynpost.com/news/85194-transportni-mahinacii-lucki-marshrutchyky-zanyzhuyut-kilkist-pasazhyriv
 5. Товар неориг, тому і ціну можуть собі таку дозволити.
 6. У Києві розстріляли продавців, які продавали крадене крісло, - ЗМІ У Києві в районі Виноградар сталася стрілянина, в результаті якої постраждав 42-річний чоловік і 39-річна жінка Про це повідомляє "Обозреватель". Інцидент стався в середу, 22 лютого, поруч з будинком №10 по провулку Квітневому на Виноградарі. В результаті події постраждалі отримали множинні поранення: у чоловіка медики діагностували рани обличчя, грудної клітини, плеча і стегна, у жінки - травму сідниці. За попередньою інформацією, чоловік і жінка збиралися продати дитяче крісло. Знайшли покупців і домовилися з ними про зустріч. При зустрічі покупці звинуватили продавців в тому, що ті нібито вкрали у них крісло, після чого відкрили вогонь з "травмата". За однією з версій постраждалі вкрали дитяче крісло і виставили його на продаж на одному з інтернет-сайтів. Власники виявили своє "добро", призначили зустріч і розібралися з горе-продавцями. Також можливо, що чоловік і жінка є власниками дитячого крісла, а їх просто пограбували. Обставини події встановлять правоохоронні органи. http://espreso.tv/news/2017/02/24/u_kyyevi_rozstrilyaly_prodavciv_yaki_prodavaly_kradene_krislo_zmi
 7. VilanS можна подумати, шо проблема в тому, що хтось не вміє рахувати. Проблема в тому, що на маршрутках хочуть ЗАРОБЛЯТИ ВЕЛИКІ ГРОШІ. Для цього підключають всі важелі - от і все. Тут не має такого, що "не хватає економістів", "не можуть порахувати", "немає системи обліку".. Все набагато простіше - хочуть заробити і все, не шукайте подвійного дня в цьому всьому.
 8. http://darg.gov.ua/_kontakti_0_254_menu_0_1.html До речі, якщо перепригувати голови і жалітись зразу у Київ, то місцеві чинуші зразу швиденько починають чухатись. Знаю на своєму досвіді, доводьте справу далі та інформуйте нас тут.
 9. AgentSmith13 гроші то ще пів біди.. там 90% "фахівців-мурижчіків-футболістів", які лікують на авось - "а може вгадаю", "а може саме пройде", "а відправлю я до іншого іспеціаліста, бо мені цей пацієнт вже набрид і я не знаю, що з ним робить, що в нього і як його лікувать".
 10. Так тож подвійний штраф за субсидії вже давно відмінили здається, хіба ні?
 11. Якщо вже говорити афоризмами, то хочаб поцікавились, що переклад з латині цей НЕ ВІРНИЙ. Автор відомого афоризму "Про мертвих" - Хілон, VI століття до н. е., давньогрецький політичний діяч і поет. Повністю афоризм звучить так: "Про мертвих або добре, або нічого, КРІМ ПРАВДИ". Як ми бачимо, публіцисти і філологи скоротили афоризм, істотно спотворивши його значення.