Перейти до змісту

Віталій СК

Учасники
 • Кількість зміста

  641
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Віталій СК last won the day on Січень 13

Віталій СК had the most liked content!

Репутація громади

383 Поважний

1 Підписник

Про Віталій СК

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження Липень 27

Останні відвідувачі профілю

2 107 перелядів профілю
 1. Мої нотатки про США

  На фото не окуні. Судак або берш 100%. Цікава в них поведінка, що ж вони роблять зимою під берегом? Мусить же бути десь і кормова база для них. Малька видно з пірсу?
 2. зрізати дерева

  Нам зрізали тополі місяць тому 0992294566 Олексій. Працюють професійно, контакти до вишки мають.
 3. мобільні аферисти

  Так як теми про газетних аферистів немає, то напишу тут. Сьогодні сторож на роботі похвалився, що виграв авто: Довелось його розстроїти і сказати, що авто виграв не він, а я, і ще кілька мільярдів людей, народжених у 20-му столітті. Газета, здається, "Волинь". Якось в голові не вкладається, що хтось на таке може повестись.
 4. Фотозвіти з рибалки

  Вже і не пам"ятаю. Було кілька пачок ще з минулого року. А хіба зараз проблема купити дану приманку? В Рибалці на Кравчука має бути.
 5. Фотозвіти з рибалки

  Приманка Keitech Shad Impact трьохдюймовий. Сьогодні кидав лише 5 грам. Шнур щось із YGK, не пам'ятаю який саме, на око десь 0,8#. Колись стояв на твічовому комплекті, вже років чотири не макався у воду. Намотав на пробу перед цією рибалкою, замість товстішого китайця.
 6. Фотозвіти з рибалки

  А я гайнув у Млинів відкривати сезон зимового спінінгу. Окунь був прошений, проте сім штук залікових вдалось видурити, ще дріб'язку було більше десятка.
 7. Петиція щодо встановлення світлофора

  Нахіба та петиція, якщо встановлення там світлофора вже заплановано? https://www.volynnews.com/news/society/-rivnensku-ta-dubnivsku-zyednaiut-dorohoiu/
 8. Фотозвіти з рибалки

  Знайомий знає де ловити? Останні тижні непогано клював окунь в Малево, найбільший 450 грам, але завтра там Віжанський фестиваль спінінговий проводить, то місця буде малувато.
 9. Фотозвіти з рибалки

  А що колотися? Я планував сьогодні в Млинів, але донька в лікарні, тож пролетів. По моїх спостереженнях сьогодні в Млинові кльов трохи мав би бути, хоч тиск впав, але вітер південний - для Млинова самий-самий, але пік кльову був учора - тиск стабільний третій день і південний вітер.
 10. АВТО ЄВРО СИЛА ВОЛИНЬ (авто на "бляхах")

  Да-да-да! Ти його розкусив, 100% він проплачений бляхобот. Бачиш-но підігріває він тут маси проти чесних бляхуїв, які не йдуть на поводу у влади та ламають систему, справжні Робін Гуди нашого часу. Да ти такий же хворий, як і ті, кому порохоботи ввижаються на кожному кроці.
 11. Фотозвіти з рибалки

  Не знаю чи є там ями, там не ловив, але чув про ями 9-11 метрів. Зрештою білу рибу в Млинівському водосховищі зимою ловлять саме там, а в районі технікуму я за останні роки зловив крім окунів лише по одному екземпляру плотви та густери.
 12. Фотозвіти з рибалки

  Як на мене, то там немає особливої ями, в кутку перед технікумом глибше. Та й взагалі ніяка риба крім окуня і йоржа не зимує в районі мосту, біла риба уходить вверх по течії до "воріт" чи взагалі до Аршичина. З якого дива вони її зимувальною рахують? Хоча, чому дивуватись, ці ями визначені ще з радянських часів, а з тих пір багато води втікло.
 13. Фотозвіти з рибалки

  Під мостом проходить русло, а не яма.
×