Перейти до змісту

Віталій СК

Учасники
 • Кількість зміста

  567
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Віталій СК last won the day on Січень 13

Віталій СК had the most liked content!

Репутація громади

352 Поважний

1 Підписник

Про Віталій СК

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження Липень 27

Останні відвідувачі профілю

1 984 перелядів профілю
 1. Якби ти був поряд, я б трохи підправив тобі лице, а так залишається тільки посміятись з того, як ти розкидаєшся словами, прикрившись монітором.
 2. Лугандонія

  Щось із патріотизмом у "маладих рєспублік" туго. А як же "страна 404", "Украіни уже нєт" і т.д.?
 3. Старий ринок (об'єднано)

  Так хай би ціну скинули, а то бізнес на український манер : націнка 300 %, а потім кажуть "не беруть". Не вперше чую, що поляки дивуються нашим цінам, знаючи рівень українських зарплат.
 4. Таксі Луцьк

  Можу, тільки це треба телефонувати водієві. Було б чудово, якби в додатку можна було відхилити пропозицію водія та зачекати більш комфортніше авто.
 5. І не кажи. Таке враження, що чувака крепко обідили в дитинстві.
 6. Потрібна послуга токаря

  Руслан, безумовно, майстер своєї справи, але потребує особливого підходу та й не у всіх вистачить нервів з ним працювати.
 7. Таксі Луцьк

  Користувався сьогодні. Приїхав літній чоловік на ВАЗ 2107, швидко їхав, різко гальмував, постійно відволікався на телефон. Таксисти, зазвичай, так не везуть. В результаті поставив йому негативний відгук, хоч в нього були одні позитивні. Жаль, що в додатку не можна фільтрувати авто, а хто перший прийняв мою пропозицію, той і їде.
 8. Та пиши як хочеш, в нас свобода слова.
 9. Не хотів писати зрадойобів, але по іншому ти не розумієш. За рейтингом Порошенка не слідкую.
 10. А що, серед зрадоботів таких повно?
 11. Ну звичайно ж! Роботодавець йому наливає на обіді.
 12. Якщо на їхнє місце приходять аналогічні? Що тоді робити? В мене вже був досвід в цьому році, коли після прорідження чергових "самородків", довелось самому стояти в цеху, бо замовника не хвилюють твої проблеми.
 13. В Польщі він не п'є, не палить на робочому місці, не випиває кілька літрів кави-чаю за зміну, не запізнюється, не прогулює і т.д.
 14. Такий варіант теж проходили і частково застосовуємо. Тоді виникає потреба у розширенні виробничих приміщень, що потребує часу і додаткових капіталовкладень. Вище середньої в Україні, подекуди в рази. Але на неї потрібно працювати, і не завжди в ідеальних умовах.
 15. Але ти ж зміг, я зміг, ще багато хто може нормально заробляти в Україні. Хоча я і працюю часом і 6 днів на тиждень, часом і по 14-16 годин, але це тільки через низьку продуктивність праці працівників, частково застаріле обладнання. Та я не жаліюсь. Так мусить бути. Ти навіть не уявляєш, скільки я перебачив таких, що працюють до першого авансу, а далі запої, прогули, запізнення, брак та інше. Це все ті, хто хоче стояти біля бочки, а потім будуть розказувати, що в них мала пенсія і все хреново. Причому їм на пенсію мусимо заробляти ми з тобою та нам подібні. Причому за розвиток інфраструктури та інші суспільні блага, якими вони користуються, платимо теж ми.
×