difoto

Команда форума
 • Кількість зміста

  16 454
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  53

difoto last won the day on Січень 17

difoto had the most liked content!

Репутація громади

4 788 Гуру

Про difoto

 • Ранг
  Мсьє Хамидло

Контакты

 • Сайт
  http://avl.org.ua
 • ICQ
  152579747

Информация

 • Интересы
  bike, internet, beer :)

Останні відвідувачі профілю

50 293 перелядів профілю
 1. Забезпечення позову - це значить скасувати на час судового процесу рішення міськради про зняття Вусенко.
 2. так. Тільки лапки треба в "окремих" місцях прибрати.
 3. чувак, читай - де хочеш! Якщо ти по прочитаному будеш судити про щось або когось - краще читай волинньюз і зразу топи за палицю. Або, як альтернативу, я спеціально для тебе буду транслювати події від першої особи прямо сюда. Ок?
 4. Лисого Женіка помойму погнали з партії, але не в тому суть. А в тому, що так - він - підар, в найгіршому значенні. Яручика я б радий був бачити депутатом на моєму окрузі. А щодо партійності - ну харош вже смішити.
 5. Не було запальнички, зайшов прікуріть. А ти свій мєжушний ганглій прокурив вщент. Печально, наркоман ти [email protected]
 6. ти упоротий штолє? Вот билі же люді как люді, а потом рєзко крєтінамі сталі. І фіг з ними, з дурачками... Але ти себе позиціонуєш, як майстер стьобу та інтелектуал. Тебе читають, ставлять плюсіки. І поважають лише за те, що ти якесь гавно з себе вичавив, яке всі жруть з радістю і улюлюканням. Ти ж Яручика тіко в інтернеті бачив і читав про нього на волинньюз, але вже чьотко виклав запитання до тої всієї лабуди - заїбісь, тебе прочитають, поахають "який кльовий чувак, як він кльово запитання задає" А реально ти банальний диванний воєн. І то дуже диванний. Я був сьогодні на сесії, бачив усіх депутатів, говорив з ними. А ти шо? З газєт транслюєш свою жовч?
 7. Вчора говорив з хлопцями... казали, що своїх двохсотих не можуть забрати. Піздорєз з артою, танками, градами... А сьогодні таке: отак приблизно...
 8. Яручик на сесії зі своїм спічем був ахуєнєн! А те, що видання його стьоб видали за "офіційну позицію" (і відомо, які видання і кому належать) - то дурня. Карочє: Яручик - молодець.
 9. @lanima я допомагав багатьом дитячим будинкам, і ти ж брала в тому участь є певні правила у них. Одне діло, коли дитина грається сама, зі всіма своїми вірусами, а друге діло, коли іграшка - колективна. А відповідати - директору, вихователю і т.п. Я згадав стару байку під цю ситуацію. Була в Луцьку пивнуха на Парковій - "Криниця". І якось я, попавши туди, запитав у друзів: - Чуваки, а чому ви кожен раз , коли берете бокал пива - переливаєте його у свій "перший" бокал? - Ну дивись: ми взяли бокал після чувака з сіфілісом. А другий нам приносять - з тріпером, а третій - ше з яким спідом. Будеш пити з "нових" - будеш мати повний "букет". А так - тільки сіфіліс!
 10. @Serpent Ті 5 лямів вже давно зайшли, ще тоді. А потім ще 12. Навчись читати букви і загугли, що таке слоупок. Це ж стосується і звітів-відповідей. Все було, навіть тут, на борді. Якщо тобі ліньки шукати - їдь в село, вирощуй курей, дихай повітрям, будь подалі від тої політики і не довби іншим мозок. Хто бажає - знаходить. А хто каже "знайди мені!" - або тролить, або тупий. Лапін спиздив?! Чи все ж таки місцева братія (і при тому не з найвищої ланки!) 5 млн зараз вісять у повітрі, бо казначейство не дасть їх "представнику більшості у міськраді", пану Пустовіту. 5 лімонів, з яких лям хай би роздерибанився по карманам місцевих умніків, х№й з тим, але 5 лямів, КАРЛ!!! Чи я тебе не зрозумів?
 11. @Zeuss мене запитали, я передзвонив і написав. Давай, звинувачуй мене сильніше!!!
 12. я спитаю. напишіть в понеділок в приват.
 13. приблизно так вони до мене і попали
 14. Стрічки разом з медальками - в рамці, разом з пістолетом. Як знак, пам'ять про це. Не треба щось придумувати. Мені хлопці в колекцію підігнали шеврони, зняті з живих сєпарів. Якщо я їх колекціоную - я сєпар?