Перейти до змісту

zaHARE

Power users
 • Кількість зміста

  7 628
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  12

zaHARE last won the day on Січень 19

zaHARE had the most liked content!

Репутація громади

1 994 Гуру

11 Підписників

Про zaHARE

 • Ранг
  Джива
 • День народження Серпень 11

Информация

 • Интересы
  Bhakti-Yoga,Yoga Patangali

Останні відвідувачі профілю

22 731 перелядів профілю
 1. ТО d.u.a.l : мені начхати на рейтинг і твої мінуси,,але прокоментуй хоч один свій мінус. Тобі не сподобалось що ЛНР і ДНР всьо чи несподобалось,що депутат,за якого я голосував,робить свою роботу на благо України і реалізовує те,за що ми стояли на Майдані і при цьому звітує своїм виборцям? Чи в тебе теж(як у вати) рве пукан від закону про Донбас? Чи ти плачеш за доларом по 8 грн при тотальному виведенні бабла з України сотнями банків,в тому числі 5,5 млрд доларів з Приватбанку? Муркни хоч щось.
 2. Ми говоримо про офіційну площину,коли вони пробували втулити це на міжнародній арені..А як вони там називають в себе на расії-до дупи.
 3. Та постійно в ЗМІ кажуть "так звані ЛНР,ДНР". Мацква каже ЛНР,ДНР.Тепер всьо! Нема лнр днр. Своєю безпосередньою роботою.Ходить на засідання,голосує за реформаторські закони,подає законопроекти і поправки,працює в комітеті і т.д.
 4. Тобі є що сказати по цьому закону,він поганий чи просто блєснув? Якщо хочеш моє імхо ,то да,я не фан пороха,яле я за 2-й термін. Порох блискуче справився із зовнішньою політикою,що власне і входить в обов'язки президента. Альтернативи немає.Чи може є? Озвуч! А якщо тобі тре долар по 8, зарплата по 500-770 Єврів і т.д. і т.п,то жми яйця своїм депутутам,за яких голосував,щоб відкрили ринок землі,зробили податок на виведений капітал, зняли депутатську недоторканність і т.д. Я на свого жму і він поки справляється.
 5. Хлопче,я все в курсі. Ніхто не збирається завтра йти в наступ.Цей закон робить "Бурю" і Джавеліни( хоча там не тільки Джавеліни,а й протиснайперські комплекси, ескадра безпілотників і ще багато ніштяків) реальністю.Не факт,що до цього дійде,але від одного цього в орків рвуться пердакі. Після цього закону вже немає ЛНР і ДНР,а є окуповані території України,при чому окуповані агресором і цей агресор чітко визначений-Росія.Немає тероризму,терористів і АТО,а є окупант і війна.Відповідно до міжнародного права вся відповідальність,все матеріальне забезпечення окупованих територій і відшкодування нанесених Україні і її громадянам збитків(а вони дуже ретельно фіксуються Україною) на раші. І орки,а з ними і їхні посіпаки чудово розуміють,що Аннушка вже розлила масло і тому буде дуже багато вбросів,воні і розхитування всередині України(слідкуйте за полемікою окремих партій і депутатів,а також за їхнім голосуванням).Кацапам кров з носа-треба Майдан.Їхній Майдан. А от гомна їм!
 6. віддам підсвічники

  Підсвічники ошасливили першого,хто відгукнувся в темі.Хай служать і тішать око.
 7. звісно без кацапів! Миротворці -це крок вперед до повної деокупації. Є план по якому все рухається. Помалу,але рухається. Мордор-сильний суперник,який з кожним роком слабне.
 8. В принципі піля цього закону АТО вже не зовсім АТО. Джавеліни підуть на протязі 2-3 місяців.Але остаточно це буде залежати від того,як пройде зустріч Волкер-Сурков. Чи згодяться орки на введення миротворців.Якщо ні,тоді нас будуть готувати до "Бурі" і приїдуть джавеліни і не тільки.
 9. Маю на увазі закон,який наблизив нас до хорватського сценарію.
 10. Джавеліни,жирний санкційний список,а тепер і "Хорватський " закон! Якщо орки й після цього не пустять миротворців на всю окуповану територію до держкордонів,то ,мабуть будуть "замєси".
×