Перейти до змісту

zaHARE

Power users
 • Кількість зміста

  7 855
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  13

zaHARE last won the day on Квітень 19

zaHARE had the most liked content!

Репутація громади

2 142 Гуру

11 Підписників

Про zaHARE

 • Ранг
  Джива
 • День народження Серпень 11

Информация

 • Интересы
  Bhakti-Yoga,Yoga Patangali

Останні відвідувачі профілю

22 950 перелядів профілю
 1. НВ вже всцялись. Нагадаю,що Новое Время належить Dragon Capital.
 2. Це той журналіст,якій "нє такой,как другіє,апазіціанєр,протів путена",єслі шо, Всі вони всираються рано чи пізно.
 3. Таке враження,що ти це сам про себе написав. Постійно спригуєш з суті,переходиш на особистості,маніпулюєш другорядними речами,виправдовуєш те,що не має виправдання,прощаєш те,що не прощається,ну і далі за списком. Ти абсолютно проти всього і ні разу не показав власної позиції. Створюєш провокативні теми і питання,на які сам відкрито відповідати не хочеш. На кожне звернення до тебе,відповідаєш - "сам дурак". Навіть якщо хтось з твоїх опонентів пише,щось слушне і правильне,з чим ти б погодився б у 2104 році,зараз ти це обісреш і разом зі своїм посіпакою дуалом замінусуєш.Якби я тебе не знав,то думав,шо ти бот. Рома ти класний,розумний хлопака мені більше подобалось коли ми обидва були ЗА. За те,що було на Майдані і після.Ми хотіли і хочемо змін в Україні на краще. Ми були і є проти свавілля,диктатури,корупції і т.д. Це нас і досі об'єднує,сподіваюсь. Прикро,що твоє "Проти" пішло набагато далі. Настільки далі,що ти вже не помічаєш,як в іншу площину переходить твоє "За". Дуже хочу помилятись. Але,все більше людей в країні через оте своє "Проти" все більше дивиться в сторону ворога,хоча не помічає цього. І не важливо в якому обличчі цей ворог прийде. Я знаю,що ти знову перекрутиш мій пост.Що я порохобот і т.д Хоча так,я порохобот.Поки ця людина буде рухати країну чим найдалі від Росії.Поки не з'являться в Україні справжні демократичні інституції та лідери. Поки будуть відбуватись зміни у всіх сферах. Поки на кожен його крок свинособаки будуть верещати на кожному розі.Поки він буде зупиняти війну. Знай,що навіть,якщо ми будемо голосувати за різні партії і різних перзидентів я завжди пожму твою руку.Це твій вибір і твоє право.І я його поважаю. Я не подам тобі руку тільки в одному випадку-коли ти скажеш,що "краще б вже тут був путін"(не дивуйся,я таке чую від людей).
 4. А він хіба читав суть цих рухів? Головне заголовки-там вся суть.)))
 5. НЕ чіпай його,людина абсолютно не орієнтується хто й що робив і яка на початок 2014 року у нас була ситуація з владою і силовиками. Таке враження,що хлопець не з нашого "села".
 6. Шо я тобі маю казати? Ти краще всіх все знаєш,як ніби телефоністом в РНБО працюєш. Ти б то точно не всрався без МВД,СБУ,ВСУ. Постфактум всі такі спартанці.А по факту ....... Ти правий в тому,що заварухі це сценарій кремля,і свободівські функціонери теж по їх сценарію спрацювали.І за сценарієм(від якого раїся не відмовилась) окупувати мали б Україну по Дніпру + Одеса. Але щось пішло не так.Сценарій дав пробуксовку.Бо піднявся Харків,Одеса,Миколаїв,Херсон.В тому числі русакам дали відсіч рядові свободівці. А потім один хлопака ВСУшник порушив наказ і почав стріляти по загарбниках,його підтримали інші командири і пішло-поїхало.Час було виграно. Ти цього не знав? кароче-Ой,фсьо-2.
 7. Ти мабуть не в курсах,що двіж почали якраз пономарі і козачки-охоронники з Київо-Пчерської і Святогорської лаври(МП).Це було ядро гіркінського підрозділу.Там же зберігали і зброю. І це не просто активні люди,а військові фсбшні профі,які також захоплювали Крим і були на Майдані.
 8. То хто Майдан замутив кремль чи брюсель? Чи масони?
 9. Ага,що й очікувалось.Спригнув і перескочив на іншу зраду.
×