Перейти до змісту

zaHARE

Power users
 • Кількість зміста

  8 347
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  17

zaHARE last won the day on Липень 30

zaHARE had the most liked content!

Репутація громади

2 384 Гуру

11 Підписників

Про zaHARE

 • Ранг
  Джива
 • День народження Серпень 11

Информация

 • Интересы
  Bhakti-Yoga,Yoga Patangali

Останні відвідувачі профілю

23 250 перелядів профілю
 1. zaHARE

  Позитив України

  Мабуть причина в тому,що первинну ланку судів ще не реформували. Хоча я теж за цим не ососбо слідкую.
 2. zaHARE

  Позитив України

  Так напиши ВС правильне рішення прийняв по Буковелю чи ні? Він в заставі чи ні? Реформа суду в нас почалась зверху вниз. Тому я й написав рішення ВС в позитив.
 3. zaHARE

  За кого голосувати

  ВВХ вчора дав чіткій месидж,що для знищення України він буде чекати приходу нової влади. З якою про все й домовиться. АПД: Прослухав ще раз і вже почув дещо деталізоване. Він не просто говорить, що готовий домовлятись з новою владою. Він говорить в ультимативній формі,що йому потрібна така влада в Україні,яка його влаштує,в іншому випадку він покаже світу "кузькіну мать",тобто ядерний пєпєл.
 4. zaHARE

  Позитив України

  Я запитував конкретно про Буковель.
 5. Дійсно,перенеси,ну ,хоча б в позитив,бо там я вперше про них написав. Все ж поки це позитив. А там видно буде.Дякую
 6. zaHARE

  Позитив України

  обоснуй,що рішення ВС заказне чи неправочинне.
 7. Прочитав, якщо дійсно так,то думаю варто почекати офіційних роз'яснень. Вони мають бути по любому,бо задіяні міжнародні організації.
 8. zaHARE

  Позитив України

  Верховный Суд встал на сторону НБУ в споре регулятора с экс-собственником ПриватБанка за активы на горнолыжном курорте «Буковель». «16 октября Верховный Суд рассмотрел кассационную жалобу Национального банка Украины на решения судов первой и апелляционной инстанций, которыми были разорваны договора ипотеки между НБУ и ООО «Скорзонера» (Буковель). По итогам рассмотрения Верховный Суд отменил решения предыдущих инстанций и принял новое, которым отказал в исковых требованиях ООО “Скорзонера”», - сообщили FinClub в пресс-службе НБУ.
 9. В постанові не пише конкретного відсотку чи сум які виділяються з бюджету України. Всі коментатори пишуть що 100% фінанси ООН.
 10. Гроші отримує казначейство від ООН! Далі воно компенсовує адміністрація вартість кожного виданого боксу, який адміністрації купують в підлеглій ООН організації. Держава не витрачає свої кошти. У вартісь включена логістика. І є роз'яснення по ціні:
 11. Тебе забанили в Прозорро? Сам знайди і покажи нам цю ізюминку. АПД: Пардон,виявляється ООН робить тендери через свій майданчик United Nations Global Marketplace
 12. В Європі бебі-бокси лише в парочці країн, в Європі немає виплат за народження дитини,в Європі декретна відпустка 3 тижні - 2 місяці і то за власний рахунок. Наш бейбібокс це міжнародна програма, яка фінансується і комплектується ООН! Вони самі оголосили тендер і самі обрави переможця! Якщо ви маєте зауваження, звертайтесь в ООН! Це подарунок і яким його бачить ООН таким він і є! Наш бебі-бокс чомусь порівнюють з фінським. Фінський бейбібокс коштує 500 євро! Від пляшки фіни відмовились, щоб стимулювати грудне вигодовування! Одноразові підгузники відсутні (2 багаторазових)! Соска відсутня, бо впливає на привкус!
 13. zaHARE

  Позитив України

  Компанія "Кормотех" розпочинає експорт кормів для домашніх тварин в США та Чілі
×