Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Міліцейський саботаж і суддівська змова. Як стара міліція повертається через суди

 
Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати  Не читати Коментувати
  •  
  • 22/04/2016Позови переважно складені за принципом «килимового бомбардування»: оскаржується й атестація як така, і її процедура, і всілякі цікаві конструкції на кшталт: атестацію мають проходити поліцейські, а я не приймав присягу поліцейського, тож я і не поліцейський. У кожному позові також обов’язково оскаржується власне рішення членів комісії: позивач описує, який він чудовий з усіх сторін співробітник, а тому будь-яке інше, крім позитивного, рішення — несправедливе та упереджене, і його треба скасувати.

Автор: Ольга Худецька, журналіст, член Атестаційної комісії поліції

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

Демократія? Демократізатори йобані. І шо? Є номер машини, є все, і шо? Міністр фейсбуку?

ПС. Якщо реакція буде "ми виговор... " то натиупного разу люди просто будуть стрілять їх самі, от побачите..

 

 

 

з коментарів до відео

Цитувати
Это не шеврон бывшего украинского Беркута и даже не шеврон нынешнего Беркута, который в Крыму. Это сепарский шеврон 3-ей ОМСБр "Беркут" 1-го АК НО МО ДНР. Создана на основе Горловских (3-й МСБ), Енакиевских (2-й МСБ, ГАДн), Макеевских ("Меч" вероятно 1-й МСБ) подразделений И.Безлера. прим, по окончании "зимней кампании 2015г." бригаде присвоено почётное наименование "Горловская".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скандал у київській поліції. АТОшник їздив з символікою "Беркута" на тлі триколора

Київ Сьогодні, 11:50 163

Поліцейського звільнили з лав правоохоронців. Начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко підписав рапорт про звільнення поліцейського, у якого в машині побачили освіжувач повітря у вигляді шеврона російського "Беркуту". Про це головний поліцейський столиці повідомив у своєму Facebook.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патрульні спільно з працівниками УЗЕ затримали учасників незаконної валютної операції

22 квітня працівники Управління по боротьбі з економічною злочинністю та патрульні поліцейські виявили факт незаконного здійснення валютних операцій двома громадянами за адресою: пр. Волі, 3.
«Валютник» не мав спеціального дозволу (ліцензії) на провадження такого виду господарської діяльності, тож і на нього, і на іншого учасника валютної операції склали протоколи про адміністративне правопорушення, передбаченого ст. 162 КУпАП (порушення правил про валютні операції).
Крім того, для об’єктивного з’ясування всіх обставин поліцейські склали протоколи вилучення речей та документів, згідно з якими грошові кошти, що є об’єктом правопорушення, вилучили.

Ну і ще на додачу:

сьогодні був на суді над одіозним мєнтом Волошиним.

Це був не суд, а фарс! Під кінець я заплутався , хто ж є обвинувачуваним - Волошин чи Самооборона? Суддя Ющук видно не читав закон україни щодо громадських формувань з охорони громадського порядку і не розумів, чому Самооборона допомагала поліції затримувати порушника. Закінчилось перенесенням на 5 травня. Самооборона має надати документи (статут та ін.), що вони мають право підтримувати громадський порядок. Під суд підігнали "Бобик" з колишнім беркутом.  Еххх... нічого вони не зрозуміли від Майдану. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

Скандал у київській поліції. АТОшник їздив з символікою "Беркута" на тлі триколора

По поводу работника полиции, который повесил в автомобиле освежитель воздуха с шевроном подразделения на фоне триколора.
Для меня не понятна ситуация, когда человек, который был в АТО, использует символику оккупанта. Сегодня мне не важно, что думал этот человек, делая такой шаг, важно, что своим поступком он бросил тень на всех своих братьев-полицейских, на весь гарнизон Киевсской полиции. Один человек одним поступком может перечеркнуть месяцы труда огромного коллектива. Поэтому, убежден, ему не место в полиции!
Приказ о его увольнении я уже подписал.
По данному факту проводим служебное расследование, вывод которого направим в прокуратуру и СБУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 25.04.2016 at 14:09, difoto сказано:

Патрульні спільно з працівниками УЗЕ затримали учасників незаконної валютної операції

22 квітня працівники Управління по боротьбі з економічною злочинністю та патрульні поліцейські виявили факт незаконного здійснення валютних операцій двома громадянами за адресою: пр. Волі, 3.
«Валютник» не мав спеціального дозволу (ліцензії) на провадження такого виду господарської діяльності, тож і на нього, і на іншого учасника валютної операції склали протоколи про адміністративне правопорушення, передбаченого ст. 162 КУпАП (порушення правил про валютні операції).
Крім того, для об’єктивного з’ясування всіх обставин поліцейські склали протоколи вилучення речей та документів, згідно з якими грошові кошти, що є об’єктом правопорушення, вилучили.

Ну і ще на додачу:

сьогодні був на суді над одіозним мєнтом Волошиним.

Це був не суд, а фарс! Під кінець я заплутався , хто ж є обвинувачуваним - Волошин чи Самооборона? Суддя Ющук видно не читав закон україни щодо громадських формувань з охорони громадського порядку і не розумів, чому Самооборона допомагала поліції затримувати порушника. Закінчилось перенесенням на 5 травня. Самооборона має надати документи (статут та ін.), що вони мають право підтримувати громадський порядок. Під суд підігнали "Бобик" з колишнім беркутом.  Еххх... нічого вони не зрозуміли від Майдану. 

Ні суддя, ні екс-поліцейський не з'явилися на суд.

Цитувати

Ні суддя Олег Ющук, ні відповідач Олександр Волошин на засідання не з’явилися.

Розгляд справи перенесено на не визначений термін, адже суддя Ющук пішов на лікарняний. Його секретар Артем Данієлян не володів інформацією, що саме трапилося із суддею. Адвокат же Волошина подав клопотання до суду про те, що буде відсутній на засіданні, адже перебуватиме на іншому, - інформуєГромадське.Волинь.

Проте на саме засіданя в черговий раз прийшли активіста «Самооборони Волині», які затримували Волошина пі дчас вчинення ним адміністративного правопорушення, працівник Державної служби охорони та Патрільної поліції Луцька.

Дата наступного засідання невідома.

Відео  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правильно, а нашо ти його зажав на кругу? Не можна полусу на кругу змінювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, BARAKUDA said:

Як їздять луцькі інкасатори
Біля 1 хвилини.
 

відео не повне, схоже Назар правий

надто чемні якісь інкасатори... невже впадло було вийти і навішати барану, котрий підрізає на кільці

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Соромітник said:

відео не повне, схоже Назар правий

надто чемні якісь інкасатори... невже впадло було вийти і навішати барану, котрий підрізає на кільці

 

Та ну, навішування зараз неактуальне. Тра було відразу три обойми всадити в машину автора відео, звісно, виключно з виховною метою.

 

От дивись, Соромітник, можливо колись твоя дружина або донька/син зроблять аналогічний маневр банально через брак досвіду або з інших ненавмисних мотивів. І обурений учасник дорожнього руху візьме і "навішає" їй чи зіпхне в кювет з перевертанням на дах. І хтось на Борді підтримає такі дії, бо ж "не треба було їй бикувати".

 

Ну і тема ж все таки про поліцію. Це відео варто було постити в "автобидло". Ну чи в "новий прикол з приватбанком" накрайняк :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо моя дружина викладе таке відео на сайті новин права свої буде виколупувати дуже "зглибока". Чувак скоріше за все биканув на кільці за що отримав відповідь від інкасаторів. Мав поматюкатися і їхати далі. Але ж нє, упирь почав то розкручувати. Ну в інкасаторів полюбе є реєстратор так що думаю далі буде.

Пост не в темі полюбе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Соромітник said:

Якщо моя дружина викладе таке відео на сайті новин права свої буде виколупувати дуже "зглибока". Чувак скоріше за все биканув на кільці за що отримав відповідь від інкасаторів. Мав поматюкатися і їхати далі. Але ж нє, упирь почав то розкручувати. Ну в інкасаторів полюбе є реєстратор так що думаю далі буде.

Пост не в темі полюбе.

Чувак неправий, палюбе.

Але водій інкасаторського бусика зумисне створив досить небезпечну аварійну ситуацію. Просто, щоб "повчителювати".

Був би я суддя :) , влупив би обом водіям немаленький штраф в аналогічному розмірі (а то й прав би позбавив на трохи часу, якби водії вже були б помічені в чомусь схожому раніше). І не за маневри на кільці, а за їхню поведінку на дорозі вже після нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@BARAKUDA по-перше, тема про міліцію-поліцію, інкасатори сюди яким боком???

По-друге, якщо автор відео ти, то вчи ПравилаДорожньогоРуху. Перед перестроюванням спочатку дивляться в дзеркало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу Вам відверто, я розчарувався.

 

Не так давно (20.04.16 о 17:32) повертаюся з роботи. На газоні, поруч із проїжджою частиною припарковане авто. (на фото видно)

Думаю, і чого в цей момент немає поліції? І тут раптом, на моє щастя, бачу проблискові сині маячки, думаю, повезло.

Спиняю. Вітаюся. Вказую на порушення. Бачу що поїхали в сторону припаркованого авто. Ну, думаю, добре.

 

Через 10 хвилин повертаюся повз того ж авто - і.... ніяких паперів про виписаний штраф на лобовому склі під двірниками, я не побачив.. нажаль...

Хоча щось вони там стояли. Виходили чи не виходили із авто - не мав змоги побачити.

 

Фото-пруф  

2016-04-20 17.32.37.jpg

2016-04-20 17.32.46.jpg

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yu2007 сказано:

водій інкасаторського бусика зумисне створив досить небезпечну аварійну ситуацію. Просто, щоб "повчителювати".

А як ти ще бика навчиш? НІяк! бик на те і бик, щоб розуміти виключно грубу фізичну силу.

Получив від собі подібного - поняв що не прав. Пішов качатися далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

А як ти ще бика навчиш? НІяк! бик на те і бик, щоб розуміти виключно грубу фізичну силу.

Получив від собі подібного - поняв що не прав. Пішов качатися далі.

так сам факт наявності цього відео, вже є запереченням твоєї теорії, бик, мало того, що не зрозумів, що не правий, так ще й вирішив надати розголосу цій історії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

- і.... ніяких паперів про виписаний штраф на лобовому склі під двірниками, я не побачив.. нажаль...

Хоча щось вони там стояли. Виходили чи не виходили із авто - не мав змоги побачити.

Женя! :) Ну ми ж не в Штатах! :) В нас ніяких штрафів "на лобове скло" не виписують! Ці папірчики, що наші поліціянти розтикували під "двірники", це було суто усне попередження, і ці була суто їх (луцьких поліцаїв) ініціатива! Може закінчилася фарба в принтері :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

так ще й вирішив надати розголосу цій історії

значить бик із задатками інтелігенції, або бик-провокатор :)

Менше з тим, якби інкасатори підрізали чи заблокували дорогу - вийшов би хтось із автоматом - чоловік би приїхав додому у не зовсім нових коричневих штанях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

Ці папірчики, що наші поліціянти розтикували під "двірники", це було суто усне попередження

бачив ,як виписували штраф (папір під двірник точно був) припаркованій БМВ навпроти "Тріумфу"  по Волі. Чувак став якраз під знаком! (фотку видалив, нажаль)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Zheny@ сказал:

значить бик із задатками інтелігенції, або бик-провокатор :)

це лише значить, що бик не зробив жодних висновків й надалі буде поводити себе так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

що бик не зробив жодних висновків й надалі буде поводити себе так само

до пори до часу. Сам розумієш.

Попадеться на такого хєроя :)  І прозріє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2016 at 14:09, difoto сказал:

Під суд підігнали "Бобик" з колишнім беркутом.  Еххх... нічого вони не зрозуміли від Майдану. 

Беркут як був, так і є , тільки з назви саме слово "беркут" забрали, все інше залишилося. От так в нас робляться реформи, люстрації і т.д...обгортку змінють, а в середині лайно як було так і залишилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 часа назад, jack74 сказал:

Може закінчилася фарба в принтері :)

Смайлик лишній. Говорив зі знайомим "копом". На бензин ввели ліміти - раніше був безліміт, папір і тонер стали часом купувати за свої, жартома сказав, що чекають на введення планів на штрафи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...