Перейти до змісту

Нововведення у ПДР


mrZED

Рекомендовані повідомлення

Eщё вариант: Ящики почтовые у всех давно поломаны и из них пропадает всё что угодно, тем более что в почтовый ящик последние 10 лет кидают один спам. Некоторые не читая всё выбрасывают, у некоторых тырят газетки и всё что там лежит. Мне например кидали несколько раз платёжки за свет/укртелеком - совершенно из другого подьезда.

Вопрос: А как будем решать спор, если я не получил письмо счастья - и через месяц мне штраф удвоили, а через три пришли с исполнительной ? Кстати очень ВЫГОДНО - письмо не отсылать, а потом ДРАТЬ в трёхкратном размере (штраф * 2 + услуги исполнительной и суда ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь

Женя, власник авто у від'зді - куди прийде штраф і що і хто з ним будуть робити?

Eщё вариант: Ящики почтовые у всех давно поломаны и из них пропадает всё что угодно, тем более что в почтовый ящик последние 10 лет кидают один спам. Некоторые не читая всё выбрасывают, у некоторых тырят газетки и всё что там лежит. Мне например кидали несколько раз платёжки за свет/укртелеком - совершенно из другого подьезда. Вопрос: А как будем решать спор, если я не получил письмо счастья - и через месяц мне штраф удвоили, а через три пришли с исполнительной ? Кстати очень ВЫГОДНО - письмо не отсылать, а потом ДРАТЬ в трёхкратном размере (штраф * 2 + услуги исполнительной и суда ).

1 )Не в кам'яному віці живемо. СМС-інформування не відміняли. Як і роботи, які по вказаним номсерам (Як банк) обзвонюють і розказують. Не потрібно казати загубив телефон. І карточка і номери відновлюються. Є електронні пошти. І т.д.

2) Є термін давності для штрафу, коли його потрібно погасити. Впевнений, що це також враховується. І це не буде 2-3 дні.

3) Якщо вже я дав довіреність, то відповідно і записи десь мають бути. Якщо буде БД авто і власників, і кому давалася довіреність - проблема вирішується.

4) Буде привід для "поремонтувати" свою скриньку. Поставити замок.

І врешті сатти нормальними людьми. Прийшов лист НЕ мені. Я його занесу на пошту. Хай шукають власника.

5) Змінив я адресу проживання. Ну, значить будуть знову ж таки відповідні органи робити запити (при переоформленні квартири) , що такий то житель змінив МП. Якщо автовласник - лист в (ДАЇ), про те, що тепер листи потрібно для цього чоловіка присилати на нову адресу.

висилати заказним листом.

З повідомленням про вручення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Eщё вариант: Ящики почтовые у всех давно поломаны и из них пропадает всё что угодно, тем более что в почтовый ящик последние 10 лет кидают один спам. Некоторые не читая всё выбрасывают, у некоторых тырят газетки и всё что там лежит. Мне например кидали несколько раз платёжки за свет/укртелеком - совершенно из другого подьезда.

Вопрос: А как будем решать спор, если я не получил письмо счастья - и через месяц мне штраф удвоили, а через три пришли с исполнительной ? Кстати очень ВЫГОДНО - письмо не отсылать, а потом ДРАТЬ в трёхкратном размере (штраф * 2 + услуги исполнительной и суда ).

досить поширена практика відсилання листа уже після вичерпання терміну оскарження, або й взагалі не надішлють, або надішлють по факту через місяць а у себе зареєструють заднім числом, щоб не підставлятися. Варіантів безліч. А ми ж недоєвропейці, маємо з розумінням і терпінням ставитися до бардака!!!!!!!!!!!!!!! Жити по- новому((( За правопорушення має відповідати особа, яка його скоїла, а не власник. По логіці речей, тепер щоб своє авто дати комусь треба заводити зошит і записувати коли і в котрій годині авто не знаходилося у власника. Дуже ідіотська ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, ти все правильно написав, але це все треба робити до того, як приймати закони про фотофіксацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апд.

Можуть навіть в податкову / пенсійний дати запит, щоб суму штрафу вирахували із ЗП / пенсії / податків.

Та все можна вирішити, аби бажання.

Ви так захищаєте недолугість нашої чинної системи, ніби щодня порушуєте ПДР по 20 разів.

це все треба робити до того

разом із тим.

ОДна база усіх жителів країни (із вкрай обмеженим доступом). Із карткою на кожного. де ведеться і фіксується ВСЕ. Хвороби. Судимості. Авто. Нерухомість. І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апд.

Можуть навіть в податкову / пенсійний дати запит, щоб суму штрафу вирахували із ЗП / пенсії / податків.

Та все можна вирішити, аби бажання.

Ви так захищаєте недолугість нашої чинної системи, ніби щодня порушуєте ПДР по 20 разів.

Да в том то и дело, что я практически не нарушаю. Так какого болта я должен бегать по ГАИ (или как их там будут сейчас называть) и доказывать что это был не я? Это раз!

Во-вторых за заказные письма надо платить, а ГАИ у нас "бедное". Или ещё и заказное письмо будет за счёт владельца?

В-Третьих: Доверенность сейчас не нужна, отдал тех паспорт и человек ездит. Мне что (как писали выше) заводить тетрадь и выдавать машину под роспись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2003 році,я попався на камеру(фото). Лист отримав власник. Лист-швидкість, місце, час, авто, і головне мій писок на цілу рамку.

Платив я, я ж водій. При запитанні чи в них так завжди чесно, відкрито, справедливо - так.!!!

Нам треба навчитсь не найо.увати ближнього. тому як він захоче наіпати тебе в 2 рази більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так какого болта я должен бегать по ГАИ (или как их там будут сейчас называть) и доказывать что это был не я?

фото, Карл, фото є. Де чітко видно хто в машині. Ти знаєш, що ти авто дав мені, і я ним міг їхати. (чи ти стільком людям його роздаєш, що уже не пам'ятаєш???, да хрєн там) До мене і подзвониш, і скажеш, Женя, йоклмн, ти нарушив, поки їздив моєю машиною. І штраф прийшов, фотка твоя на штрафі. Заплатити потрібно таку то суму. Номер квитанції - такий то. Ідеш у будь-яке відділення будь-якого банку, та бялть любий іБокс, вказуєш назначення платежу і номер квитанції ВСЕ.

Що ще не ясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В-Третьих: Доверенность сейчас не нужна, отдал тех паспорт и человек ездит. Мне что (как писали выше) заводить тетрадь и выдавать машину под роспись.

Tak, vidavati pi rozpis, bo vi za ce vidpovidaete/platite Schtraf. V Nimechini naprikl. tak i je.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото, Карл, фото є. Де чітко видно хто в машині. Ти знаєш, що ти авто дав мені, і я ним міг їхати. (чи ти стільком людям його роздаєш, що уже не пам'ятаєш???, да хрєн там) До мене і подзвониш, і скажеш, Женя, йоклмн, ти нарушив, поки їздив моєю машиною. І штраф прийшов, фотка твоя на штрафі. Заплатити потрібно таку то суму. Номер квитанції - такий то. Ідеш у будь-яке відділення будь-якого банку, та бялть любий іБокс, вказуєш назначення платежу і номер квитанції ВСЕ.

Що ще не ясно?

Женя, все ясно - поясни лише теж саме, але у ситуації - власник поїхав у село, всесвітню подорож, на заробітки і т.д.

тобто коли порушення є, але про нього ти можеш не знати - бо на спідометрі може бути 78, а на фото 81 - не велика різниця, але фотоштраф прийде у пустоту. ДАЛІ ЩО І ХТО БУДЕ РОБИТИ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото, Карл, фото є. Де чітко видно хто в машині. Ти знаєш, що ти авто дав мені, і я ним міг їхати. (чи ти стільком людям його роздаєш, що уже не пам'ятаєш???, да хрєн там) До мене і подзвониш, і скажеш, Женя, йоклмн, ти нарушив, поки їздив моєю машиною. І штраф прийшов, фотка твоя на штрафі. Заплатити потрібно таку то суму. Номер квитанції - такий то. Ідеш у будь-яке відділення будь-якого банку, та бялть любий іБокс, вказуєш назначення платежу і номер квитанції ВСЕ.

Що ще не ясно?

Женя, все ясно - поясни лише теж саме, але у ситуації - власник поїхав у село, всесвітню подорож, на заробітки і т.д.

тобто коли порушення є, але про нього ти можеш не знати - бо на спідометрі може бути 78, а на фото 81 - не велика різниця, але фотоштраф прийде у пустоту. ДАЛІ ЩО І ХТО БУДЕ РОБИТИ?

Далі, якщо штраф не сплачено - виконавче провадження, арешт на авто в базу ДАІ, ну, і зупинка в Цумані на посту (далі - як в сусідній темі, переночувати біля посту з оплатою штрафу на наступний день і закриттям виконавчого провадження, або поспостерігати, як евакуатор забирає авто на штрафмайданчик, далі заплатити штрафи, заплатити за евакуатора й штрафмайданчик, і забрати своє авто).

Щоб не було "ДАЛІ" - варто дотримуватись ПДР ;)

і 78 - це також порушення, як і 81, різниця тільки в тому, що за перевищення швидкості до 20 км/год не передбачено штрафу, а вже 20+ - штрафується. Порушення і 61, і 81 - коли дозволено не більше 60.

Якщо звик порушувати й "не помічати" - можливо, варто час від часу навідуватись в ДАІ на сповідь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так какого болта я должен бегать по ГАИ (или как их там будут сейчас называть) и доказывать что это был не я?

фото, Карл, фото є. Де чітко видно хто в машині. Ти знаєш, що ти авто дав мені, і я ним міг їхати. (чи ти стільком людям його роздаєш, що уже не пам'ятаєш???, да хрєн там) До мене і подзвониш, і скажеш, Женя, йоклмн, ти нарушив, поки їздив моєю машиною. І штраф прийшов, фотка твоя на штрафі. Заплатити потрібно таку то суму. Номер квитанції - такий то. Ідеш у будь-яке відділення будь-якого банку, та бялть любий іБокс, вказуєш назначення платежу і номер квитанції ВСЕ.

Що ще не ясно?

Очень всё красиво на бумаге, а в жизни не всё так радужно. Я то тебе позвоню, а ты меня нахер пошлёшь или пообещаешь заплатить - и не заплатишь. Дальше что? Мне на тебя подавать в суд? А в качестве доказательства чёрно белую фотографию, похожего на меня мужика?

Нуууу твои мысли я читаю наперёд - мол нехрен таким машину давать, в следующий раз будь умнее. АГА! прийти к ОТЦУ и сказать "БАТЯ там ты нарушил оплати-ка штраф" мы же сейчас ЕВРОПА- каждый сам за себя, и напоминать каждый день , а то удвоят. И если не оплатит - оплатить самому , и потом ОТЦУ скрутить дулю - когда попросит машину. Мол пошол ты нахер, я в прошлый раз 600гривасов отвалил.

Это извините НЕ ПО_ЕВРОПЕЙСКИ. Если у меня во дворе/в квартире (ну например я сдаю в наём) кому то проломили голову (в моё отсутствие), то меня или посадят или я буду искать драчунов?

И чтобы тебе вообще было понятно. Я тут занял маленькую сумму денег , своей куме (пришла плакала, мол дай на месяцок) - ну вот прошло три года - больше не видимся :) , а ты хочешь чтобы кто то разогнался и пошёл платить штраф :)

ГДЕ НАФИГ ПРЕЗУМПЦИЯ НЕВИНОВНОСТИ ГОСПОДА ЕВРОПЕЙЦЫ??? А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так какого болта я должен бегать по ГАИ (или как их там будут сейчас называть) и доказывать что это был не я?

фото, Карл, фото є. Де чітко видно хто в машині. Ти знаєш, що ти авто дав мені, і я ним міг їхати. (чи ти стільком людям його роздаєш, що уже не пам'ятаєш???, да хрєн там) До мене і подзвониш, і скажеш, Женя, йоклмн, ти нарушив, поки їздив моєю машиною. І штраф прийшов, фотка твоя на штрафі. Заплатити потрібно таку то суму. Номер квитанції - такий то. Ідеш у будь-яке відділення будь-якого банку, та бялть любий іБокс, вказуєш назначення платежу і номер квитанції ВСЕ.

Що ще не ясно?

Очень всё красиво на бумаге, а в жизни не всё так радужно. Я то тебе позвоню, а ты меня нахер пошлёшь или пообещаешь заплатить - и не заплатишь. Дальше что? Мне на тебя подавать в суд? А в качестве доказательства чёрно белую фотографию, похожего на меня мужика?

Нуууу твои мысли я читаю наперёд - мол нехрен таким машину давать, в следующий раз будь умнее. АГА! прийти к ОТЦУ и сказать "БАТЯ там ты нарушил оплати-ка штраф" мы же сейчас ЕВРОПА- каждый сам за себя, и напоминать каждый день , а то удвоят. И если не оплатит - оплатить самому , и потом ОТЦУ скрутить дулю - когда попросит машину. Мол пошол ты нахер, я в прошлый раз 600гривасов отвалил.

Это извините НЕ ПО_ЕВРОПЕЙСКИ.

ГДЕ НАФИГ ПРЕЗУМПЦИЯ НЕВИНОВНОСТИ ГОСПОДА ЕВРОПЕЙЦЫ??? А?

Це якраз європейська практика ;)

Критику видно. Пропозиції є???

п.с. Якщо я є власником авто, мені прийшов штраф, а там обличчя не моє, але знайоме, і авто моє - варіантів є як мінімум 2: а) зв'язатись з порушником, який оплатить свою провину; б) якщо порушник платити не хоче - можна здійснити процедуру адміністративного оскарження (а саме - в скарзі вказати, що такого-то числа дав авто в користування такому-то негіднику, який порушив такого-то числа ПДР, на фотофіксації - морда саме цього злісного неплатника, застосуйте до нього всі ваші заходи впливу, а з моєї персони штраф зніміть).

В Конституції записано, що власність - зобов'язує. Не варто про це забувати ;) /ст.13/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И чтобы тебе вообще было понятно. Я тут занял маленькую сумму денег , своей куме (пришла плакала, мол дай на месяцок) - ну вот прошло три года - больше не видимся :) , а ты хочешь чтобы кто то разогнался и пошёл платить штраф :)

А ти будеш попереджати, і заставляти писати розписку. А як ти думав? Я тобі даю машину, довіряю. Вона грошей коштує. Тому, всі витрати пов'язані із "царапнув крило" - лежать на тобі. Як і всі штрафи за порушення. БО там буде твоя рожа.

Це авто, і збив би він людину, не дай Боже твоїм авто і "засвітився". Розумієш, з а с в і т и в с я.

Вважаєш вдасться відмазатися ??

А в тебе Алібі 1000% Ти в компанії 6-х чоловік в цей час бухав в бані.

Костя, ну що там із європейським досвідом штрафування??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

п.с. Якщо я є власником авто, мені прийшов штраф, а там обличчя не моє, але знайоме, і авто моє - варіантів є як мінімум 2: а) зв'язатись з порушником, який оплатить свою провину; б) якщо порушник платити не хоче - можна здійснити процедуру адміністративного оскарження (а саме - в скарзі вказати, що такого-то числа дав авто в користування такому-то негіднику, який порушив такого-то числа ПДР, на фотофіксації - морда саме цього злісного неплатника, застосуйте до нього всі ваші заходи впливу, а з моєї персони штраф зніміть).

В Конституції записано, що власність - зобов'язує. Не варто про це забувати ;) /ст.13/

А знаєте скільки авто в Україні продано по довіреності? І більш продавців в очі не бачили ніколи теперішніх реальних власників авто.

Піду, "обрадую" сестру ))) - вона своїх покупців ніколи і не бачила - тепер сама буде шукати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

п.с. Якщо я є власником авто, мені прийшов штраф, а там обличчя не моє, але знайоме, і авто моє - варіантів є як мінімум 2: а) зв'язатись з порушником, який оплатить свою провину; б) якщо порушник платити не хоче - можна здійснити процедуру адміністративного оскарження (а саме - в скарзі вказати, що такого-то числа дав авто в користування такому-то негіднику, який порушив такого-то числа ПДР, на фотофіксації - морда саме цього злісного неплатника, застосуйте до нього всі ваші заходи впливу, а з моєї персони штраф зніміть).

В Конституції записано, що власність - зобов'язує. Не варто про це забувати ;) /ст.13/

А знаєте скільки авто в Україні продано по довіреності? І більш продавців в очі не бачили ніколи теперішніх реальних власників авто.

Піду, "обрадую" сестру ))) - вона своїх покупців ніколи і не бачила - тепер сама буде шукати :)

по дорученнях взували державу не плативши мито за переоформлення, а тепер держава їх взуватиме за хитропопість та необачність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

п.с. Якщо я є власником авто, мені прийшов штраф, а там обличчя не моє, але знайоме, і авто моє - варіантів є як мінімум 2: а) зв'язатись з порушником, який оплатить свою провину; б) якщо порушник платити не хоче - можна здійснити процедуру адміністративного оскарження (а саме - в скарзі вказати, що такого-то числа дав авто в користування такому-то негіднику, який порушив такого-то числа ПДР, на фотофіксації - морда саме цього злісного неплатника, застосуйте до нього всі ваші заходи впливу, а з моєї персони штраф зніміть).

В Конституції записано, що власність - зобов'язує. Не варто про це забувати ;) /ст.13/

А знаєте скільки авто в Україні продано по довіреності? І більш продавців в очі не бачили ніколи теперішніх реальних власників авто.

Піду, "обрадую" сестру ))) - вона своїх покупців ніколи і не бачила - тепер сама буде шукати :)

по дорученнях взували державу не плативши мито за переоформлення, а тепер держава їх взуватиме за хитропопість та необачність.

а по Вашому нормально було платити за переоформлення "скажені" суми, з пенсійними фондами і всякого роду інформаційними послугами + щоб в черзі не стояти днями рішалам на лапу?!!!!! а якщо ще й постійне свідоцтво про реєстрацію зразу отримати треба було теж доплатити. не треба тут про хитрожопість димагогію розводити а нормальні умови для громадян створити!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....

а по Вашому нормально було платити за переоформлення "скажені" суми, з пенсійними фондами і всякого роду інформаційними послугами + щоб в черзі не стояти днями рішалам на лапу?!!!!! а якщо ще й постійне свідоцтво про реєстрацію зразу отримати треба було теж доплатити. не треба тут про хитрожопість димагогію розводити а нормальні умови для громадян створити!!!

в мене авто в кредит взяте було, на тех паспорті пише "відчудження заборонене", реально після виплати авто хотіла поміняти тех.паспорт - фіг там. 500 грн. була заміна - я була не проти, але ж бланків як завжди не було :0157:

До цього часу не зробила цю справу, а тепер хтось казав що ця процедура вже 1500 грн. коштує...

...

по дорученнях взували державу не плативши мито за переоформлення, а тепер держава їх взуватиме за хитропопість та необачність.

Може я і не права, але мені здається що основну суму по податках мала платити та особа що придбала авто, а не продавець. А взвувати тепер можуть саму власників/продавців. Хіба нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....

а по Вашому нормально було платити за переоформлення "скажені" суми, з пенсійними фондами і всякого роду інформаційними послугами + щоб в черзі не стояти днями рішалам на лапу?!!!!! а якщо ще й постійне свідоцтво про реєстрацію зразу отримати треба було теж доплатити. не треба тут про хитрожопість димагогію розводити а нормальні умови для громадян створити!!!

в мене авто в кредит взяте було, на тех паспорті пише "відчудження заборонене", реально після виплати авто хотіла поміняти тех.паспорт - фіг там. 500 грн. була заміна - я була не проти, але ж бланків як завжди не було :0157:

До цього часу не зробила цю справу, а тепер хтось казав що ця процедура вже 1500 грн. коштує...

...

по дорученнях взували державу не плативши мито за переоформлення, а тепер держава їх взуватиме за хитропопість та необачність.

Може я і не права, але мені здається що основну суму по податках мала платити та особа що придбала авто, а не продавець. А взвувати тепер можуть саму власників/продавців. Хіба нє?

як правило продавці робили дисконт покупцю (в формі оплати переоформлення), а у Вашій ситуації я так розумію вигодонабувач БАНК, тоді можете сміливо не звертати уваги на правила, нехай платять за Вас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

п.с. Якщо я є власником авто, мені прийшов штраф, а там обличчя не моє, але знайоме, і авто моє - варіантів є як мінімум 2: а) зв'язатись з порушником, який оплатить свою провину; б) якщо порушник платити не хоче - можна здійснити процедуру адміністративного оскарження (а саме - в скарзі вказати, що такого-то числа дав авто в користування такому-то негіднику, який порушив такого-то числа ПДР, на фотофіксації - морда саме цього злісного неплатника, застосуйте до нього всі ваші заходи впливу, а з моєї персони штраф зніміть).

В Конституції записано, що власність - зобов'язує. Не варто про це забувати ;) /ст.13/

А знаєте скільки авто в Україні продано по довіреності? І більш продавців в очі не бачили ніколи теперішніх реальних власників авто.

Піду, "обрадую" сестру ))) - вона своїх покупців ніколи і не бачила - тепер сама буде шукати :)

але це не заважає написати скаргу на протокол по схемі вище ;) можна додати ще, що "на момент правопорушення, зафіксованого камерою, перебував(ла) в сауні "Парна" з дружиною (чоловіком), особа на фото мені невідома, а авто було продано "по техпаспорту" (без переоформлення в МРЕВ) два роки тому такій-то особі".

також купував авто "по довіреності". тепер незручність може бути в тому, що мій продавець ще комусь продав інше авто також без переоформлення, цей "інший" порушить ПДР і не заплатить штраф, а арешт накладуть на всі авто, які де-юре належать нашому продавцю (в т.ч. і на де-факто моє авто, за яке я з продавцем давно розрахувався). Висновок - новий порядок і "листи щастя" зокрема стимулюватимуть переоформлювати авто на себе.

А причини не переоформлювати на себе були різні - в т.ч. і відсутність бланків, і те, що в пенсійний треба було заплатити часто значно більше, ніж передбачених Законом %% від реальної суми покупки (особливо на старих авто, де оцінка могла бути в рази вищою), і інші різноманітні ситуації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid,

з вище написаним погоджуюсь, але

...

але це не заважає написати скаргу на протокол по схемі вище ;) можна додати ще, що "на момент правопорушення, зафіксованого камерою, перебував(ла) в сауні "Парна" з дружиною (чоловіком), особа на фото мені невідома, а авто було продано "по техпаспорту" (без переоформлення в МРЕВ) два роки тому такій-то особі".

Ви часто бачили що працівники держ органів цікавились реальними обставиними подій? Та ніхто практично ці скарги і пояснення читати навіть не буде. Скоріше за все оштрафують власника (так простіше), а вже якщо власник знайде водія і зможе вибити компенсацію "за моральний ущерб" - тільки тоді власник не понесе ніяких матеріальних втрат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Порошенко схвалив підвищення штрафів за водіння в нетверезому вигляді

Цитувати

У понеділок, 25 липня, президент України Петро Порошенко підписав закон №1446-VIII щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції». Про це повідомила прес-служба президента.

 

«Кожна п’ята дорожньо-транспортна пригода у нас скоюється нетверезими водіями», – зазначив пан Порошенко, підписуючи закон №1446-VIII «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції».

При підписання також були присутні голова Національної поліції Хатія Деканоідзе і глава Патрульної поліції Олександр Фацевич, які також підтримали закон.

 

14694404146499.jpg

 

Цим законом збільшується розмір штрафу відносно водіїв, які перебувають в алкогольному, наркотичному або іншому сп'яніння за кермом, з 200 неоподатковуваних мінімум доходів громадян до 600. Крім того, таких водіїв можуть позбавити права керувати транспортом на термін 1 рік.

Варто зазначити, якщо протягом 2-х років водій повторно здійснює подібне порушення, то розмір штрафу, якому він піддасться, складе 1,2 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.

Однак, якщо такі порушення будуть здійснені 2 разів за рік, штраф складе 2,4 тис. неоподатковуваних мінімум доходів громадян, водій буде позбавлений права керувати транспортними засобами на строк 10 років.

Відзначимо, на даний момент 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян становлять 10,2 тис. грн, 1,2 тис. неоподатковуваних мінімумів – 20,4 тис. грн., 2,4 тис. – 40,8 тис. грн.

Закон про посилення відповідальності за водіння в нетверезому вигляді вступить в силу на наступний після публікації.

 

 

14694400685041.jpg

 

Порівняльна таблиця штрафів до та після підписання закону, завантажити

Як повідомляв НБН, закон про посилення відповідальності бувпідтриманий Верховною Радою у першому читанні документ 31 травня, у другому читанні і в цілому – 7 липня. Голова Верховної Ради Андрій Парубій 15 липня підписав закон і направлений на підпис президенту.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ніяке, звичайно ж... Прєступлєніє->Наказаніє

Чи ти вважаєш, що це варте окремої теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По новій дорозі на Горохів нанесено жовту розмітку. Питаннячко: а чому розмітка жовтого кольору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

снабженєц, майстер, працівники - всі дальтоніки :)

По ПДР мала б бути білою. Тобто ця не відповідає нормам. Може типу "тимчасова", бо щось була мова, що мав бути ще шар асфальту, але Гунчик сказав, що грошей на неї не вистачить, тому лишать так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...