Перейти до змісту

difoto

Команда форума
 • Кількість зміста

  17 448
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  61

difoto last won the day on Травень 23

difoto had the most liked content!

Репутація громади

5 831 Гуру

Про difoto

 • Ранг
  Мсьє Хамидло

Контакты

 • Сайт
  http://avl.org.ua
 • ICQ
  152579747

Информация

 • Интересы
  bike, internet, beer :)

Останні відвідувачі профілю

53 230 перелядів профілю
 1. всі два ??? В мене військовий квиток лежить біля мене на столі з 2014 року. І з того ж року я як можу допомагаю хлопцям, які не жаліються за субсидії, а єбошать ворогів. А ти думаєш лише як свою сраку пристроїти рівніше і без геморою. Перед тим, як питати в держави за те, що вона тобі винна - віддай для початку те, що винен ти.
 2. Юрий Бирюков 11 год · Для бронетанковых. Правовой режим военного положения предполагает разные ограничения. Там 24 пункта. Так вот, при принятии решения о вводе ВП, отдельно прописывается какие из этих 24 пунктов будут применены. И никаких ограничений свободы слова или отмена проведения выборов в марте 2019 (что вообще за рамками 60-ти дней) - НЕ планируется. Это сломает стройные ряды идиотов, пишущих о том, что это все ради отмены выборов.
 3. То Лєнка твоя сестра шолі???
 4. difoto

  Все про бляхи

  він, напевно, мав на увазі "річних", але спочатку пише, потім думає. Так буває.
 5. difoto

  За кого голосувати

  пізно. Вже всі бабульки Луцька знають, що 11 тисяч бордів в Луцьку друкуюють для Порошенка за наші кошти, зібрані з тарифів за комуналку.
 6. difoto

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  http://yobniyulyu.tk/?fbclid=IwAR1W-NlYpZpveXVRWTRC5J_yy9tgh_flaJZRxUSfiS2wKQqXYEZo5IeNWAU Гра "йобни йулю". Працює тільки на ПК (на смартах - ні).
 7. Проблема в тому, що в нас 25 (а реальніше - 100) років дороги ліпили з гавна і палок по ціні автобанів. vanus за всю підприємницьку діяльність не виграв ні одного тендера, бо виставляв реальні ціни. Якщо дорога має коштувати мільйон, а тендер виграє контора за 500 тисяч - яка має бути та дорога?
 8. Активніше, друзі. Кожен голос важливий!
 9. Ти хтів щось перднути, але в тебе не вийшло. Ви, зоофіли, веганоботи, порохолюби завжди шукаєте якусь хєротєнь типу гімна на дорозі, і це гівно Яценюка. Я рік живу на кіностудії, "живу" її присутністю у серці, а ти висрав отут чергову хєрню "Порох - мудак, Гройсман - гавно!" Нафіг ти сюда приніс оце політичне лайно?
 10. Друзі Лучани, маю до вас прохання! https://lutsk-budget.e-dem.in.ua/#/project/4318?compid=65 Це проект "Бюджет Участі" щодо відновлення Аматорська кіностудія "Волинь" Без належних умов зберігання можуть зникнути сотні кінострічок та тисячі архівних фотографій. А це все - Історія Луцька. Добре, що є наслідувач Бориса Ревенка - Олександр Савчук , також відомий за позивним Баба Люба, який, повернувшись з війни не дає кіностудії "потонути". Але без нашої з вами допомоги цей корабель таки може піти на дно. Голосування займе хвилину-дві вашого часу, а ви і ваші діти зможуть подивитись світлини та кінокадри, зняті півстоліття тому. Підтримайте цей проект, адже це справді Історія Луцька з великої літери! Друзі, знаю, що на борді тусуються люди, які знають, що таке BankID або ЕЦП. Або ж просто користуються приват24. Проголосувати для вас - це хвилина, а для мене - це відновлення фото-кіноспадщини Луцька. Я живу в кіностудії останні півроку і знаю, що там зробилось вже і що планується. Сьогодні ввечері скину вам масив кіноплівок, які зняті з 70-х років, які потрібно оцифрувати. А для цього їх потрібно зберегти. Менше слів - перейдіть по лінку і проголосуйте, якщо хочете, щоб ви, або ваші діти побачили історію Луцька в цифрі, або подивились на оригінали фоток Левчанівської.
×