Перейти до змісту

difoto

Команда форума
 • Кількість зміста

  17 430
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  61

difoto last won the day on Травень 23

difoto had the most liked content!

Репутація громади

5 828 Гуру

Про difoto

 • Ранг
  Мсьє Хамидло

Контакты

 • Сайт
  http://avl.org.ua
 • ICQ
  152579747

Информация

 • Интересы
  bike, internet, beer :)

Останні відвідувачі профілю

53 113 перелядів профілю
 1. Чувак, таким як ти навіть так не дойде. Вам крім того, що розжувати, треба ще покласти в рота і далі патиком в горлянку запхати. Нєнєнє, нунафіг з такими навіть щось обговорювати.
 2. обгрунтування цього питання займе пару годин вербального спілкування в режимі монологу. Я вказав, що це "Україна на пальцях", тобто для пересічного читача борди, наприклад.
 3. difoto

  Медикам-добровольцям

  Ірина Мудрик 18 жовтня о 12:53 · Счастья пост. Списки необходимых нам препаратов редко бывают дешевле 10 тысяч. Потому что на нас - гражданские приемы в пяти прифронтовых селах, выезды на острые состояния, мы активно помогаем медикаментами военным медикам и прочее и прочее. Поэтому посылкам с медициной мы рады особенно. Это значит, что наша работа продолжается. Спасибо Другу, который вот так вот просто - взял и помог. Йожик, спасибо огромнейшее. Обнимаем крепко,ждем в гости. +8 я тут похвастаюсь черговою доставкою ну і просто подякую @lanima дякую тобі я, дякують тобі медики і дякують тобі жильці прифронтової території за солодощі - все доставлено медикам, а там вони розвезуть і роздадуть.
 4. це, друже - "Як устроєна Україна" "на пальцях". Тобі пригорає, що порох кума на гепрокурора втулив поза законом - то перечитай ще раз і зрозумій, що у великій політиці є свої компроміси і свої правила поведінки. І якщо потрібно вибирати завжди між меншим злом - ти будеш вибирати менше зло, а не шукати добра, якого немає апріорі.
 5. Великі підприємства типу "Санрайз" можуть дозволити собі мати лексуси. Маленькі підприємці з "трьома Богданами в кредит" - виживають. Там водії заробляють більше за власників. Водій поклав у кишеню 300 грн за зміну і фсьо - вільний. А власник з тих 1500 грн "плану" має замутити обслуговування автобусів. Я проти підвищення тарифів, але просто за справедливі умови праці. І 300 гривень налом водію - це не є справедливі умови.
 6. недавно хлопці зносили такий з 7-го поверху. виявилось, що продавець за "знос" доплатив 50 грн від ціни продажу
 7. І варшавка, і там-там копію чипа беруть у Юри і вставляють у ключі, які самі роблять. Юра займається електронікою, вони - виготовленням. До речі, Юра вважається одним з найкращих спеців України, тому й цінник в нього такий.
 8. в там-тамі, вхід біля "Брами"
 9. difoto

  За кого голосувати

  значить то не для тебе Ти або старієш і не розумієш стьобу, або просто дивишся на "одьожку" замість "содєржимого".
 10. Хто тобі таке сказав, що не виїжджають? Доречі, загугли про всяк випадок що таке Громадське формування з охорони громадського порядку - про їхні права і обов'язки.
 11. Маю 30 літрів дизпалива "Екосорт" (заправки Аргос). Обміняю на талони ОККО або WOG (в сірій зоні є тільки вони) Або продам, наприклад по 28 грн/л
 12. difoto

  Позитив України

  Хто це мене витіснив? Нє дождьотєсь! Я в найлєпших стосунках з власниками борди, так шо був би я дуалом - я б не мінуси ставив, а тупо видалив би всіх "ворогів" звідси А так тіко клонів карамби іноді баню, і то, якщо вже сильно задовбе. Але маю думку, що "в спорах рождаєцца істіна", тому й борда - є борда. Маєш думку - відстоюй її. А от переходити на образи - то лишнє. Зара те все лишнє потру, шоб людям очи не муляло. А на рахунок "таблеток" (на війні вони саме так звуться, а не буханки) - то з більш ніж 20 машин їх я відправив 7 чи 8. І навіть не знаю, чи осталась хоч одна жива. Та, що допер Профессионалу - давно мертва, та й після його дембеля використовувалась більше як витверезник для аватарів. А от його начмеду нещодавно відправляв запчастини і мастило до їхнього течіка. Бо на війні потрібні просто різні робочі машинки, а не броньовані всюдиходи. Мій друг поїхав на фронт броньованим бусом - старим рексом, потім повернувся і вже назад поїхав ланосом своїм, сказав "там він потрібніший, а не ця гаргара". За ці роки для війська як поставили всяких Богданів, так і нагнали по гуманітарним програмах всяких течіків-фордів-мерсів. В таблетки з плюсів тільки прохідність і те, що її можна ізолентою і палками зремонтувати. Все інше - мінуса. А взагалі в добровольців зараз основна проблема - соляра і запчастини, тобто машин хватає. ПС а Богдан - гавно.
×