Перейти до змісту

Для чого на потрібна міліція та самооборона?


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Тут в мене давно наболіло питання,для чого нам потрібна славнозвісна міліція і самооборона,так звана "ВЛАСТЬ"???

в мене ще зимою стався випадок,іду собі додому нікому не мішаю,і мене перестріває три здорових бугая,я то їх знаю но з ними навіть не здороваюсь,не то щоб щось говорити.

І тут вони мені кажуть є позвонити????я звісно сказав ще в мене лайф і нема,то давай лайф,я з переляку дав поговорити,той відійшов говорити,а два інших мене ніби відволікали,говорили з мною про Жизу,потім і другій відійшов,я за ними а той що взяв мобілку каже,молби дав свому другу щоб той мені віддав,і з канцами,я не хотів зариватись пішов додому,бо не хочу бути калікою.

Я на другий день пішов в міліцію,розказав ситуацію,а вони питають що за мобілка і чи є коробка,я кужу що це іпхон3джс і без коробкі бо купляв з рук,на що вони сказали вот того нема свідків нема ітд,а я кажу що я знаю хто це,а вони сам рішай!

я забив на це і ладно

Ще не давно в мого знайомого так само і ті самі вкрали телефон,а міліція нічого не може зробити

То для чого нам така?????

бо вже наболіло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мораль така : нефіг бухим шуміти в 3 години ночі.

я не був бухий,вони мобілу не можуть знайти,а тут давай на мене налітати бо я рецидівіст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То для чого нам така "Власть засрана?????

ст. 109 ч.2 КК - умисна угода двох або більшої кількості осіб про спільні насильниць­кі дії, спрямовані на зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; ч. 3 публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади

Кваліфікуючі ознаки передбачених в ч. 2 ст. 109 КК дій (ч. 3 ст. 109):

– здійснення їх із використанням засобів масової інформації (наприклад, по телебаченню, у радіопрограмі, в газеті, Інтернеті тощо).

Ща Самооборона знову приїде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То для чого нам така "Власть засрана?????

ст. 109 ч.2 КК - умисна угода двох або більшої кількості осіб про спільні насильниць­кі дії, спрямовані на зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; ч. 3 публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади

Кваліфікуючі ознаки передбачених в ч. 2 ст. 109 КК дій (ч. 3 ст. 109):

– здійснення їх із використанням засобів масової інформації (наприклад, по телебаченню, у радіопрограмі, в газеті, Інтернеті тощо).

Ща Самооборона знову приїде

Всмислі знову приїде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба завжд надіятсь тільки на себе. Що трапилось тільки на користь, щоб щось змінити в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба завжд надіятсь тільки на себе. Що трапилось тільки на користь, щоб щось змінити в житті.

або ставати супергероемpost-13842-0-79574700-1432881617_thumb.j
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всмислі знову приїде?

буде наводити конституційний лад і подавляти сепаратистські настрої

один з самооборони каже своїм щоб війшли,той мене і живіт вдарив і сказав що ще раз і біда буде
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не хотів зариватись пішов додому,бо не хочу бути калікою.

Ну а що буде коли зброю узаконять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всмислі знову приїде?

буде наводити конституційний лад і подавляти сепаратистські настрої

один з самооборони каже своїм щоб війшли,той мене і живіт вдарив і сказав що ще раз і біда буде

я не сепаратист,просто хочу взнати чому міліція не змогла знайти мій телефон,я просто хочу захисту від держиви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"я кужу що це іпхон3джс і без коробкі бо купляв з рук"

сприяєш продажам краденого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"я кужу що це іпхон3джс і без коробкі бо купляв з рук"

сприяєш продажам краденого?

Він був не крадений,просто без коробкі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"я кужу що це іпхон3джс і без коробкі бо купляв з рук"

сприяєш продажам краденого?

Він був не крадений,просто без коробкі

а звідки така впевненість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самообороні ви не зобов'язані відкривати двері, коли вони до вас приходять розбиратись раджу завжди дзвонити в 102 в викликати нормальний наряд міліції, а з даними "блюстітелями порядку" діло взагалі не мати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки така впевненість?

Ну так теє, тс теж в когось взяв подзвонити - а це вже не крадіжка, точно-точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самообороні ви не зобов'язані відкривати двері, коли вони до вас приходять розбиратись раджу завжди дзвонити в 102 в викликати нормальний наряд міліції, а з даними "блюстітелями порядку" діло взагалі не мати

сорока на хвості принесла шо однієї тихої ночі пацики з Ківерцівського р-ну в Луцьку знімали колеса з машин. Самооборона повязала. Міліція відпустила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане ANANAS ви кажете міліція погана і самооборона теж. Не сперечаюсь, якимось чином це є так. Але скажіть чому саме з вами таке трапляється, і з такими як ви? Можливо це у вас справа?! Я розумію, наболіло і т.п. Щоб уникнути таких ситуацій почніть мінятись, перемініть щось у собі. Не звязуйтесь з такими ''бугаями'', відфільтруйте друзів. Перестаньте дебоширити по ночам, у людей діти сплять. І такого можливо з вами траплятись не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самообороні ви не зобов'язані відкривати двері, коли вони до вас приходять розбиратись раджу завжди дзвонити в 102 в викликати нормальний наряд міліції, а з даними "блюстітелями порядку" діло взагалі не мати

сорока на хвості принесла шо однієї тихої ночі пацики з Ківерцівського р-ну в Луцьку знімали колеса з машин. Самооборона повязала. Міліція відпустила.

а я що кажу що самооборона погана?

просто як на мене повинна працювати міліція, а не люди "в штацькому"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самообороні ви не зобов'язані відкривати двері, коли вони до вас приходять розбиратись раджу завжди дзвонити в 102 в викликати нормальний наряд міліції, а з даними "блюстітелями порядку" діло взагалі не мати

сорока на хвості принесла шо однієї тихої ночі пацики з Ківерцівського р-ну в Луцьку знімали колеса з машин. Самооборона повязала. Міліція відпустила.

за те зловила це добре,ну щоб силою втихомирювати одну людину,то ви вже вибачте мене,я і словами поняв ще не надо шуміти

в порт сіті та сама ситуація,в одному магазині вкрали на 2000грн,приїхала міліція приїхав батько злодія,заплптив охороні міліції в власнику магаза і все дєло в шляпі

Пане ANANAS ви кажете міліція погана і самооборона теж. Не сперечаюсь, якимось чином це є так. Але скажіть чому саме з вами таке трапляється, і з такими як ви? Можливо це у вас справа?! Я розумію, наболіло і т.п. Щоб уникнути таких ситуацій почніть мінятись, перемініть щось у собі. Не звязуйтесь з такими ''бугаями'', відфільтруйте друзів. Перестаньте дебоширити по ночам, у людей діти сплять. І такого можливо з вами траплятись не буде.

в мене всього навсього 2 друга,я це давно поняв що не нада з такими водитись,но вони мене перестріли,і я один раз так шумів і зрозумів що більше не потрібно так робити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помилки правозахисних органів присутні в будь-якій країні. Незалежно від рівня коррупції і економічного розвитку.

Незважаючи на правильне, в цілому, застосування право­вих норм, правоохоронні органи та інші суб'єкти цієї діяль­ності допускають помилки. Помилки являють собою резуль­тат неправильних дій, які не досягають поставлених цілей. Вони пов'язані з неточністю дій, неадекватністю мислення і виражаються в порушенні норм права.

Як на мене самооборона потрібна. А ось ментам треба підняти з/п і зробити глибоку реформу з люстрацією. В ідеалі шлях поліцейського має бути таким: самооборона, поліцейске училище, кар"єра в поліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас держава не піклується громадянами, немає ні захисту, ні "безкоштовного" лікування, а соц.допомоги і пенсії це взагалі знущання. Про що говорити В країні гнила система. Механізм такий ніхто непереламає. Люди все життя платять податки а в замін нічого немають. Наша держава це як паразит, тільки бере і нічього (ну майже нічього) не дає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас держава не піклується громадянами, немає ні захисту, ні "безкоштовного" лікування, а соц.допомоги і пенсії це взагалі знущання. Про що говорити В країні гнила система. Механізм такий ніхто непереламає. Люди все життя платять податки а в замін нічого немають. Наша держава це як паразит, тільки бере і нічього (ну майже нічього) не дає.

тут я згідний і це сумно

то можливо якщо самооборона не така погана,то я покажу хто вкрав телефона і робить безпредел в мене в дворі,і це не тількі в мене вони вкрали телефон чи щось ще

а звідки така впевненість?

Ну так теє, тс теж в когось взяв подзвонити - а це вже не крадіжка, точно-точно.

як би я теж взяв позвонити,то я би тут не писав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самооборона також не може перевищувати свої повноваження (при свідках принаймі), тому що хлопців потім розумний юрист прижме до стінки. Здається наявність з ними міліціонера обо'вязкова (точно не знаю).

Тобі краще зібрати пару бугаїв і вибити свій телефон, або заплатити декільком бійцям пару грн. за таку послугу. Тому що міліція тобі не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви звертались до самооборони напряму, заяву якусь писали їм, чи просили. Претензії до міліції ще зрозумілі, а от до самооборони виглядають, якось дивно.

з.і.

Тут у мого друга біля під'їзду практично ідеальна чистота, а у мене брудно. У друга, якийсь старший дядечко замітає, збирає сміття, лагодить усе. А за срач біля мого дому , я думаю пожаліюсь тут на форумі на комунальні служби і на того чоловіка чому він такий сякий не прибирає і у мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...