Перейти до змісту

difoto

Команда форума
 • Кількість зміста

  17 409
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  61

difoto last won the day on Травень 23

difoto had the most liked content!

Репутація громади

5 804 Гуру

Про difoto

 • Ранг
  Мсьє Хамидло

Контакты

 • Сайт
  http://avl.org.ua
 • ICQ
  152579747

Информация

 • Интересы
  bike, internet, beer :)

Останні відвідувачі профілю

52 968 перелядів профілю
 1. https://www.facebook.com/panzer.tolik
 2. В Теремно на території автошколи є Ковальчук Ігор Вікторович. В нього роблять двигуни байкери з усього СНГ. Не факт, що візьметься, але для довідки будеш знати.
 3. Угу, всрався, але виду не подам. Яким чином може заробляти Асоціація велосипедистів (яких по країні з тисячу) або ГО "Спілка любителів малого судоходства"?
 4. Яким це чином ГО було притянуте до рейтингу "галузей бізнесу"?
 5. difoto

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Чувак, який на борді щось починає торочити про геополітику, внутрішньо-зовнішні стосунки в ЄС та Америці - адекватно не виглядає однозначно, навіть якщо відкинути правопис.
 6. difoto

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  А ти ше не помітив??? :))))
 7. difoto

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Ото у вас тут весело :))))
 8. difoto

  листування в соцмережах.

  Я через подібне листування в чаті розвівся І не шкодую. Ревність - то зло. А якщо вона грунтується на чатіках - потрійне.
 9. difoto

  Позитив України

  А вони і не надійдуть. І ми цього ніяк не перевіримо. І нам ще влуплять газ по 11тис., бо треба буде покрити ці ж витрати (а це будуть витрати поточного року) на премію правлінню.... премію нарахували за те, що виграли в суді різницю між Йуліними "нарахуваннями". За кошти Газпрому, що мають надійти - ще ніц не давали. Якщо ви вважаєте, що людина, яка "зекономила" країні 2 мільярда баксів недостойна премії в 7 мільйонів(0,35% нуль, кома, тридцять п'ять сотих відсотка) , то... ви чули за алегорію, гіперболювання або екстраполяцію, наприклад? Біда борди в тому, що кожне слово сприймають за беззаперечний факт, навіть якщо ти будеш дико стібатись. І так було завжди. В мене колись був підпис під кожним тутешнім постом(олдфаги зрозуміють) "Я уже не знаю, где я стебусь, а где - нет"
 10. difoto

  Медикам-добровольцям

  14 липня я виступаю в пабі Олдскул, буде збір коштів, а далі - закупка ліків. Тобто дедлайн - 16 число, понеділок.
 11. Агов, борда. Дуже прошу допомогти. Бо шанс - унікальний. На кожну вашу гривню людина дає ще одну. Медики екстреної медичної допомоги "Хотабич" та Перший добровільчий шпиталь імені Пирогова на фронті з самого початку. АСАП "Хотабича" склав список ліків, які потрібні в кожному реанімобілі ЗАВЖДИ. А зараз там трохи гаряче. І головне - ваш внесок зараз множиться на два. Ви даєте 100 - мені дають ліків на 200 за допомоги хорошої багатої людини. Далі мій текст з Фейсбука. (Йож - це я, а Іра Мудрик (позивний Єнот) - парамедик, яка витащила "звідти" стільки бійців, шо їй треба зірку на центральних вулицях кожного міста ставити) ........................ Нарід! Йож продовжує допомагати і без вас - ніяк. Є певний список медикаментів, які мусять бути в кожному реанімобілі, завжди, постійно і всєгда. І є медики-добровольці, які їздять в цих реанімобілях по передкам і яким держава, як ви напевно знаєте, виділила лише великий хромірований болт. І отут починається саме цікаве: є хороша людина, яка множить ваш посильний внесок на два! Ви даєте 100 гривень, а медики отримають ліків на 200 - прикиньте, як круто! "Якщо не буде п%здарєзів, то хватить надовго!" - так сказали медики, а значить я відстану від вас з своїми "просілками" як мінімум на місяць. Отже, нам треба назбирать 7-8 тисяч. І цього вистачить на половину медичок. Буде більше - хватить на більше. ПриватБанк: 5167985500013511 Сандалов Д.Л. - ви в курсі шо робить. Або 0993070083. .................. P.S. Список склали медики, які вже давно "там". Кому сильно хочеться - кину його в приват. P.P.S нема грошей? Ну то хоч репост зробіть. P.P.P.S тим, хто закине 500 гривень і більше Ірина Мудрик пришле поцілунок у месенжер лічно!
 12. difoto

  Сицилія

  З іпотечними кредитами в нас і в них це не є різниця. Вони переплатять 5 тис, а ми - 30.
 13. difoto

  Позитив України

  В тему про корів. Виявляється, у нас в Горохівському районі в минулому році побудували ферму на 2000 голів.
 14. difoto

  Сицилія

  Той соус , як і глутамат натрію - для підсилення смаку (читай - для усунення недоліків смаку), так шо якщо піца смачна без нього - щитай шо вона афігєнна!
×