Перейти до змісту

difoto

Команда форума
 • Кількість зміста

  17 484
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  61

difoto last won the day on Травень 23 2018

difoto had the most liked content!

Репутація громади

5 859 Гуру

Про difoto

 • Ранг
  Мсьє Хамидло

Контакты

 • Сайт
  http://avl.org.ua
 • ICQ
  152579747

Информация

 • Интересы
  bike, internet, beer :)

Останні відвідувачі профілю

53 373 перелядів профілю
 1. difoto

  За кого голосувати

  тобто ти не гей, а підорас?
 2. difoto

  За кого голосувати

  У двох підвалах, на сєкундочку. Один для роботи, другий - хоббі. А ще я оплачую навчання доці в україно-американському університеті, а старша доця сама офігєнно заробляє. І тут банальне питання: А чого добився ти, щоб мені подібні меседжі писати? Ний далі.
 3. А що на останній фотці? Діаспора щось святкує?
 4. І ше, чуваки, одне прохання - якщо ви не волонтер і не АТОшник або військовий - не пишіть про це взагалі. Бо я можу напитись і розмазати оті ваші факти, які ви черпаєте з інтернету - на раз.
 5. тобто ти настільки серйозний чувак, що сприймаєш фразу "тисяча гривень в день" на якомусь предвиборчому виступі - це 31000 грн в місяць з 31 днем і 28000 грн - за лютий? Тобто 600 гривень в день чи 1400 в день - вже зрада? Окау! Чувак, тому що це не "Пєтя" зробив. ПОП пообіцяв, а робить уряд і ВР. А "Пєтя" по можливості - контролює, хоча навіть сумніваюсь - не його це діло. Його діло - задати вектор. Я вас м'яко макнув у ваше гімнеце, а ви й досі кажете, шо то варення.
 6. Просто по фактам: рядовий піхотинець отримує зараз 7к + 10к "на передку" (в лапках, тому що на тому передку чуваки в тапочках на расслабоні шляються). Снайпер або розвідник за бойовий вихід до з/п отримує 1000 грн. на добу. Так що одна обіцянка виконана. Мій друг (і не один) отримали по більше чим мільйону гривень на квартири. Інваліди - ще й по 500 тисяч (не мертві, а саме інваліди). Друга обіцянка є. Про закінчення АТО за дні - вже тисячу разів вам, дурникам, казали - це обіцялось до прямого вторгнення російських регулярних військ! А ви знов прокручуєте свої мантри.
 7. ти певно путаєш доньку з тещею, хоча один фіг - поїде. Хто заважатиме їй поїхати від Палиці, а голосувати за Пороха чи Йулю?
 8. А ти можеш висловити свою думку зрозуміліше для всіх, а не тільки для тебе?
 9. Халява - це якби вони йшли туди саме з-за безкоштовного входу. Наразі працівники музею просто пропустили їх , як звичайних студентів ЄС. Диванний аналітик? Ти хоч розумієш абсурдність своїх фраз? Туристи платять за вхід 14 Євро. Жителі ЄС теж. Діти безкоштовно, супроводжуючий - 11 Євро. І студенти, або просто молоді люди, що вважаються такими, що проживають в ЄС - теж безкоштовно. Дочку повважали такою, що живе в ЄС, глянувши на її біометричний паспорт. І на тобі фотку - це вхід "С" до музею. Ніхто не ходить. Ніразу.
 10. Тільки що списався з дочкою в телеграмі - вони з сестричкою сьогодні мали відвідати Musée d'Orsay (один з найбільших музеїв мистецтва у Парижі). Цікавило, чи візьмуть з них оплату. Квиток коштує 14 євро, але є така штука: Free, without reservation(безкоштовно) Everyone on first Sunday of the month Under 18 year olds 18-25 year olds who are citizens or long-term residents of an EU member state "Платили? Чи Україно то Європа?" - "Україна це Європа! Пустили безкоштовно!" Мєлочь, но пріятно
 11. Донька прислала вчора. В тому році два раза була, один - в Празі, а другий - вже забув де. Просто на вихідних взяли і поїхали. Старша цього року йде в Норвегію. Але навіщо це тобі? Ти не віриш, що багато людей їдуть просто туристами?
 12. Бабич - мій улюблений "підлеглий" по волонтерці. Ах№єнний чувак! Ніколи не просить лишнього і не стогне про "Голі-босі солдатики". Завжди по дєлу.
 13. Ало, юлєботи, ви позасинали, чи куда? Де явка?
 14. на серваку борди внєзапно закінчилось місце для фоточок і всього. А адміни, крім того, що купляють вінти і інший хард, ще мають свою роботу і не завжди встигають реагувати. Не забувайте, що це безкоштовний майданчик для спілкування. Не за кошти платників податків, як багато хто вміє "блєснуть". Командор з Торіком могли б написати "Дякуйте, що хоча б так працює!" Але вони читають, щось там ремонтують і іноді пишуть "Вибачте за незручності"
×