difoto

Команда форума
 • Кількість зміста

  16 412
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  53

difoto last won the day on Січень 17

difoto had the most liked content!

Репутація громади

4 726 Гуру

Про difoto

 • Ранг
  Мсьє Хамидло
 • День народження

Контакты

 • Сайт
  http://avl.org.ua
 • ICQ
  152579747

Информация

 • Интересы
  bike, internet, beer :)

Останні відвідувачі профілю

50 160 перелядів профілю
 1. А я зранку відправив бус на благодійний ярмарок, сам загнав хлопцям машину і вже повертаюсь назад. Дякую всім хто причетний за допомогу!
 2. Може банальність, але - рівень масла в КПП перевіряли?
 3. Завтра всіх, хто на авто, прошу під'їхати з 8:30 до знаку ЛУЦЬК, що за рівненським кільцем. Будемо зустрічати ГЕРОЯ!!!
 4. Із загиблим на Сході лучанином Максимом Гринчишиним можна буде попрощатися завтра, 21 лютого. Про це повідомив заступник луцького міського голови Сергій Григоренко. Зокрема, за його інформацією, 21 лютого можна буде попрощатися в нижньому храмі Ствято-Троїцького собору. Відспівування Максима Гринчишина відбудеться в середу, 22 лютого. Поховають його на Алеї почесних поховань. 22 числа в місті оголосять жалобу.
 5. Завтра біля 9:00 Максима привезуть у Луцьк. Не дивуйтесь перекритому центру міста. Повірте - Максим вартий того.
 6. Вчора куля снайпера забрала від нас лучанина Максима Гринчишина. Макс був найсвітлішим бійцем, якого я знав. Думав, що сліз в мені не лишилось за три роки.... Помилявся. Прометей. Я пам'ятатиму тебе. Пам'ятайте Максима!!!
 7. Я нічого у житті не отримую без напрягів. І Сашка, який пересувається на милицях, теж. Жизнь-боль, для всіх. Не ний і буде тобі щастя.
 8. чому я не вимагаю до себе якогось ставлення, а ти - вимагаєш? Чим ти кращій за мене? А за Сашку?
 9. Мдааа... В мене друг дитинства зараз (вже) встав на милиці. Він з тих, "хто тебе захищає". Він теж соціалізується. І не ниє. Порозуміння з суспільством - це коли ти не будеш чекати від нього, що тобі щось винні, бо ти інший.
 10. і збирають для волонтерів мільйони гривень допомоги. ЗІ мене там нема, єслі шо
 11. не хочу офтопити, але... Сьогодні відбудеться вручення пам'ятних знаків "Самооборона Волині" моїм побратимам. Зі ста - шістьом посмертно. І оті шестеро не дають мені права купляти подібні речі. Як і моїм побратимам. І сотням інших. А сотні тисяч "неінших" нехай купляють і продають, їхнє право. А щодо відсотку на волонтерство - чекаю від тебе 300-500 гривень після продажу апарату, ти готовий?
 12. а вас з петриком разом в одній школі вчили відповідати запитанням на запитання? Чи він жид, а ти єврей?
 13. 4000 грн коштує паливна апаратура до двигуна ісудзу. Вибачте. В мене профдеформація.
 14. Ага! А потім на ранок замість тортика в кармані будуть папірці тіпу: "Зобов'язуюсь до кінця року прокласти велодоріжку на трасі Луцьк-Ковель. Мирка І.І. Підпис" :))))