Перейти до змісту

zaHARE

Power users
 • Кількість зміста

  9 051
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  22

zaHARE last won the day on Лютий 14

zaHARE had the most liked content!

Репутація громади

2 502 Гуру

11 Підписників

Про zaHARE

 • Ранг
  Джива
 • День народження Серпень 11

Информация

 • Интересы
  Bhakti-Yoga,Yoga Patangali

Останні відвідувачі профілю

23 460 перелядів профілю
 1. Стосовно ніхто не сидить за розстріли майданівців думаю,що й суд по цій справі буде не один рік.
 2. Ну,так. Спочатку сказати шо през-цинічне брехло,потім сказати - ну і шо шо він там був,він же на барикадах не стояв,а потім -йдіть в сраку порохоботи і замінусувати. А агресивний-я. А ти голосуй за кого хочеш. В тебе ж своя голова на плечах і критичне мислення мабуть теж є. Тобі ж агітація мізки не промиє. Головне шоб ти знав про свого кандидата не тільки те,що каже телевізор.
 3. Чесно скажу ,що ставка зараз значно вища,ніж була в нас на Майдані.
 4. У мене ідеальний музичний слух. А ти спригуєш,шо гамно воно не зовсім і гамно,але все-рівно гамно,бо ти вирішив шо "МИ" означає "Я САМ". А в Маріїнці тоді всі когось носили і виносили. Він просто розповів те,очевидцем і учасником чого був. І так розповість кожен,хто там був і це пережив. Але ж він мудак,а зєля був в АТО багато раз-маладєц!
 5. ми намагались донести чи я сам виносив? чи просто заголовок відео вклав тобі у вуха те чого там нема?
 6. Якби ти був тоді в Маріїнському парку,то б мав би слова. Не бачив чи він виносив загиблих,хоча він про це й не говорить,але він там був і підходив до лежачих і поранених. Я думаю його не одна людина з борди там бачила.
 7. Дональд Туск сказав промову українською. До 5-ї річниці Майдану https://www.pscp.tv/eucopresident/1jMJgOvoDNqJL?t=9m12s
 8. в принципі мєнти і фашисти стали тотожними поняттями.
 9. І з своєї штучноствореної реальності теж не виходь.
 10. zaHARE

  Позитив України

  Україна продала арештоване майно "Газпрому" Венчурний фонд "Голдмен" придбав 40,2% акцій компанії "Газтранзит", що раніше належали російському "Газпрому", за 41 мільйон гривень. Раніше Україна примусово продала 40%-у частку в ПАТ "Інститут "ПівденНДІГіпрогаз" (Донецьк), що належала ПАТ "Газпром". Нагадуємо: У 2017 році суд зобов’язав "Газпром" виплатити до Державного бюджету України більше 171 мільярда гривень за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Компанія продовжує оскаржувати рішення та дії державного виконавця. У січні 2016 року Антимонопольний комітет України вирішив оштрафувати "Газпром" на 85 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу України. Потім це рішення було кілька разів підтверджено українськими судами. У черговий раз 22 лютого 2017 року Київський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення суду нижчої інстанції про підтвердження стягнення з "Газпрому" штрафу, який виріс вже до 172 млрд грн (близько 6,4 млрд доларів) за рахунок пені за його несплату. Господарський суд Києва 17 березня 2017 року постановив стягнути 172 млрд грн з російської компанії на підставі судового рішення, що вступило в законну силу. Антимонопольний комітет України 11 квітня 2017 року направив до Державної виконавчої служби заяву про відкриття виконавчого провадження про примусове стягнення з ВАТ "Газпром" 172 млрд грн. Як повідомлялося, Господарський суд Києва дозволив стягнути 79,877 млн гривень дивідендів "Газтранзиту" у рамках примусового стягнення з ПАТ "Газпром" штрафу АМКУ. У липні Апеляційний суд скасував це рішення. "Газпрому" і "Нафтогазу" належить по 40,2174% акцій "Газтранзиту", ще 19,5652% акцій - турецькій компанії Turusgas. Газтранзит був створений у 1997 році для розширення пропускної здатності ГТС України для збільшення обсягів транзиту російського газу в Туреччину і країни Балканського регіону. Компанія реалізує проект з нарощування потужності магістрального газопроводу Ананьєв-Тирасполь-Ізмаїл, який проходить по території Одеської області та Молдови.
 11. Помиляєшся,друже, навпаки,мене підвищили. Але ти мій образ в своїй уяві не змінюй.
 12. Може хто пам'ятає як перед минулими виборами всі зупинки по якійсь з трас(не пам'ятаю якій) були обклеєні вірусним слоганом "Оберіть Красулю-депутатам дулю"? Так ось цей Красуля у всій красі З статті:
 13. Якби ці всі радники без голови такі результати роботи як в місті,показували б на реальному підприємстві,то вже б давно були б звільнені.
 14. zaHARE

  Позитив України

  Державна регуляторна служба дозволила провести перевірку облгазів Фірташа через донарахування у платіжках Національна комісія, що здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) отримала дозвіл від Державної регуляторної служби провести перевірку облгазів через донарахування ними додаткових обсягів спожитого газу. «Сьогодні ми отримали дозвіл від Державної регуляторної служби України на проведення позапланових перевірок 20 операторів газорозподільних систем на предмет донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов», — повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко. Вона зазначила, що наразі НКРЕКП очікує офіційні документи від регуляторної служби. Сама ж перевірка облгазів розпочнеться не раніше березня 2019 року.
×