Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

11 годин тому, Zheny@ сказано:

бачив ,як виписували штраф (папір під двірник точно був) припаркованій БМВ навпроти "Тріумфу"  по Волі. Чувак став якраз під знаком! (фотку видалив, нажаль)

 

 

Жень :) ну ти що, їм в папір заглядав? НЕМА в нас поки такої фігні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

МВС треба розпустити і набрати заново, а не атестувати, – Ольга Худецька

Анастасія Багаліка

Євген Павлюковський

Гості

Ольга Худецька

 

Журналістка і колишня учасниця атестаційної комісії МВС пояснює причини, чому вона пішла

Євген Павлюковський: Що змусило вас піти?

Анастасія Багаліка: І розкажіть, будь ласка, одразу всю вашу історію роботи в атестаційних комісіях. Коли ви прийняли рішення туди прийти і чому?

 

Ольга Худецька: Восени мені адвокат родин загиблих на Майдані Євгенія Закревська скинула посилання на анкету. Я не думала, що там реально будуть відбирати якихось активістів і журналістів, я очікувала більш зручного для МВС складу. Але на моє здивування, відібрали і волонтерів, і активістів. Тож ті комісії, що почали свою роботу, були досить із хорошим складом, як на мене. Ми почали роботу 6 грудня. Після того, як ми почали працювати, через 2-3 тижні стало зрозуміло, що ми не вкладаємося в строки. Це було викликано і тим, що дуже багато людей були відправлені на заочний розгляд, але комісії мали їх викликати на очний розгляд. Все затягнулося.

Євген Павлюковський: Очний і заочний розгляд, в чому сенс?

Ольга Худецька: Атестація – це не тільки співбесіда, співробітники проходять тестування, на них збирається певний пакет документів, він подається у комісію. За інструкцією, що затверджена наказом, співбесіда – це лише додаткова опція. Комісія може викликати людину, а може і ні. Це залежить винятково від рішення комісії. Хтось керувався тим, що потрібно швидше закінчити – і тому менше викликати. Якісь комісії навпаки підходили до роботи виваженіше, викликали максимальну кількість людей.

Немає чіткого алгоритму: кого викликати, а кого ні. На мою думку, це не зовсім правильно. Всі повинні проходити співбесіду.

Анастасія Багаліка: Існують окремо атестаційні комісії, а існує апеляційна. Чим вона займається? Кого вона атестує?

Ольга Худецька: По суті, люди, які потрапляють до атестаційної комісії – це люди, них атестують двічі. Задумувалося це як право людей, які були рекомендовані до звільнення, апелювати до рішення комісії першої інстанції, написати скаргу, викласти своє міркування, чому вони цього не заслуговують. Мабуть, логіка в тому, що якась комісія могла бути некомпетентною, поставити недостатньо запитань, розглянути недостатньо матеріалів.

Ми стикнулися в результаті з тим, що міліція досить погано складала тести. Середньостатистично – складали близько мінімуму. Тобто прохідна межа – це 25, середній результат був десь 50 балів із 120. Але інструкція передбачає, що результат тестування – це одна зі складових рішення комісії. Були випадки, коли люди складали тестування на меншу кількість балів, але лишались працювати.

Анастасія Багаліка: Кого ви атестували? Це вищі чини чи рядові міліціонери? Чи була якась різниця у процесі і реакції? Ті. Хто подавав потім до суду, це був переважно керівний склад чи рядові?

Ольга Худецька: Атестація різних посад, звичайно, дуже відрізняється. Найважче співбесіди було проводити із оперативниками, бо в них робота так – спілкуватися із людьми, приховуючи свої мотиви і мінімально даючи інформації. Зі слідчими було важко спілкуватися, тому що вони виявилися дуже слабко підготованими. Ми дуже швидко впирались в те, що законодавства вони не знають. З керівниками було важче, тому що вони найбільш замкнуті були завжди, напружені, контролювали те, що вони говорять.

В суди подають всі. Можна виділити окремі сегменти позовів, але вони залежать не від посади, а від департаменту. Тобто проглядаються схожі позови. Хтось просто пише позов або купує послуги юриста, який його пише, а потім цей шаблон віддає всім своїм співробітникам. У них навіть є свій чат у Вайбері, де вони просто перекидають одне одному позови і різноманітні матеріали.

Євген Павлюковський: Чому ви залишили останню комісію?

Ольга Худецька: Є декілька причин. Не все в процедурі атестації влаштовувало громадську частину комісії. Ми із самого початку вказували на необхідність аудіо і відео фіксації, що дуже мало часу відводиться на співбесіду, неможливо знайти всі матеріали про людину, розглянути їх. 15 хвилин для цього – дуже мало. А коли почались суди, я виступала в якості свідка із комісії і зрозуміла, що це критично. І справді вкрай необхідно все це. Але далі почалося найцікавіше.

Позиція правового департаменту полягала в тому, що все чудово. Тобто нормативні документи, якими регулюється атестація, нормальні, а погані суд. Звичайно, є питання до того, як судді виносять рішення і перебирають на себе функції комісії, починаючи розглядати компетентність замість того, щоб формально розглянути процедуру. Але якщо є певні в законі недосконалості і двозначності, можливо, це треба прописати чіткіше.

Анастасія Багаліка: Якщо оцінювати процес атестації в цілому, він успішний? Чи є якісь підстави для того, щоб вважати, що атестація забуксувала саме зараз?

Ольга Худецька: Зараз відбувається атестація центрального апарату. Його проводить центральна атестаційна комісія. Її слюда і спосіб роботи говорить про те, що вона не є ефективною. Крім того відбувається атестація за новими правилами в деяких регіонах зараз. Склад комісій, які там є, передбачає, що більшість голосів завжди у міліціонерів старої гвардії. Крім того, працівників громадськості в комісіях відбирають зараз міліціонери. Це трошки смішно.

Найжахливіше, що ти дізнаєшся, коли потрапляєш в атестаційну комісію і проводиш сотні співбесід – це рівень кримінальних злочинів, які вчиняють самі міліціонери. Їх дуже багато. Все залежить від департаменту. Якщо ми говоримо про департамент боротьби з наркозлочинністю, то це перепродаж вилучених наркотиків або покази, що купуються за дозу. Якщо це управління по боротьбі із торгівлею людьми, то у нас є приклад: судимий за статтею «сутенерство» керівник управління. Якщо в середньому, то це фришування незаконного, кримінального бізнесу і застосування тортур.

Анастасія Багаліка: Якщо атестація буде відбуватися без змін і переатестовані будуть всі співробітникиМВС, є шанси, що після цього буде проведена атестація, яка буде задовольняти громадськість, чи ні?

Ольга Худецька: Атестація, яка би задовольнила громадськість, полягає в тому, що всі представники старої міліції повинні бути звільнені і, можливо, допущені до конкурсу в нову поліцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось поліції поменшало на вулицях міста. Як мінімум в районі Львівська - Гнідава - Ковельська - Старий Ринок бачу їх в рази менше, ніж ще місяць-два назад. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там поменшало на один екіпаж всього... Просто маячки почали виключати і ховатись по закаулках - оце так факт! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.05.2016 at 18:58, Savage сказано:

Щось поліції поменшало на вулицях міста.

ти про тих, що їздять?

кажуть ліміти ввели на бензин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні співробітницю зловили за перехід/перебіг в "неположеному" місці, пробували щось розповісти але були відшиті тим що "маршрутка" і взагалі "чьо нада ?"

поруч ще тьотя якась кричала "ви хочете мені настрій зіптувати ?" і йшла від них кудась

питання... нафіга попу баян ? це поліція чи аніматори в спецовці, яких всі на*уй посилають через непереконливу гру своїх ролей ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви, панове читали що Главічка сказав на пресусі про початок тижня безпеки руху? Вчитайтесь:

 

Цитувати

В області відзначається ріст дорожньо-транспортних пригод. За останніх чотири місяці на Волині обліковано 282 транспортні пригоди з потерпілими, а це ріст майже на 70% проти минулорічного. 

 

А всьо "почєму"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Dream сказано:

А всьо "почєму"? ;)

Патамуша вони "люблять пагаваріть",  замість "люблять поштрафовать".

 

1 година тому, Соромітник сказано:

сьогодні співробітницю зловили за перехід/перебіг в "неположеному" місці, пробували щось розповісти але були відшиті тим що "маршрутка" і взагалі "чьо нада ?"

поруч ще тьотя якась кричала "ви хочете мені настрій зіптувати ?" і йшла від них кудась

А це взагалі комедія. Забрали і виписали штраф. Це їхня робота.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Соромітник said:

сьогодні співробітницю зловили за перехід/перебіг в "неположеному" місці, пробували щось розповісти але були відшиті тим що "маршрутка" і взагалі "чьо нада ?"

поруч ще тьотя якась кричала "ви хочете мені настрій зіптувати ?" і йшла від них кудась

питання... нафіга попу баян ? це поліція чи аніматори в спецовці, яких всі на*уй посилають через непереконливу гру своїх ролей ?

Мо співробітниця була не сімпатішна? 

Треба було її відразу личиком в ранкову калюжу класти, одягнути кайданки і помацати добре. Раптом це розвідниця-коректувальниця з ГРУ ОРДИЛО, яка не знає, де в Луцьку переходи?!

А тітці, що кричала, попереджувальний в ногу. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Патамуша вони "люблять пагаваріть",  замість "люблять поштрафовать".

Законно - є ж "усне попередження".

Імхо, причина збільшення дтп інша - водії на дорогах тепер не очікують засад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, yu2007 сказано:

А тітці, що кричала, попереджувальний в ногу. 


 

Цитувати

xxx: Ну вы же понимаете, что мы должны расстрелять всех людей, которые предлагают расстрелять людей или расстреливают людей?

©баш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, yu2007 сказал:

Треба було її відразу личиком в ранкову калюжу класти, одягнути кайданки і помацати добре. Раптом це розвідниця-коректувальниця з ГРУ ОРДИЛО, яка не знає, де в Луцьку переходи?!

А тітці, що кричала, попереджувальний в ногу. 

почитай-но ЗУ "про поліцію" - статтю про застосування спецзасобів та особливо вогнепальної зброї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, halcogen said:

Вот хоч раз покладуть лічіком вашу дружину чи доцю в калюжу, тоді пісня буде зовсім інша. А на рахунок стріляти в ногу - так відносно недавно стріляли по ногах і не тільки, рєбята зі славного в ті часи бєркутні. Так вот частина з них якраз і ряно рванули в ОРДИЛО та КРИМНАШ в якості апалченців.
 

Я - бездітний холостяк, нехай кладуть, стріляють, не шкода. 

 

34 minutes ago, Dream said:

Ну вы же понимаете, что мы должны расстрелять всех людей, которые предлагают расстрелять людей или расстреливают людей?

Угу, саме таку думку я висловлював десь на початку третього десятка сторінок цієї теми. Але всі писали, що Олійник герой, і його треба нагородити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Saddy said:

почитай-но ЗУ "про поліцію" - статтю про застосування спецзасобів та особливо вогнепальної зброї

Навіщо? Я завжди переходжу по переходам, їжджу по місту 60, паркуюсь лише в дозволених місцях... Одним словом, взірцевий законослухняний громадянин. Нехай ті, хто порушує закони, це читають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Dream сказано:

Законно - є ж "усне попередження".

Є. Підтримую.

Але часом варто влаштовувати показові "казні"  виступи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Нехай ті, хто порушує закони, це читають.

в першу чергу це повинні читати, знати і виконувати ті, хто його охороняє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Але часом варто влаштовувати показові "казні"  виступи.

Періодично проскакують новини про такі рейди:

http://www.volynnews.com/news/auto/u-lutsku-shtrafuvaly-pishokhodiv-porushnykiv-video/

http://ar.volyn.ua/20160414-u-lutsku-patrulni-karaly-pishohodiv/

Правда, наскільки я розумію, в більшості випадків обмежуються усним попередженням. А штрафи виписують тільки найбільш буйним і принциповим.

 

2 часа назад, Dream сказал:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поліція проти міліції: що змінилося насправді? — Інсайдер

(тут і про Волошина, і трішки про побиття Климчука, і взагалі Луцька в першій частині випуску багато)

Показати прихований контент  
Hide  

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Roman Sinicyn додав 4 нові світлини — разом з Пашою К. Кашчуком та 2 others.

3 год · 
 

Знайомтесь, це Ігор Фадеєв. Або Ігор «Москва». 
Кримінальний авторитет. 
"Москва" - член комісії з переатестації вищого керівництва міліції Житомирської області. Від громадськості.
Крім того "Москва":
- Колишній "смотрящій" від ПР у Києво-Святошинському районі і Коростишеві у різний період. 
- Колишній керівник Брусилівської районної організації Партії Регіонів. 
-У 2006 був депутатом Житомирської обларди від БЮТ. 
- У дев'яностих-нульових сидів у в'язниці у Бельгії та Росії. Був у розшуку в Україні.

Ви самі знайдете купу інформації про «Москву» методи його роботи, моральні принципи - просто загугливши прізвище. 
Ну от наприклад. 
http://fakty.ua/45915-sudimyj-v-rossii-belgii-i-opravdannyj…
Або тут, пряма мова від одного з бізнесменів та депутатів святошинської райради, що постраждав від "Москви":
«Хотілось додати, що з того самого часу, як я почав активно займатися політичною діяльністю, був обраний депутатом Києво -Святошинської районної ради Київської області від опозиційної партії, мене весь час тиснули та переслідували прихільники старої влади, в тому числі голова «Партії Регіонів» в Києво-Святошинському районі Фадєєв Ігор Геннадійович, який погрожував знищити мій бізнес, зганьбити мене, мою сім’ю. Його «пророцтва» й погрози було втілено в життя: так, було знищено у 2011 році мій ресторанний бізнес, підпалено і спалено до тла ресторан «Опалкова хата», в якому я був одним з засновників, в грудні 2013 року зламано мій особистий e-mail, з метою шантажу і розповсюдження особистої інформації. А ось дійсно шокуюче сталося в жовтні 2013 року - наруга над могилою мого сина та двох моїх бабусь, з приводу чого мною було подано відповідну заяву до Святошинського РУГУ МВС України у м. Києві, заходів реагування на яку я не дочекався й до нині…»
http://admin.pravdatyt.com/…/5272-depytat-keyevo-svyatoshen…

Нагадаю, відбором «громадськості» у комісії по переатестації відтепер займається на незалежнмй орган, а представники «секти радників Авакова»: Філенко, Апостол, Варченко, керівництво Департаменту кадрового забезпечення Нацполіції.

В результаті їх "відбору" - у комісії сидів кримінальний авторитет, а не наприкладArseniy Finberg, Дмитро Потєхін чи Butko Kateryna. Чи реальна житомирська громадськість, ті ж волонтери або представники спілок ветеранів АТО.

І Філенко і Апостол сиділи в одній комісії з Ігорем «Москвою». 
Апостол відомий також тим, що його прізвище фігурує у чорній бухгалтерії Партії Регіонів. Він ніби-то отримав 1.4 мільйона $, будучи нардепом.

‪#‎мояноваполіція‬

Буду вдячний за репост

P.S. Ви #обані продажні тварі. Ви думаєте вам це все зійде з рук? Не зійде…

 
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.

 

 

 
 

 

 

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ось вам три постіка, що прекрасно доповнюють один одного. Я зліпив все вкупу для простоти.

Це з приводу багатостраждальної атестації ментів, з якої ми вийшли разом з АвтоМайдан - AutoMaidan і Combat-ua.

Сьогодні стартувала атестація у Дніпропетровській області. Не просто ментів, а керівного складу - начальники райвідділів, обласний главк. Кароче, важняки.

І з приводу того як "секта радників авакова" перетворила цей процес на цирк і фарс. Вони самі собі вибирають громадськість в комісії, іноді під виглядом "громадськості" пхаючи туди помічників радників того ж авакова. І дуже не виключаю, тобто навіть впевнений у тому, що беруть бабки за проходження атестації конкретними упирями. Дуже вже одіозні упирі пролазять. З убойним компроматом. 
Читайте.

Вячеслав Геннадиевич Поездник
Как проходят аттестацию менты.

Состав одной из комиссий 9 человек. Из них 4 мента, 1 полицейский и 4 активиста.

Голосуют за падлу по кличке "Камыш".

Голоса.
3 активиста ЗА увольнение
1 коп ЗА увольнение
4 мента голосуют чтобы оставить
1 общественник, мусарская гнида, голосует за то, чтобы оставить

Итого 5:4 за оставить "Камыша"

Чем же отличился "Камыш"?
Один из руководителей разгона Майдана под Днепр ОГА 26.01.2014 г.
Участвовал в фальсификации выборов в ВР в 2014 г.
Крышует точки по сбору металлолома.
В районе где он начальник более 20 залов игровых автоматов.
Используя служебное положение впихнул свою жену в завы одного из мед.закладов.

А теперь давайте рассмотрим общественника который пропустил этого мента служить дальше.

Эта общественница официально помощница жирного депутата Геращенко и эту информацию она скрыла от комиссии. Но рукописи и страницы в интернете не горят и мы узнали кто она такая.
(а вот вам и ссылочка где написано, что она помощница)
http://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/17952

Вот о такие засланные "общественники" и решают судьбу гнилого мусора. Как думаете, бесплатно?

Olga Khudetska
Помічниця Геращенка під видом "активістки" опинилась сьогодні в атестаційній комісії по керівництву Дніпра. І голосує разом з ментами.
Розподіл голосів у комісії до її появи
- по один бік 4 мента (включно з двома радниками авакова)
- по інший бік 3 активісти + 1 коп
Тобто 4 на 4.
Але в комісію приходить працювати Зелькіна, і розклад стає 5 на 4 на користь ментів.
Незважаючи на те, що її НЕМАЄ В НАКАЗІ про склад членів комісій, ось він http://www.dp.npu.gov.ua/uk/publish/article/222752
На випадок якщо його змінять - я заскріншотила версію без Зелькіною, станом на 19:11 1 липня її в списку немає.
Звісно, наказ могли змінити перед самою атестацією. Але це ж цікаво, коли такі зміни відбуваються РАПТОМ, угу?
Про те, кого з її допомогою вже протягнули, читайте в пості нижче.
І ще додам, що по пані Зелькіній і її комісії є серйозні питання ще по києвській атестації, але поки що збережем інтригу і дамо їй шанс одуматись

Denis Selin
Страна должна знать кто сливает переатестацию и берет бабло за пропуск ментов. Сегодня оставили выполнять топ милиционера на западном донбасе (павлоград, треновка, першотравенск, межевая) Данный человек создал ОПГ и выкапывает огромные трубы орошения. В прошлом году нанеся милионный ущерб государству. По поводу воровства труб и бездействия милиции гос предприятие обращалось. Документы про воровство были переданы комиссии. Показано бездействие милиции на протяжении нескольких лет. 
Как думаете его оставили? (на следующей неделе огласим списки)

Юрий Голик - я думаю на западном донбасе все ваши водопроводы выкопает и продаст мудак .

Аваковская шобла взяла крупную взятку. А этот мент уже неделю все рассказывал, что все порешал и как видим таки да порешал. Данный мент один из самых богатых ментов в области.

---
Репост будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знайомтесь. Це Вітя Рибак 
Начальник Новомосковського райвідділу поліції у Дніпропетровській області.

Ходять чутки, що Вітя один з найбагатших ментів Дніпропетровщини. У доларовому еквіваленті. Може й так.

Але достеменно відомо, що Вітя ще й "мент-латифундіст" чи "мент-лендлорд", як Вам більше подобається.

Сім'я Віті отримала 6 ділянок на території Василівської сільради загальною площею 11 га (!!!). Усі ділянки поруч! Ну буває, випадковість мабуть.

У 2013 році Вітя купує будинок в Новомосковську площею в 134 м2, а в 2015 у нього з'являється 25 соток в Орловщині, в курортній зоні. 
Вартість такої ділянки - мінімум 50 000$ (середньомысячна зарплата у Віті 7596 гривень, нагадаю).
Ось тут можете подивитися купу документів (https://goo.gl/b8XnGl)

Ще у Віті є така особливість, що він дуже заважає відкривати ЄРДРи за заявами про злочини пов'язані з землею, так-так, у нього багато землі і ЄРДРи пов'язані з землею він спускає на гальмах. 
Потім люди йдуть до суду, щоб Вітя таки виконав свою роботу. Вітя прямо порушує 214 статтю кримінально-процесуального кодексу України, за якою він зобов'язаний вносити дані до реєстру протягом 24 годин, після заяви.
Випадки не поодинокі і з'явилася ця практика з приходом Віті. З деякими рішеннями ознайомитися можна тут https://goo.gl/9Q1ctt

Чому я познайомив Вас з Вітьою? 
А тому, що у Віті дуже скоро чергова співбесіда на атестаційній комісії у Києві. На попередній співбесіді Ivan Varchenko, радник міністра Авакова, був дуже проти звільнення Віті. Прямо таки сорочку на собі рвав. З горем-пополам відправили Вітю на поліграф. 
Але поліграфи і поліграфісти бувають різні. Це я Вам кажу як людина, яка перечитала їх сотні. Результатів поліграфічних досліджень різних правоохоронців.

Побачимо як воно буде. Просто будемо надіятись, що Іван на співбесіді у Віті поцікавиться майном, земельними ділянками та джерелами походження коштів у Віті. Бо на попередній співбесіді його такі дрібниці не цікавили зовсім.

Не будь як Вітя. І Іван.

 
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Roman Sinicyn додав 4 світлини та 1 відео — разом з George Tuka та 16 others.
5 год. · 
 

Знайомтесь це Влад і Славік. Влад сидить в гарній формі в кабінеті. А Славік лежить на землі в кайданках. (на фото).

Влад - начальник Подільського відділу поліції столиці. Під час подій 13-14 років був начальником ДАІ міста Луцька. За словами місцевих - займався переслідуванням активістів. Ну і тим чим займаються начальники ДАІ - систематичною корупцією. Ще Влад - родич колишнього очільника столичної міліції Терещука. Пересувається на Mercedes GL, але мабуть "дали покататись" бо у декларації немає.

Славік - новий зам Влада у Подільському відділі. Начальник розшуку. Славіка пару днів тому як призначили, вірніше підвищили з начальника сектору (по краденим машинам).

Усі забули як 22 червня патрульна поліція затримала Славіка п'яного в зюзю на "лівому" донецькому Range Rover з підробленими документами. Range Rover з штрафмайданчика.

Славік тоді бився з патрульними, матюкався і обіцяв "всім піздєц".

Через менш ніж два місяці Славіка не те, що не звільнили, а Влад потягнув його на підвищення. 
Справу зам'яли.
Суддя скасувала постанову про правопорушення по Славіку. Славік зробив собі оперативний талон на лєвий Рейндж, щоб не зупиняли патрульні.

Отак. Більше деталей тут:
http://www.pravda.com.ua/columns/2016/08/11/7117466/
Репост будь-ласка. Ми будемо пильно слідкувати за долею Влада та Слави. Пильно-пильно.
Вони цього бояться.
Khatia Dekanoidze - очень надеюсь на реакцию

 
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
 
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...