Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Nokian сказано:

Ти повний Зєлєбоб,

вже одного запитав (він, правда, поки не розкрив), і тебе ще запитаю, мож ти розкриєш :) 

19 хвилин тому, jack74 сказано:

 А можна тоді означення - ХТО такі "зелебоби" і чим їх вирізняти з-поміж простих смертних?

?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь
34 хвилин тому, jack74 сказано:

вже одного запитав (він, правда, поки не розкрив), і тебе ще запитаю, мож ти розкриєш :) 

?

 

Геть забув відповісти. 

Все ж логічно: прихильники Зеленського. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то в такому разі "зелебоби" абсолютно не є рівноцінним антонімом "порохоботам"

Так й не кожен прихильник Пороха є порохоботом :). Прихильник - це людина, котра вміє доводити, вміє слухати опонента, вміє вести діалог і вміє погоджуватись на тверді докази. А "порохобот" - це бот, якому до одного місця аргументи опонента, якому "сци в очі, а він...", і котрий легко опускається до примітивних образ, коли закінчуються методички.

 

Та й з "прихильниками Зеленського" (в твоєму розумінні) не все так просто, так як не всі з тих 73% котрі голосували за Зеленського, є прихильниками Зеленського. Наприклад я :). Інша справа, що поки що я чекаю від нього того, для чого дав йому мандат. Якщо він почне йти врозріз моїх сподівань, я його буду критикувати так, як він того й буде заслуговувати. 

Так що "логіка" тут не така проста, як ти написав :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець.

За це ж і мова,що ті,хто раніше вівся на Ляшка,ще раніше на Тимошенко,

весною масово повелись на Зе.

Вірніше серед прихильників Зе левова частка оцих бобів.

Звісно є ,хто щиро хотів змін,траляля і тд.

Звісно їм образливо,але вони самі об'єдналися з легковірами.

Між тим дуже добре доведено,що той,хто готується до гіршого,хто планує виходячи із стрес варіанту,хто не думає,що більшість завше права- саме той і буде на коні 

Хочеш чогось добитися,хочеш виділитися- не будь ,як всі.

І не тіш себе ,що таких 73 відсотка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, jack74 сказано:

Так й не кожен прихильник Пороха є порохоботом :). Прихильник - це людина, котра вміє доводити, вміє слухати опонента, вміє вести діалог і вміє погоджуватись на тверді докази. А "порохобот" - це бот, якому до одного місця аргументи опонента, якому "сци в очі, а він...", і котрий легко опускається до примітивних образ, коли закінчуються методички.

Добре, що ти це розумієш, але більшості насрати: тепер порохоботами називають навіть тих, хто при п'ятому висловлювався проти нього, але і тепер не стримує себе у критиці Зеленського.

 

13 хвилин тому, jack74 сказано:

Та й з "прихильниками Зеленського" (в твоєму розумінні) не все так просто, так як не всі з тих 73% котрі голосували за Зеленського, є прихильниками Зеленського. Наприклад я :).

Прихильники, виборці - це все ланки одного ланцюга, тобто зелебоби.  І цей термін розносять зараз у медіапросторі не просто так. Ті люди, яких клеймили порохоботами, травили газом, вішали на стовпах, незалежно від того винні вони, чи ні, вони хочуть помсти за своє приниження і кожного разу, коли Зеленський буде лажати, зелебобам будуть нагадувати про їх вибір.

 

26 хвилин тому, jack74 сказано:

Інша справа, що поки що я чекаю від нього того, для чого дав йому мандат. Якщо він почне йти врозріз моїх сподівань, я його буду критикувати так, як він того й буде заслуговувати. 

Ти знаєш, я чекаю від нього того ж самого і, у разі його успіху, я визнаю, що я був неправий і ви недаремно дали йому мандат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Між тим дуже добре доведено,що той,хто готується до гіршого,хто планує виходячи із стрес варіанту,хто не думає,що більшість завше права- саме той і буде на коні 

Хочеш чогось добитися,хочеш виділитися- не будь ,як всі.

І не тіш себе ,що таких 73 відсотка.

:) нескладно бути "абабаЯгапротів" і завше "чекати гіршого" :) 

так що "і не тіш себе", що ти "небудьяквсі" :) ти не особливий :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ти знаєш, я чекаю від нього того ж самого і, у разі його успіху, я визнаю, що я був неправий і ви недаремно дали йому мандат.

то нашо ж його обсирати раніше часу, за те, чого він ще не зробив? 

Мій батько завжди повторював - "не показуй дурню пів-роботи", і це саме по тій причині, що дурень обсере навіть не дочекавшись результата. Так і тут... Потрібно ж почекати хоча б перших результатів. Порох теж не відразу забрехався, але його ж довго терпіли. Хоча я не кажу терпіти стільки ж. "по вєсне"... "по вєснє"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

то нашо ж його обсирати раніше часу, за те, чого він ще не зробив? 

Мій батько завжди повторював - "не показуй дурню пів-роботи", і це саме по тій причині, що дурень обсере навіть не дочекавшись результата. Так і тут... Потрібно ж почекати хоча б перших результатів. Порох теж не відразу забрехався, але його ж довго терпіли. Хоча я не кажу терпіти стільки ж. "по вєсне"... "по вєснє"...

Ну я ж його і не обсираю, а переважно типу топлю за Порошенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Дехто з моїх опонентів вже місяць назад таки признав мою правоту.

Ти їх стільки зробив, що нарешті попав пальцем в небо. Хоча навіть пальцем в небо за теорією ймовірності мав би частіше вгадувати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це я не суто тебе мав на увазі

 

от і тут ... нафлудили...нафлеймили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, nickel сказал:

Ти їх стільки зробив, що нарешті попав пальцем в небо. Хоча навіть пальцем в небо за теорією ймовірності мав би частіше вгадувати. :)

Так і зараз він не вгадав

Казав за 30 буде до жовтня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Так і зараз він не вгадав

Казав за 30 буде до жовтня

А ну но знайди коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

За це ж і мова,що ті,хто раніше вівся на Ляшка,ще раніше на Тимошенко,

весною масово повелись на Зе.

 

 

В 04.07.2016 в 18:15, Nokian сказал:

Да , я був за ЮЛЮ, коли її пресував Яник, і ще перед тим, коли вона була на Майдані 2004.

 Здохни сука.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За це ж  мова, що одне діло,коли обираєш без вибору( менше зло), коли лише два реальних претендента.Тобто обираєш розумом.

і зовсім інше, коли  обираєш емоціями.

Краще допоможи своєму соратнику знайти, де я обіцяв долар на жовтень за 30.

А ще цікавіше, з якої причини він зробив такі висновки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

За це ж  мова, що одне діло,коли обираєш без вибору( менше зло), коли лише два реальних претендента.Тобто обираєш розумом.

і зовсім інше, коли  обираєш емоціями.

зарахувати як злив?

3 минуты назад, Nokian сказал:

Краще допоможи своєму соратнику знайти, де я обіцяв долар на жовтень за 30.

А ще цікавіше, з якої причини він зробив такі висновки.

Він такий "мій соратник", як і твій. Єдине, що в нас спільне - Борда, як і з тобою.

Ти працюєш як генератор випадкових чисел прогнозів, а я маю в цьому длубатися? Твої "прогнози", ти і длубайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який злив?

І чому це генератор випадкових чисел не прогнозував випадково навіть 26, не кажучи про 30.

От з цих маніпуляцій та перекручувань недалекі зелеббоби  потім і ляпають повну маячню.

Ну з них то що візьмеш, а ти ж продвинутіший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Який злив?

Ну тоді я тебе не зрозумів. То ти признаєшся, що сам латентний зелебоб?

3 минуты назад, Nokian сказал:

І чому це генератор випадкових чисел не прогнозував випадково навіть 26, не кажучи про 30.

Генератор випадкових чисел, тому так і називається, бо робить це випадково. Твій кеп. :)

3 минуты назад, Nokian сказал:

От з цих маніпуляцій та перекручувань недалекі зелеббоби  потім і ляпають повну маячню.

Ну з них то що візьмеш, а ти ж продвинутіший.

Де маніпуляції і перекручування? Я навів дві твоїх цитати, жодного слова від себе. Лише твої слова, які ти говориш в різний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

23 minutes ago, Nokian said:

Краще допоможи своєму соратнику знайти, де я обіцяв долар на жовтень за 30.

 

"...Тому в бюджеті і закладено курс  на 19 рік по 32..." (с) Віктор Нокіан, найвеличнійший вангуй Борди (весна 2019-го, після оголошення результатів першого туру президентських виборів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти мене не розумієш- то як можеш робити про мене висновки?

А от мова цифр вже більш однозначна.

Хочеш сказати, ти не знаєш моїх прогнозів на протязі мінімум останнього року?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Nokian said:

Хочеш сказати, ти не знаєш моїх прогнозів на протязі мінімум останнього року?

Ну помилилась трохи людина, ти прогнозував не по 30, а по 32 )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Якщо ти мене не розумієш- то як можеш робити про мене висновки?

Як можна зрозуміти людину, яка голосувала за Тимошенко, а сьогодні заявила, що ті хто голосував за Тимошенко, проголосували за Зе. Хіба якийсь діагноз прояснить ситуацію, але мені він не відомий.

3 минуты назад, Nokian сказал:

А от мова цифр вже більш однозначна.

Ну да, я так і сказав: генератор випадкових чисел (цифр)

3 минуты назад, Nokian сказал:

Хочеш сказати, ти не знаєш моїх прогнозів на протязі мінімум останнього року?

Ти їх стільки зробив, що я не впевнений, що хоч половину бачив. І, на жаль, не володію такою гарною пам'яттю як ю2007.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

 

"...Тому в бюджеті і закладено курс  на 19 рік по 32..." (с) Віктор Нокіан, найвеличнійший вангуй Борди (весна 2019-го, після оголошення результатів першого туру президентських виборів)

Ну от найдотошніший  вишукуй , і той знайшов ЛИШЕ моє посилання на цифру закладену в бюджеті.

Навіть він не зміг знайти, де би я ПРОГНОЗУВАВ  падіння гривні.

 

,,Ти їх стільки зробив, що я не впевнений, що хоч половину бачив. І, на жаль, не володію такою гарною пам'яттю як ю2007.,,

 

Не впевнений- не обганяй.

 

І не видирай з контексту.

 

Зрештою, нах я веду цю розмову.

Всеодно ти бачиш лише те, що хочеш бачити.

Та будь ласка.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Ну от найдотошніший  вишукуй , і той знайшов ЛИШЕ моє посилання на цифру закладену в бюджеті.

Навіть він не зміг знайти, де би я ПРОГНОЗУВАВ  падіння гривні.

Цитата

Попри велику особисту популярність 26 липня 1945 року Вінстон Черчілль залишив пост прем'єр-міністра Великобританії після нищівної поразки Консервативної партії на парламентських виборах, на яких перемогу здобули лейбористи. Протягом шести років від був лідером опозиції і в 1951 році знову очолив уряд країни.

 

Хтось всерйоз думає, що Порошенко не знав ще місяць  тому, три тому, які шанси перемогти на вибрах?

А саме головне, які шанси після виграшу виборів президента, виграти парламентські вибори, котрі важать набагато більше?

Один із сценаріїв, максимально дискредитувати  президента Зеленського  та розхитати ситуацію.

Тому в бюджеті і закладено курс  на 19 рік по 32..

Президенту Зебурашці буде не до жартів.

Цього року новорічний квартал викличе зовсім інші емоції.

Якщо до того часу він взагалі ще залишиться.

 

Якщо виділене жирним не прогноз, то я не знаю. Ти тепер будеш викручуватися як вуж на сковорідці і все заперечуватимеш. Воно й не дивно. Інколи краще було б промовчати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти зовсім зелебоб?

 

Де Я ЕАПИСАВ, ЩО КУРС БУДЕ 32?

 

Чи для тебе ,, закладено в бюджеті ,, та ,, я сказав ,, - одне й те саме?

 

6 хвилин тому, nickel сказано:

Воно й не дивно. Інколи краще було б промовчати. 

А можеш показати приклад, промовчвти.

Заміть,я пишу без знака запитання, щоб ти міг не відповідати ,і промовчати.

Але ти не зможеш.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Ти зовсім зелебоб?

 

Де Я ЕАПИСАВ, ЩО КУРС БУДЕ 32?

 

Чи для тебе ,, закладено в бюджеті ,, та ,, я сказав ,, - одне й те саме?

 

А можеш показати приклад, промовчвти.

Заміть,я пишу без знака запитання, щоб ти міг не відповідати ,і промовчати.

Але ти не зможеш.

Звичайно, що тобі дуже хотілося, щоб я зараз промовчав. Не цього разу, Вітя, не цього разу.

maxresdefault.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...