difoto

Команда форума
 • Кількість зміста

  16 537
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  53

difoto last won the day on Січень 17

difoto had the most liked content!

Репутація громади

4 909 Гуру

Про difoto

Контакты

 • Сайт
  http://avl.org.ua
 • ICQ
  152579747

Информация

 • Интересы
  bike, internet, beer :)

Останні відвідувачі профілю

50 486 перелядів профілю
 1. В чому я збрехав, коли тебе забанив? І да - мене на Варшавці нема, для довідки усім.
 2. Мсьє звик відповідати за свої вчинки, не зважаючи на статуси. В мене список банів та попереджень побільше будь-кого з вас "д'яконів", еслі шо, в тому числі кілька "самозабанень". Але то всьо офтоп. А по темі - як би то сказати... Я не бачу нічого поганого в тому, щоб розірвати договір оренди з Укркоопспілкою, але є велике АЛЕ.... Але якщо ці кошти дійсно будуть іти у ПРИБУТКОВЕ комунальне підприємство - на дороги, інфраструктуру міста, тощо. А от в цьому дуууже сильно сумніваюсь, дивлячись на ту "команду". Бо може статись так, що договір з Горгутом розірвуть, а потім.... БАЦ - а на прибирання території ринку пішло грошей більше, ніж від оренди, хоча орендна плата не змінилась! Не вірите? А так буває, ба більше - так буде!
 3. А хто ж там плаче, наркоман ?
 4. А чо це ти отак цитуєш мене з крапочками замість слів? Мсьє - ханжа? На аватарці гей-порно, а цитатки цензуруєм? :)))
 5. Доречі, питання по ділянці за 7 лімонів , так само як і питання по варшавці - зняли з сесії Фейсбук і борда - рулять! :)))) Іноді потрібно просто показати, що ти цим цікавишся. І народ цікавиться. І все - ніяких барикад з коктейлями. Але ж всім похуй, правда?
 6. А покажіть ще мені той смайлик, який рже так, шо аж пісяє
 7. в нас є, @MANJAK11 направить, єслі шо. Але то в натурі, краще під замовлення.
 8. повідомити про те все менш ніж за добу. Розповсюджена в судах практика, доречі, коли тобе запрошують на засідання, а штемпель на конверті - на день пізніше засідання. Я вважаю, що це таки "таємне" (в лапках, звичайно)
 9. Завтра на сесії буде "таємне" засідання. Скоріш за все позбавлять Укрспоживспілку права оренди площ ринку. "Варшавка, я вас вітаю!" Це той випадок, коли вам заструмлять, що ваша кофточка вартує більше , ніж оренда. Кофточка за 500 - цене оренда в 1500, ви ж її кожного дні продаєте! І тим більше не 5000.
 10. Теза була від розумного дядьки така: я сподіваюсь, що керівником НБУ стане такий-то, крім того, що він крутий управлінець з великим досвідом, в нього є важлива перевага - йому довіряють.... і далі по тексту
 11. довіряють у якості голови НБУ
 12. Нещодавна в ефірі у Скрипіна один економічний експерт (розумний дядько) прогнозував щодо Лавренчука, що це була б найкраща кандидатура. В т.ч. через довіру до нього іноземних банкірів.
 13. Тормозний трос - товстіший, з іншою законцовкою. Рубашки теж різні за внутрішнією конструкцією. Та сама Велозона продає хоч по 10 см.
 14. Сьодня поїхав волонтер в Польщу, якщо звідти нічого не вдасться б/в приперти - будем думать.
 15. Мімо каси! Я і надалі виступаю за всі оці майданчики і путівки, от тільки це не змінює мого ставленя, що ВОР - це злочинець, а не "чувак, який встановлює майданчики".