Перейти до змісту

Нововведення у ПДР


mrZED

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь

Зараз знову почнеться холівар...

Але хто їздив перевищуючи той і буде їздити. А як на мене 79км\год по набережній якраз добре.

Я проти.

А де треба пригальмувати і їхати повільніше зважаючи на обстановку - там так і роблю, і, думаю, інші свідомі водії теж.

P.S. впевнений, що зараз будуть ставити нам в приклад Європу з 50км\год обмеженням в населених.

Так от, трохи поїздивши по Європі - Румунія, Польща, Болгарія - скажу вам:

- у Польщі багато хто значно перевищує в населеному, а пригальмовує лише в місцях розташування камер (так звані "Мєсні).

- в Румунії населений за населеним. Там якщо їхати 50 то до Болгарії може за кілька діб доберешся. Дуже багато як їхали 120 +- так і їдуть по населеному.

Більші міста - згоден, там трошки спокійніше їздять. А от по населених "на білому фоні" вздовж траси літають як дурні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти однозначно, бо в нас зовсім не та ж сама дорожня обстановка, що в Европі.

Спочатку, хай нанесуть розмітку на дорогу, поставлять знаки зі всіма допусками\гостами, освітлять всі переходи, проведуть капітальний ремонт доріг, проведуть реформу даі\патрульної служби, а тоді вже хай беруться за обмеження швидкості. Бо на крузаках\лексусах\бмв як літали 100+ по місту так і будуть літати, а навіть якщо і зловлять даішники, то відпускати їх будуть "по дзвінку" чи за 200грн. - так не має бути. Те, що, приберуть вилку в 20 км\год на безпеку ніяким чином не вплине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька коментарів, які абсолютно точно характеризуюють роботу парламентарів:

Lu76I.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- у Польщі багато хто значно перевищує в населеному, а пригальмовує лише в місцях розташування камер (так звані "Мєсні).

Більші міста - згоден, там трошки спокійніше їздять. А от по населених "на білому фоні" вздовж траси літають як дурні.

обкатавши пів Британії - так само роблять - на камеру пригальмовують, щоб та не спрацювала (правда там попереджувальні знаки про камери стоять :_07: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема не в високій межі допустимого перевищення, а в відсутності покарання систематичним порушникам, які зазвичай дають на лапу або ж мають відношення до влади. Пропоную почати з цього! Хтось коли небудь чув історію про чорного гаїшника, як гаїшник штрафує колегу, мєнта, прокурора і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальний бред, хтось спеціально розпорошує увагу на всякі незначні питання що б відвести від глобальних проблем....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальний бред, хтось спеціально розпорошує увагу на всякі незначні питання що б відвести від глобальних проблем....

Незгоден. Питання доволі серйозне і саме тому потрібно до цього потрібно підходити серйозно, відповідально і фахово, а не займатися "сібурде"* в стінах Верховної Ради.

* - симуляция бурной деятельности (рос. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом по Луцьку та області трапилась значна кількість ДТП з постраждалими та загиблими людьми і в жодному з них перевищення на 20 км/год не були причиною аварії. Потрібно вводити нову систему контролю існуючих правил, а не видумувати нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вчора прийнято Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху Ще не підписаний президентом.

Зокрема законом передбачено, що в Україні запровадять системи автоматичної фіксації порушень ПДР, як у країнах Європи.

При цьому квитанції за зафіксовані в автоматичному режимі порушення будуть надходити на адресу власників авто разом із доданими фото- чи відеодоказами.

...

Також законом запроваджується система штрафних балів, які будуть враховуватись під час накладення штрафів.

...

Працівників патрульної поліції та інші підрозділи наділять правом стягувати штрафи на місці порушення.

http://www.pravda.co.../07/14/7074490/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Працівників патрульної поліції та інші підрозділи наділять правом стягувати штрафи на місці порушення.

Щось в мене таке передчуття, що з такою системою, як у нас народ потім довго буде, після сплати штрафу на місці, бігати по виконавчих службах і доказувати, що він не олень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підписати то підписав, але механізма, як завжди, не має. От де і як прослідковувати ті штрафні бали, чи штрафи. Треба щомісяця їздити до ДАЇ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працівників патрульної поліції та інші підрозділи наділять правом стягувати штрафи на місці порушення.

Оьтут доречі, вбачаю позитив. Теперішня система "все через суд" - страшне марнування часу, і лишнє навантаження на судові органи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или например: У меня в семье у четверых есть ВУ. А вот за рулём в основном езжу я :) Это означает что у меня балов 150Х4= 600. На год мне вполне хватит :) Ещё не придумали как штрафовать , а я (и не только я) уже придумали как их НАЕ..ТЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или например: У меня в семье у четверых есть ВУ. А вот за рулём в основном езжу я :) Это означает что у меня балов 150Х4= 600. На год мне вполне хватит :) Ещё не придумали как штрафовать , а я (и не только я) уже придумали как их НАЕ..ТЬ.

штрафи будуть приходити тільки на власника авто ;) при автоматичній фото- відеофіксації

якщо ж авто буде зупинене працівником ДАІ (поліції) - то оштрафують саме водія

так що обманути буде проблематично ;)

але спочатку треба дочекати публікації змін в ПДР і напрацювання нової практики їх застосування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не можна зробити автоматичні штрафи з фіксацією лиця водія?

Наприклад як тут:

4605ba8s-960.jpg

https://www.drive2.ru/l/847301/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не можна зробити автоматичні штрафи з фіксацією лиця водія?

Наприклад як тут:

4605ba8s-960.jpg

https://www.drive2.ru/l/847301/

а куди будете висилати ті штрафи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не можна зробити автоматичні штрафи з фіксацією лиця водія?

https://www.drive2.ru/l/847301/

а куди будете висилати ті штрафи?

задекларовано, що штрафи якраз і будуть висилатись ;) власнику авто і будуть висилатись, незалежно від того, хто за кермом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задекларовано, що штрафи якраз і будуть висилатись ;) власнику авто і будуть висилатись, незалежно від того, хто за кермом

прекрасно, а він що з ними буде робити? - викидати у сміття і подавати позови у суд як спроби наїзду зі сторони МВС на його особу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прекрасно, а він що з ними буде робити? - викидати у сміття і подавати позови у суд як спроби наїзду зі сторони МВС на його особу?

Костя, не клей з себе дурня. Це світова практика - весь цивілізований світ так працює. Єдеш ти по дорозі, де є обмеження швидкості 60 км. На кожномі стовпі тої ділянки дороги висить камера, яка фіксує швидкість кожного авто. І його номер. Швидкість вище, ніж 60км - "КЛАЦ!" і фото пішло в БД поліції, де воно обробляється і надсилається власнику авто.

Про які спроби №наїзду" ти говориш? Все АВТОМАТИЗОВАНЕ!

Як то вчора родився..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя, не клей з себе дурня. Це світова практика - весь цивілізований світ так працює. Єдеш ти по дорозі, де є обмеження швидкості 60 км. На кожномі стовпі тої ділянки дороги висить камера, яка фіксує швидкість кожного авто. І його номер. Швидкість вище, ніж 60км - "КЛАЦ!" і фото пішло в БД поліції, де воно обробляється і надсилається власнику авто.

Про які спроби №наїзду" ти говориш? Все АВТОМАТИЗОВАНЕ!

Як то вчора родився..

ну як точно по законодавству це все оформлено у світі я думаю мало хто знає.

ок. на прикладі - власник авто у Луцьку зареєстрований,

дав по довіреність на машину дочці, котра проживає, наприклад у Харкові. дочка прав немає - відповідно машиною керує на законних підставах її чоловік. їздять вони по Харкову в основному

власник авто, вирішив на літо поїхати у село до матусі. у Шацький район.

воді перевищив швидкість, це зафіксувала камера і прислала у Луцьк штраф, на адресу власника, котрий вчора виїхав у село на кілкьа місяців.

ДАЛІ ЩО?

водій із задоволенням би заплатив штраф, як би бумаги були у нього. а так ми маємо як мінімум три особи, котрі можуть притягнутись до відповідальності по даному порушенню правил дорожнього руху і відповідну одну несплату штрафу, котра буде висіти у списку злісних неплатників.

це ви називаєте законом? це дебілізм чистої води.

p.s. як штрафують за кордоном - зараз пошукаю детальніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАЛІ ЩО?

Ти на авто скільки даєш довіреностей? ОДну, чи кілька? Чиє фото буде в документі, про порушення? Подивися уважно ще раз цей пост

Якщо я дав авто дочі, а їхав її чоловік, і при цьому прийде мені повідомлення про те, що моє атво засвітилося на порушенні, і там буде фотка мого зятя, то як ти вважаєш??

Як діти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти на авто скільки даєш довіреностей? ОДну, чи кілька? Чиє фото буде в документі, про порушення? Подивися уважно ще раз цей пост

Якщо я дав авто дочі, а їхав її чоловік, і при цьому прийде мені повідомлення про те, що моє атво засвітилося на порушенні, і там буде фотка мого зятя, то як ти вважаєш??

Як діти....

Женя, власник авто у від'зді - куди прийде штраф і що і хто з ним будуть робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...