Перейти до змісту

Віталій СК

Учасники
 • Кількість зміста

  676
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Віталій СК last won the day on Грудень 18 2017

Віталій СК had the most liked content!

Репутація громади

447 Поважний

1 Підписник

Про Віталій СК

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження Липень 27

Останні відвідувачі профілю

2 245 перелядів профілю
 1. Будете всією сім'єю на Великдень крашанками прикрашати.
 2. @Юріч, Так пора вже зробити подарунок своїм жінкам на 8-ме березня - винести ялинку з хати.
 3. Оце ж ти твердолобий. А якби вас спинили за фару, а у вас водій п'яний, то теж була б набивка плану?
 4. Який ДАІшний метод? Що ти мелеш? Вам же постанову виписали!
 5. Та ладно, розслабся. А то вийде, що я Віжанського не знаю і на його фестивалях ніколи не був... Це ж треба такі страсті розвести за 65 грн., чи скільки там за непристібнутий ремінь штрафують.
 6. Поляков, ти забрехався вже до решти. В яку світлу пору доби ви могли їхати, якщо в Положенні фестивалю пише протилежне? Витяг з положення: Сонце встає о 7:20. Я думав, що "купони стрижуть" це коли в кишеню беруть, а вас штрафанули за порушення, чи може ти мене здивуєш і скажеш, що всі були пристібнуті? І перестань називати ваші алкогольні фестивалі змаганнями, бо бридко читати.
 7. Мої нотатки про США

  Так не буває, граніт і мармур не можуть добуватися в одному кар'єрі, бо це зовсім різні породи. А загалом вражає.
 8. Хизуємося,рибацюги.

  Ти хотів написати "китайської Daiwa", бо японська вартує трохи дорожче. А там німецький утеплювач і японська розумна мембрана, плюс продуманий крій і якісний пошив. Костюм дуже легкий, тонкий і теплий. Куртка в розмірі XL впоперек влазить мені в жменю і пальці торкаються. Плюс підтримав українського виробника.
 9. Хизуємося,рибацюги.

  Ну да, за такі гроші могли б і карбонову поставити. По темі: Обновок за осінь-зиму назбиралось багато: Мульт Daiwa Alphas Air, Кастинговий Favorite Synapse BFS limited SYSBF-702ML. На фото з судаками саме цей комплект. Сумка та рожевий ліп-гріп з Алі: А ще сьогодні забрав з Нової пошти новий зимовий костюмчик Fahrenheit Gelanots Primaloft та комплект термобілизни Fahrenheit Power Dry. Правда термобілизна поїхала назад для обміну на менший розмір.
 10. Хизуємося,рибацюги.

  Ну мульт, звичайно ж класнючий, але мульти Мегабас робить на базі мультів Дайва. Тож він добряче переплатив за бренд. Саме цей є тюнінгованою Дайвою Т3 SV, яка дешевша доларів на 200. При тому у Дайви на два підшипника більше, зате у Мегабаса легка алюмінієва ручка та коркові кноби.
 11. Електробритва ЗА і Проти

  В мене вже років чотири лежить подарований дружиною якийсь там Філіпс із сіткою. Спочатку пробував, мучився, а потім закинув це діло і завів бороду. Бритись потрібно було щодня, бо через день сітка вже погано брила. Плюс проблеми із напрямком росту.
 12. Мої вітання! В нас три з половиною місяці тому все пройшло майже аналогічно, тільки вдячності я трохи менше роздав: Лікар 800 Акушерка 500 Неонатолог 200 Акушерка 200 Теж ніхто про гроші навіть не заїкався. Про перші пологи трирічної давнини я вже писав в цій темі. Тоді пологи були дуже складними і я, на радощах, роздав в рази більше, хоч теж ніхто не вимагав.
 13. Зимова рибалка

  Ну не знаю, це закрита водойма в приватному секторі. Верховодка якби більша взагалі не росте в природному середовищі, а окунь там тугорослий і його забагато для цієї водойми. На рахунок змагань і мертвої риби, то на офіційних змаганнях, крім зимових, вся риба зважується і відпускається майже одразу і ніякої шкоди це їй не завдає. Те, що організовує Віжанський не є офіційним змаганням, а наслідки, про які ти пишеш, хай будуть на совісті Віжанського.
 14. Зимова рибалка

  Та якої там тараньки, я навіть не знаю, що організатори змагань будуть з нею робити - там три четверті риби верховодка по три грами і окунь по 5-7 грам. Нагодують котів з усього Бахова.
×