Перейти до змісту

difoto

Команда форума
 • Кількість зміста

  17 390
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  61

difoto last won the day on Травень 23

difoto had the most liked content!

Репутація громади

5 771 Гуру

Про difoto

 • Ранг
  Мсьє Хамидло

Контакты

 • Сайт
  http://avl.org.ua
 • ICQ
  152579747

Информация

 • Интересы
  bike, internet, beer :)

Останні відвідувачі профілю

52 847 перелядів профілю
 1. difoto

  Позитив України

  В нас так само є підприємства з високою доданою вартістю. І чим далі - тим більше. Це я про позитив.
 2. difoto

  Позитив України

  Не може. В сучасному світі малий і середній бізнес годує, вдягає і розвлікає великий. Спрощена модель - в колишньому Кузнецовську в день зарплати на АЕС весь тамтешній ринок гудів від клієнтів. І це екстраполюється до рівня області або навіть країни. Немає великого бізнесу - немає зарплатні купі людей і ти робиш бутерброди лише для своїх сусідів, які шиють тобі штани. Є бізнес - і ти відкриваєш ресторан для тих працівників.
 3. difoto

  Позитив України

  мдааа... Вадім, після цього я тобі скажу, що економіст з тебе ніякий.
 4. difoto

  Позитив України

  Рагуль, я 5 років тому вже приймав оплату через смартфон з приблудою Приватбанку, і гроші капали на рахунок підприємця з усіма витікаючими податками. Гавтоматично! Ти знову вирішив поумнічати і знову макнувся обличчям в гамнєцо.
 5. difoto

  Позитив України

  Ти в плані практичних ідей мене до себе не прирівнюй, будь ласка. І Вовочку теж. Бо ти в цьому плані відстаєш на кільканадцять корпусів. Окрім базікання в інтернеті ти не робиш нічого. Домогосподарка в Фінляндії не знає, як звати їхнього прем'єр-міністра, але щоп'ятниці ходить у муніципалітет, щоб обсудити з мером де поставити клумби, а де поміняти світлофор. А ти давиш клаву у марних спробах "поміняти пороха на інше лайно". Дон Кіхот порівняно з тобою - дрібна пародія. Ну і про позитив. Рома, ти ж любиш українізацію, правда? Ну так от при цій галімій владі з українським кіно сталась якась незрозуміла фігня.
 6. 15-16 червня їде на схід машина, хочу хлопцям і дівчатам з АСАП передати ягід свіжих (пообіцяв вже). два відра черешні і два відра полуниць(запакуєм у пластикові контейнери) бажано недорого, але хто це читає... 0993070083
 7. difoto

  Позитив України

  Зверніться до радника голови облдержадміністрації
 8. difoto

  Позитив України

  В цьому році Волинська область отримає з держбюджету коштів на будівництво, реконструкцію, закупівлю обладнання, тощо - більше, ніж за весь час існування України як держави. (с) Денис П'ятигорець. Чому тільки зараз? 1. Війна 2. Розгрібання косяків папєрєдніків з курсом по 8 і газом по 75 коп.
 9. difoto

  Позитив України

  Цифер тобі? Ок. При Воній всі підприємці і підприємства України (з зарплат працівників) башляли в казну податки, щоб у тебе і у Ахметова був газ по 0,75 грн, субсидуючи Нафтогаз. Тобі харашо, Ахметову харашо з його металургією, мажорам з будинками по 500 квадратів ваабщє харашо. Але замість шкіл, садків і доріг бабло йшло на покриття збитків Нафтогазу. Але нам головне, що тобі харашо було.
 10. difoto

  Позитив України

  є, але ти не зрозумієш.
 11. А ти крім борди кудись звертатись пробував, якщо вже так накипіло?
 12. похід мотороли на той світ - це бойові дії?
 13. difoto

  Вітаю, ми програли

  Абсолютно аналогічно. Тільки в мене навпаки - коли я пишу, що Порох - підарас, ніхто цього не помічає, а коли пишу про якісь здобутки - налітає зграя зрадофілів і записує мене в порохоботи Vitaliy Deynega 44 хв · Люблю писати тексти з неоднозначними оцінками влади де немає чорного та білого, а є 50 відтінків. Люди це читають і до останнього намагаються знайти підтвердження одній з тез: «Порох п********ас», або «Петро Олексійович наш президент!». Іноді моі тексти догоджають першим і майже ніколи - другим. Другі надто вибагливі. Але, зазвичай, гівно потім летить з обох боків. Любов до влади як і ненависть уже давно стала релігією, де не вітається критичне мислення, а шанується сліпе слідування простій тезі. Тому, написавши текст який ображає почуття обох сторін, я задоволено іду робити чай і спостерігати за коментарями. Усім гарного дня Моі вчорашні пости нижче
 14. difoto

  Вітаю, ми програли

  0,22% згідно всіх опитувань вірять в те, в що вірить ромаха
×